Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 277 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. jan. 31., csütörtök 15:21 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Erika írta:
Nono, azért annyira nem állok rosszul, hogy összekeverjelek Rostával :oops:. Talán pontatlanul fogalmaztam..
Amikor Rosta kérte a címváltoztatást, azt válaszoltam: nem tudom megváltoztatni a címet-
Aztán észrevettem, hogy tegnap te megváltoztattad a topikod címét, megkérdeztem, hogy csináltad, ezért hivatkozok rád, mint jó súgóra.

Na, örülök, hogy tisztázódott. :wink:

Azt még tedd hozzá, hogy kerek legyen a dolog, hogy még én is elcsodálkoztam, hogy megváltozott a topic címe, mert velem is először fordult elő, miközben csak az alcímet akartam átírni. :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 07., csütörtök 19:11 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Kedves Admin,

az Ökumené topicba légyszíves nézz be, volt egy kérésem ott feléd egy hozzászólás kapcsán kialakult személyesedések miatt (febr. 11-én).

Előre is köszönöm.

Tavasz


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára tavasz 2008. feb. 12., kedd 11:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 11., hétfő 16:21 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 28., szombat 11:15
Hozzászólások: 648
A teológia- Református EGyházunk Más keresztyén egyházak - Ökumené topikja a 19. oldalon bbcode hibával elszállt. Exrefis utolsó hozzászólását törölni kellene.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 03., csütörtök 11:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Az lenne a kérdésem: miért nem lehet egy-egy Word-ban készült anyagot belinkelni, mint a régi portálon?

Ha másolással oldom meg, eltűnik színkülönböztetés, betűnagyságeltérés, sőt dőlt betűk. Minden egy sémára jön le..

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 04., péntek 22:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
figyelő írta:
Az lenne a kérdésem: miért nem lehet egy-egy Word-ban készült anyagot belinkelni, mint a régi portálon?

Ha másolással oldom meg, eltűnik színkülönböztetés, betűnagyságeltérés, sőt dőlt betűk. Minden egy sémára jön le..


Ez a program mindenféle szerkesztést levesz, bárhonnan is másolsz be, tehát nem érdemes előre formázni. Másrészt a programban szerkesztheted a betű vastagságot, dőltséget, aláhúzást, de a színeket is, no meg vagy négy betűnagyságot. Ez is valami...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 05., szombat 09:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Köszi Rosta, ezt magamtól is tudtam, pontosabban megtapasztaltam.

Ez az időhiányos, net-előtt-ülhetés szűkre szabottságán nem segít, másrészt vannak/lehetnek olyan hosszabb tanulmányok, amik újólag itt már nem szerkeszthetőek, vagy igen-igen nagy idő- és munkaráfordítással...

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 06., vasárnap 11:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Kedves Figyelő úgy tudom, hogy otthon van net hozzáférésed, csak nincs több géped, a gyerekeid gépét meg nem akarod használni. Ha ez a helyzet, akkor viszonylag kevesebb pénzzel segíthetsz magadon.

Egy netezni tudó, szövegszerkesztős, egyszerű, de évekig használható Pentium 4-es, vagy AMD processzoros gépet már 20-30 ezerért is be tudsz használtan szerezni. A normál, CRT-nek nevezett monitorokat használtan 5-6000 Ft-ért meg tudod venni, tele velük a netes hirdetés. Szóval 25-30 000 Ft-rt saját géped lehet.

Ha veszel még 5000 Ft-ért egy routert, az közted, és a gyerek gépe között leosztja a forgalmat, így egy komplex családi hálózatod lehet. Tehát nem túl nagy beruházással saját hozzáférésed, géped, monitorod lehet.

Gondold át, és ha érdekel utána nézek, de szerintem más is besegít, hogy hol és mit lehet megvásárolni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 07., hétfő 11:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Kedves Rosta!

Le vagy maradva néhány brossúrával. Közel egy éve nincs net otthon, lévén fiam előbb lemondta, majd megnősülvén el is költözött. Gépet is csupán ajándékozás útján birtokolok kb. két hónapja...

(Szakkifejezésekkel ne fáraszd magam, nekek úgy is kínai...)

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 04., hétfő 12:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A Képek topikból kitöröltem pár hozzászólást.
További jó beszélgetést kívánok mindenkinek a hozzászólás témájának megfelelő topikban, különben legközelebb jelzés nélkül törölni fogok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 04., hétfő 20:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Eeyore!

Természetesen nem fogok bejelentés nélkül törölni, köszönöm a jelzést.Most sem önkényesen töröltem, hanem kérésre, és be is jelentettem a beszélgetésben résztvevőknek, hogy mentsék el, ami menthető.

A szigorról annyit, hogy a mondás szerint: amelyik kutya ugat, az nem harap-/ csak végső esetben, ismételt fegyelmezetlenség megfékezésére/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 05., kedd 07:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Nono, Eeyore, beszélgetésbe csúszunk a moderátorosban, ez ecetes ollót kíván. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. jan. 09., péntek 14:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Pár aktualitását elvesztő topikot áthelyeztem az Archívumba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. jan. 16., péntek 14:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Néhány érdeklődést nélkülöző topic az Archívumba került.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

kérés
HozzászólásElküldve: 2009. márc. 20., péntek 00:06 
Offline

Csatlakozott: 2009. márc. 07., szombat 23:14
Hozzászólások: 222
Tartózkodási hely: Tiszakeszi
azt hiszem nem én kérem először, nem én kérem egyedül:
Egyház a politikában = Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /var/www/html/ext/forum/includes/bbcode.php on line 223 - sokadszorra is.
1 részt: tuti, hogy absz fatális (és nem fatányéros...bár azt jobban szeretem :wink: ) hiba, ha az egyház beletenyerel a politikába...
2 részt: azért érdekelne, hogy mi is van oda írva...
ezért: 3. részt: nem lehetne-é valahogy újra elérhetővé tenni?
(ha nálam lenne a hiba, ezt a levelet sem tudtam volna feltenni ide...)

_________________
Salom aléhem - mijjószéf :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 23., hétfő 09:14 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Sajnos az "Egyház a politikában" topikot nem sikerült újra elérhetővé tennem. Hosszan kisérleteztem vele, de admin felületről sem férek hozzá a problémát okozó beíráshoz.
(A probléma kódhiba, és nem a hozzászólás tartalmára vonatkozik.)
Ezért a topikot lezártam. Kérlek, indítsatok újat - ha szükséges.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 277 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség