Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 277 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 18., vasárnap 21:49 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
FM írta:
Ezek az ország háborítók itt is megjelentek, képesek az írást hitelesnek elfogadni, és annak megfelelően cselekedni, nem csak olyan játékból, mintha keretyényeknek lenni.
Ez az ország a Parókiafórum.
A bűnük az, hogy új teremtések és ennek megfelelően szabják a gondolkodásukat, és öltözik fel Isten minden fegyverzetét.
Nem nagyobb a szolga az ő MESTERÉNÉL.
Ha engem elfogadnak mondta a MESTER akkor titeket is elfogadnak.

Ha még eszembe juttat valamit az Úr akkor leírom aztán aki olvassa olvassa, aki érti érti.


Kedves Magda!

Nagyon rosszul esik ezt most leírni, de rákényszerítettél:

Szelíden kérlek, uralkodj magadon, ne tedd nevetségessé Isten Igéjét, és magadat sem. Mert minden mondatoddal egyben azok jelentését cáfolod.
Ha valóban a Lélék vezet, hallgass rá.

admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 18., vasárnap 22:23 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kedve Admin az jó ha neked is rosszul esik valami.
Én nem ítéllek, azt rád bízom, én csak köszönöm Istennek a tanítást amiben rajtad és a többieken keresztül részesített.
Amikor kezdetben Kavics szerkesztette meg a beírásom, aztán Rosta akkor az még zavart, most már csak hálát adok NEKI és a többit is RÁ bízom.
Talán eljutsz te is a részrehajlás nélküli értékelésig, ha nem az is jó, én azért is csak hálát fogok adni, és azt is Isten kezéből fogadom.
Dicsőség NEKI, hogy megengedte azt, hogy mélyebben megismerhesselek benneteket, ez csak ezeken a próbatételeken keresztül volt lehetséges.
Nem volt könnyű de az eredmény igazolta, hogy szükséges volt.
Köszönöm ezt a kevés információt amit a beírásaiddal még is adtál magadról.
Nem kívánom, hogy maradj meg a hitedben, de kívámom, hogy Isten igazságának megismerésére juss.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 18., vasárnap 22:32 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
--- felesleges személyeskedés okán admin törölte ---

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 18., vasárnap 22:58 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
--- az előbbire válasznak szánt felesleges mondatok írása okán admin törölte ---


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 19., hétfő 10:35 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Kérlek titeket, hogy aki képes megállni, az tovább már ne gazdagítsa véleményével a fentieket.
Én leírtam, amit szívemre nehezített az Úr, Magda is elhelyezett a világképében. Nekem ebben így békességem van, a szomorúságomat fedig feloldja majd, akinek úgyis számot kell adnom mindenért.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 23., péntek 09:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Nekem beragadt a Hírek topic. Ti sem tudtok belépni a topic-ba Net 9 órás hozzászólása óta?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 23., péntek 10:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
valami bug lehetett abban, amit beírtam... visszanéztem, ki van kopizva, nincs benne szintaktikai hiba... rejtélyes...

legegyszerűbb törölni...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 23., péntek 11:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
net2rist írta:
valami bug lehetett abban, amit beírtam... visszanéztem, ki van kopizva, nincs benne szintaktikai hiba... rejtélyes...

legegyszerűbb törölni...


Szerintem olyan keményen megnyomtad a ceruzát, vagy olyan szörnyű hírt tettél be, hogy még a rendszer is kiakadt tőle... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 23., péntek 11:14 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
jaja :D

bánatomba bemásoltam a "bántsuk a hitGyülit" c. fórumba (vagy valami hasonló lehet a címe ;) )

és már TUDOM, mi volt a gond

EGYETLEN SPACE... :S


hmmmm.... VESZÉLYES FEGYVER!! bármelyik topic LEFAGYASZTHATÓ vele!!

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 02., péntek 10:24 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Néhány hsz.-t töröltem az "Egy tűz körül" topikból.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 02., péntek 14:16 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
A "Vallások és a kozmológia kapcsolata" topikot kitakarítottam.
Kultúrált vitát, vagy távolmaradást kérek tőletek a továbbiakban a "Más vallásik és filozófiák" témában (is).


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 02., péntek 21:24 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
admin írta:
Ebben a témában szabadon lehet vitatkozni a kereszténységtől eltérő, vagy akár azzal ellentétes tanokról is.

Ezért kérek mindenkit, hogy ebben az értelemben szóljon hozzá a témához, vagy távolmaradásával szavazzon a topik jelentőségéről-jelentéktelenségéről.

Elvárom tőletek, hogy hitünk védelmezése érdekében - ha ez látjátok szükségesnek - hozzá méltó módon nyilvánuljatok meg, kerülve a személyeskedést, és a rengeteg felesleges hozzászólást.

Ha a topik indítója szándékosan megtévesztő nick-et használ, és arról bárkinek hitelt érdemlő bizonyitéka van, kérem jelezze felém, azonnali törlés lesz a következménye.

Unalomig ismételt mondat következik:
Kérem, hogy ne a másik személyével, hanem mondanivalójával foglalkozzatok.
Ez a fórum összes témájára vonatkozik.


Kedves Tamás (Admin)!

Tudjuk nagyon jól, Klaus Matefi mit képvisel, az archívumban fellelhető az „Örömhír- evangélium” és az „Élet” topikban.munkásságának nyomai, miként próbálta Jézus Krisztust Luciferré változtatni.

Azt mondod, ne a másik személyével, hanem a mondanivalójával foglalkozzunk.
Igazad van, azt tesszük.
Nem hinném, hogy revidiálta volna azóta nézeteit.

ezt írod:
„..Ebben a témában szabadon lehet vitatkozni a kereszténységtől eltérő, vagy akár azzal ellentétes tanokról is….”

Remélem ez nem azt jelenti, hogy ezen a fórumon szabadon káromolhatják Istent, mert akkor a hívők esetleg a fórumtól való távolmaradásukkal is szavazhatnak a fórum jelentőségéről vagy jelentéktelenségéről.

Mint ahogy nem lenne bölcs dolog a sátánistáknak topikot adni, úgy gondolom nem lenne szerencsés Klaus Matefinak – a keresztény és most már a vallási fórumok között is egyedülállóan – az eddigiekből nem okulva külön fórum blokkot nyitni.

Nem tudom milyen hitelt érdemlő bizonyítékra gondolsz, szerintem – és akiknek a régi fórumon volt „szerencséjük” Matefival és stílusával, trükkjeivel találkozni, nyilvánvaló, hogy Czeglédizsolt és Klaus Matefi ugyanaz a személy, más Nickkel.
Rosta is rögtön beletrafált a topik elején, pedig nem is ismerte „közelebbről”.

De hogy valami bizonyítékfélével is szolgáljunk:
Matefit a topikjaival együtt nem régiben tessékelték ki a „Vallásfórumról”, azóta már a sokadik nickkel igyekszik viszzatérni, - közöttük az itt is használt nick rövidítésével (czsolt) - eddig sikertelenül.

„…………………
http://www.vallasforum.hu/forum.php?id=24
1. webmester - 2007-02-24 19:35:13
Kedves Mindenki!

Csak a miheztartás végett... Az alábbi azonosítók ugyanarról az ip-címről jelentkeznek be, tehát egymással folytatott beszélgetésük enyhén szólva is a disszociált személyiség jellemzőit viselik :) A mai nap e felhasználó három különböző ip-címet használt, de arra nem figyelt, hogy ezeket az ip-címeket a bejelentkezések során legalább két-két azonosítóhoz hozzárendelte, így végül az összes beazonosíthatóvá vált.

Egyszóval Ancsa, ateista, czsolt, Gellert, kivancsi, Thalesz egy személy.

Tekintettel arra, hogy a mai nap ez a felhasználó bravúros sokoldalúságról tett tanúbizonyságot, önmagával vitatkozva, különböző személyiségtípusokat felsorakoztatva és érveinek helyességét önmagával alátámasztva, a fórum olvasóiban az a kép alakulhatott ki, hogy a szerkesztő döntése sokak nemtetszését vívta ki. És bár a kritikának természetesen helye van egy fórumon, a kritizáló érveit minősíti, ha önmaga sokszorosításával kívánja mondandóját alátámasztani.

Üdvözlettel:
A webmester …..”


Írod:
Ha a topik indítója szándékosan megtévesztő nick-et használ, és arról bárkinek hitelt érdemlő bizonyitéka van, kérem jelezze felém, azonnali törlés lesz a következménye.

Ennél hiteltérdemlőbb bizonyítékkal nem hiszem, hogy tudni fog bárki is szolgálni.


üdv
fony


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 02., péntek 21:38 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Fony!

Hálás vagyok, hogy idézted a beírásomat.
Most én is újra elolvastam. Nem szeretnék csalódást okozni, de most sem fogalmaznék másként.

Idézet:
Remélem ez nem azt jelenti, hogy ezen a fórumon szabadon káromolhatják Isten

Igyekeztem figyelmesen végégolvasni az érintett topikot. Eddig nem találkoztam káromlással a hozzászólásokban, kérlek jelezd, ha elkerülte valami a figyelmem. Meg kell tanulnunk elviselni azt, ha valaki eltér-, vagy szembe megy az általunk vallott hittel.
Kérlek, vitatkozz velem, ha nem jól látok ebben a kérdésben.

admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 02., péntek 21:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
Értem, kedves Tamás, tehát ezt vegyük úgy, hogy szabad a pálya Matefi előtt? A pályát pedig lehet látni, amit itt szándékozik befutni.

....hiszen csak véletlenül adott meg hamis nicket.
Tehát nem látod bizonyítottnak a személyazonosságot?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. márc. 02., péntek 22:14 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Mit tegyen az admin, ha vele személyeskedik valaki?
Tanácstalan vagyok.

A "CeglediZsolt" nicket viselő fórumozóval pedig privátban megpróbálom tisztázni ezt a kérdést.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 277 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 19  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség