Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 207 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. feb. 10., vasárnap 21:42 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Kedves Admin!

Kérem vedd el a Kavics nick név bejelentkezési lehetőségét, mert figyelmetlenségem miatt előfordul, hogy ezen jelentkezek be, pedig már nincs szándékomban.

Köszönöm

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 11., hétfő 11:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Szia Péter!

(csak egy ötlet)
Változtasd meg a Kavics-hoz tartozó jelszavad (akár egy véletlenszerű betüsorra) és többet nem fogsz tudni vele belépni, vagy ha nem véletlenszerűre változtatod, csak egy másik jelszóra, akkor be tudsz még lépni a későbbiekben.

(ha nem titok, léci írd meg pm-ben, hogy mi az oka, kíváncsivá tettél)

Üdv:
Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 11., hétfő 12:15 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
FM-et rendesen lekapták a körméről, hogy a "követlek" nick alatt is ő írogat!
Akkor mindenféle fórumszabályzat volt emlegetve , meg etika!
Én abban hiszek FM-nek hogy nem ő írt a másik nickkel, de szeretném ha egyenlő mércével lenne mérve, mert ezentúl akkor szabad mindenkinek az álláspontjára megerősítésül, egy másik nick néven helyeselnie!
Véleményem ez!
Szeretettel Tamás


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 11., hétfő 12:55 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Tamás 12!

Nem nagyon kifizetődő védőügyvédet játszani , ha nem ismersz minden részletet.Ugye FM , jobb, ha hallgatok...

Egyébként Kavicsnak rögtön szóltam, amikor Paulerként jelentkezett be, hogy tudja-e, hogy tilos több néven fórumozni, s hogy döntsön, melyik név marad.
De ez nem ugyanaz az eset, mint FM, hiszen ugyanazt az aláírást használta mindkét névvel, nyilvánvaló volt, hogy nem kamuzni akart...én poénkodásnak vettem, de szóltam neki, hogy azért a szabály az szabály.
Valamelyik topikban elnézést is kért,ettől függetlenül természetesen neki sem megengedett több néven jelen lenni a fórumon.

Tamás, remélem, megérted..kérlek...
a múltkor beleolvastam az Azt szeretem topikba, amit Kamilla indított tavaly...nem tudnál inkább az a Tamás 12 lenni...most olyan kukacoskodó lettél :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 11., hétfő 12:59 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Az egyenlő mércével mérést kértem semmi mást!
Szeretettel Tamás


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 11., hétfő 13:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Drága Tamás12!

nincs személyválogatás, megnyugodhatsz...

Küldhetnél egy mosolypofát, hogy nem haragszol,nézz csak ide: :D :D :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 11., hétfő 13:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Mindig is Pauler voltam :-)

A Kavicsot kérem kitiltani, de sűrgössen!
:-)

Itt jelzem mindenkinek, hogy egy nevet használok ezentúl a Paulert.
Akit az eddigi írásaim megzavartak, mert nem tudott különbséget tenni az írások mögött lévő személy mögött, attól a bocsánatát kérem.

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 11., hétfő 13:54 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 12., kedd 15:01 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Erika írta:
Kedves Tamás 12!

Nem nagyon kifizetődő védőügyvédet játszani , ha nem ismersz minden részletet.Ugye FM , jobb, ha hallgatok...

Egyébként Kavicsnak rögtön szóltam, amikor Paulerként jelentkezett be, hogy tudja-e, hogy tilos több néven fórumozni, s hogy döntsön, melyik név marad.
De ez nem ugyanaz az eset, mint FM, hiszen ugyanazt az aláírást használta mindkét névvel, nyilvánvaló volt, hogy nem kamuzni akart...én poénkodásnak vettem, de szóltam neki, hogy azért a szabály az szabály.
Valamelyik topikban elnézést is kért,ettől függetlenül természetesen neki sem megengedett több néven jelen lenni a fórumon.

Tamás, remélem, megérted..kérlek...
a múltkor beleolvastam az Azt szeretem topikba, amit Kamilla indított tavaly...nem tudnál inkább az a Tamás 12 lenni...most olyan kukacoskodó lettél :cry:


Megjegyezném de csak hogy biztosítsalak!
Csak olvasni tudja FM azt amiben itt felemlegeted!
Nincs módja beírni a védekezését!
Így kért meg hogy addjam át!
Idézet:
A hallgatásodból köszönöm nem kérek, mert a vádaskodó nem én vagyok.
Nyugodtan tedd közszemlére amit akarsz, mert a súsárlás nagyobb bűn mint amit más elkövethet vsz.

Elküldve: 2008. Feb. 11., Hétfő 12:55 Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

Kedves Tamás 12!

Nem nagyon kifizetődő védőügyvédet játszani , ha nem ismersz minden részletet.Ugye FM , jobb, ha hallgatok...


Sajnos csak postás vagyok nem védőügyvéd tedd lehetővé hogy írhasson , hogy megvédhesse magát és nem kell nekem sem ezt a neszeretem feladatot ellátni!
Mindenkit megillet a vád után a védekezés joga! Már ha igényli!
Részlet a válaszomból FM-nek:
Magda
a csatározások nem Istentől vannak!
Ez 34:17 Ti pedig, én juhaim, így szól az Úr Isten, ímé én ítéletet teszek juh és juh között, a kosok és bakok közt.
Ez 34:18 Avagy kevés-é néktek, hogy a jó legelőt legelitek, hogy még legelőitek maradékát lábaitokkal eltapodjátok? és hogy a víz tisztáját isszátok, hogy még a maradékát lábaitokkal felzavarjátok?
Ez 34:19 És az én juhaim a ti lábaitok tapodását legelik, s lábaitok zavarását isszák!
Ez 34:20 Annakokáért így szól az Úr Isten hozzájok: Ímé én, én teszek ítéletet kövér és ösztövér juh között,
Ez 34:21 Mivelhogy oldallal és vállal eltaszíttok és szarvaitokkal elökleltek minden erőtelent, míg szétszórván, azokat kiűzitek;
Ez 34:22 És megtartom az én juhaimat, hogy többé ne legyenek zsákmányul, és ítéletet teszek juh és juh között.


Ezzel befejezném a postáskodást!

Szeretettel Tamás


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 12., kedd 15:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Tamás!

írod:

Ezzel befejezném a postáskodást!

Örülnék, ha tartanád magad ehhez a kijelentésedhez.


Kedves FM!

engedd meg, hogy eldöntsem, mit tegyek - jelenleg nem kívánok veled sem közvetve sem közvetlenül beszélgetni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 12., kedd 16:02 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
1Tim 1,13 Ki előbb istenkáromló, üldöző és erőszakoskodó valék: de könyörült rajtam, mert tudatlanul cselekedtem hitetlenségben;

Remélem, hogy ez az erőszakkal betörök a reformátusok közé, üldözöm őket, csak tudatlanságból fakad, mert kiderülhet, hogy nem emberek ellen harcolok, hanem Krisztus ellen, az Ő teste ellen és ebbe Pál is majd nem bele halt!

Ezért KÉREM minden más felekezetű testvéremet, hogy ha nem tud olyan emberként - aki HISZI, hogy a reformátusok testvérei - itt lenni, menjen el inkább, mert az Úr ellen vétkezik és Ő hosszan tűr, de nem végtelenül!

Magda dolgait pedig nem én fogom megítélni! Nem is akarom előhozni, amit ellenem vétkezett!
Van ÚR, aki ítélkezik majd felette is, én azért imádkozom, hogy könyörüljön rajta, irgalmazzon neki!
Minden más, már nem az én kezemben van!

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 11., kedd 17:54 
Offline

Csatlakozott: 2008. feb. 23., szombat 15:45
Hozzászólások: 14
HozzászólásElküldve: 2008. Márc. 06., Csütörtök 20:04 Hozzászólás témája: a parokia.hu mukodesevel kapcsolatban: Hozzászólás az előzmény idézésével
Tisztelt Parokia.hu (moderatorok, szerkesztok),
az alabbi nyilatkozat zarosorait mintegy hat evvel ezelott irtak az alulirott felelos szereplok. Azota valtozott-e valami a szabalyokban? Ha igen, akkor azt hogyan fogalmazzak meg?
---------------------
Nyilatkozat �
a Parókia Portál szerkesztősége
A Parókia Portál szerkesztősége a következő nyilatkozatot teszi közzé:
...
Megjegyezni kívánjuk, hogy az internet adta specifikumból és portálunk jellegéből következően olvasóink, partnereink maguk is közzé tehetik beszámolóikat, híreiket, hiszen automatizált rendszerünk éppen ezt szolgálja.
» Ha van híred a számunkra küldd el Te is! «
Szerkesztőink ilyen esetekben csak a moderátor szerepét és felelősségét vállalhatják, és igyekeznek is abban jó lelkiismeretük és hitbéli meggyőződésük szerint helytállni.

Budapest, 2002. Szeptember 9.
Füle Tamás, Géczy Lajos
szerkesztők
----------------------
Ha pedig nem valtozott, akkor miert tavolitjak el a Reformatus Elet cimu havilap hiradasait es maganak az ujsagnak a bemutatkozojat a portalrol?
koszonom a valaszt elore is, HUN


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 11., kedd 22:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
HUN írta:
„….Ha pedig nem valtozott, akkor miert tavolitjak el a Reformatus Elet cimu havilap hiradasait es maganak az ujsagnak a bemutatkozojat a portalrol?
koszonom a valaszt elore is, HUN




„…Szerkesztőink ilyen esetekben csak a moderátor szerepét és felelősségét vállalhatják, és igyekeznek is abban jó lelkiismeretük és hitbéli meggyőződésük szerint helytállni….”


Vállalták a moderátor szerepét és felelősségét ebben az esetben is, legjobb lelkiismeretük és hitbéli meggyőződésük szerint.

Mi a probléma?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 13., csütörtök 11:00 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Egyetlen Probléma van!
Ha egy magát kereszténynek nevező fórum, kitílt egy másik.magát szintén kereszténynek nevező közösséget, vagy annak résztvevőjének beírásait, az Diszkrimináció!

Nem kívánok beleszólni a munkájukba , Isten előtt fognak megállni érte!
De ezen az alapon se Ex, se más felekezetű , se kereső nem írhat erre a portálra! (bocs Ex hogy példaként hoztalak, magamat is hozom egyúttal!)

Talán el kéne dönteni hogy a református élet , keresztény hitvallású e, és ha igen akkor miért nincs helye itt?
Ez azért olyan fokú elhatárolódás egy másik magát reformátusnak mondó szervezettől ami már a meghasonlást szimbolizálja!

Indoklás nélkül tíltani, ezt megtenni, vét mindenféle fórum etika ellen , lehet jogorvoslatért perelni! ( bár testvérek között tíltja a Biblia!)
Szeretettel Tamás


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 13., csütörtök 11:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
A Fórumról nincs kitiltva senki azért mert más felekezetű, ezért írhat bátran bárki, amíg nem sérti meg a fórum szabályait. (Ez sem kötelező, hogy így legyen, lehetne egy egy felekezeti fórum, ahová csak lelkészi ajánlással lehet hozzászólni - és akkor se lehetne senkinek egy szava se ez ellen, ez az üzemeltetők szabad döntése)

A Parókia portál nem egyenlő a fórummal. Az egy honlap (aminek csak egy kis szeletkéje a fórum), ahol viszont a más felekezetűek NYILVÁN nem publikálhatják a más gondolataikat. Arra létrehozhatnak saját portálokat.

Ez sztem tiszta sor.

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 207 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség