Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 207 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 13:17 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Erika írta:
Akkor most mit kellene tenni a moderációnak?

Mondjuk van egy javaslatom. Ha érdekel priviben elmondom. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 13:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ha megkérhetlek, mondd.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 13:22 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kedves Zsolt nem tudok róla, hogy magyaráztam volna, így kérésednek nem tudok eleget tenni
Szeretettel:
Magda


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 13:27 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Erika írta:
Ha megkérhetlek, mondd.

Priv ment.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 15:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
inkább átteszem privibe


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 02., hétfő 15:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Tavasz, értettem én, de fölöttem is összecsaptak akkor a hullámok, s így rám is érvényes volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 20., vasárnap 18:16 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Exrefis és Rosta egyhetes kitiltást vívott ki magának a "Reformrendőrök" topikban folytatott beszélgetésével.

Jó pihenést fiúk, visszavárunk benneteket!

admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 27., vasárnap 21:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
admin írta:
Exrefis és Rosta egyhetes kitiltást vívott ki magának a "Reformrendőrök" topikban folytatott beszélgetésével.

Jó pihenést fiúk, visszavárunk benneteket!

admin


Kedves Admin!

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy két hete elromlott a televízióm, csak egy hét múlva lesz jó, valamint ez az egyhetes Parókia kizárás is közbejött. Elmondhatom, hogy végre lett mindenre időm, szépen nekiláttam hasznos dolgokat csinálni. Volt időm a családdal való foglalkozásra, a fiam számítógépének felújítására, a lemaradt ház körüli munkákra, mint az ereszek tisztítása, elektromossági munkák elvégzése, sövénnyírás, stb. Ma is vacsorakor jó hangulatban körbeültük a kis elektromos asztali grillt, majd kockáztunk egyet. A lányom azt mondta, hogy úgy érzi, mintha nyaralnánk.

Ha a nejem, és a fiam nem ragaszkodna annyira a televízióhoz, és itt a fórumon nem lennének kedves testvéreim, hát ott hagynám a tv-t a szerelőnél, és nem nagyon fórumoznék ezentúl. Szóval nyertese vagyok a tv hiánynak, és a kitiltásnak. Igyekszem tanulni a dologból, és csak akkor írni, ha valóban van értelme. Tényleg sok időnk elmegy a fórumozásra, aminek a családunk látja a kárát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 28., hétfő 21:03 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Rosta!

Köszönöm, hogy leírtad, örömet szereztél vele.

admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 28., hétfő 21:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
admin írta:
Kedves Rosta!

Köszönöm, hogy leírtad, örömet szereztél vele.

admin


Kedves Tamás!

Az a helyzet, hogy a mai napomat kicsit szétrombolta a fórumozás. A héten nyugodt tempóban éltem a fórum nélkül a napjaimat, és ezt szétzilálta ma kissé a vita a fórum kiválóival exrefissel, net2risc-el, és Fonyval. A süketek párbeszédét folytattuk, anélkül, hogy a legkisebb esélye lett volna annak, hogy bármiben is szót tudnánk érteni. És akkor endi még meg sem szólalt.

Tudom, hogy sokan be sem néznek a politikában, mert hát bár magyar érzelműek, no meg jobboldaliak, de nem szólalnak meg, mert nekik nem való ez a vitaterület, és az a tónus, ami ott folyik. Tudom, mert megírják nekem priviben.

Mivel nemzeti, református oldalról gyakorlatilag csak én szólalok meg a politikában, úgy gondolom, hogy átengedem teljes egészében a terepet egy időre az antimagyar, a jobboldalt nácizó, fasisztázó asztaltársaimnak.

Az elkövetkező három hét nagyon fontos lesz számomra mind szakmailag, mind emberileg, nem tudok részt venni a fórumozásban. Nincs szükségem jelen pillanatban a fárasztó szélmalomharcokra, tényleg fontos dolgokat kell megcsinálnom, a családommal is foglalkoznom kell.

Ha antimagyarizmussal lesz tele a fórum, hát akkor azzal lesz. Ha lefasisztázzák a normál reformátust, hát lefasisztázzák. Ez mostantól nem az én problémám.

A privikért még vissza fogok jönni, többször is benézek ezekért, merthát vannak kötelezettségeim. Azt hiszem olyan nagyon nem fogom figyelemmel kísérni a normál fórumozást. Körülbelül júliusban talán újra tudok jönni fórumozni.

Addig is üdvözlök minden kedves Testvéremet, Mindnyájótokat!

Áldás, békesség!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 28., hétfő 21:47 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
Ha lefasisztázzák a normál reformátust, hát lefasisztázzák. Ez mostantól nem az én problémám.


A normál magyar református definíciójának megalkotására nem szeretnélek felkérni.
A hivatkozott topikban egyenességet kértem tőled. Sajnálom, hogy ezt a megoldást választottad.

admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 28., hétfő 22:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
admin írta:
rosta írta:
Ha lefasisztázzák a normál reformátust, hát lefasisztázzák. Ez mostantól nem az én problémám.


A normál magyar református definíciójának megalkotására nem szeretnélek felkérni.
A hivatkozott topikban egyenességet kértem tőled. Sajnálom, hogy ezt a megoldást választottad.

admin


Én is egyenességet vártam volna el tőled abban a kérdésben, amely lassan évek óta tart a Parókián. Exrefis szerint a jobboldal cakli pakli náci, fasiszta, a light nácitól kezdve szélső náciig.

Ebben a kérdésben szerettem volna a véleményedet megismerniv lassan több, mint egy éve, de úgy tűnik, hogy megint csak én jövök rosszul ki a dologból.

További jó adminkodást!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 30., szerda 15:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A Beszéljük meg, mi esett rosszul topicban a lelkészekre tett sértő megjegyzése miatt Gabriel egyhetes kitiltást kapott.
Azokat a hozzászólásokat is töröltem, amik ezzel a hsz-sal voltak kapcsolatban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 07:10 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
G7 írta a náci topicban:
Idézet:
Csak kiváncsiságból, Magda,Te véletlenül nem akkor voltál Izraelben amikor az Izraelbe történő bevándorlás hirtelen leállt és inkább elhagyták az országot a zsidók mint,hogy letelepedjenek ott

Kedves Tamás!
Csak megjegyzem, hogy engem ennél kevesebbért tiltottál ki a fórumról anno.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 03., kedd 20:17 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Köszönöm az észrevételt, megpróbálom végigolvasni (Egy hétig szabadságon voltam, ma jöttem vissza), utána tud véleményem lenni a dologról.

A további beszélgetést töröltem, mert ez nem beszélgetős topik.

admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 207 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség