Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
  Nyomtatóbarát verzió

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. aug. 27., szerda 11:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Nyugodtan lehet irigykedni: én holnap délután találkozom Najdával. :D
/valamikor ilyentájban volt a találkozó tavaly- rég volt, szép volt/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 30., szombat 10:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Erika írta:
Sziasztok!

Nyugodtan lehet irigykedni: én holnap délután találkozom Najdával. :D
/valamikor ilyentájban volt a találkozó tavaly- rég volt, szép volt/


Szerintem is, noha én nem voltam jelen. De az idő az emlékeket megszépíti.. Hát még az emlékek hiányát..!! 8) :P :D

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 17., szerda 11:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Érdekes, hogy az idő hogyan változtatja meg az emberek gondolkodását. Nekem úgy tűnik, hogy nálad Figyelő az idő inkább megcsunyítja az emlékeket. Például két évvel ezelőtt, a tali után egy nappal az alábbiakat írtad a taliról:

Figyelő írta:
Régi, jó szokásunkhoz híven, tekintsünk vissza - még most, friss emlékekkel - a tegnapi fórumtalálkozóra!

Ki, mit "kapacitált" belőle - ha egyáltalán? Kellemes vagy kellemetlen meglepetés volt az egész?

Volt-e olyan része a beszélgetésnek, bizonyságtételeknek, ami segített hited növekedésében?

A magam részéről sajnálom, hogy Fony továbbra is inkognitóban maradt, akárcsak Kikka. Semi pedig tavaly óta tartozik két puszival.

Örülök, hogy új találkozásaim is lehettek, a viszontlátáson túl.

Köszönöm a sok munkát a szervezésben, a sok finomság elkészítésében. Szenély szerint Erikának a nagy adag juhtúrót - igen finom. Az Úr áldja meg őt és férjét nagylelkűségéért, hiszen önmagában a Felvidékről ideruccanni sem olcsó mulatság.
Magdának köszönöm a könyvajándékot, Tavasznak a könyvjelzős emléket, Boglárkának a "jelenléti" képeslapot.

Ha valakit érdekel a könyvkivonat (Imáddal érintsd meg a világot!), az keressen meg e-mailben, s elküldöm. Nyomtatott formában csak az a két példányom volt, amit Erikának és Boglárkának szántam.

Végezetül, de elsősorban áldom az Urat az alkalomért és kérem Őt, hogy túl a "testies" örömködésen túl, kiben-kiben munkálja tovább az esetlegesen és reményem szerint Tőle való gondolatok (ha voltak ilyenek)kibontását, megszentelődési fejlődését!

Amennyiben eszköze lehettem ebben; kizárólag Őt illesse a dicséret és magasztalás!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 17., szerda 11:26 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Kikka, inkognitóban?????

MUHAHA :D

én adtam FÉRJHEZ!!!! :D:D:D:D


nyilván kellett ehhez egy adag "testies örömködés" (értsd EGYÜTT ÖRÜLÉS vele és férjével), meg egy KISEBB adag "testies szomorkodás" (az elháríthatatlannak tűnő akadály ELHÁRÍTÁSA során becsúszik az ilyesmi...)

de a végeredmény: HÁLAADÁS, és egy BOLDOG HÁZASSÁG :))


(aki még nem próbálta: ÉRDEMES közel engedni a másik embert, a Krisztus Teste NEM egy NAPRENDSZER, ahol mindenki kering a pályáján, és némi napfogyatkozásokon kívül nem sok hatást gyakorol a másikra... NEM VÉLETLENÜL hasonlítja a Biblia az EMBERI TESThez...)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 17., szerda 11:53 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
:*: :*: :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 19., péntek 17:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Rosta barátom tanulj meg a fonákjáról olvasni.. :)

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 20., szombat 16:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Én csak egy kérdést szeretnék feltenni, amire csak igennel lehet válaszolni: lenne-e igény egy következő/nem nyári/ találkozóra? :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 20., szombat 17:20 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
Én csak egy kérdést szeretnék feltenni, amire csak igennel lehet válaszolni: lenne-e igény egy következő/nem nyári/ találkozóra? :?:



Igeeeeeeeeeeeeeeeeen! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 22., hétfő 14:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Mivel a fórum tökéletes választ adott a kérdésemre :P , bezárom ezt a nyári topikot, ne legyen tárva-nyitva az ajtó.


u.i.főleg azért csuktam be a topikot, hogy ha kezdetét veszi egy új találkozó szervezése, ne keveredjenek a hozzászólások.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség