Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 646 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. nov. 23., péntek 18:24 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Kedves Admin!
Zsoca nevű baptista testvérem a másodszorra kapott új jelszóval sem tud feljönni a parókiára , kéri hogy mailban keressétek a címe alapján, hogy milyen technikai megoldást lehetne tenni az aktív részvétele érdekében!
Egyébként asszem vistás , lehet hogy azt nem szereti a fórum programja?
Szeretettel Tamás


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 25., vasárnap 18:34 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Tamás!
Hidd el, megtettem, amit lehet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 28., szerda 18:48 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Köszönöm, én elhiszem :-)
Lehet hogy a Vista program nem szereti a fórum programját! bocs ez szóismétlés volt!

Tamás


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 02., vasárnap 11:55 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 04., szombat 22:46
Hozzászólások: 8
Sziasztok!

Szeretném felvenni a kapcsolatot azzal az emberrel, aki szerkeszti a Parókia weblapot, ill. azt szeretném kérdezni hogy ha valami nem tettszik, ill. valamely kijelentéssel nem tudok azonosulni mit tehetek, ha nincs jogom ahhoz hogy beleszólhassak, ill. "csak" elmondhassam a véleményemet anélkül hogy ne " támadnának hátba".
Tehát megértés helyett kötekednek az emberrel, ill. egy hozzászólásom azt eredményezte.

Ennyit szerettem volna írni, várom a válaszokat.

galenus :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 02., vasárnap 13:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
galenus írta:
Sziasztok!

Szeretném felvenni a kapcsolatot azzal az emberrel, aki szerkeszti a Parókia weblapot, ill. azt szeretném kérdezni hogy ha valami nem tettszik, ill. valamely kijelentéssel nem tudok azonosulni mit tehetek, ha nincs jogom ahhoz hogy beleszólhassak, ill. "csak" elmondhassam a véleményemet anélkül hogy ne " támadnának hátba".
Tehát megértés helyett kötekednek az emberrel, ill. egy hozzászólásom azt eredményezte.

Ennyit szerettem volna írni, várom a válaszokat.

galenus :)


Üdvözöllek! :)

Mint átlagos fórumozó tudlak csak tájékoztatni. Jó lenne tudni, hogy mi is a valódi problémád. A fórum nem tetszik, a weblap nem tetszik, vagy a fórum irányítása, esetleg szelleme nem tetszik, netán egyes beírások nem tetszenek? Esetleg minden rendben, csak egy költői kérdést tettél fel.

Ha valami nem tetszik, ha valamivel nem tudsz azonosulni, és ennek hangot akarsz adni, azt minden további nélkül megteheted, minden problémádat közreadhatod. Esetleg, ha nincs erre topic, akkor nyithatsz erre a kérdésre új topic-ot is. Azt persze el kell viselned, hogy a beírásodra reagálni fognak. Nem lehet megjósolni, hogy ez a reagálás csupán kötekedés lesz, avagy megfontolandó hozzászólás.

Szerintem nem kell túl nagy feneket keríteni a dologhoz. Kezdj el fórumozni, írd meg, hogy mi foglalkoztat, aztán majd meglátod, hogy szereted-e ezt a helyet, vagy sem.

Üdv! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 02., vasárnap 14:48 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 04., szombat 22:46
Hozzászólások: 8
Szia Rosta!

Köszönöm hogy reagáltál, tudom hogy számolni kell azzal hogy valakinek nem tettszik a hozzászólásom, dehogy csak kritikákat kapok az nagyon nem tettszik.

Nem tettszik az sem hogy van egy fórum van neki egy adminja ha jól értem, és lát egy olyan jellegű hozzászólást, amire csak ő tudna legalábbis ebben a fórumban válaszolni, és nem teszi meg.

Valamint ha van egy ember aki kiáll valamiért és azt az úgynevezett főnök nem veszi észre megkérdezem mért vezetheti a fórumokat, ill. jelen esetben ezt a fórumot.

Várom a lehetőleg nem támadó hozzászólásokat.

galenus:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 02., vasárnap 15:13 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Ja, tudom! Te voltál, aki megkérted az admint, hogy ne kelljen már regisztrálni. De nem érveltél hozzá, nem írtad le, miért lenne ez jó, csak hajtogattad, hogy ne kelljen regisztrálni, te csak ezt szeretnéd, kész. Nem volt mire válaszolni... világos, hogy kiálltál valami mellett, csak nem magyaráztad el, hogy miért is olyan fontos az a valami.
Értem, hogy rosszul esett, hogy Admin nem válaszolt (nem válaszolt? nem tudom, nem olvastam vissza), de szerintem ha vele van bajod, írj neki privátot és beszéljétek meg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 02., vasárnap 15:28 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 04., szombat 22:46
Hozzászólások: 8
Szia Kamilla!

Szerintem csak el kellett volna figyelmesen olvasnod a hozzászólásaimat és úgy reagálnod, ami még fontosabb "hülyeséget" mindenek felett nem kell mondanod szerintem sem neked és sem másnak.

Az Admin-nak írtam privátot, remélhetőleg reagál

galenus

:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 02., vasárnap 15:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Ok. Biztos fog, rendes ember.
És nem írtam hülyeséget sehol. És tudnék szkanderozni, nagyon is, és érzem, hogy te is tudnál. Lehet, hogy jó kis meccs lenne :). De most nem érek rá, ébred a gyerekem tíz perc múlva.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 02., vasárnap 16:28 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 04., szombat 22:46
Hozzászólások: 8
Szia Kamilla!

Nem tudom mit írjak, szerettem volna ha valaki mellém áll, mert úgy gondolom van értelme amiért tettem volna.
Az Adminról pedig annyit hogy nem reagált, se itt a közösben, sem a privát üzenetemre nem reagált.

galenus:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 02., vasárnap 21:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Én szívesen állnék melléd, csak légyszi mondd el - akár privátban -, hogy miről van szó konkrétan.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 02., vasárnap 22:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Adminnak meg adj még egy kis időt. Vasárnap van. És nekem az a gyanúm, hogy ő nem csak admin, hanem időnként magánember is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 10., hétfő 09:23 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Galenus!

Nem kaptam tőled privát üzenetet a fórum rendszerén keresztül.
Ezt most is pótolhatod, akár PÜ-, akár egy e-mail formájában.

Üdv, admin


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 06., vasárnap 16:22 
Örülök annak, hogy ha emberek egy picit is találkoznak azzal, hogy korlátozott a lényük.

A legkisebb VÉLT sérelemre olyan szeretetlenül reagálnak, ami megmutatja valódi hitüket!
(Minek írtad le a hitvallásod, ha te magad sem tartod be?)
Annyi volt a kérés, hogy a maguk helyén írjanak egy olyan fórumon amit KERESZTYÉNEK sok munkával működtettnek.
Olyan egyszerű szabályt sem tudnak betartani, hogy a fórumon van "Más vallás" topic.
Magukat nem tartják keresőknek, nem tartják keresztyéneknek, még se hajlandóak a legkisebb alázatra sem.
Milyen szeretet az, ami ennyire öncélú, önmagasztaló?


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 31., csütörtök 19:33 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Kedves Admin!

Ha úgy gondolod, hogy szükséges, kérlek töröld a felesleges, vagy oda nem való hsz-aimat az "Elfogadó ember" topicból.
Köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 646 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség