Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 168 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 12:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
figyelő írta:
Exrefis szerintem mindegyik formulával élni fog... :roll:
Hacsak át nem kapcsolok képmutató üzemmódba. :D :D
De ahogy ismerem magam, Rostával sem tudok nem mosolyogva kezetfogni. :)
üdv
ex


Ez elég randa volt, dehát megszoktuk...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 12:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Puritán: Nagyon jó, ha egyre érsz, amúgy is ebéd utánra tervezzük az áhítatot, nagyon köszönjük, hogy készülsz, várunk!

Figyelő: Jó jel, ha már az üdvözlés formáján gondolkosz :) Tényleg szeretettel várunk!

Rosta: Ex kedves akart lenni veled! Mi a csúnya egy mosolygós kézfogásban? Ugye, hogy semmi! (Ne rontsuk már el a topik hangulatát itt a visszaszámlálásban, légyszi!)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 12:38 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kamilla írta:
Rosta: Ex kedves akart lenni veled!

Köszi Kamilla!
Megnyugtattál, hogy mégis csak érthető volt. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 12:44 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Nagyon köszönöm a meghívást, sokszor eszembe jutottok, imádkozom értetek.

Azért nem megyek, mert nem vagyok elég erős és most úgy érzem, máshol akar már látni az Úr.
Attól félek, hogy visszaragadok a fórumra, amit viszont nem szeretnék, mert azóta sok szolgálatba behívott és ezen túl ott van a meló és a család.

Amit üzennék mindenkinek, ELSŐ RENDEN VELEM ÉRTETTE MEG AZ ELMÚLT IDŐBEN AZ ÚR, MÍG NEM VOLTAM KÖZTETEK és talán egy fajta esszencia lett számomra a fórumos éveim után, hogy az Úr a szívünket akarja, az értékrendünk, a személyiségünk, a lényünk, a lelkünk központját. Egyszer és naponként!
Nem éri be kevesebbel!
Amíg ezt nem kapja meg, addig hiába a sok okos (akár Biblikus) ismeret, addig hiába bármi féle vallásos cselekedet, az életünk alapja nem változik. Még minden a régi, valódi élet változás nincs, csak a szinpad és a díszlet változott.

Amint valaki a szívét adja oda Jézus Krisztusnak, újonnan születik, akkor az Úr beköltözik oda és elkezdi tisztítani, elkezdi rendbe tenni, elkezdi hussá tenni a követ.
És ez az ember elkezd áldássá válni a környezete számára.

Kegyelembe fogadott Testvéreim!

Az Úr legyen és maradjon örökre veletek!

Imádságos szívvel:
Pauler

Még egy Ige a közösség erősítésére nézve:
1.János 1.
1. A mi kezdettől fogva vala, a mit hallottunk, a mit szemeinkkel láttunk, a mit szemléltünk, és kezeinkkel illettünk, az életnek Ígéjéről.
2. (És az élet megjelent és láttuk és tanubizonyságot teszünk róla és hirdetjük néktek az örök életet, a mely az Atyánál vala és megjelent nékünk;)
3. A mit hallottunk és láttunk, hirdetjük néktek, hogy néktek is közösségtek legyen velünk, és pedig a mi közösségünk az Atyával és az ő Fiával, a Jézus Krisztussal. 4. És ezeket azért írjuk néktek, hogy örömetek teljes legyen. 5. És ez az az üzenet, a melyet tőle hallottunk és hirdetünk néktek, hogy az Isten világosság és nincsen ő benne semmi sötétség.
6. Ha azt mondjuk, hogy közösségünk van vele, és sötétségben járunk; hazudunk és nem az igazságot cselekeszszük.
7. Ha pedig a világosságban járunk, a mint ő maga a világosságban van: közösségünk van egymással, és Jézus Krisztusnak, az ő Fiának vére megtisztít minket minden bűntől.
8. Ha azt mondjuk, hogy nincsen bűn mi bennünk, magunkat csaljuk meg és igazság nincsen mi bennünk.
9. Ha megvalljuk bűneinket, hű és igaz, hogy megbocsássa bűneinket és megtisztítson minket minden hamisságtól.
10. Ha azt mondjuk, hogy nem vétkeztünk, hazuggá teszszük őt, és az ő ígéje nincsen mi bennünk.

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 12:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Idézet:
"kamilla"
(Ne rontsuk már el a topik hangulatát itt a visszaszámlálásban, légyszi!)



tényleg ne! tessék örülniKépKép

taptarar taptararaKép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 12:55 
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 09., szerda 08:48
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest
Nos.

Lesz virsli, meg zsömle, meg mustár és ketchup no meg majonéz, s ráadásként tea. Gyümölcstea.
Viszont. Kellenne hoznotok üdítőt, s akinek van affinitása az hozhatna sütit! sok sütit. :)
Alien


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 13:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
kamilla írta:
Rosta: Ex kedves akart lenni veled! Mi a csúnya egy mosolygós kézfogásban? Ugye, hogy semmi! (Ne rontsuk már el a topik hangulatát itt a visszaszámlálásban, légyszi!)


Nem a kézfogással van gond. A "képmutató üzemmód" nem tetszik. :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 13:04 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Kedves Cilla! Nagyon jók ezek a mosolygós fejecskék :). :D:D:D. számoljunk együtt vissza... máár csak ötöt kell aludni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 13:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
kamilla írta:
Kedves Cilla! Nagyon jók ezek a mosolygós fejecskék :). :D:D:D. számoljunk együtt vissza... máár csak ötöt kell aludni!




Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 13:37 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
Nem a kézfogással van gond. A "képmutató üzemmód" nem tetszik. :(

A képmutató üzemmód nekem sem tetszik, arra utaltam. Tehát ha másként viselkednék mint ahogy belül érzem. De éppen azt akartam kifejezni, hogy nem kívánok ilyet, tehát mindenki azt kapja a készletből ami neki jár. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 14:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
rosta írta:
Nem a kézfogással van gond. A "képmutató üzemmód" nem tetszik. :(

A képmutató üzemmód nekem sem tetszik, arra utaltam. Tehát ha másként viselkednék mint ahogy belül érzem. De éppen azt akartam kifejezni, hogy nem kívánok ilyet, tehát mindenki azt kapja a készletből ami neki jár. :)
üdv
ex


Lehet, hogy felületesen olvasok munka közben, de mindig túlbonyolítod a dolgot...

Béke veled!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 14:36 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
Lehet, hogy felületesen olvasok munka közben, de mindig túlbonyolítod a dolgot...

Béke veled!
Majd meglátod milyen egyszerű az egész. :D
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 15:48 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
pauler írta:
Nagyon köszönöm a meghívást, sokszor eszembe jutottok, imádkozom értetek.

Azért nem megyek, mert nem vagyok elég erős és most úgy érzem, máshol akar már látni az Úr.
Attól félek, hogy visszaragadok a fórumra, amit viszont nem szeretnék, mert azóta sok szolgálatba behívott és ezen túl ott van a meló és a család.

Amit üzennék mindenkinek, ELSŐ RENDEN VELEM ÉRTETTE MEG AZ ELMÚLT IDŐBEN AZ ÚR, MÍG NEM VOLTAM KÖZTETEK és talán egy fajta esszencia lett számomra a fórumos éveim után, hogy az Úr a szívünket akarja, az értékrendünk, a személyiségünk, a lényünk, a lelkünk központját. Egyszer és naponként!
Nem éri be kevesebbel!
Amíg ezt nem kapja meg, addig hiába a sok okos (akár Biblikus) ismeret, addig hiába bármi féle vallásos cselekedet, az életünk alapja nem változik. Még minden a régi, valódi élet változás nincs, csak a szinpad és a díszlet változott.

Amint valaki a szívét adja oda Jézus Krisztusnak, újonnan születik, akkor az Úr beköltözik oda és elkezdi tisztítani, elkezdi rendbe tenni, elkezdi hussá tenni a követ.
És ez az ember elkezd áldássá válni a környezete számára.

Kegyelembe fogadott Testvéreim!

Az Úr legyen és maradjon örökre veletek!

Imádságos szívvel:
Pauler

Még egy Ige a közösség erősítésére nézve:
1.János 1.
1. A mi kezdettől fogva vala, a mit hallottunk, a mit szemeinkkel láttunk, a mit szemléltünk, és kezeinkkel illettünk, az életnek Ígéjéről.
2. (És az élet megjelent és láttuk és tanubizonyságot teszünk róla és hirdetjük néktek az örök életet, a mely az Atyánál vala és megjelent nékünk;)
3. A mit hallottunk és láttunk, hirdetjük néktek, hogy néktek is közösségtek legyen velünk, és pedig a mi közösségünk az Atyával és az ő Fiával, a Jézus Krisztussal. 4. És ezeket azért írjuk néktek, hogy örömetek teljes legyen. 5. És ez az az üzenet, a melyet tőle hallottunk és hirdetünk néktek, hogy az Isten világosság és nincsen ő benne semmi sötétség.
6. Ha azt mondjuk, hogy közösségünk van vele, és sötétségben járunk; hazudunk és nem az igazságot cselekeszszük.
7. Ha pedig a világosságban járunk, a mint ő maga a világosságban van: közösségünk van egymással, és Jézus Krisztusnak, az ő Fiának vére megtisztít minket minden bűntől.
8. Ha azt mondjuk, hogy nincsen bűn mi bennünk, magunkat csaljuk meg és igazság nincsen mi bennünk.
9. Ha megvalljuk bűneinket, hű és igaz, hogy megbocsássa bűneinket és megtisztítson minket minden hamisságtól.
10. Ha azt mondjuk, hogy nem vétkeztünk, hazuggá teszszük őt, és az ő ígéje nincsen mi bennünk.


Szeretett Testvéreim, drága Paukám,

Én sem tudok menni, köszönöm azért, hogy hívtatok Erikán keresztül, de egy kedves és most már sajnos igen magányos testvérnőt fogunk meglátogatni a vasárnapi alkalom után, aki Tahitótfaluban lakik, így az ellenkező irányba indulok, mint ahol ti lesztek. Ezt is csak múlt héten tudtam meg, s bár biztos lemondhatnám, és ő valószínűleg nem bántódna meg, de bocsássátok meg, hogy nem fogom, mert úgy értettem meg az ÚRtól, neki MOST nagyobb szüksége van rám, mint nekem rátok. Remélem nem veszitek ezt bántásnak. Tényleg örülök, hogy hívtatok. Köszönöm.

Köszönöm Paulernek ezta rövidke, de velős tanítást, engem naponta kell erre figyelmeztetni, mert bizony hajlamos vagyok elveszni a "díszletek" csinosításával....

Szeretetteljes és Igeteljes alkalmat kívánok nektek,
m :)

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 15:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Drága Semi!
A találkozó szombaton lesz. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. nov. 10., hétfő 15:57 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Húú, akkor most úgy tűnök, mint aki mindenképp lemondja, de aznap meg pláne nem tudok menni, mert az nekem eleve is munkanap. Talán ezért is nem gondoltam rá, hogy nem vasárnap. :(
Köszi azért.
Ezért a testvérnőért amúgy egyszer már imádkoztatok, mert a Segítsetek! topicban írtam róla. Őt tényleg is Erikának hívják és nagyon kemény életet adott neki az ÚR, de ő nagyon bízik benne. Ha tehetitek, továbbra is imádkozzatok érte. Köszönöm. :)

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 168 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot], Google [Bot] valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség