Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 10., kedd 12:30 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Különös érzésem volt a minap.Iskolába indultak a gyerekek, még volt pár percünk,egy kicsit beszélgettünk.

-Ma később jövök, mert kátém van-mondja Sára.

-S mi volt feladva mára?-kérdem,kicsit megszeppenve, mert ezt este kellett volna kérdenem, nem az ajtóban állva.

- Ne izgulj,tudom -..s már mondja is szépen,folyékonyan.

-Hát ezt jól megtanultad- dicsérem,- de ő nem hagyja abba a választ. Miközben mondja, nyugodtan, folyamatosan a szemembe néz...hirtelen olyan érzésem támad, mint mikor szoptatás közben néztük egymást...szinte érzem,ahogy a karomban tartom..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 10., kedd 12:45 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest/Érd
:) hmmmm, szép, és elgondolkoztató...

Erika írta:
Különös érzésem volt a minap.Iskolába indultak a gyerekek, még volt pár percünk,egy kicsit beszélgettünk.

-Ma később jövök, mert kátém van-mondja Sára.

-S mi volt feladva mára?-kérdem,kicsit megszeppenve, mert ezt este kellett volna kérdenem, nem az ajtóban állva.

- Ne izgulj,tudom -..s már mondja is szépen,folyékonyan.

-Hát ezt jól megtanultad- dicsérem,- de ő nem hagyja abba a választ. Miközben mondja, nyugodtan, folyamatosan a szemembe néz...hirtelen olyan érzésem támad, mint mikor szoptatás közben néztük egymást...szinte érzem,ahogy a karomban tartom..

_________________
"Örvendek igazságodon, magasztallak minden napon, Örökké éneklek és szereteted áldom!
Mindig csak rólad énekelnék!...Mindig csak rólad énekelnék!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 10., kedd 13:43 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:24
Hozzászólások: 390
Áldás, békesség Mindenkinek!

Örülök, hogy szépen gyűlnek az apró örömök. Ez nekem bizony nem is olyan kis öröm. Elég szomorú volt látni tegnap az árva üzenetet. Csak így tovább!! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 12., csütörtök 07:05 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:24
Hozzászólások: 390
()


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolt 2008. márc. 06., csütörtök 12:02-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 12., csütörtök 09:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kicsit kókadtam kifutottam a kertbe egy kis zöldségért,alig bírtam visszatalálni : a harmatos virágok, a sárguló domboldal, a csendes,ragyogó őszi délelőtt....ilyenkor mindig gyereknek érzem magam...semmi gondom, csak meglesni, hová is szállt az a pillangó?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 13., péntek 12:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Az egyik, mai naphoz kötődő apró örömöm, hogy Istentől jó reflexeket kaptam (ezt konstatáltam ma a bicikliúton, miközben egy autó készült keresztbe haladni ott),
a másik, hogy végre lezajlott az az '56-ról megemlékező kiállítás a munkahelyemen, amin már egy ideje "éjjel-nappal" dolgoztam ill. szerveztem...miután vége volt, a kolléganőm megkérdezte, hogy érzem magam; önkéntelenül szaladt ki belőlem: "Úgy, mint aki - stílszerűen - börtönből szabadult."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 13., péntek 12:47 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Sikerült felkészülnöm az ifis alkalomra, amit ma tartok. Pedig azt hittem, hogy nem lesz időm, és kénytelen leszek vmi kötetlen programot kitalálni (filmezés, beszélgetés csak úgy, kivel mizu). De nem hagyja az ÚR mag nélkül a földet...

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 13., péntek 14:22 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest/Érd
Majd szét robbantam a méregtől ma...minden összejött...MÁV bolond rendeletei :shock: , a tömegközlekedésen a bumbi emberek :x , az hogy nem tudok időben elkéreckedni a melómból :cry: ...minden...DE:Hálát adhatok az Úrnak, hogy a párom türelmes szeretetével nyugtatgatott telefonon keresztül.
Komolyan..ez most mindennél többet ért:)) :D :) :wink:

_________________
"Örvendek igazságodon, magasztallak minden napon, Örökké éneklek és szereteted áldom!
Mindig csak rólad énekelnék!...Mindig csak rólad énekelnék!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 13., péntek 14:41 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Péld 18,22. Megnyerte a jót, a ki talált feleséget (illetve férjet ;) ), és vett jóakaratot az Úrtól!

benne vagy a TUTIban :D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 13., péntek 14:56 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
Kikkám, olyan jó olvasni :D :D

egy nem mai, és nem is aró öröm: találkoztam Kikkával (ha csak néhány percre is :( ) szerda este!! :)

és hála az Úrnak, hogy a hét minden feladatát képes voltam megcsinálni időre... :)

most pedig megyek énekelni, dicsérni ŐT!! :)

szép estét


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dorcsika 2006. okt. 13., péntek 20:55-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 13., péntek 15:51 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 13:22
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Budapest/Érd
Jah :oops: Én ezt így éltem meg:
Ülök az előtérben a biblia órára várva..épp az újjonan előhívott képeimet nézegetem a nyárról, így a szemüvegem nem volt rajtam. Egyszercsak egy örömsikkantás....., nagy trapp-trapp, látom, egy magas fiatal valaki rohan felém...a homály tisztul, és mire észbekapok ki is az illető, már a nyakamba csimpaszkodva, sikítozva örvendünk egymásnak Dorcsival :D :D :*: hehehe :)

_________________
"Örvendek igazságodon, magasztallak minden napon, Örökké éneklek és szereteted áldom!
Mindig csak rólad énekelnék!...Mindig csak rólad énekelnék!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 13., péntek 20:57 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
Kikka írta:
Jah :oops: Én ezt így éltem meg:
Ülök az előtérben a biblia órára várva..épp az újjonan előhívott képeimet nézegetem a nyárról, így a szemüvegem nem volt rajtam. Egyszercsak egy örömsikkantás....., nagy trapp-trapp, látom, egy magas fiatal valaki rohan felém...a homály tisztul, és mire észbekapok ki is az illető, már a nyakamba csimpaszkodva, sikítozva örvendünk egymásnak Dorcsival :D :D :*: hehehe :)



jajj :oops:

nem tudtam, h. számodra "ismeretlenként" ugrottam a nyakadba... bocsi ;)
rem. azért nem ijesztettelek meg :D

pussz


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 14., szombat 09:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ma a fiam szüretre készült a barátjához. Este kérte az apját, h. majd kora reggel vigye ki az állomásra.

A mobil időben költ, félálomban érzékelem, h. a papa lenyomja, majd kicsit elszenderül.Egy pillanat múlva kipattan az ágyból, berohan a szomszéd szobába:-Lányok,ébresztő!-
-Apa, szombat van.-riadok fel- Mátét kellett költeni.-
-Ja,..tényleg....-pislog nagyokat, de most már éberen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 12:20 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:24
Hozzászólások: 390
Áldás, békesség mindenkinek!

A mai napon két dolog is megérdemli a publikációt ebben a rovatban. Reggel sértetlenül értem be a munkahelyemre kocsival, ami nem kis dolog a hirtelen megszaporodott forgalom-eltereléseknek köszönhetően. (Bármilyen hihetetlen, néha Békés-megyében is sor kerül útjavításokra.)

Mottó:" Soha ne vezess gyorsabban annál, mint ahogy az őrangyalod repülni tud" :wink:

A másik apró öröm: végre hatott a kávé, és felébredtem!!

Szép napot Nektek is. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 16., hétfő 13:16 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Kassától délirányba, 37 km-re ma a napfelkelte gyönyörű volt.
Már 7 is óra elmúlt reggel és a nehéz, sötét felhők csak akkor kezdték itt-ott átengedni a napsugarakat, melyek mérföldnyire nyúltak és narancssárgán simogattak házat, fát, szántóföldet.
Megérkezett a szél is, hogy a természet színes őszi ruháját megcibálja és a száraz leveleket kedvére pörgesse.
Szép az idei ősz...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség