Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. szept. 01., szombat 12:35 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Áhááá, szóval a Krka az egy folyó.... nekem gyógyszergyár... :D


Figyelő, kedves, rosta már szakállas. Legalábbis a képekről annak tűnik. Egyebekben igazad van (szerintem).

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 01., szombat 23:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Akárhogy gondolkodom rajta, számomra egy csoda, hogy ennyi ember feladta a saját programját a múlt szombaton, s hajlandó volt idefurikázni nemis olyan közelről. Tulajdonképen keveset tudtunk beszélgetni, pedig jó lett volna még külön-külön mindenkivel nyugodtan egy-két szót váltani.. marad az írás, ..

Említettetek valami kellemetlenséget a határon: mi volt a probléma?
Kavics , azzal vagyok egy véleményen, aki azt ajánlotta neked, hogy legalább egy kevés időt tölts rendszeresen a fórumon.Ha szükséges, a gyülekezeted vezetőségénél benyújtunk egy kérvényt, hogy más feladat alól mentsenek fel, hogy itt lehess- na, mit szólsz?

Figyelő, Tulip egy nagyon kedves ember szerintem is, és olyan közel éltek egymáshoz, hogy a személyes találkozásotokhoz nem kell összehozni egy fórumtalálkozót, elég írni egy PM-et egymásnak, s pár órát beszélgethettek bármikor, bárhol.

El ne felejtsem megköszönni a sok "madárláttát", amit hoztatok, s legfőképen azt az örömöt, amit a látogatásotokkal szereztetek. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 01., csütörtök 09:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Ezt csak azoknak írom, akik közel laknak Kassához: szombaton délután 2-kor a Tudományos könyvtár elől indul egy városnéző csoport Protestáns Kassa címmel.

Ez a "közel laknak" olyan relatív dolog: a múltkori túrán a fiaim olyan felvételt készítettek a Kassa környéki hegyekben, amin látszanak Magas- Tátra körvonalai/kár hogy Petöfinek nem tetszett, most idézhetnék tőle egy szép verset, nem pedig azt, hogy: mit nekem, te zordon Kárpátoknak fenyvesekkel vadregényes tája.../


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 01., csütörtök 12:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Kavics!

Azt szeretném Tőled kérdezni, hogy nem tervezed-e ápolni a haladó hagyományokat? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 01., csütörtök 12:55 
Kedves Zsó!

Köszönöm hívásod, szereteted, de ez most nem fog összejönni.

Szombat délelőtt testvéreimmel szoktam találkozni és Igét olvasni, imádkozni a gyüliben.
Most ez a munkaidők átvariálása miatt már két hete kimarad, szeretnék ezen most ott lenni.
Munkát is kellett haza hoznom erre a 4 napra és szombat délutánra terveztem, hogy megcsinálom.
Ma délután kirándulni megyünk a családdal, este temetőbe mécsest gyújtani.
Holnap egy testvéremhez megyünk tetőt építeni. Cserepeket kell lehordani meg felhordani. Rám fér a fizikai munka, biztos jól fog esni, ill. a munka közben mindig szóba kerül a keresztyén élet és Isten Igéje és imádkozásra is marad idő.
Vasárnap délelőtt templom, délután vagy fürdőbe viszem a gyerekeket (anyósomnak maradt a bérletőből 6 belépő) vagy meghívunk valakit a gyüliből hozzánk.

Neked hogy telik ez a pár nap? Olvasom tőled - ha jól értem -, hogy egyre csendesebb a zsibongó házatok. :-)


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 01., csütörtök 13:23 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kavics írta:
Kedves Zsó!

Köszönöm hívásod, szereteted, de ez most nem fog összejönni.

Szombat délelőtt testvéreimmel szoktam találkozni és Igét olvasni, imádkozni a gyüliben.
Most ez a munkaidők átvariálása miatt már két hete kimarad, szeretnék ezen most ott lenni.
Munkát is kellett haza hoznom erre a 4 napra és szombat délutánra terveztem, hogy megcsinálom.
Ma délután kirándulni megyünk a családdal, este temetőbe mécsest gyújtani.
Holnap egy testvéremhez megyünk tetőt építeni. Cserepeket kell lehordani meg felhordani. Rám fér a fizikai munka, biztos jól fog esni, ill. a munka közben mindig szóba kerül a keresztyén élet és Isten Igéje és imádkozásra is marad idő.
Vasárnap délelőtt templom, délután vagy fürdőbe viszem a gyerekeket (anyósomnak maradt a bérletőből 6 belépő) vagy meghívunk valakit a gyüliből hozzánk.

Neked hogy telik ez a pár nap? Olvasom tőled - ha jól értem -, hogy egyre csendesebb a zsibongó házatok. :-)
Szerintem Erika nem erre kérdezett. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 01., csütörtök 13:50 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ex, eltaláltad! most nem errefelé invitálom a csapatot.

Péter, olyan szépen kialakult már, hogy ha ősz, akkor fórumtalálkozó a legszuperebb házigazdával a Fasorban,...nos, erre gondoltam.
Majd írok magunkról is, de most sietek, mert megyünk ki a lányokkal egyet járni ebben a gyönyörű időben.
:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 01., csütörtök 18:09 
Bocs, bocs, bocs :-)

Mi is most jöttünk vissza az erdőből, gyönyörű Isten teremtett világa. Az a sok szín és a jó levegő!
Remélem ti is jól éreztétek magatokat.

Háááááát.....

Most már óvatosabb vagyok, először igény felmérés!
Nézzük egyáltalán ki szeretne találkozni a másikkal!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kavics 2007. nov. 01., csütörtök 19:05-kor.

Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 01., csütörtök 18:44 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Bocsánat, hogy én rögtön beleszólok. :D Én szeretnék találkozni, mindenkivel
Jaj, és olyan jó lenne Ex meglepijét megnézni vagy hallani. :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 01., csütörtök 19:02 
Akkor én is jelentkezek :-)
.....én is szívesen látnám/hallanám Ex meglepetését, és Rosta mosolyát!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 01., csütörtök 19:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Itt is gyönyörű az erdő, s a séta hosszabbra sikeredett, mint terveztük, a technika jóvoltából.
A két kisebb lánnyal mentünk, s mikor már gondoltuk, hogy hívjuk apát, jöjjön értünk, kiderült, hogy lemerült a mobil. -én úgy szeretem a technikát, :evil: -persze, ez jó is volt, mert akkor nem volt más választás, mint hazagyalogolni.A lányok előbb sztrájkoltak, aztán Sára közécsapott, alig bírtuk követni. De mikor jöttek a kanyarok, a hirtelen előbukkanó autók megijesztették, s kérte: anya, menj te elől. Igy mint hős anya, törtem az utat, mire elértük a várost, a járdát, már éppen besötétedett.
Berogytam a szobába, erre a fiam kérdi:- akkor holnap megyünk arra a túrára?/mert a fiúkkal megbeszéltük, hogy elvisznek egy igazira, oda, ahonnan látni a Tátrát/

Ebből is láthatod Kavics, hogy igaz, hogy 2-vel kevesebben vagyunk, de azért még bőven zajlik itt az élet.

A találkozóra szívesen mennénk, azontúl, hogy jó lenne látni is mindenkit, azt gondolom, hogy lenne mit meg is beszélnünk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 01., csütörtök 22:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Én is benne vagyok, pláne, hogy van egy tartozásom. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 04., vasárnap 17:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Én is szeretnék találkozni veletek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 04., vasárnap 19:22 
Még ugyan nincs hétfő, de ötfő! (ha kassai házigazdánkra is számíthatunk, akkor hatfő)
:-)


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 05., hétfő 20:19 
Sziasztok!

Segítséget kérek a pestiektől!

Szeretném, ha most nem én szervezném a talit.
Nem szívesen szervezem most én, megmondom őszintén, kérlek segítsetek!

Köszönöm


Vissza a tetejére
  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség