Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 646 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 44  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. aug. 11., szombat 08:47 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
ha nem láttam volna tegnap Magdát ÉLŐBEN, azt hihetném, reinkarnáció :*:

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Nem értem
HozzászólásElküldve: 2007. aug. 31., péntek 20:36 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. dec. 04., hétfő 16:04
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Mindenki!

Nem értem, miért kell egy fórumot cenzúrázni (akárhogy is hívjátok erről van szó).

Sajnos ez így nem igazi, (magyarul hazug) - s ha csak azt szabad leírni, ami nektek tetszik, akkor legyen zártkörű a fórum, írogassatok egymással kedves admin-ok.

Mit szólnak hozzá a kívülállók, akik betévednek ide? Talán azt mondanák, hogy jaj de jó, itt hús-vér emberek vannak, akikkel talán én is tudnék beszélgetni.

Minden jót és szépet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 01., szombat 07:04 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Eszter!

Ez a fórum így működik, hogy időnként törlünk is hozzászólásokat, sőt kizárás is előfordult már. Ha gondolod, megbeszélhetjük, hogy most melyik törlés borított így ki. Ha nem volt jogos, akkor teszünk lépéseket a jóvátételre.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Moderálás
HozzászólásElküldve: 2007. szept. 01., szombat 08:23 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. dec. 04., hétfő 16:04
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Erika,

nem figyelem naprakészen a fórumot, nem feltétlenül a törlések borítanak ki - csak a szabadság hiánya.
Ha nem szólnátok bele, érdekes lenne megtudni, hová jut egy téma, meddig futnak az indulatok, - de nem látom... mert egy kegyes kéz leállítja, 'jujjeztnemszabaditt' - s ezért ez egy szűrt valami, szólhatunk, amit engedtek szólnunk.

Tudom, hogy ez majdnem minden fórumon így van, akkor sem értek vele egyet. Magánvéleményem.

Üdv.:-)

Eszter


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 01., szombat 08:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Eszter, szíven ütöttél- szabadság hiányát említed- ezt én nem így látom. Szerintem van szabadság, a kegyetlen kezemmel akkor nyúlok bele a dolgokba, amikor az általam elfogadott krisztusi mértéket bántja, pl. olvasd el a mai Chambers utolsó bevezetését.
És ez, az általam elfogadott krisztusi mérték természetesen szubjektív- lehet, hogy vannak dolgok, sőt biztos, hogy úgy látszik szűklátókörű vagyok,és ugyanakkor én azt gondolom, hogy a szabadosság ellen léptem fel.
Ezért ajánlom újra, hogy konkretizáld, a szabadságban hogyan érzed korlátozva magad itt a fórumon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 01., szombat 10:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Kedves Eszter!

A Parókia régi fórumát nem láttad? Ott nem volt még ez a fajta moderálás, és el is szabadultak az indulatok – nem volt építő olvasni!

Érdekes lenne megtudni, meddig futnak az indulatok? Az jut erről eszembe, hogy gyerekkoromban gyakran gondoltam rá: érdekes lenne meglátni, kipróbálni, mi lesz, ha kiengedem a gázt, aztán meggyújtom a gyufát….. Tudtam, hogy rossz lenne, ezért visszafogtam a kíváncsiságomat.
A te kandi kíváncsiságod „…meddig futnak az indulatok” sem szolgál semmi jó célt.

Egy felvetés: ha a kicsi gyermeked a szakadék szélén ácsorogna, kíváncsian megvárnád, mi történik, leesik-e vagy sem (meddig esik és hogyan)? A gyerek szabadságának korlátozása lenne, ha elejét vennéd annak, hogy leessen? Tudom, az a válaszod, hogy: NEM.
A fórumokon a moderálás szintén a védelmet szolgálja.

B.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Válasz
HozzászólásElküldve: 2007. szept. 02., vasárnap 11:12 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. dec. 04., hétfő 16:04
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Mindnyájan,

köszönöm a nagy érdeklődést. Bocs., hogy szíven találtalak, nem volt szándékomban bántani, de én így gondolom.

Védelem? Mitől?? Az életteli megnyilatkozásoktól?

Hogy ez mindenhol kell?

Lehet. Nem szeretnék mindenhol lenni.

Láttam-e az előzőt? Igen láttam. Ez majdnem ugyanolyan, csak még szívfájdítóbb és rettenetesebb az admin.-ok beleszólásaival.

Vegyétek észre, hogy az ember minden körülmények között ugyanolyan, marakodik és győzni akar, verseng és földbe döngeti a másikat... és nincs annál gonoszabb, amikor az Isten Ígéjének segítségével teszi ezt...


Üdv.:-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 02., vasárnap 12:16 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Hát Eszter, vagy nagyon el vagy keseredve...vagy csak játszol a szavakkal..
túlzottnak tartod, hogy ketten válaszolunk arra, amit írsz személyesen nekünk, moderátoroknak?
Életszerűbb lett volna hosszasan kinézni az ablakon, s várni, hogy majd ír valaki valamilyen más jellegű hozzászólást, s akkor nem kell nekünk moderátoroknak az elmarasztalással szembenézni?
Állok elébe...elemezd nyugodtan,konkrétan a szívfájdító, rettenetes munkánkat-nem akarok mindenáron foggal-körömmel győzni- ha helytelenül töröltem, bocsánatot kérek attól ,akivel szemben elkövettem. Tessék, várok..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 02., vasárnap 12:40 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Kedves Eszter!

én a magam részéről szeretnélek MEGKÉRNI (egyelőre még csak kedvesen), hogy a mások munkájának LERONTÁSÁT ne érezd keresztényi kötelességednek...

köszönöm (én beszólhatok, én SENKI vagyok itt, se modi, se admin... "csak" egy keresztény)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 02., vasárnap 17:52 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. dec. 04., hétfő 16:04
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Mindnyájan,

nem akartam én senki 'munkáját' lerontani - csak elmondtam a véleményem. Nehogy már ezért bűntudatotok legyen... bolond lyukból bolond szél fúj... vegyétek úgy.

Nem keresztyéni kötelességem indított, hogy írjak ezügyben.

Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 03., hétfő 09:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GABRIEL777 2007. szept. 11., kedd 16:51-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 03., hétfő 19:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
nocsak, nocsak, "másnak is van füle meg müle," hogy Tavaszt idézzem, így nyár végén...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 04., kedd 13:42 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
Eszter,az én véleményem (bár nem kérdezted) az,hogy a moderálás a fórumon olyan,mint a kresz a közlekedésben.Értünk van,bár látszólag gátol minket a szabadságunk megélésében.Én is utálom,ha meg kell állnom a piros lámpánál,de ha mindenki úgy közlekedne,ahogy akarna,akkor perceken belül tömegkarambolok alakulnának ki és lehetetlenné válna a közlekedés.Ráadásul,hogy másik példával éljek,egy játék nem is élvezetes úgy,ha nincsenek játékszabályok.Társadalom sem létezett még törvények nélkül.A demokráciát manapság rengeteg vád éri,van aki azt érti demokrácia alatt,hogy akkor most mindent lehet csinálni,mások pedig éppen erősebb törvényeket akarnak a demokrácia védelme érdekében.Persze van más út a demokrácián kívül.
Amire Te utalsz, a szabadság teljes megélése,korlátok nélkül, azt Anarchiának nevezik.Alapvetően nem rossz ötlet,csak élhetetlen.Gondolom ezért próbálnak a fórumok is inkább demokratikusan,semmint anarchizmuson alapulva működni.
Viszont szoktak lenni más fórumokon ún. "dühöngők",ahol az emberek kiélhetik mindenféle indulataikat,következmények nélkül,úgy,hogy a fórum más topikjait nem zavarják.Viccesen hangzana egy református dühöngő,de talán létrehozható,amennyiben a moderátorok hozzájárulnak.
Egyébként én személy szerint úgy tapasztalom,hogy tartalmilag maximális szabadságot élvezek ezen a fórumon (mindezt úgy,hogy nem vagyok keresztény,legalábbis tulip szerint:)), a formai követelmények betartása pedig nem kerül különösebb erőfeszítésembe,mindezekért köszönet a moderátorknak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 04., kedd 18:13 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szívesen, s ezt akár szó szerint is értheted.
Azt mondod Máriamagdolna, hogy Tulip szerint nem vagy keresztény-...akkor most egy picit rendőrbácsira játszom, s megkérlek, hogy mondj valamit magadról,s hogy itt ne legyen off, abba a topicba írhatod, amilyen témáról szeretnél beszélni magaddal kapcsolatban: hitélet, gyülekezet, szolgálat , család.Előre is köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 04., kedd 18:35 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Jók a kérdéseid Erika,de én mint nem "keresztény" ,miután ehhez hasonló kérdéseket feltettem Indunak,még szóra sem méltatott.,pedig csak arra voltam kiváncsi,hogy milyen sürün vesz részt gyülekezeti összejövetelen.

Én egyébként mint "nem keresztény" 3-7 között évente.

Szóval jók a kérdéseid,de akkor tedd már fel mindenkinek ne csak MM-nek,mert így elég személyválogatósnak tünsz.

Azt írod,hogy rendőrbácsira játszól.hát figyelembe vével,hogy mit írtál a rendőrökről ez nem vet valami jó fényt rád :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 646 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség