Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 398 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 27  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 23:04 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Dekár, hogy nem ehetek édességet még egy ideig! Nembaj legalább megnézem, hogy kell kinézzen, ha kész, és megcsinálom utána én is. :D

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 24., péntek 09:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Rendben Rosta, megkóstoljuk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

amorf csiga
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 24., péntek 14:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
huhh :) az én kakaóscsigám amorf lett egy kicsit. Lesz amorf csiga is :D.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 24., péntek 14:45 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
kakaós AMŐBA :D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 24., péntek 15:28 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
Nagyon kellemes hangulatú, és mindenek előtt áldott találkozót kívánok nektek! Gondolatban ott leszek én is :)

Isten is legyen ott veletek, örüljetek egymásnak!

dorcsi

_________________
"Őrizz engem, mint szemed fényét, rejts el szárnyaid árnyékába!"
Zsolt. 17,8


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 24., péntek 15:35 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Köszi, Dorcsi. Neked is áldott hétvégét/és esetleg egy beszámolót nekem a beszámolós topicba :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 08:42 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
tegnap ejjel a kovetkezok tortentek: ferjem kozolte, hogy ma delutan Visegradra megyunk Erzsebet-napot unnepelni (mivel mult vasarnap nem voltak itthon Anyosomek)... mondtam, hogy az rezsemrol nem megy, mert szeretnek egy kis idore legalabb beutazni hozzatok (mondjuk ha egy orat vagyok a talin, akkor is 3 orat kell szamolnom oda-vissza)..na ebbol lett aztan patalia, hogy velem soha sehova nem lehet menni, stb...

azert meg nem adom fel, mert 12.30-ig tanitok, ha rogton utana megyunk Visegradra, akkor talan 15.30-ra hazaerunk, es ha egybol elindulok hozzatok, akkor meg epp az utso feloraban ott lehetek veletek...
igyekezni fogok, amennyire tolem telik
probaltam Paunak is irni, de ki van kapcsolva a telefonja, ugyhogy sanos nap kozben nem tudok kapcsolatba lepni veletek, hogy hogyan alakultak a dolgok :oops:

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 15:45 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
most ertunk vissza... :(
ha el is indulok, kb haromnegyed 5-re erek oda...
ne haragudjatok :oops:

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 18:16 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:09
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Nagyon kiváncsian várom a beszámolót! Gondoltam rátok! Egész héten nagyon sok minden volt nekem (tudom nem mentség ha pl semi életviteléhez hasonlítom) de engem lemerített hétvégére és a családdal is szerettem volna kicsit ITTHON lenni... Sajnálom, ha valaki ezt mégsem tudja megérteni, akkor bocsi...
Szeretettel üdv: Amy :?

_________________
"Minden pecsét felszakad, elsötétül majd a Nap, de lesz aki semmitől se fél... Lesz aki örvend, ünnepel, mert a Megszabadító így jön el és a remény újra él..."
/Kovács Ákos:Utolsó Hangos Dal/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 19:47 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Köszönöm Istennek és köszönöm a szervezőknek, nagyon jó alkalom volt.
:) :) :) :) :) :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 21:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Sziasztok!

Nagyon hiányoltunk a múlt évi arcok közül sokakat, és sajnáltuk, hogy többen nem tudtatok eljönni. Seminek drukkoltunk, hogy csak be tud esni, Amandát is emlegettük, Dorcsiról tudtuk, hogy nem jön, és hát mások is mondták, hogy mi miatt maradtak el. Szóval gondoltunk Rátok!

Elmondhatom, hogy öröm volt együtt lenni a Parókia közösségében. Én legjobb időpillanatban érkeztem, mert ebéd volt. Megnyugvással konstatáltam, hogy nem tartották a napirendet, és csúszott a program, és hát nem gond a késésem.

Némi politizálás után letelepedtünk, majd Boglárka játékos bemutatkozóhoz osztott asszociációs lapocskákat, és hát asszociáltunk. Ezután elmeséltük ki fia, borja vagyunk, mit is akarunk, gondolunk a világtól/al/ról. Ezután Figyelő éneke adta meg az alaphangot az Admin hozzászólásához.

Figyelő kivételesen szépen énekelt, ezt tanusíthatom. Az Admin elgondolkodtató példázatai, és azoknak értelmezése után a társaság átment kötetlen megbeszélőbe, ahol a Kavics tartotta a rendet, hogy ki jön sorba a hozzászólással, mert mindenki mindig közbe akart vágni, és beszélni akart.

Indu pici babájának a zümmögése adta meg mindehhez az alaphangot, szóval nagyon családiasan voltunk, és hát ha mások is megerősítik, mint ahogy ezt FM tette, nem voltunk ok nélkül mi ott együtt! Istennek legyen hála!

A szervezőknek Kavics, Boglárka, és még akit illet köszönet a munkájukért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 21:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Szerbusztok!
Teljesen feldobódtam, annyira hogy teljesen rossz irányba gyalogoltam, nagy lelkesen.A Hősök terénél álltam meg, hogy mit keresek én itt.Hál ISTENNEK
jó félórával később, de szerencsésen hazaértem.Fiam rámnézett, és azt mondta, hű de jó kedved van.Régen, nem éreztem magam ilyen jól.Örülök,
hogy megismertem Erikát, Boglárkát, Tavaszt, FM, Rostát, Exrefist, Antit,
Admint, Puritánt, Indut és Kisfiát, aki tündéri, Blut, Erika férjét, Figyelőt, és Kavicsot.Szívembe zártalak Titeket.Köszönöm Testvérek az alkalmat.
Kedves Rosta, én nem is szeretem a túrót, de ebből a sütiből 4-t befaltam.
Köszönöm! Blu, hiányoltad. Áldás Békesség!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 22:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
cilla írta:
Szerbusztok!
Teljesen feldobódtam, annyira hogy teljesen rossz irányba gyalogoltam, nagy lelkesen.A Hősök terénél álltam meg, hogy mit keresek én itt.Hál ISTENNEK
jó félórával később, de szerencsésen hazaértem.Fiam rámnézett, és azt mondta, hű de jó kedved van.Régen, nem éreztem magam ilyen jól.Örülök,
hogy megismertem Erikát, Boglárkát, Tavaszt, FM, Rostát, Exrefist, Antit,
Admint, Puritánt, Indut és Kisfiát, aki tündéri, Blut, Erika férjét, Figyelőt, és Kavicsot.Szívembe zártalak Titeket.Köszönöm Testvérek az alkalmat.
Kedves Rosta, én nem is szeretem a túrót, de ebből a sütiből 4-t befaltam.
Köszönöm! Blu, hiányoltad. Áldás Békesség!


Kedves Cilla!

Jó volt találkozni Veled, és Mindenkivel. Én még Dez-el is találkoztam, de elment, valamint még mielőtt én megérkeztem, elment Kamilla is, így sajna vele nem talákozhattam.

Az, hogy megemlékeztél a sütimről egyenértékű a hájjal való kenegetéssel, no meg hízom is ettől, így szó se essék többet a sütiről, mert már nagyon is túl propagáltam magam!

Csak ismételni tudlak:
Áldás, békesség!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 22:29 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Hahó!

Én is sajnálom, Rosta, majd legközelebb :)
Én is köszönöm a szervezőknek, hogy megszervezték, NetNyuginak pedig, hogy mi is eljuthattunk Tündivel. Nagy élmény volt, mosolygós vagyok tőle még most is. Tényleg nagyon köszi! :):):):)
Nagyon jó volt találkozni, akikkel találkoztam.

Nagy puszi!!

Kamilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 22:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Tényleg, bocsáss meg Dez, hogy kihagytalak, csak már elmentél, és nem tudtam veled beszélgetni.Rosta a kedvességed és a sütid is lenyűgözött.
Erika, olyan voltál, mikor megláttalak, mintha rég nem látott testvéremet
találtam volna meg, Boglárka is hasonlóan hatott rám.Tavasz, nagyon jók a hozzászólásaid, és köszönöm a könyvjelzőt.Kedves Blu és Admin és Anti, jó volt Titeket hallgatni.Figyelő, köszönöm az éneket.Indu, édes kisfiad van.
Puritán, személyiséged megfogott.Kedves Ex, tényleg nagyon örültem, hogy találkoztunk.Kavics, már Paulerként beloptad magad a szívembe.Sajnálom,
hogy nem sikerült megismerkednem Dorcsikával, Kikkával és Semivel.
Mégegyszer köszönöm a szervezőknek, és mindenkinek.Mégegyszer Áldás Békesség!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 398 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség