Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. nov. 22., csütörtök 10:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szomorítom magam egy kicsit:

Érdeklődés hiányában a holnap elmarad.

/vagy nem illik ez a mondás a találkozóra? :shock: /


nehogy azt gondoljátok, hogy semmi dolgom, csak itt lebzselek, már futok is, csak ezt muszáj volt leírnom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 25., vasárnap 15:00 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ex, ma a templomban énekeltük a Fel, barátimot...igaz, hogy az orgona szólt, de én gitár kísérettel énekeltem. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 25., vasárnap 16:19 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Erika írta:
Ex, ma a templomban énekeltük a Fel, barátimot...igaz, hogy az orgona szólt, de én gitár kísérettel énekeltem. :wink:
Azért lesz még meglepetés. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 25., vasárnap 20:04 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Remélem, hogy felül fogja múlni a várakozás örömét. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 08., szombat 10:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Gondolatok egy megnemvalósult talákozó napján:

# mert én megtanultam, hogy azokban, a melyekben vagyok, megelégedett legyek.

# Tudok megaláztatni is, tudok bõvölködni is; mindenben és mindenekben ismerõs vagyok a jóllakással is, az éhezéssel is, a bõvölködéssel is, a szûkölködéssel is.

# Mindenre van erõm a Krisztusban, a ki engem megerõsít.

Fil . 4: 11-13


Jó lenne, ha ezt szívből tudnám ma mondani...elégedett vagyok , bár nem vagyunk együtt, nem adtunk lehetőséget a személyes beszélgetésre..próbálom megtanulni...hogy ezen a borongós napon is a kék színű vers legyen a meghatározó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 08., szombat 10:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
(Nem csak "vígasztalásul"):

"Nagy nyereség az istemfélelem megelégedéssel" (ez lehet annyi, mint a megértés, nem-panaszkodó tudomásulvétel, hiszen az ÚR is nagyon jól tudta "mi lakik az emberben" - és mégis...)

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 20., csütörtök 11:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Arra gondoltam, becsukom már az ajtót...hogy a meleget, ami a nyárból még itt maradt, ki ne fújja holmi kósza , zord ,személytelen,hideg szél. A kulcsot a lábtörlő alatt megtalálja, aki erre jár, s be akar térni.....
Vagy inkább nyit egy új topikot, aktuális címmel: Találkozók között,Tavaszi találkozó,.....vagy ami éppen eszébe jut.


Még annyit, hogy ha élünk, és jövőre is megtiszteltek a látogatásotokkal, már senkit nem érdekel, hogy ki milyen őskori személyigazolvánnyal rendelkezik ...úgy átsétálhattok, mint a szomszédba. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 29., kedd 11:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Azért vannak még döccenők: Schengen ide-Schengen oda...nagy határ- feloldás, tüzijáték, pezsgő,stb decemberben...a múlt héten meg szabálysértésen érték a férjemet, mert útlevél nélkül utazott Magyarországra. Hiába volt nála az itt tartózkodási engedélye, Magyarországra továbbra is csak útlevéllel a zsebében utazhat, amit ugye nem kell a határon megmutatni, mert az nincs is, ...de ha valahol igazoltatják, akkor csak azt fogadják el. :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 29., kedd 17:44 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 28., szombat 11:15
Hozzászólások: 648
Erika írta:
Azért vannak még döccenők: Schengen ide-Schengen oda...nagy határ- feloldás, tüzijáték, pezsgő,stb decemberben...a múlt héten meg szabálysértésen érték a férjemet, mert útlevél nélkül utazott Magyarországra. Hiába volt nála az itt tartózkodási engedélye, Magyarországra továbbra is csak útlevéllel a zsebében utazhat, amit ugye nem kell a határon megmutatni, mert az nincs is, ...de ha valahol igazoltatják, akkor csak azt fogadják el. :?



Tartózkodási engedély az nem csak útlevéllel együtt érvényes? Amúgy nem értem minek egyáltalán a tartózkodási engedély, uniós állampolgárként szabadon itt lehet. Elég a személyi vagy egy útlevél. Ez viszont nálunk is ott kell lenni, ha kilépünk az utcára, igazoltatás esetére.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 29., kedd 22:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Tulip!

Az a helyzet, hogy a férjemnek nincs személyi igazolványa,mivel magyar állampolgár, hanem ahelyett van a tartózkodási engedélye, amivel itthon - Szlovákiában igazolja magát, itt nem kell az útlevél. Magyarországon viszont csak útlevéllel igazolhatja magát továbbra is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 29., szombat 13:08 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Tanultam ma egy új szót, amire manapság sok munkahelyen nagy hangsúlyt fektetnek:teambuilding- csapatépítés/vagy van rá valami jobb kifejezés?/...
nagyon szép szó,hasonló a fórumtalálkozóhoz
:oops: ...vagy szerintetek hogy lehetne egy virtuális csapatot kicsit építeni..."kipofozni?"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 29., szombat 21:29 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Jól mondod Erika, csapatépítésnek hívják az ilyen alkalmakat. Nálunk a munkahelyen is rendszeres az ilyesmi, most áprilisban is lesz egy ilyen a Balaton mellett. A vezetők akkor szoktak ilyesmit kérni, ha össze akarják rántani a munkatársakat. Hallottam már festéklövöldözős, kalandtúrás csapatépítésről is, van mindenféle, a pénztárcától függ, hogy mit szerveznek.

Református fórumra beírók csapatépítéséről még nem hallottam, csak fórumtalikról. A verbek azt csiripelik, hogy azok is elég jók szoktak lenni. Szerintem várjunk még egy kicsit, majd csak megérik az alkalom erre is... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 12., szombat 17:02 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 28., szombat 11:15
Hozzászólások: 648
127. zsoltár


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 12., szombat 17:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Tulip!

Köszönöm az Igét, valami magyarázatot nem fűzöl hozzá?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 12., szombat 21:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Már azt hittem lesz fórumtalálkozó. :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség