Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 277 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 16., péntek 11:30 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
tavasz írta:
Fony írta:
Eltűnt a "Mit jelent a szeretet?" topik.
Tudja valaki az okát?


Kedves Fony,

a topic törlését én kértem, mert szinte csak személyeskedésekből állt, ami senki épülésére nem szolgál. Ha valakit érdekel a téma, indítson egy új topicot. Én tanultam ugyan belőle, de nem a szeretetről.

Mindezt azért írtam le, hogy ez a kérdés lezáruljon, reméljük nem a további személyeskedéseknek ad majd alapot.

Pedig velem abban a topicban békültél ki. :cry:
Remélem az nem törlődött el a topic-kal együtt! :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 16., péntek 11:32 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
"MEGMARAD annakokáért... ... a SZERETET"

({)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 16., péntek 11:38 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
"MEGMARAD annakokáért... ... a SZERETET"

({)

Én is abban reménykedek. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Torlések február 15-én
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 16., péntek 21:01 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 13., szerda 19:55
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Budapest
A topicindító kérésére töröltem:
- Ige és Hit
- Isten- és emberszeretet
- az Isten-ember-természet topicokat.

_________________
puritan


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Torlések február 15-én
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 16., péntek 22:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
puritan írta:
A topicindító kérésére töröltem:
- Ige és Hit
- Isten- és emberszeretet
- az Isten-ember-természet topicokat.


Kedves Puritan és minden modi!

Addig rendben van a dolog, amíg a topiknyitó néhány - esetleg a topikba nem illő, valóban erősen személyeskedő - hozzászólás törlését kezdeményezi a moderátornál.
De teljes topikokat törölni a topiknyitó esetleges megsértődése miatt - hova fog ez vezetni?
Ha minden topikot törölnénk, amiben a személyeskedés is van, alig maradna néhány.
Aki nem hiszi, olvasson utána.

Érdemes lesz egyáltalán hozzászólni bármihez azzal a tudattal, hogy a topikot bármikor töröltetheti a megnyitója, ha a kérdéseire nem olyan válaszokat kap, mint amilyenekre számított?

üdv
fony


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 17., szombat 08:12 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kedves Fony azért ez nincs így, mert ez, nem minden topik nyitóra alkalmazott gyakorlat.
Eddig én ezt még csak egy topik nyitónál tapasztaltam.
Én kértem teljes törlést, semmit sem töröltek, kértem részleges törlést mindent töröltek.
Azt nem tudom más milyen szinten van ezzel, csak a saját tapasztalatom tudom közre adni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 17., szombat 08:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Fony:
"De teljes topikokat törölni a topiknyitó esetleges megsértődése miatt - hova fog ez vezetni?
Ha minden topikot törölnénk, amiben a személyeskedés is van, alig maradna néhány.
Érdemes lesz egyáltalán hozzászólni bármihez azzal a tudattal, hogy a topikot bármikor töröltetheti a megnyitója, ha a kérdéseire nem olyan válaszokat kap, mint amilyenekre számított?"

Hát tudod, lehet, hogy ez lenne a megoldás arra, hogy végre észrevegyék már magukat itt néhányan, akik keresztényként erre képtelenek.
Nem tudom, neked mi hiányzik a törölt topicokból, számomra nem sok érték volt bennük (az egyikhez hozzá sem szólt senki), és mint topicnyitó töröltettem. (A részleges moderálás elfogultsággal járna, további vitákat okozna.) Egy hitetlennel és 3 topic-kal lett "szegényebb" (?) a fórum. Örüljetek inkább és folytassátok az "épületes" beszélgetéseiteket.
Üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 17., szombat 09:06 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
tavasz írta:
Fony:
"De teljes topikokat törölni a topiknyitó esetleges megsértődése miatt - hova fog ez vezetni?
Ha minden topikot törölnénk, amiben a személyeskedés is van, alig maradna néhány.
Érdemes lesz egyáltalán hozzászólni bármihez azzal a tudattal, hogy a topikot bármikor töröltetheti a megnyitója, ha a kérdéseire nem olyan válaszokat kap, mint amilyenekre számított?"

Hát tudod, lehet, hogy ez lenne a megoldás arra, hogy végre észrevegyék már magukat itt néhányan, akik keresztényként erre képtelenek.
Nem tudom, neked mi hiányzik a törölt topicokból, számomra nem sok érték volt bennük (az egyikhez hozzá sem szólt senki), és mint topicnyitó töröltettem. (A részleges moderálás elfogultsággal járna, további vitákat okozna.) Egy hitetlennel és 3 topic-kal lett "szegényebb" (?) a fórum. Örüljetek inkább és folytassátok az "épületes" beszélgetéseiteket.
Üdv.

:idea:

Nagyon sokat tanított általad az Úr.
Köszönöm NEKI,
és köszönöm neked.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 17., szombat 09:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
Kedves Tavasz!

Ha így gondolod, és úgy látod, hogy semmi építőt nem találtál ezen a fórumon, csak azt tudom mondani neked is, mint Tivnek.
Verd le a lábadról a port.
Jelen állapotunkban - magam is beleértve - ennyire vagyunk képesek.
Amennyire tőlünk telik, elszenvedni egymást, egymás érdekében.

üdv
fony


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 17., szombat 12:33 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
..de igen, Fony, voltak, akik által értéket is kaptam, ezért jöttem vissza (ősszel) a fórumra, és hagyd meg nekem légy szíves a szabadságot arra, hogy magam döntsem el, miről mit gondoljak. Köszönöm. Remélem, hogy békességgel el tudtok engedni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 17., szombat 13:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
tavasz írta:
..de igen, Fony, voltak, akik által értéket is kaptam, ezért jöttem vissza (ősszel) a fórumra, és hagyd meg nekem légy szíves a szabadságot arra, hogy magam döntsem el, miről mit gondoljak. Köszönöm. Remélem, hogy békességgel el tudtok engedni.


Kedves Tavasz!

Ha voltak, akkor emlékezz arra, és a békességet hagyd meg a maradóknak is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 17., szombat 14:47 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Nekem ne a világ adja, abból én nem kérek.

Jn 14,27 Békességet hagyok néktek; az én békességemet adom néktek: nem úgy adom én néktek, a mint a világ adja. Ne nyugtalankodjék a ti szívetek, se ne féljen!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 17., szombat 15:06 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Nos, engedj meg akkor még egy gondolatot Fony.
A békétlenséget a fórumon nem én okoztam, mégha voltak is vitáim azokkal, akik a békétlenséget okozó szellemiségükkel rombolják a fórum "élhetőségét" (ennek is utána lehet nézni). De itthagyom nektek ezt a szellemiséget, amit te békésnek vélsz, én nem kérek tovább belőle. Ez a fórum már nemigen képviseli azt az értéket, amit valamikor tudott nyújtani (és ezt nem csak én látom így).
Na üdv.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 17., szombat 15:20 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
tavasz írta:
Nos, engedj meg akkor még egy gondolatot Fony.
A békétlenséget a fórumon nem én okoztam, mégha voltak is vitáim azokkal, akik a békétlenséget okozó szellemiségükkel rombolják a fórum "élhetőségét" (ennek is utána lehet nézni). De itthagyom nektek ezt a szellemiséget, amit te békésnek vélsz, én nem kérek tovább belőle. Ez a fórum már nemigen képviseli azt az értéket, amit valamikor tudott nyújtani (és ezt nem csak én látom így).
Na üdv.


:?: X :?:
:idea:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. feb. 17., szombat 15:27 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
A múltkorjában javasolta Net, hogy menj el egy kicsit sétálni, igen talán jót tenne egy kis friss levegő, hogy egy kicsit kiszellőztesd a gondolataidat. A fórum is egy kicsit fellélegezhetne.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 277 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség