Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 59 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
  Nyomtatóbarát verzió

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. júl. 23., hétfő 15:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Szia Ezüst!

Az a helyzet, hogy én is olthatatlan szomjat érzek arra, hogy megtudjam, vajon net miféle negatívumokat hallott vissza a Csillagpontról.

Az informátor szerintem valami ultra megbízható valaki lehet, olyannyira, hogy net öccsének az unokahugának a szomszédja beszélt vele, miután az illető valamit olvasott a Csillagpontról mondjuk a Népszavában. Igaz, hogy az illető a sintoizmus híve, de voltaképpen nagyon megbízható valaki református kérdésben...!

Ahogy nézem, már mindenki netnek könyörög az ügyben, hogy kiderüljön a szörnyű igazság a Csillagpontról ... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 23., hétfő 15:24 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
De jó! VÉgre van egy új gumicsont, amit lehet elvtelenül feldicsérni, ottnemléve véleménytalkotni, arisztokratikusan elhatárolódni, ezen meg viccelődni...
Várjuk a többi változatot is!
Nem lehet esetleg az, hogy ez egy nagyon sokrétegű rendezvény volt ahhoz, hogy egyszerűen be lehetne dobni valamelyik skatulyánkba?

Én személy szerint nagyon szívesen olvasnék minden véleményt, tapasztalatot - jót és rosszat egyaránt -, azoktól, AKIK RÉSZT VETTEK a Csillagponton.

32ezüstnek:
Nagyon sajnálom, hogy nem voltunk méltóak a társaságodra. A mi fejünk is 40 fokon égett, nem lógtál volna ki a sorból. De ez természetesen a te döntésed. Remélem jól érezted magad!

admin


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára admin 2007. júl. 23., hétfő 15:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 23., hétfő 15:24 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
el kéne dönteni, hogy ÜTNI vagy KÉRDEZNI akartok... a legamatőrebb vallatók is tudják, hogy ez EGYSZERRE nem megy...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 23., hétfő 15:35 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
net2rist írta:
el kéne dönteni, hogy ÜTNI vagy KÉRDEZNI akartok... a legamatőrebb vallatók is tudják, hogy ez EGYSZERRE nem megy...


Ilyenek ezek a reformátusok! Mindig csak a bajt nézik! :wink:

(Ha valaki nem értené, hogy milyen reformátusokról beszélek, hát az olyanokról, mint én... :roll: )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 23., hétfő 18:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
admin írta:
Nagyon sajnálom, hogy nem voltunk méltóak a társaságodra. A mi fejünk is 40 fokon égett, nem lógtál volna ki a sorból. De ez természetesen a te döntésed. Remélem jól érezted magad!

admin


Tényleg félreértesz...

Tudod, szerdán egész nap gyakorlatilag csak vizszintesben tudtam lenni, és annyira fáradt voltam, hogy még a programot se tudtam elolvasni, egyszerűen összefutottak a sorok a szemem előtt. Megláttam a Parókia feliratot a sátor oldalán, és csak arra gondoltam, hogy odamegyek, és fel kell ismerni ott valakit, és már arra is belefájdult a fejem. Tudod, az arcfelismerés olyan, mint az olvasás, és már az olvasás is fájt. Aztán egyszer késő délután mégiscsak erőt vettem magamon, felálltam, körbesétáltam, és alighogy kicsit közelebb mentem valahová, mindig rosszul lettem.

Aztán csütörtökön kicsit "jobban" voltam, és legalább azokra a programokra el tudtam menni, amit előre kinéztem magamnak.

Ne vedd ezt a személyetek iránti nem tudom, minek. Tényleg nehezen bírom a meleget... Főleg 5 óra vonatozás után...

Péntek délutánig szerettem volna maradni, de nem kockáztattam meg vonattal a hazautat, inkább elvitettem magamat reggel...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 23., hétfő 21:40 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Kedves Ezüst, csütörtökön 14-15 óra között nem voltál a Szikra sátor környékén? Ugyanis mi abban énekeltünk a színpadon..

Én elmondhatom, amit láttam. (Erika tanúsíthatja, vele még aznap este megosztottam élményeimet. :-) ) Előre bocsánatot kérek, ha kihagyok valami fontosat!

Nekünk csak másfél óráig tartott az út Patakra, mi is szaunáztunk az autóban, de a vizes nadrágon kívül minden oké volt. Odaérve megkerestük a mieinket, és körbejártuk a kempinget. Tetszett, hogy lehet keresztyén könyveket, CD-t, apróságokat venni (két vagy több sátorban); gyerekeknek voltak kézműves foglalkozások, pl. agyagozás; szervezetek mutatkoztak be; több nagy sátor alatt voltak koncertek (egyik helyen fogyatékosoknak volt éppen akkor karaoké, hogy örültek neki!), előadások, beszélgetések. Ami nagyon tetszett még, hogy az érdeklődők az egyik szervezetnél kipróbálhatták, milyen is lehet tolószékben közlekedni, akadályokat kikerülni, vagy nem látva, tapintással tárgyakat felismerni, vagy éppen jelbeszéddel kommunikálni, egymásra figyelni. Itt nagyon kedves emberek voltak. Ha jól tudom, ingyenes internetes hozzáférés is volt több PC-n egy sátorban, éppen a Parókiások mellett. Amikor őket megláttam, lassan sétálva, de izgatottan lestem be, ki lesz ott. Éppen interjú zajlott, így nem zavartam. Volt egy tippem Dorcsira és Puritánra, ami aztán be is jött. :-) Később odamerészkedtem, amit nem bántam meg, mert nem harapott meg senki. :-)
Jól jöttek a kinti vízcsapok, amiből kedvére ihatott mindenki, akár fejét, lábát is hűthette.
A mi éneklésünk után egy fogyatékos fiút toltak a színpad elé és segítették fel rá. Az ének az esőben-re táncolt, mozgott esernyővel a maga módján, egy személy segítségével. Talán többekben felmerültek kérdések ezzel kapcsolatban, vagy éppen vegyes érzelmekkel voltak tele, de nekem az jött le, hogy itt mindenki lehetőséget kap, hogy megmutasson, adjon valamit abból, amit tud és hogy figyelmet, dícséretet kapjon. Mindezt szeretetből.
A záróistentiszteletet itthonról néztem. Az imádság alatt a legtöbben fejet lehajtva, csukott szemmel ültek. Hirtelen az jutott eszembe:milyen egyforma mindenki! Mindenki ugyanúgy, EGYként ül, EGY akarattal EGYre figyel, és az ugrott be, hogy Jézus Krisztusban mind összetartozunk, testvérek, EGYek vagyunk! S nagyon örültem, ha x kilométerrel is odébb, de egynek éreztem magam velük.

_________________
Én választottalak titeket.. Jn 15,16


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára najda 2007. júl. 24., kedd 08:57-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 23., hétfő 21:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Azt hiszem, csüt. 14-15 óra között épp Karasszon prof. vs. Fröhlich főrabbit hallgattam, ha nem tévedek...
Nagyon tanulságos volt nekem.

Nekünk is van még mit tanulni, és hát az is látszott, hogy a zsidóság távolról sem olyan, mint a keresztyénség...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 24., kedd 18:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Najda, és azokat az énekeket énekeltétek, amit már az USA-ban is játszanak? :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 24., kedd 18:29 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Igen, Erika! :D

_________________
Én választottalak titeket.. Jn 15,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 27., péntek 18:14 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
sziasztok!

most értem haza Erdélyből, ami szuper volt, de persze itt most a csillagpont a téma ;)

hát, én nagyon jól éreztem magam! Bár sajna a már emlegetett hőség miatt sokkal kevesebb programon tudtam/akartam részt venni, mint azt előre terveztem, sokat kaptam, és talán adhattam is valamit magamból...
A közös alkalmak jók voltak, délelőttönként előadások voltak a remény témájában, este különböző lelkészek beszéltek. volt csoportos beszélgetés a délelőtti alkalom után, jó kis csapat jött össze ott, ahol én voltam, csak sajnos túl sokan voltunk és túl kevés volt az idő ahhoz, hogy mindenki kifejthesse a véleményét, gondolatait.
Voltam több koncerten is, vegyes volt a felhozatal, de sokakon látszott, hogy Istennel, Istenért csinálják, és közelebb vittek engem is az Úrhoz a mondanivalóval, az alázattal. Najdával találkozni külön öröm volt :) (rajtam is láthatta a vizes törölközőt, ez volt az egyik fő életmentő eszköz számomra;))
A Parókia sátorban elég gyakran megfordultam, mivel ott volt egy ventillátor ;) (és persze adminék...) bevallom, nem volt még időm/lehetőségem megnézni az anyagot, ami ide a honlapra felkerült, de biztos vagyok benne, hogy ezáltal azok is beleláthatnak kicsit, akik nem voltak ott.
Hát, most hirtelen ennyi, de kérdezzetek nyugodtan :)

puszi mindenkinek: dorcsi

_________________
"Őrizz engem, mint szemed fényét, rejts el szárnyaid árnyékába!"
Zsolt. 17,8


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Újra
HozzászólásElküldve: 2009. jan. 03., szombat 10:21 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 31., kedd 21:34
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Sziasztok!

Már nagyon rég jártam a Parókia fórumon, bocsi..
Szóval azt hiszem, lassan ideje újból felmelegíteni ezt a topicot, mivel idén is lesz Csillagpont, és lehetne megint találkozni.. (amúgy néhányotokkal Sárospatakon is találkoztunk...)
Szóval remélem, megint összefutunk! :wink:

_________________
Sücy


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. jan. 06., kedd 10:20 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Sücy!

Üdvözlünk a fórumon- mint régi-új ismerőst!
A Csillagpontnak van már helyszíne, időpontja?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. jan. 06., kedd 21:49 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 31., kedd 21:34
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Igen, van!
A helyszín: Fadd-Dombori
az időpont: július 21-25

Gondolom, a Parókia portál ismét kivonul. (És remélem, a riporterük most elkerül... :D Nem a riporterrel volt bajom, hanem a riporttal... :D)

Üdv!

_________________
Sücy


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. jan. 07., szerda 09:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Hát ez jó messze van Sárospataktól...rákerestem a gugliban, szép hely.
Majd figyeljük a készülődést, amihez sok erőt, ötletet kívánok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 59 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség