Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 398 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 20:58 
dec.02.


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 22:13 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
én nov. 18-ra vagy dec.2-re szavazok...
egyre jobban úgy tűnik, h. 25-én nem leszek Bp-en...
de ha akkor találkoztok majd, otthonról gondolni fogok rátok...

jóéjt

dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 22:23 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Hááát, nov. 19-én koncertünk van, úgyhogy a 18-ra nem szavaznék. Dec. 2-án, ha Isten is úgy akarja épp hazafelé röpülünk Frankfurtból egy másik koncertről, ahol csak hallgatók leszünk.
Marad a nov. 25. nekem.
DE!
Énrám ne várjatok, mert nekem -mivel Pest közelében élek- nem gond összetalálkozni sokótokkal (amint ezt Dorcsi és Pau is tanúsíthatja), úgyhogy miattam ne tegyétek sehova. Csak azért írtam le, mikor mit csinálok, nehogy azt higgyétek, hogy lógok dec. 2-án...
Szóval ennyi.
Puszi nektek.

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 22:40 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
hát, nagyon úgy tűnik, Manókám, h. mindketten nem leszünk ott a találkozón, akármikor is lesz, de tényleg lehet Veled külön is találkozni, és remélem, lesz is még rá példa :D

jóéjt

dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 17., kedd 07:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Nagyon örülök,h. Anti és Semi bepillantást engedtek a hétköznapjaikba, így nem érheti a fórumozókat az a vád, h. ez itt egy ráérős,dolognélküli társaság, aki jobb híján itt múlatja az időt.
nekem is van bőven dolgom, lehet,h. kicsit egyszerűbbek, mint mondjuk a Semié- nekem csak a gondolataim szoktak röpködni, /estére alig bírom összeterelni őket :P/ -
de szívesen, örömmel szakítunk időt a személyes találkozásra is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 17., kedd 08:40 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Nem tudom sikerülhet-e mindenki számára kedvező időpontot találni. Azt szeretnénk, ha mindenki ott lenne, de nem tehetünk mást, mint hogy kiválasztunk egyet a javasolt időpontok közül.
A szavazás három napig él, kérlek jelezzétek ott, melyik időpontot választjátok, ha rajtatok áll.
...és olyan jó lenne, haa végső dátumot megpróbálnátok szabaddá tenni, akkor is, ha nem az volt a ti választásotok :)

Szeretettel, Tamás


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 20., péntek 13:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Tavasz, téged id szeretettel hívünk az idei fórumtalálkozóra! Ha van kedved eljönni, szavazz, hogy neked melyik időpont lenne a megfelelő.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 21., szombat 12:42 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Én eddig a nov. 25-re szavaztam, erre ma derült ki, hogy átteszik a nov. 19-i koncertünket nov. 25-re... :oops:

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 21., szombat 12:44 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Semi!

Ha 10-kor kezdenénk, egy órácskára sem tudsz beugrani?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 21., szombat 12:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
JennyT, remélem neked megfelel a dátum?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 21., szombat 13:17 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Erika, nem tudom mikor kezdődnek a próbák. Megpróbálok valamikor "beugrani" (csak maga az utazás több, mint 2 óra oda-vissza), csak kicsi az esély rá, mert délelőtt alapból is óráim vannak, amit esetleg át tudnék tenni délutánra, ha nem volna a koncert, amire vlsz délután próbálunk. Mondjuk megtartom délelőtt az óráimat, amiknek 12.30kor van végük (9.30kor kezdődnek), utána berohanok hozzátok, kb 13.45 körül érnék oda. A próbák, ha délután vannak, akkor legkésőbb 17.00-kor be kell fejeződjenek, mert 18.00-tól már koncert van, és be kell rendezni a termet. Tehát mondjuk 3-tól próbálnánk 5ig. Ehhez tőletek el kéne jönnöm valamivel 2 előtt.... és máris ott vagyok, hogy 0 percet vagyok a találkozón...
Még nem tudom, hogy lesz, de tartok tőle, hogy nem fog menni. :oops:

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 21., szombat 13:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Semi, most mondjam azt, h. nekünk is vannak feladataink, amiket a találkozás lehetősége miatt máskor fogunk elvégezni?

Semi, nem bírom magamban tartani: emlékszem, mit küzdöttél a múlt félévben a zenei államvizsgákon, ....biztos,h. most kémiából kell ugyanezt végigcsinálnod?
Michalangelo széklábat farag...engem ez erre emlékeztet :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 21., szombat 13:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
semibrevis írta:
Erika, nem tudom mikor kezdődnek a próbák. Megpróbálok valamikor "beugrani" (csak maga az utazás több, mint 2 óra oda-vissza), csak kicsi az esély rá, mert délelőtt alapból is óráim vannak, amit esetleg át tudnék tenni délutánra, ha nem volna a koncert, amire vlsz délután próbálunk. Mondjuk megtartom délelőtt az óráimat, amiknek 12.30kor van végük (9.30kor kezdődnek), utána berohanok hozzátok, kb 13.45 körül érnék oda. A próbák, ha délután vannak, akkor legkésőbb 17.00-kor be kell fejeződjenek, mert 18.00-tól már koncert van, és be kell rendezni a termet. Tehát mondjuk 3-tól próbálnánk 5ig. Ehhez tőletek el kéne jönnöm valamivel 2 előtt.... és máris ott vagyok, hogy 0 percet vagyok a találkozón...
Még nem tudom, hogy lesz, de tartok tőle, hogy nem fog menni. :oops:


Kedves Semi!

Ne okozzon ez több gondot, mint kellene. Mi is így vagyunk vele, hogy most még valószínű, hogy megyünk, de ki lát a holnapba bele? Bármi közbe jöhet.

Sajnos nálad már most közbejöttek a dolgok, de lehet, hogy az utolsó pillanatban mégiscsak sikeredik. Vagy mégsem.

Mindnyájan Isten kezében vagyunk. Semmit sem láthatunk előre. Ha ott leszel/leszünk az csak a jövő dolga. Reméljük, hogy mindnyájan találkozunk, és állni fogunk, mert nem lesz annyi szék... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 21., szombat 14:50 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Na, most jól kibőgtem magam...nem, nem a találkozó miatt,hagymát tisztítottam a töltött káposztába, az ríkatott meg.

A találkozó miatt nincs mit szomorkodni: azt már megtanultam az osztálytalálkozókon, h. azoknak kell örülni, akik ott lesznek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 21., szombat 15:14 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Erika drága, a szombati óráimat csak szombaton tudnám pótolni... :D (eleve is azért vannak szombaton, mert máskor már nem értem rá...) ezek a gyerekek felvételiznek februárban, decemberben mennek előfelvételire
most mondjam azt nekik, hogy ez a hét kimarad, mert én fórumtalira megyek? :roll:
annyira rendesek, hogy ha betegek is eljönnek
a tanulást símán elhalasztom, azzal nincs gond, csak itt nem csak rólam van szó
a próba időpontja másik 3 embertől is függ (zongoranégyesben leszünk), meg a többi szereplőtől is, hogy mikor kapjuk meg a termet

az a szombatom sokmindenről fog szólni, csak nem arról, hogy én mit szeretnék...

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 398 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség