Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 398 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 23:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Hála az Úrnak, megérkeztünk. Most nézem a napi Igét, /nem kellett volna annyit kapaszkodnom útközben/


Megőrzi az Úr a te ki- és bemeneteledet mostantól fogva mindörökké. Zsolt. 121:8


Tavaly 22:22-kor értünk haza, ezt csak egy picivel léptük túl, igaz még egy jót beszélgettünk a rokonokkal.

a találkozó nagyon jó volt. Mivel éjjel igencsak nyúlfarknyit aludtam,/szinte semmit/most csak egy klaszikust idézek: kár lett volna kihagyni!
Kamilla, én is egyfolytában mosolygok, a kislányod,s az Indu kisfia igazán ígéretes tagja a jövő nemzedékének,...akik, mint tudjuk, Istent is a neten fogják keresni /ha az anyatejet is ilyen virtuális közösségben szívják,nem csoda/
Úgy érzem, mint közösség, csiszolódtunk tavaly óta, jó irányba. Azon gondolkodom, ki beszélt tavaly arról, h. van valami közös feladatunk..?
Bánom, h. lefagytam, mikor Magda mondtad,h. énekeljünk valamit.
Nos:

Isten velünk, viszontlátásra, boldog útjain kegyesen,hű kezével Ő vezessen,
Isten velünk, viszontlátásra!
Hogyha itt tán nem is, ott az égi honban fenn
Jézusunk kebelén, Isten velünk, viszontlátásra!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 23:20 
Dezi, köszönet az imádságért, az elkért alkalomért
Bogi, mikor lesz az a nyári csendeshét, ahol te szolgálsz, talán beférek a lányok közé. :-)
Tamás, jó volt veled egy asztal körül ülni
Kamilla, gyermeked felé mutatott türelmes szereteted bemutatott a kevés szó ellenére
Net2rist (Tamás), vidámságod, gondolatod szabad áramlása lenyűgöző szóban is
Eddig tudtam megjegyezni az érkezési sorrendet....

Akkor most űlési sorrend:
Tavasz, keresd Jézust, mert Ő nagyon közel van hozzád, ugye hallod a kopogást az ajtódon :-) , ne félj Tőle, engedd be a szívedbe
Cilla én láttam azt a nőt, akit annyi férfi nem vesz észre, a lélek belső szépségét, a csöndes, szelíd szívet, az őszinteség és gyermeki hit kincsét ragyogni a szemedben
Magda, Isten így fogad el, ahogy vagy és vagyunk, Jézus még akkor az életét adta értünk, amikor mi a bűnben voltunk, kegyelmes és JÓ az Úr, dicsérjük és magasztaljuk Őt és adjuk tovább kegyelmét
Figyelő, az imád a szívemig ért, köszönöm az Úr hangos megszólítását, az éneked
Zsó és kedves férje :-) őszintének maradni, az Urat várni ennyi év után is lehet, ennyi szolgálat - családban, egyházban - sem árnyékolja be az Úr szomjúzását és az ÉLŐ hitet, de jó előre tekinteni, hogy így telhetnek az évek
Rosta (Sándor), a sütin túl édesek azok az Igék, amik a felebarátról szólnak, hiszem, hogy te akarod cselekedni az Úr akaratát, ha pedig közösségre vágysz, itt egy morzsát kaptál belőle, ilyenek vagyunk :-)
Indu, hát nem csalódtam, mindig is a gondolkozás, megfontolt bölcs gondolatok emberének tartottalak és most még egy csöpp diszkrét üzemmódra állított gyermekkel is bizonyítottad ezt :-)
Puritán (Lajos) ez új volt nekem, már mint, hogy te lelkészként végeztél, de a késői szólásod és a korai figyelmed olyan éretségre mutat, amiből tanulnom lehet, mert láttam a hatását :-)
Ex (Laci), amit priviben írtam így is gondolom, nem hiszem, hogy te egyetlen céllal vagy közöttünk, mint provokátor, hiszem, hogy nyitva van a szíved és meghallod Isten hangját még egy református emberen keresztül is :-)

Békés éjszakát nektek:
Péter


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kavics 2006. nov. 26., vasárnap 08:34-kor.

Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 23:28 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Topiclakók!
Senkit nem tudok megvígasztalni, aki nem volt ott, nem mondhatom, hogy nem veszített semmit. Sokat veszített. :) :(
Nagyon jól sikerült a találkozó, köszönet a házigazdáknak, és hála az Úrnak. Kaja annyi maradt, amennyi megfelel egy bányász brigád egy heti kalória szükségletének. :)
A tavalyinál többet tudtunk beszélgetni, Puritánról kiderült, hogy akár össze is futhattunk volna anno a refiben.
Aki arra gondolt esetleg, Rostával nem verekedtünk, szerintem élőben sokkal kedélyesebben tudnánk vitatkozni. Ez a fórum műfaj erősen kihegyezi a mondanivalókat. Indu kérdései lelkes válaszadókat talált.
Jó ötlet volt a kártyás asszociációs játék, igy mindját az egész társaság hallhatta kinek-kinek a véleményét egy egy fontos kérdésben. Sajnos Figyelő csak egy "mi a kedvenc állatod?" kérdést kapott. Én javasoltam egy újrahúzást, de aztán nem került rá sor.
Kamillával elkerültük egymást, Dezi vel még találkoztunk. :)
A gitárom kinn volt a csomagtartóban, gondolván hátha rákerülhet a sor, de végül így is időhiányban szenvedtünk, Kavics és Admin profi moderálása mellet is.
Összességében nagyon jó volta a találkozó.
Áldjon a az Úr benneteket! :)
üdv
ex
Jah, és én se olyan szó szerinti provokátornak érzem magam. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 25., szombat 23:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Kedves Péter!
Ennyire szépet én még nem is hallotam.Elteszem szívem mélyére, mint egy
kincset.Köszönöm, kedves Testvérem.Áldás Békesség!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 00:01 
Offline

Csatlakozott: 2006. nov. 08., szerda 14:51
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Bp.
Hálát adok Istennek, az elkészített alaklomért.
Az együttlétünk örömében nem tudom túlszárnyalni az eddigi hozzászólókat, csak megerősíteni tudom mindazt, ami leíratott. Azt viszont nagyon bántam, hogy muszáj volt eljönnöm, és így nem találkozhattam többetekkel.
Anti, bár nem régen találkoztunk, de jó volt volna beszélgetni, sajnos nem jött össze.
Dev (István), sajnálom, hogy megint elmaradt a személyes találkozás, igaz számomra eddig nem derült ki az sem, hogy sikerült-e eljönnöd. És utoljára, de nem utolsó sorban, bánom, hogy nem ismerhettem meg személyesen a du. érkezőket.

Köszönöm Mindenkinek, hogy eljött.
Akiknek pedig ez most nem sikerült, remélem, hogy az örömteli beszámolóink üzenetéből, bátorítást kapnak a következő találkozóra nézve.
Testvéri szeretettel,
Zoli


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 01:36 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
Sziasztok!

Olvastam, hogy tök jó volt a tali. Ez annyira jó!(amúgy általában jók szoktak lenni szerintem a fórumtalálkozók - a nem hívő fórumoké is :wink: )
Annyira jó, hogy megáldotta az Úr az alkalmat, és megismehettétek jobban egymást.

(Erika: ha enyhül az önkontroll-problémám :) a legközelebbire én is szeretnék eljönni. Bár nem tom, én még mindig úgy gondolom, nem illek úgyse sehova :cry: . Olyan jó nem tudok lenni, mint ahogy leírtátok itt a többieket.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 06:26 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kavics volt egy mondatod ami engem felháborított és visszautasítottam.
Az Úr elé vittem és tényleg úgy van ahogy mondtad:
súlyos megkötözöttségben élek, ezt a megkötözöttséget naponta meg akarom erősíteni, a reggeli és az estvéli áldozat idején, és bocsánatot kérek az Úrtól, hogy ezt a mondásodra megtagadtam.

Zsolt 118,27 Isten az Úr és ő világosított meg minket. Kötelekkel kössétek az ünnepi áldozatot az oltár szarvához.

Máté ev. 5. fej.
23. Azért, ha a te ajándékodat az oltárra viszed és ott megemlékezel arról, hogy a te atyádfiának valami panasza van ellened:

24. Hagyd ott az oltár előtt a te ajándékodat, és menj el, elébb békélj meg a te atyádfiával, és azután eljövén, vidd fel a te ajándékodat.

Engedelmes gyermeke szeretnék lenni az én Atyámnak, a mi Atyánknak. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 08:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Ex, méghogy elkerültük egymást!
Olyan kedveset mosolyogtál rám, hogy még!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 08:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kamilla írta:
Ex, méghogy elkerültük egymást!
Olyan kedveset mosolyogtál rám, hogy még!!!!!!

Drága Kamilla!
Akkor most már tudom, hogy kivel váltottuk ott egymást az ajtóban. :) De látod abban a sürgésben még az azonosításig sem jutottam el, nem is beszélve a bemutatkozásról.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 08:44 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
És köszi Kavics, jól esett, amit írtál.
Utólag aztán jutott eszembe számtalan frappánsabbnál frappánsabb, elteszem őket legkzölebbre, reszkessetek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 08:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Ex: :*


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 08:49 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kamilla írta:
Ex: :*

Kedves Kamilla!
Jól feladtad a találós kérdést. Most egyfolytában azon gondolkodom, hogy ez mit jelent? :D
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 08:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
hihi. ez egy puszi. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 08:56 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kamilla írta:
hihi. ez egy puszi. :oops:

No, akkor!
:* :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 26., vasárnap 10:05 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Ma reggel a legnagyobb ajándékot kaptam meg tőletek, amit adhattok:
Mosolyogva olvashattam végig az összes bejegyzést a fórumon.
Adminként ennél több vágyam nincs. Remélem kitart majd... :)

...és ez persze csak a ráadás a személyes találkozások általi megajándékozottsághoz. Jó volt veletek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 398 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség