Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 326 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. máj. 19., szombat 20:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Szia Admin!
Szeretném megkérdezni Tőled, hogy létre lehet olyan topicot amibe képeket tennénk?
Köszi szépen előre is a válaszod.
Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 19., szombat 21:03 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Persze.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 19., szombat 21:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
admin írta:
Persze.


Köszi. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 19., szombat 22:26 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
-


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 29., kedd 06:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Tegnap este kb. 8 órától nem tudtam "kinyitni"a Parókiát. Minden más oldal bejött, tehát nem a nettel volt probléma. Más nem tapasztalta ugyanezt?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 29., kedd 07:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Erika írta:
Tegnap este kb. 8 órától nem tudtam "kinyitni"a Parókiát. Minden más oldal bejött, tehát nem a nettel volt probléma. Más nem tapasztalta ugyanezt?


Nekem is volt már így.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 31., csütörtök 10:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Fórumlakók!
Ezúttal közlöm, hogy Figyelő barátom üzenete szerint internet mentes állapotba került családi okokból kifolyólag, ezért emailban sem lesz nagyon elérhető, vagy csak nagyon korlátozottan.
Lehet hogy már tudjátok is, én azért csak most utólag közlöm, mert amikor aktuális volt a hír ki voltam tiltva.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 19., csütörtök 10:31 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 28., szombat 11:15
Hozzászólások: 648
Kedves Admin, a "Teológia-Református Egyházunk-Más keresztyén egyházak" "Hit és Tudomány" rovat 3. oldalán az utolsó (40.) hoizzászólást kérem törölni, mert most a 3. oldal nem jelenik meg, és újabb hozzászólás se tehető, s az utolsót nem tudom elő se hívni, hogy átírjam. Köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 19., csütörtök 13:48 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 28., szombat 11:15
Hozzászólások: 648
(Az előző hozzászólást nem "quote" küldtem így nem kaptál rá értesítést, ezért küldöm ezt.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 31., péntek 21:37 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Kedves Admin!
Mivel van itt Jézust hamisan,és más evangéliumot hírdető , ezért nem kívánok, vele egy szellemi közösségbe tartozni !
A reményét is elvesztettem hogy a más gyülekezetek és egyes hívők keresztény hitét bíráló kiírtatik innen, ezért magam távozom !


A további üzenet kűldést zaklatásnak tekintem!

Az Úr legyen írgalmas mindenkinek!

Tamás12


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 31., péntek 22:02 
Offline

Csatlakozott: 2007. aug. 19., vasárnap 12:51
Hozzászólások: 298
KIÍRTATIK?? :shock:

Nocsak,itt inkvizitorok is vannak?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 31., péntek 22:26 
máriamagdolna írta:
KIÍRTATIK?? :shock:

Nocsak,itt inkvizitorok is vannak?


:) figyelmes olvasó vagy


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 01., szombat 19:44 
Ugyan ilyen figyelmesen fogja az Úr felolvasni a megnyílt könyveket!
Az emberek életének minden pillanatára kitérve és utána ítéletet hírdetve és ott az ember már nem menekülhet se a kitiltás, se az inkvizíció rejtekébe!

És lesznek, akiknek a neve egy másik könyvbe lesz iratva, az ÉLET KÖNYVÉBE Jézus Krisztus érdeméért!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 02., vasárnap 11:12 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 23., hétfő 11:00
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest, Újsolt
Tamás12 írta:
Kedves Admin!
Mivel van itt Jézust hamisan,és más evangéliumot hírdető , ezért nem kívánok, vele egy szellemi közösségbe tartozni !
A reményét is elvesztettem hogy a más gyülekezetek és egyes hívők keresztény hitét bíráló kiírtatik innen, ezért magam távozom !


A további üzenet kűldést zaklatásnak tekintem!

Az Úr legyen írgalmas mindenkinek!

Tamás12


Habár Admin-nak címezted, mégis reménykedem abban, hogy olvasni azért benézel. És elérnek szavaim. Mert komolyan veszlek.

Magam hirtelen ember vagyok, ami nem igen látszik itt a fórumon, mert van időm kontrolálni mondanivalóm. Bízom abban, hogy hirtelenségből szóltál, hoztál döntést. Ef 4:26 Arra buzdít, hogy haragunkon ne nyugodjon le a nap. Vagyis Igyekezzünk azon felül kerekedni.

Nem titok, hogy én más nézeten vagyok mint a Református egyház. Mégis merek, veszem a bátorságot, jogot, itt ezen a portálon szólni. Mégis azt mondom; ne távozz, ne add fel!
Bizonyára van még más hely is, ahol hittestvéreiddel kommunikálhatsz. De, valóban ez a helyes megoldás? (Ne érts félre, ha jól átgondolt döntés van szavaid mögött, akkor nincs miről szólnom.)
Apám azt mondta; ha ellenlábasod abba a baráti körben van, ahol te, csak, azért mert ő ott van, ne hagyd el barátaid.

Tekintve, hogy ez nem egy imádati hely, és ilyenformán hiszem, hogy nem az imádatban zavarok másokat. (Ahogy szoktam mondani; tiszteletben tartani egymás hitét. Megoldható-e? Mert kié az ítélkezés joga?)

Igen, lehet sokfélét mondani Jézusról. Lehet hamisan hirdetni is. Lehet az evangélium lényegét megváltoztatni. Jelenleg! Ha pedig valaki átlépi azon határt ami már nem felel meg ezen portál irányadó mértékeinek, akkor arra hivatott személyek majd tisztogatnak.
(Még ha nem is értenék azzal egyet, de a szabályokat erre a fórumra ők állították fel. Tehát ha vendégségbe megyek, elfogadom a házigazda irányadó mértékeit. Vagy befejezem a vendégséget.)

Jézus Krisztus egyértelmű személy, és az írások elmondják ki Ő.
(ευαγγέλιον euangelion) jelentése jó hír, örömhír. Szintén egyértelmű fogalom. Nehéz ezeket félre magyarázni.

A magam részéről nyíltan megkövetlek; Bocsánatod kérem, ha szándékomon kívül, és tudatomon kívül megbántottalak talán valamivel.

Viszont hiszek, abban, hogy ezen kiber lehetőségben megoszthatóak hiten belüli erősítések, vagy más hitnézetek egyezőségeinek feltárása, vagy épp látszólagos ütközések korrekt megbeszélése. Ami nem okvetlenül kell, hogy takarja a térítés fogalmát.

ISTEN vigyáz az ővéire. Tehát akik, benne hisznek, és Őt kérik, azoknak nincs mitől tartaniuk. Ne vigy minket a kísértésbe.. Vagyis óvj meg attól, ilyenformán a tiszta kérést Isten teljesíteni is fogja.

Remélem, elérnek szavaim, és nem veszed tolakodásnak sem. Röviden,Maradj!

_________________
Pihenek, ha lesz értelme benézek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 02., vasárnap 17:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Nekem is nagyon hiányoznál Tamás12. És a Fórum is megsínylené a hosszú távú távolmaradásodat. Már csak ezért is jó lenne, ha mégis visszajönnél. (Esetleg tarts egy kis pihenőt, ha gondolod - de ne véglegesen menj)

Üdv:
Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 326 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség