Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 22:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
GABRIEL777 írta:
cilla írta:
Jéééé, zöld lett!!Nem is csináltam semmit.


Akkor csoda történt :D



Igen! :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 15., szombat 06:40 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 12:09
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Budapest
kuruc írta:
1. Kárpátaljai és délvidéki magyaroknak EU útlevél, hogy ne kelljen schengeni vízum, ha a saját hazájába jön.
2. EU jogvédelem a diszkriminatív szerb bírói ítéletekkel szemben a délvidéki magyaroknak
3. Szegény, ártatlan szemekkel pislogó MSZP-nek ne kelljen új törvényt alkotni az áttelepülés megkönnyítésére (amibe a népszavazás után nagy dérrel-dúrral belekezdtek Avarkeszi vezetésével). Különös tekintettel arra, hogy egyébként a kampányban a szülőföldi hadállásokat akarták megvédeni.
4. Szerbia és Ukrajna kivételével egyébként is mindenki oda mehet, ahova akar. Fordított a logikád. Nem aza kérdés, hogy mit adott volna a határon túliak többségének az igen, hanem hogy atöbbi EU állam esetében mi a csoda indokolta a nem szavazatot.


Nocsak, ez érdekes! Kuruc, elárulnád kérlek honnan származnak ezek az infók? Nagyon érdekelne, mert annak idején pont azért nem mentem el szavazni, mert egyik parlamenti párt programjában sem találtam EZEKHEZ hasonló konkrétumot.

Üdv,
Blue


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 16., vasárnap 22:35 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:

Nem is a vitához kapcsolódóan, hanem komolyam kérdezem mint érintettől, hogy konkrétan milyen előnnyel jár(vagy járna) a kettős állampolgárság?


T. Exrefis nem is a vitához kapcsolódóan, hanem komolyan kérdezem (újból!), hogy konkrétan miféle kára, hátránya származott volna az országnak, a népnek abból, ha a határon kívüli magyarok megkapták volna a kettős állampolgárságot? Gondolom ennyi idő múltán világos választ tudsz adni erre a kérdésre...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 17., hétfő 08:04 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
Gondolom ennyi idő múltán világos választ tudsz adni erre a kérdésre...

"Kedves" Rosta!
Erre már azelőtt is világos válaszaim voltak, mielőtt felmerült volna a népszavazás gondolata. A válaszok nagyjából ugyanazok, amelyek miatt a Fidesz sem támogatta a kettős állampolgárság gondolatát, amíg hatalmon volt és nagyobb felelősséggel tartozott az országért.
Várom még a választ a korábban feltett kérdésemre.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 17., hétfő 10:53 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
T. Exrefis!

Tudom, hogy most lehet megsértem a jól fejlett öntudatodat, de nem követtem minden egyes beírásodat azzal a érdeklődő, feszült figyelemmel, amely ahhoz kellene, hogy minden egyes hozzászólásodról tudjak. Bevallom, nem tartom azok közé, akik isszák a szavaidat, így gőzöm sincs miről beszélsz, amikor a hozzászólásodat emlegeted.

Amennyiben úgy látod, hogy van hiteles válaszod arra, hogy milyen hátránya származott volna az országnak, és a lakosságnak a kettős állampolgárság megadásából, hát akkor azt írd le, ha meg már beírtad, akkor kopizd be ide.

Ha nincs mondanivalód, hát nincs. Megírhatod nemleges válaszod is, vagy utalhatsz valahol eldugottan meglévő rendkívül fontos hozzászólásaidra is, de ez esetben kicsit értetlenül állok a mások felé irányuló követelőzéseid előtt, hogy most itt azonnal válaszoljanak a feltett, ilyen-olyan kérdéseidre a fórumozók.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 17., hétfő 11:04 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Félreértesz. Arra várok, hogy korábban feltett és megismételt kérdésemre válaszoljon valaki.
Az, pedig, hogy a te kérdésedre már jóval korábban megvolt a válaszom nem azt jelenti, hogy ide leírtam, hanem hogy megvolt.
Le is írom majd, ha végre valaki válaszol a kérdésemre. Ha meg senkit nem érdekel ez a téma akkor minek monologizáljak?
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 17., hétfő 11:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
Félreértesz. Arra várok, hogy korábban feltett és megismételt kérdésemre válaszoljon valaki.
Az, pedig, hogy a te kérdésedre már jóval korábban megvolt a válaszom nem azt jelenti, hogy ide leírtam, hanem hogy megvolt.
Le is írom majd, ha végre valaki válaszol a kérdésemre. Ha meg senkit nem érdekel ez a téma akkor minek monologizáljak?
ex


Továbbra is értetlenül állok az előtt, hogy miért is kötöd feltételekhez a válaszodat. Szerintem már kinőttél a kisdedóvóból. :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 17., hétfő 11:46 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Ex,úgy látszik politikai pályára készül,mindenesetre azt már elsajátította,hogy hogyan lehet úgy hosszan beszélni,hogy közben semmit se mondjon.

Egyébként meg nem értem,hogy miért nem tuddja egy felnött ember a nézetét vállalni,ha az szemlátomást nem a legnépszerübb .

De,hogy a témához is hozzászoljak,a véleményem szerint,az igazi hátrány ott jelentkezett volna a kettősállampolgárság esetében ha a hazai politikai erők megpróbálták volna a hatalmuk megtartása érdekében a határontúli magyarokat is belevonni a hazai politikai csatákba,és ugyanúgy szétcincálni őket mint ahogy a fidesz négyéves uralkodása alatt itt belföldön meg is tették a hazai magyarsággal.

Amennyiben a magyarállampolgárság választói joggal is járt volna,akkor pedig ez szinte biztos,hogy így is történt volna.

A mostani EU-s választásokon is már megmutatkozott ahogy a Fidesz kizárólag Tőkés László mellett kampányolt az RMDSZ ellenében,hogy mi is lett volna akkor ha a határontúli magyarok kettősállampolgárságot kapnak választójoggal eggyütt.

Erika azon összehasonlítása,hogy a szlovákok hogyan támogattták a határontúli honfitársaikat azért sem reális a magyarországi helyzetre vonatkoztatni,mert számszerüen összehasonhlitatlanul kevesebb szlovák él határon kivül mint amennyi magyar.

Egy ilyen támogatás nem nehéz kitalálni,hogy megint csak a magyarság széthuzásához vezetett volna hosszú távon.

Egy biztos akinek 100 FT van a zsebében az nem tud ebből 1000 FT-ot szétosztani,erre még a Fidesz sem képes minden hireszteléssel ellentétben.

Ezért is írtam,hogy amig viktorok és ferik lesznek a politika porondján addig nem kánaán hanem a pokol járt volna a határontúli magyarságnak a magyarállampolgárság mellé.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 17., hétfő 12:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
GABRIEL777 írta:
Ex,úgy látszik politikai pályára készül,mindenesetre azt már elsajátította,hogy hogyan lehet úgy hosszan beszélni,hogy közben semmit se mondjon.

Egyébként meg nem értem,hogy miért nem tuddja egy felnött ember a nézetét vállalni,ha az szemlátomást nem a legnépszerübb .


Jó kérdés...


GABRIEL777 írta:
De,hogy a témához is hozzászoljak,a véleményem szerint,az igazi hátrány ott jelentkezett volna a kettősállampolgárság esetében ha a hazai politikai erők megpróbálták volna a hatalmuk megtartása érdekében a határontúli magyarokat is belevonni a hazai politikai csatákba,és ugyanúgy szétcincálni őket mint ahogy a fidesz négyéves uralkodása alatt itt belföldön meg is tették a hazai magyarsággal.

Amennyiben a magyarállampolgárság választói joggal is járt volna,akkor pedig ez szinte biztos,hogy így is történt volna.

A mostani EU-s választásokon is már megmutatkozott ahogy a Fidesz kizárólag Tőkés László mellett kampányolt az RMDSZ ellenében,hogy mi is lett volna akkor ha a határontúli magyarok kettősállampolgárságot kapnak választójoggal eggyütt.


Ami a külhoni magyarok bevonását illeti a napi honi politikába, hát erre szerintem a Gyurcsány tett igen komoly lépéseket. Egyrészt a 23 millió román riogatással, másrészt a kettős állampolgárság ellen való kiállásával megutáltatta a külhoniakkal a szoci, libsi bázist. Sajnos az anyaországot is.

Választójogról szó sem volt még a népszavazásnál sem. A Gyurcsány kormány kezében volt minden törvényi szabályzó eszköz. A népszavazás által esetlegesen megszavazott kettős állampolgárság formai keretet olyan tartalommal tölthette volna fel, amilyennel csak akarta volna.

Ha még lenne valami felróható ok a kettős állampolgársággal szemben, ebben a topic-ban azt nyugodtan közre lehet adni. Nyugodtan le lehet írni, hogy milyen hátránnyal járt volna a kettős állampolgárság megadása.

Exrefis, tied a pálya!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 17., hétfő 22:14 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Kedves Blue!
Az 1. ponthoz pl. ott van az index cikke: http://index.hu/politika/belfold/tenyhaz1125/?print
ebben is írnak arról, hogy egy "alternatív" útlevél nem oldana meg semmit.
A 2. pont nem volt különösen központi téma. Itt nem a kollektív jogokra gondoltam (azt vagy megadja a lakóhely szerinti állam, vagy nem), hanem arra, hogy a nyilvánvalóan diszkriminatív módon elítélt délvidékiek (amikor kocsmai verekedésért egy szerb kap 1 év felfüggesztettet, egy magyar 10 év letöltendőt) mint EU-s állampolgárok fordulhatnának az Emberi Jogok Európai Bíróságához és ezután EU-s, illetve magyar diplomáciai lépéseknek is lenne jogalapja.
A 3. pont nyilván egy malíciózus megjegyzés volt az MSZP hazudozásairól. Hiller Pifta érvelt azzal, hogy ne hagyjuk "beüríteni" (sic!) a Kárpát-medencét. Aztán az első dolguk volt, hogy a letelepedés megkönnyítése érdekében parlamenti munkacsoportot hoztak létre.
A 4. pontomnak az volt a lényege, hogy akkor már köztudott volt, hogy rövidesen két ország kivételével mindenki úgy jöhet-mehet az EU híres szabadságjogai jegyében, ahogy akar. Elnézést a horvátországiaktól, hogy őket kihagytam, de annak az 5 dél-baranyai kistelepülésnek az elsöprő rohamát már csak kibírtuk volna.

Kedves Ex!
A kettős állampolgárságnak hátránya akkor merült volna fel Ukrajna esetében, ha közvetlen személyes igénylés alapján kaptak volna az ott élők állampolgárságot és ezt az ukrán állam mindenki esetében kinyomozza. Ez már önmagában sem valószínű. De ha más technikával oldják meg, pl. úgy, hogy magyar igazolvánnyal rendelkező második lépésben kapják meg, akkor az ukrán jogban sem lehet velük szemben joghátrányokat érvényesíteni.
Más országokat nem érdekelt volna a kérdés, mert ők maguk is megadták a kettős állampolgárságot a saját határon túliaiknak.

Azt csak remélem, hogy nem csonkaországgal kapcsolatban merült fel benned a hátrány lehetősége. Bízom benne, hogy nem jutottál el Hernádi művésznő magaslataira, aki szerint nem lenne jó, ha az a sok tífuszos román itt gyógyíttatná magát.
Másfél milla ázsiai betelepítendő árnyékában különösen érthetetlen, hogy miért félnek egyesek a határon túli magyaroktól. Azok a színesfém szakértőink, akik munka nélkül megélnek a segélyből és minden ingyen jár nekik, jellemzően nem magyarok. Mindenestre érdekes vízió lenne, hogy 3 millió állapotos aids fertőzött szívbeteg nyugdíjas egyetemista nekivadul és kiesz minket a nem létező vagyonunkból. Az fel sem merül, hogy mondjuk jól képzett, legalább 2 nyelvet beszélő magyarok jönnek oda dolgozni, ahol jelenleg is munkaerő hiány van? Mostmár mondjuk egyre kevésbé, mert elhúznak mellettünk a szomszédok és senkinek sem lesz kedve átjönni egy ilyen csődhalmazba.

Üdv: Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 18., kedd 10:21 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
kuruc írta:
Kedves Ex!
A kettős állampolgárságnak hátránya akkor merült volna fel Ukrajna esetében, ha közvetlen személyes igénylés alapján kaptak volna az ott élők állampolgárságot és ezt az ukrán állam mindenki esetében kinyomozza.
Tehát itt elismered, hogy hátránnyal jár a kettős állampolgárság. Az csak önámítás, hogy ez a hátrány csak az egyedi kérelmeknél van, az automatikus tömeges megadásnál, vagy egyéb technika alkalmazásakor pedig nem lenne.

Idézet:
Más országokat nem érdekelt volna a kérdés, mert ők maguk is megadták a kettős állampolgárságot a saját határon túliaiknak.
Ez csak feltételezés. Sokkal valószínűbb, hogy a magyarokat akkor is hátrány érné, ha egyébként az az állam (pl Románia) megadja a külföldi románoknak. Más ugyanis a helyzet.

Idézet:
Azt csak remélem, hogy nem csonkaországgal kapcsolatban merült fel benned a hátrány lehetősége.
Is. A Fidesz nem véletlenül nem támogatta a kettős állampolgárságot mikor hatalmon volt. Ugyanis pontosan tudta, hogy akkor bedőlt volna pillanatok alatt az egészségügyi és nyugdíjrendszer (így is be fog, ha nem tesznek komoly reformlépéseket).
Tehát csak másodosztályú állampolgárságot lehetne megadni, amiről rövid idő alatt kiderülne, hogy megalázó.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 18., kedd 11:29 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Kedves Ex!
Szerintem nem ismertem el semmit. Nem egy szélsőjobboldali orgánumban olvastam azt, amire hivatkoztam, hanem az index idézett egy ukrán alkotmányjogászt.

Szerintem az a feltételezés, amiről Te írtál. Ha a románok egy halom moldáviai románnak megadják a kettős állampolgárság lehetőségét, milyen alapon vitatták volna el ezt egy másik EU tagállamtól. Romániából inkább pozitív visszajelzés érkezett, náluk is ezután vetették fel a határon túli románok állampolgárságának kérdését. A szerbek pedig kifejezetten kijelentették, hogy részükről semmi akadálya nincs annak, hogy a délvidéki magyarok magyar állampolgárságot kapjanak.

A nyugdíjkassza és a tb nem a határon túliak miatt áll úgy, ahogy áll, ebben egyetértünk. Ez vígasztalt egyedül, hogy ezt a csődtömeget nem lehet a határon túliakra fogni. De mégegyszer hangsúlyozom, a mi etnikumunkra nem jellemző az eltartottság, főleg a határokon túl, ahol nincs ilyen kádári-kapitalista mix szociális rendszer. Korábban utaltál arra, hogy az erdélyi áttelepülők könyökölősebbek voltak az átlagtól. Lehet, hiszen egészen más "túlélési iskolában" alakultak ki a készségeik a Ceausescu rendszerben. Ennek ellenére, vagy éppen ezért a számos áttelepült ismerősöm között nem ismerek senkit, aki nem nettó befizető lenne az állammal szemben.

Egy vitában számomra az nem túl meggyőző érv, hogy korábban mást mondott a Fidesz, mint most. Abban még lenne valami, hogy valódi segítő szándék utat találna kettős állampolgárság nélkül is, ha tiszta lenne a szándék. Nem volt szerencsés egy ilyen tudatállapotú társadalomra rábízni a döntést, de ha már kiírtak egy ilyen népszavazást egy magyar egyféleképpen cselekedhetett csak.

Egyáltalán nem látok egy bizonyítható, vagy legalább valószínűsíthető érvet sem, ami igazolná, hogy nekünk ráfizetés lett volna az állampolgárság megadása.

Üdv: Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 18., kedd 12:34 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Kuruc!
kuruc írta:
Szerintem az a feltételezés, amiről Te írtál. Ha a románok egy halom moldáviai románnak megadják a kettős állampolgárság lehetőségét, milyen alapon vitatták volna el ezt egy másik EU tagállamtól.
Szó sincs elvitatásról. Inkább arról, hogy később a kettős állampolgárok hamar megkapják a kívül tágasabb felszólítást meg bánásmódot.

Idézet:
Egy vitában számomra az nem túl meggyőző érv, hogy korábban mást mondott a Fidesz, mint most.

Arra minden esetre elé meggyőző, hogy lásd nem egyik oldal kitalációja csak az aggodalom a szociális rendszerekért.

Idézet:
Egyáltalán nem látok egy bizonyítható, vagy legalább valószínűsíthető érvet sem, ami igazolná, hogy nekünk ráfizetés lett volna az állampolgárság megadása.
Mindegy hogy ráfizetésnek vagy másnak hívod, az hogy az eü és nyugdíjrendszer bedőlt volna, az elég nagy gáz. Persze lehet cinikusan is gondolkodni róla, hogy nem baj ha bedől, legalább előbb cselekszik valamit a politika, de én nem vagyok híve a minél rosszabb annál jobb elvnek.

Idézet:
Korábban utaltál arra, hogy az erdélyi áttelepülők könyökölősebbek voltak az átlagtól.
Nem utaltam ilyesmire, valszeg összekeversz valakivel. Én segítettem anno erdélyből átszökött embereket munkával szállással, befogadó nyilatkozattal.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 18., kedd 20:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
Idézet:
Egyáltalán nem látok egy bizonyítható, vagy legalább valószínűsíthető érvet sem, ami igazolná, hogy nekünk ráfizetés lett volna az állampolgárság megadása.
Mindegy hogy ráfizetésnek vagy másnak hívod, az hogy az eü és nyugdíjrendszer bedőlt volna, az elég nagy gáz. Persze lehet cinikusan is gondolkodni róla, hogy nem baj ha bedől, legalább előbb cselekszik valamit a politika, de én nem vagyok híve a minél rosszabb annál jobb elvnek.


Ez a fanatikus bizonyosság tetszik nekem. Bedőlt volna, és passz! Semmi érv, meg semmi magyarázat. Egyszerűen az a magyarázat, hogy bedőlt volna!

A vicc az, hogy történelmileg bizonyítottan nem tolonganak itt a külhoni magyarok munkáért, gyógykezelésért, amikor az EU-n belül annyian jöhetnének, ahányan csak vannak, de szerinte továbbra is bedőlt volna az egészségbiztosítás! :wink:

A vicc az, hogy az átköltözött erdélyi magyar bizonyítottan, törvény szerint a román államtól kapja a nyugdíjat a romániai éveiért, de szerinte továbbra is bedőlt volna a nyugdíjrendszer. :wink:

Nincs magyarázat, csak a magabiztosság. Bedőlt volna, passz! Különben is a fidesz az mégrosszabb! Szokta ezt még magyarázatként hozzátenni....

exrefis írta:
Idézet:
Korábban utaltál arra, hogy az erdélyi áttelepülők könyökölősebbek voltak az átlagtól.
Nem utaltam ilyesmire, valszeg összekeversz valakivel. Én segítettem anno erdélyből átszökött embereket munkával szállással, befogadó nyilatkozattal.


Kísértetiesen hasonlít a helyzet az antiszemiták reakciójára, amikor rajtakapják a zsidózáson őket. Ugyanaz a szemlélet, csak ez antimagyarozó.

Az antiszemitának is kell legyen egy zsidó ismerősének, akivel különben nagyon jóban van, akit segít, és ezt bizonyító példaként mutathat fel. Hasonlóak ezek a nemmel szavazó, vagy szavazásra nem elmenő emberkék. Mindegyiknek van furcsamód egy hivatkozási alapként emlegetett erdélyi magyar pártfogoltja. Ami bizonyítja, hogy ő nem viselkedik antimagyar módon... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 18., kedd 21:05 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 21:41
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Debrecen
Idézet:
Szó sincs elvitatásról. Inkább arról, hogy később a kettős állampolgárok hamar megkapják a kívül tágasabb felszólítást meg bánásmódot.

Ezt a sportágat 87 éve művelik a trianoni utódállamok a magyarok pedig 87 éve tudják, hogy legalább annyira otthon vannak szülőföldjükön, mint a többségi nemzet.
Idézet:
az eü és nyugdíjrendszer bedőlt volna

Én sem gondolom, hogy minél rosszabb, annál jobb. Nem hiszem viszont, hogy éppen annak a kormánynak kellene hinni még most is ebben a kérdésben, amelyiknek a vezetője nemrég ismerte el, hogy az adott időszakot végighazudták. Amennyiben kanyar nélkül beveszed, hogy nyolcszázezer ellátásra szoruló ember özönlik ide, akkor le lehet vonni a következtetésedet. Csakhogy semmit sem lehet tudni, hogy ezt az elemzést ki végezte és milyen módszertan alapján. Én épp az ellenkezőjét tapasztaltam, olyan emberek jöttek, akik aktívak és hasznára vannak a társadalomnak.
Idézet:
Nem utaltam ilyesmire

Ennek őszintén örülök. Azt értettem félre, amikor a lerománozás okairól írtál. Természetesen elnézést kérek érte.

Van egy másik ok, ami számomra magasabb rendű, mint az anyagi érvek. Két pénzalap esetleges bedőlése elsősorban pénzkérdés márpedig. A rövidtávú érdektől fontosabb a jó "humán erőforrás menedzsment". Erre egyébként a kapitalista cégek is rájöttek. Ha az összetartozásunkat megerősítettük volna minden értelemben nyertünk volna szerintem.
Egyébként akkor mi van, ha a 87 éve a hozzánk tartozást ellenszélben vállalókért áldozatot vállaltunk volna? Csak úgy ingyen, szeretetből nem valamit valamiért alapon.

Üdv: Kuruc


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 178 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség