Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 207 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 22:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
G7 írta a náci topicban:
Idézet:
Csak kiváncsiságból, Magda,Te véletlenül nem akkor voltál Izraelben amikor az Izraelbe történő bevándorlás hirtelen leállt és inkább elhagyták az országot a zsidók mint,hogy letelepedjenek ott

Kedves Tamás!
Csak megjegyzem, hogy engem ennél kevesebbért tiltottál ki a fórumról anno.
üdv
ex


Én továbbra sem értem, hogy az admin miért bánik veled, és társaiddal, például endivel, nettel olyan kesztyűs kézzel.

Folyamatosan nácizod a neked nem tetsző jobboldali embereket, lassan a lakosság 3/4 részét nevezed fasisztának. Engem olyan nácinak festesz le, mint aki Dunába lőne téged. Közben meg itt keseregsz, hogy Gabriel humorizál. Érdekes emberből vagy... :roll:

Kedves Admin!

Megkérdezhetem, hogy endi milyen erkölcsi, de hogy tárgyszerűek legyünk, milyen moderátori, vagy admini elképzelés miatt nem lett kitiltva innen örökre? A primer gyalázkodását törölted, de utána még egy napra sem tiltottad ki. Ellenben engem, exrefist egy hétig kitiltottál. Endi kivételezett a szemedben, hogy nyugodtan mocskolódhat igazi ocsmány módon, vagy mi az oka, hogy lenyelsz tőle mindent?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 04., szerda 06:55 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
:?: :?: :?:
:oops:

(ez azt jelenti, hogy erre én is kíváncsi lennék... személyes érintettség okán is...)

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 04., szerda 18:14 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Rosta és mások!

Kérlek tegyétek meg, hogy amikor hivatkoztok egy konkrét dologra, megjelölitek a forrást is. Sokat segítenétek vele.Ettől függetlenül elkezdem keresni, mire gondoltok, hátha megtalálom... :(

admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 04., szerda 19:15 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Végigolvastam a náci topikot.
Gratulálok mindenkinek, akinek ennyi szabadideje volt ezen a héten.
Minimális kézimunkázást követően mehet tovább, bár őszintén szólva nem nagyon látom az értelmét és lehetséges kifutását a témának.

Szeretnék a továbbiakban kevesebb ITÉLETET és több VÉLEMÉNYT olvasni.

admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 05., csütörtök 10:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
admin írta:
Kedves Rosta és mások!

Kérlek tegyétek meg, hogy amikor hivatkoztok egy konkrét dologra, megjelölitek a forrást is. Sokat segítenétek vele.Ettől függetlenül elkezdem keresni, mire gondoltok, hátha megtalálom... :(

admin


http://www.parokia.hu/ext/forum/viewtop ... &start=180

Ezen az oldalon a következőt írtad május 17-én endi ámokfutását követően:

admin írta:
Kisebb takarítást követően szeretném kérni a moderátorokat, hogy határozottan tegyenek javaslatot felfüggesztésre, kitiltásra, ha szükségesnek itélik.

A nagyon ráérő tagjainknak szeretném javasolni, hogy próbálják hasznossá tenni magukat. Biztosan sokan igénylik a figyelmeteket a valódi életben is.

Mindenkit köszöntök,

admin


Talán akkor kellett volna lépned, amikor még az újdonság borzalmával hatott endi ténylegesen mocskolódó fórumozása a Reformrendőrök topic-ban. Olyannyira, hogy rögtön törölted azt a kb 8-10 endi féle trágár hozzászólást. Érdekes a dologban, hogy törlése után, május 19-én azért az endi még egy lightos kis csurkázással mutatta, hogy a helyén van.

A gondom az, hogy te a moderátorokhoz fordultál tétován, ahelyett, hogy tetted volna a dolgod, és kivágtad volna a gyalázkodót. Gondoltam akkor, hogy a Parókián nem lehet ilyen fórumozást eltűrni, emiatt nem is szóltam. Tévedtem!

Velem, exrefissel szemben viszont nem tétováztál, és Reformrendőrök topic-ba beírtak miatt letiltottál bennünket. Az endi meg röhögött a markába, hiszen három nappal korábban csak úgy kitrágárkodta magát, hogy no, és végül engem tiltottál ki, aki korrektül reagált rá. Megjegyzem, hogy az endi mostani megnyilvánulásai a májusi produkciójához képest, amelyet akkor töröltél, visszafogottnak nevezhetők.

Még annyit, hogy valamikor arról beszéltél, hogy a moderációhoz bölcsesség kell. Szerintem is... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 05., csütörtök 10:57 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
ja, meg a fórumozáshoz is... néha bizony nem árt magamat emlékeztetni erre...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 05., csütörtök 14:35 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:

Talán akkor kellett volna lépned, amikor még az újdonság borzalmával hatott endi ténylegesen mocskolódó fórumozása a Reformrendőrök topic-ban. Olyannyira, hogy rögtön törölted azt a kb 8-10 endi féle trágár hozzászólást. Érdekes a dologban, hogy törlése után, május 19-én azért az endi még egy lightos kis csurkázással mutatta, hogy a helyén van.

A gondom az, hogy te a moderátorokhoz fordultál tétován, ahelyett, hogy tetted volna a dolgod, és kivágtad volna a gyalázkodót. Gondoltam akkor, hogy a Parókián nem lehet ilyen fórumozást eltűrni, emiatt nem is szóltam. Tévedtem!

Velem, exrefissel szemben viszont nem tétováztál, és Reformrendőrök topic-ba beírtak miatt letiltottál bennünket. Az endi meg röhögött a markába, hiszen három nappal korábban csak úgy kitrágárkodta magát, hogy no, és végül engem tiltottál ki, aki korrektül reagált rá. Megjegyzem, hogy az endi mostani megnyilvánulásai a májusi produkciójához képest, amelyet akkor töröltél, visszafogottnak nevezhetők.

Még annyit, hogy valamikor arról beszéltél, hogy a moderációhoz bölcsesség kell. Szerintem is... :roll:


Olyan jó, hogy van aki pontosan tudja mi lenne a dolgom.

Bölcsességre pedig valóban nagy szükségem lenne, EZT jól látod.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 05., csütörtök 15:48 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Hogy hárman tamáskodjunk itt! :-D

Rosta, kedves Rosta, tudod van akinek félig üres a pohara , van akinek meg félig tele!
Na Endi is hadd fusson pár kört míg tiltva lenne, egykis türelem ! :-)

Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 05., csütörtök 16:13 
Kedves Admin!

Jakab levelében olvasunk a "billentyűzet" bűneiről.
Mindenkinek - MAGAMNAK ELSŐ RENDEN - ajánlom olvasásra.

Tökéletes emberről beszél ott az Ige, addig meg valóban szükség van egy bölcs Adminra!
:-)


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 08., vasárnap 21:01 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Idézet:
Gabriel777, látom szépen tudsz utalgatni a Hit Gyülire. Csak úgy sunyiba. Ismerős ez. Majd ha eljön az időd, és újra lehet irtani a zsidókat, majd a hitgyüliseket is fogjátok?
_________________
endi.design21.hu
endike.blog.hu (ezt aztán érdemes nézni!!!)
ezt is, a Kegyetlen Kétbalkezes Blogja: kegyetlen.blog.hu


A fenti hozzászólásért Endit kizártam a fórumról.

admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 08., vasárnap 21:05 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Végleg?

Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 11., szerda 21:03 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
admin írta:
Idézet:
Gabriel777, látom szépen tudsz utalgatni a Hit Gyülire. Csak úgy sunyiba. Ismerős ez. Majd ha eljön az időd, és újra lehet irtani a zsidókat, majd a hitgyüliseket is fogjátok?
_________________
endi.design21.hu
endike.blog.hu (ezt aztán érdemes nézni!!!)
ezt is, a Kegyetlen Kétbalkezes Blogja: kegyetlen.blog.hu


A fenti hozzászólásért Endit kizártam a fórumról.

admin


Bizom benne,hogy Endi a fenti hozzászolása miatt "csak" egyhetes kitiltást kapott és nem véglegest.

Úgy érzem Endinek nagyon is szüksége van erre a fórumra .


Vissza a tetejére
 Profil  
 

nem osztom most az előző véleményt
HozzászólásElküldve: 2007. júl. 11., szerda 22:31 
Offline

Csatlakozott: 2007. jún. 20., szerda 10:20
Hozzászólások: 209
Tartózkodási hely: Kunbábony
Amit a téma megjelölésében írtam, megismétlem: nem osztom most a véleményedet Gabriell. (miután belenéztem Endi blogjába.) Endinek megtérésre lenne szüksége, de ezt ez a Fórum (ha egyáltalán tudja) az ő regisztrált jelenléte nélkül is elérheti.

_________________
Tanuljunk (elsősorban) az Úrban megbízható református tanítóinktól!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 12., csütörtök 08:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Mondom én... Úgy kellene, mint a zsidóknál a jeruzsálemi templomban...

Pogányok udvara, és hívők...

Akik nagyon eljátszották a kártyáikat, azokat írni csak a pogányok udvarába lehetne engedni, és a többit pedig csak olvashatnák. Mégiscsak meg kéne engedni, hogy kérdezzenek, elmondják, ha valamiben nem értenek egyet...

Aztán ha ott sem viselkednek, akkor lehet csak olvasási jogot adni nekik... Akkor legalább látja az új hozzászólásokat, tud privát üzeneteket írni, stb...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 12., csütörtök 08:35 
Endinek van SAJÁT udvara.
(Ezt reklámozza is, mint aláírást!)
Nem hiszem, hogy ő a mi udvarunk része AKAR lenni, más az ő célja, mikor beírja a gondolatait.

Támogatom a kitiltását egy időre!
Az Úr nem csak a neten érhető el, tehát nem Istentől lett elszakítva, bármennyire is hihetetlen lehet ez egy fórumozó számára.
:-)


Vissza a tetejére
  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 207 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség