Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 646 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 44  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. aug. 07., kedd 13:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
galenus írta:
Szeretném ha regisztrációra nem lenne szükség ahhoz hogy bárki nyugodtan hozzá tudjon szólni a témákhoz, és szeretném ha egyszerűbbé tennék a fórumot.

Köszönöm

galenus


Szia! Már köszöntem priviben is, most köszönök itt is. Adok egy jó ronda tippet. Előfordulhatnak esetek, mikor tényleg jobb lenne, ha nem kéne regisztrálni.
Az embernek lehet olyan problémja, ami felvállalhatatlan, nem mesélhető senkinek, és így segítséget kérni is a lehetetlennel határos. És erre például nagyon jó megoldás, lehet, hogy egyetlen megoldás az internetes névtelenség. De tényleg! Tudod: nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek.
Én, mikor ilyen helyzetben voltam, simán és gátlás nélkül regisztráltam egy(-két) kitalált nevet, és leírtam a problémámat, mintha egy ismeretlen illető kérdezné. Ismeretlen illetőnek lenni kevésbé ciki, és még arra is van esély, hogy segítséget kap az ember.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 07., kedd 22:46 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 04., szombat 22:46
Hozzászólások: 8
Szia!

Csak annyit szerettem volna kérni a moderátoroktól, hogy ne legyen feltétele a belépésnek a regisztrálás.
Hogy ezt valaki félreértelmezi arról nem tehetek.

galenus


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 08., szerda 06:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Hümm. Ha megmagyaráznád, hogy miért szeretnéd, könnyebb lenne nem félreértelmezni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 08., szerda 06:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
galenus írta:
Szeretném ha regisztrációra nem lenne szükség ahhoz hogy bárki nyugodtan hozzá tudjon szólni a témákhoz, és szeretném ha egyszerűbbé tennék a fórumot.

Köszönöm

galenus


Kedves Galenus!
Ha regisztráció nélkül lehetne hozzászólni, akkor hogy biztosítod be, hogy más a te neved alatt ne írjon?

Ami az egyszerűbbé tételt illeti: mit tartasz bonyolultnak? Amíg belejöttem, jól jött egy kis segítség- ha bármi kérdésed van, kérdezz.
Először nekem is úgy tűnt, hogy ezt használni sem tudom, de most már határozottan jobban tetszik, mint a régi fórum- és még nem is használok ki minden lehetőséget, amit itt lehetne..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 08., szerda 07:55 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 04., szombat 22:46
Hozzászólások: 8
Szia Erika!

Annyit szeretnék elérni hogy itt és a többi fórumon is, baptista, nyughatatlan hogy ne legyen szükség regisztrálásra, ne ütközzenek akadályba, ne legyen korlátozva, ne legyen feltétele ha valamely témához hozzá szeretnének szólni.
Nekem viszont nem tetszik hogy volt - van az Igefórum, onnan bizonyos emberek nem tudom mi okból elmentek, és létrehoztak fórumokat, kisebb-nagyobb kiadásban.

Tehát annyit szeretnék kérni hogy ne legyen szükség regisztrálásra, ne kérjenek jelszót, ne legyen kitiltás, ne törölhessenek senkit, itt és a többi fórumon.

galenus


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 08., szerda 08:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
galenus írta:
Szia Erika!

Annyit szeretnék elérni hogy itt és a többi fórumon is, baptista, nyughatatlan hogy ne legyen szükség regisztrálásra, ne ütközzenek akadályba, ne legyen korlátozva, ne legyen feltétele ha valamely témához hozzá szeretnének szólni.
Nekem viszont nem tetszik hogy volt - van az Igefórum, onnan bizonyos emberek nem tudom mi okból elmentek, és létrehoztak fórumokat, kisebb-nagyobb kiadásban.

Tehát annyit szeretnék kérni hogy ne legyen szükség regisztrálásra, ne kérjenek jelszót, ne legyen kitiltás, ne törölhessenek senkit, itt és a többi fórumon.

galenus


Azt már írtam, miért kell regisztrálni.

Törölni, kitiltásra ajánlani valakit a legkényesebb dolog, nem hálás feladat.
Igazán csak akkor tesszük, amikor megérett rá a helyzet, természetesen, mi is tévedhetünk.
Egy magamfabrikálta favicc a moderátorsággal kapcsolatban: a moderátor csak kétszer téved: amikor töröl, meg amikor nem .

Elmenni, új fórumot létrehozni...ez sok mindentől függ- én inkább szeretném az egységet ápolni, elég nagy ez a fórum, elférünk rajta sokan, sokfélék, de erőszakkal sem lehet senkit itt tartani, ideparancsolni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 08., szerda 13:09 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 04., szombat 22:46
Hozzászólások: 8
Szia Erika!

Köszönöm hogy reagáltál a hozzászólásomra.
Azt hogy valaki kitöröl valakit nem helyeslem de szeretném azt elérni hogy ne legyen regisztráció, úgy ahogy írom, tehát ne kérjenek jelszót, se itt és se máshol.
A baptista lapra is írtam ott se találtam megoldást erre a problémára, ami úgy tűnik csak nekem az.

galenus


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 08., szerda 14:04 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Kedves Galenus!
Ha ennyire el szeretnéd ezt érni, akkor meg is magyarázhatnád, hogy miért szeretnéd ezt, és szerinted miért lenne jobb. Próbálj érveket felhozni mellette. Ilyesmi.
Ameddig csak ezt mondogatod, hogy "te csak annyit szeretnél elérni", addig még csak fontolóra se fogja venni senki, nem azért, mert ennyire gonosz a világ, hanem mert egyrészt azt se tudjuk, ki vagy, másrészt azt se, hogy miért baj, hogy van regisztráció. Nem kell többször elmondanod, hogy mit szeretnél, el tudtuk olvasni elsőre is. Ha komolyan szeretnéd, akkor sajnos nem elég, amit csinálsz, szóba kéne állni kicsit azokkal, akiktől kérsz valamit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 08., szerda 17:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Kedves Galenus!

A regisztráció, a moderálás, az esetleges kitiltás a Fórumot védi a különböző negatív hatásoktól (ámokfutók, robotok, nagyüzemi spammelők stb) Ez nagyon jól működik, és e védelemért a fórumtagok hálásak a moderátoroknak.

Üdv:
Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 08., szerda 19:54 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
galenus írta:
Szeretném ha regisztrációra nem lenne szükség ahhoz hogy bárki nyugodtan hozzá tudjon szólni a témákhoz, és szeretném ha egyszerűbbé tennék a fórumot.

Köszönöm

galenus


Kedves Galenus!

A nyughatatlan cseten, az imádkozás közben végzett rendbontó és sértegető beírásaid miatt, értem! miért szeretnél ilyen mentesítést nyerni!
Mond mi örömöd van mások zavarásában , amikor a lelküket igyekeznek Istenhez emelni?
Tudom nem kapok választ!
/ Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 08., szerda 20:28 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Tamás12 írta:
Kedves Galenus

A nyughatatlan cseten, az imádkozás közben végzett rendbontó és sértegető beírásaid miatt, értem! miért szeretnél ilyen mentesítést nyerni!
Mond mi örömöd van mások zavarásában , amikor a lelküket igyekeznek Istenhez emelni?
Tudom nem kapok választ!
/ Tamás


Azért az érdekelne,hogy a cseten végzett imádkozást,hogyan lehet megzavarni :D :D :D

Habár már azt sem értem,hogy hogyan lehet a cseten imádkozni :D

Persze lehet,hogy ezt a kérdést annak kellene feltennem akinek sikerült megzavarnia egy csetes imádkozást. :D

"lehet,hogy túl hangossan ütötte le a billentyűt ?:D "


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 08., szerda 20:45 
Kelleneken a szabályok és törvények, hogy az emberek önnön nagyságuk és fontosságuk közben ne öljék halálra egymást és maradjon valami élet, amíg eljut hozzájuk a SZERETET!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 09., csütörtök 09:42 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
GABRIEL777 írta:
Tamás12 írta:
Kedves Galenus

A nyughatatlan cseten, az imádkozás közben végzett rendbontó és sértegető beírásaid miatt, értem! miért szeretnél ilyen mentesítést nyerni!
Mond mi örömöd van mások zavarásában , amikor a lelküket igyekeznek Istenhez emelni?
Tudom nem kapok választ!
/ Tamás


Azért az érdekelne,hogy a cseten végzett imádkozást,hogyan lehet megzavarni :D :D :D

Habár már azt sem értem,hogy hogyan lehet a cseten imádkozni :D

Persze lehet,hogy ezt a kérdést annak kellene feltennem akinek sikerült megzavarnia egy csetes imádkozást. :D

"lehet,hogy túl hangossan ütötte le a billentyűt ?:D "


A szív bőségéből , szól a száj! itt a billentyű! :-(

Neked lehet semmit nem jelent , mások azonban így is tudnak együtt imádkozni, közösségben lenni!
Akí elítéli az max. ne menjen oda, de NE zavarja őket!
Sajátos fadarab vagy Gábriel! :-)

Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 09., csütörtök 16:19 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Arra a kérdésre,hogy hogyan lehet megzavarni egy csetes imát,még mindig nem kaptam választ .

Igaz,hogy még arra sem,hogy hogyan kell cseten keresztül imádkozni.

Azt már fel sem merem tenni,hogy Jézus melyik Igében tanítja a csetes imát :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 09., csütörtök 16:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
>G7>Azt már fel sem merem tenni,hogy Jézus melyik Igében tanítja a csetes imát.

Ez nem is lenne korrekt kérdés a részedről - mivel nem hiszel az Ige ihletettségében, így ha történetesen lenne egy igehely erről - akkor sem fogadnád el az Ige tekintélye alapján - tehát a kérdés csak álkérdés lenne. Jól látom a dolgot?

Üdv:
Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 646 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség