Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 326 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. jan. 14., vasárnap 17:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kaptam egy Admini figyelmeztetést, hogy ne zavarjam meg a gondolat menetet - vagy valami hasonlót.
Mi lenne, ha nem kritizálnánk a másikat, nem akarnánk kalodába zárni, hanem elfogadnánk, hogy másik, tehát nem olyan mint én, hanem más.
Az Úr jézus Krisztus mellett 12 magaválasztotta volt, akik semmiben sem hasonlítottak.
Micsoda felfedezésekre tehetnénk szert ha rácsodálkoznánk, hogy más- ként is lehet valamit látni.
Mondjuk Isten nekünk pont szemet adott és a különféle látásokból kell összerakni az egészet, önmagában egyik sem az igazi, de egymás mellé rakva ki jön az egész.
Hm

Na mit szóltok a spanyol viaszhoz :)
Jobbkéz szabály :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 14., vasárnap 18:19 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Magda!
A figyelmeztetést azért kaptad, mert ugyanazt a kérdést egyidőben, sok topikban tetted fel. Ez a "flame" egy fajtája, és jobb fórumokon szigorúan büntetik.
Ezen a kérdés megideologizálása nem változtat, akkor sem ha kegyes gondolatokkal történik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 14., vasárnap 18:32 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
admin írta:
Kedves Magda!
A figyelmeztetést azért kaptad, mert ugyanazt a kérdést egyidőben, sok topikban tetted fel. Ez a "flame" egy fajtája, és jobb fórumokon szigorúan büntetik.
Ezen a kérdés megideologizálása nem változtat, akkor sem ha kegyes gondolatokkal történik.


Az én példám ebben az esetben az egyik Modi volt, gondoltam, ha ő teheti akkor én is.
Most már tudom, mi az a flame, ill. nem tudom csak amit leírtál róla.
Köszönöm a tájékoztatást.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 19., péntek 22:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Szerintem most volt egy új létszámrekordunk, egyszerre 14-en voltunk bent a rendszerben... :)

Egyre gyakrabban fordul elő, hogy sokan vagyunk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 20., szombat 15:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Annyi jó, és érdekes hozzászólást olvastam ma, hogy nemigazán tudom azokat követni.

Ennek nagyon örülök!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 22:14 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Most megint jó sokan itt vannak, jó lenne, ha növekednénk :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 24., szerda 11:18 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Kedves Admin,
Ez totál zűr, hogy nem szólhatok hozzá bizonyos ideig egymás után semmihez, úgy értem KÜLÖNBÖZŐ témákhoz sem. Így nem tudok fórumozni, mert nincs annyi időm, hogy minden egyes hozzászólásra perceket várjak. Ha ez egy témán belül van, az OK, de két totál eltérő dologhoz sem lehet? Ezt a hozzászólást ide, most írom másodszorra, mert ezt sem engedi. Most már copy/paste-tel fogok élni, mert különben itt dekkolhatok jó időt, mire 4-5 hozzászólást megtehetek. Nem lehetne ezen változtatni? Nekem általában 5 percnél nem nagyon van több időm egyszerre itt lenni. Akkor most döntsem el, melyik témához szólhatok hozzá 1-et azalatt? Ne mááááááááááár.
Köszi, hogy elolvastad,
Semi

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 24., szerda 11:27 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Nem baj, legalább még ennyien sem fognak fórumozni, és előbb utóbb teljesen befullad a fórum :wink: :?
Vagy megmarad az a 3-4 ember Tiv örömére, akikkel beszélgetni szeretett volna :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 24., szerda 11:33 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Amiért az 5 perc van az zömében direkt csinálják, jól oda mondanak és kitörlik.
Max öt percig még ott van.
Vagy ezzel jeleznek valamit, mondjuk néma tiltakozás, vagy egyetértés.
És lesz egy ilyen: „ - „ de már olyat is látom hogy ezzel is sértegetni akarnak.

Ezért olyanokat büntetni tényleg nem kéne akiknek kevés az idejük van mégis szeretnének írni válaszolni lehetőleg gyorsan. pláne hogy tele vannak jó szánékkal. :)

--

Itt a bizonyíték 5 perc után i sértegetnek.
Nagy értelme van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 24., szerda 11:49 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Kedves tavasz!
Minden sértési szándék nélkül mondom, hogy neked szokásod, hogy beírsz valamit, aztán perceken belül szerkesztés címén törlöd, és egy "-" lesz helyette. Ez engem zavar, mert fogalmam nincs, mi volt ott. Ha utólag ki akarod törölni, akkor inkább le se írd egyszer sem.

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 24., szerda 12:02 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Nem szándékom kitörölni. Van, amit utólag nem tartok lényegesnek, vagy úgy érzem, hogy a témából már nagyon kicsúszott. Nincs jelentősége a beszélgetés folyamatában, és nem is akarom hogy azt "megzavarja".
De ok. jobban odafigyelek erre.
Bezzeg más nem ellenőrzi önmagát, hogy hát lehet, hogy ezt most mégsem kellett volna. Inkább ott marad a sértés, a beszólás...stb.
Van egy-két topic, amit ilyen odanemillő 1-2 mondatos beszólások tarkítanak, pl. amikor az ökumenéről beszélgettünk, nem tudom emlékszel-e...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 24., szerda 16:14 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest/Érd
Vmit nem értek :shock:
Én egy tők más mondatot szerettem volna máshová beírni, és nem engedte a rendszer.
És mi ez az 5 perc???? :oops: :oops:

_________________
"Örvendek igazságodon, magasztallak minden napon, Örökké éneklek és szereteted áldom!
Mindig csak rólad énekelnék!...Mindig csak rólad énekelnék!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 24., szerda 21:33 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Kikka írta:
Vmit nem értek :shock:
Én egy tők más mondatot szerettem volna máshová beírni, és nem engedte a rendszer.
És mi ez az 5 perc???? :oops: :oops:


Nekem is ez a gondom.... most erre a hozzászólásra megy el az összesen 5 percnyi időm... :(

Pedig szeretnék máshol is hozzászólni dolgokhoz, de akko inkább ezentúl privátban küldözgetem azoknak, akiknek válaszolnék, azt talán meg lehet tenni 5 perctől függetlenül is.

Amúgy, ha 1 perc lenne, az se volna olyan nagy baj, de az 5 túl sok...

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 25., csütörtök 14:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Kedves Admin!
Tudom, hogy nincs könnyű dolgod, de ez nagyon rossz, hogy különböző hozzászólásokat, nem lehet beírni csak öt prc múlva.Szerettem volna egy verset bemásolni, de nem lehet. cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 25., csütörtök 15:35 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:24
Hozzászólások: 390
Kedves Admin!

Én is írnék ide valamit, ha már mindenki ezt teszi. Úgy látszik minden szószátyárra rájött az "ötperc". Szerintem ne változtass rajta. Akinek 5 percnél kevesebb időbe telik egy jól megfontolt, kidolgozott hozzászólás begépelése, annak ott a chat. Szerintem.

Lassan sajnálom azt, aki ide betér. Szerintem sírva menekül ebből a "közösségből". Egész decemberben megálltam, nem szóltam hozzá egy témához sem. A hozzászólási listán a 16. helyről mindössze a 21-re csúsztam vissza. Előttem 15-en pedig toronymagasan aktív tag lett mindenki. És ez a 15 tag visz mindent, csak nem öregbít.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 326 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség