Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 657 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. júl. 20., vasárnap 13:22 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Annyit beszéltem személyesen Nettel, hogy vigyázni kell a nők/lányok lelki gondozásával, már nekem/nekünk (Ágival) is volt nagyon nehéz időszakom emiatt.

ez még hozzá tartozik a valósághoz.....

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 20., vasárnap 14:06 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Erika írta:
Kedves Mindenki!

Jelzem, hogy a legutóbbi fejleményeket elolvastam, a családom sürget, indulunk valahová, este válaszolok.
Addig csak egy kérdést teszek fel Net neked és felségednek, hogy betegyem-e azt az levelet, amire a válasz kirúgás lett - hogy a dolgok ismeretében beszélgessünk tovább.

Egy gondolat bátorjtásul Netnek: itt nem vádolt meg senki a szolgálatod miatt, a kirúgásodat magad tetted közhírré, egyébként nem lenne téma...és az elrendezésre valószínűleg nem mi , a parókiások vagyunk a kompetensek.


gonosz egy pszichotechnika, akkor is, ha nem tudatos, amit alkalmazol....

ha én most bármi mást mondok (hallgatás is beleértve), mint hogy "persze, tedd be nyugodtan", akkor ezzel "bizonyítottam, hogy vaj van a fülem mögött, van szégyellnivalóm"

tehát természetesen vállalom: tedd be nyugodtan, (nem teszem fel a kérdést, hogy ha NEKEM nincs meg elmentve az egész, akkor NEKED miért volt fontos erre ráülni, de) természetesen vállalom, bár talán akkor már azzal a reakcióval EGYÜTT lenne érdemes beletenni, amit én mondtam erre az egészre, nyilván az persze már nincs meg...

örülök, hogy itt senki nem vádolt a szolgálatom miatt :)

és ha már így alakult, "belerángatódott" a kompetencia-körbe a parókia, legalább LÁSSUNK TISZTÁN

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 20., vasárnap 16:00 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
net2rist írta:
Erika írta:
Kedves Mindenki!

Jelzem, hogy a legutóbbi fejleményeket elolvastam, a családom sürget, indulunk valahová, este válaszolok.
Addig csak egy kérdést teszek fel Net neked és felségednek, hogy betegyem-e azt az levelet, amire a válasz kirúgás lett - hogy a dolgok ismeretében beszélgessünk tovább.

Egy gondolat bátorjtásul Netnek: itt nem vádolt meg senki a szolgálatod miatt, a kirúgásodat magad tetted közhírré, egyébként nem lenne téma...és az elrendezésre valószínűleg nem mi , a parókiások vagyunk a kompetensek.


gonosz egy pszichotechnika, akkor is, ha nem tudatos, amit alkalmazol....

miket nem tudok!még jó, hogy nem tudatosítom....és akkor egy fokkal gonoszabban alkalmazom- nem teszem be a levelet


ha én most bármi mást mondok (hallgatás is beleértve), mint hogy "persze, tedd be nyugodtan", akkor ezzel "bizonyítottam, hogy vaj van a fülem mögött, van szégyellnivalóm"

tehát természetesen vállalom: tedd be nyugodtan, (nem teszem fel a kérdést, hogy ha NEKEM nincs meg elmentve az egész, akkor NEKED miért volt fontos erre ráülni, de) természetesen vállalom, bár talán akkor már azzal a reakcióval EGYÜTT lenne érdemes beletenni, amit én mondtam erre az egészre, nyilván az persze már nincs meg...

hogy miért volt fontos ráülni, ezt fejtsd meg te, azt mondtad a múltkor:te érted az én indítékaimat



örülök, hogy itt senki nem vádolt a szolgálatom miatt :)

és ha már így alakult, "belerángatódott" a kompetencia-körbe a parókia, legalább LÁSSUNK TISZTÁN


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 20., vasárnap 16:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
kedves Eeyore!

megnyugtatásul írom, hogy mielőtt elolvastam a hsz-dt, eldöntöttem, mit teszek- s így örülök, hogy egyetértettünk.


Na, azért ne legyen olyan száraz a hozzászólásom:ma kaptam egy küldeményt, abból ideírok egy részt:

Most sem írnék

mást a kőtáblákra-

-üzeni az Úr

Arcod vonalaiban

Hangod dallamában

Szíved

dobbanásaiban

vagyok

Fájdalmas

ünneplésbe

Győzelmes

veszítésbe

Hófehér szelídségbe

Hívlak - suttogja

Isten

Tornay András


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 20., vasárnap 17:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Eeyore írta:
Mert Mókár mellett, úgy láttam, mindenki határozottan kiállt. Pedig Netet ismerjük, Mókár ismeretlen. És ismerjük. Miért könnyebb azt védelmezni, aki távoli?


Itt a Parókián ha jól tudom egyedül én piszkáltam a net2ristet egy kicsit, de tényleg nagyon picit, ezen kívül érdemi bántást itt nem kapott. Ez is azért történt, mert ahelyett, hogy fórumozott volna, mint ahogy a többi fórumban teszi, ehelyett ide járt cikizni másokat, meg dícsérgetni. Érdemi hozzászólása szinte nem is volt. Nekem inkább ez utóbbi szúrt szemet, a cikizés igazából annyira nem idegesített. Most meg attól visszhangzik a Parókia, hogy mennyire meg lett bántva net, merthogy egy másik fórumon valamiféle szokásos előítéletességgel támadták le egyesek, ahogy ezt mi már régről ismerjük, amikor ez itt is szokás volt, és ennek a szörnyűségeinek nyomán taglaljátok a fejleményeket. Én elolvasgatom még hetekig, ki hogyan merre és miért, de szerintem ezen túl kellene lépni. Eddig sem foglalkoztunk más fórumokkal, ezután se foglalkozzunk velük.

Az ő gondjuk, az ő problémájuk, ha valami nem jó a fórumukon, ne szóljunk bele ebbe. Onnan jöhetnek hozzánk piszkálni bennünket, hogy mennyire gagyik vagyunk, alig pörög a fórum, mi ez a lagymatag keresztyénség?! Mi tudjuk, hogy mi történik náluk, van tapasztalatunk, ne piszkáljuk őket.

A Mókár kollégáról ugyanaz a vélemémyem, mint neked Eeyore, meg másokban is de a fentieknek megfelelően ezt inkább nem részletezem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 20., vasárnap 18:42 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
kellemetlen helyzet: egyet kell értsek rostával :)

tényleg hagyhatnánk a csudába a másik fórumot... meg engem is :)

és tényleg KÍNOSABB a nyíltszíni szembedicsérés, mint az a "nagyon pici piszkálás"

nyíltszínen tessék szives szidni, dicsérni meg legfeljebb priviben ;) ...így legalább a jutalmamat se veszítem el :D


Kedves Erika:

a te döntésed, én megkértelek, hogy tedd be, most nyilván ÉN TENNÉM BE, ha meglenne, de TÉNYLEG nem mentettem el...

ezek után azt csinálsz, amit akarsz

és hogy miért mentetted el: mert idegesít a stílusom időnként, feleségem-erika "fésületlen hozzászólása" meg egyenesen felháborított... ha tudsz, bocsáss meg nekünk... a Nej az igefórumon egész biztosan nem szándékszik folytatni "dicső karrierjét" , pedig az ő azonosítója még le sincs tiltva... de azt hiszem az ITTENI megszólalására sem lehet panasz (megneveltem, vagy mi :O :D:D:D)

Mókár-kérdés: én azt az embert SZERETEM! (és nem azért, hogy ettől rostának rossz legyen ;) )

az én szememben nagyon tiszteletreméltó, amit csinál, ugyanakkor van akit az ÉN stílusom idegesít, van akit az Ő STÍLUSA... de stílus-függetlenül a TARTALOM, amiket ír, a napi üzenetek, azok rendben vannak... meg mögötte a SZÍV is...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 20., vasárnap 18:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Balga módon azt gondoltam, nyilvánvaló, hogy részemről a témát lezártam.
Lapozzunk tovább.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 20., vasárnap 18:53 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Töröltem. Tiv


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tiv 2008. aug. 19., kedd 11:36-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 20., vasárnap 18:53 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
--

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Nyugodt reakció
HozzászólásElküldve: 2008. júl. 20., vasárnap 22:59 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 21:08
Hozzászólások: 69
Kedves Eeyore!

Nem semmi dolgokat állítasz az Ígefórumról. Pláne ezek fényében:
Idézet:
Ahogy tudom, ez történt:...

illetve
Idézet:
Nem ismerem a részleteket, mert az Igefórumra azóta nem írok, és nem is olvasom, mióta itt Exszel "egymásba bonyolódtunk" - ezt viccből írom, remélem, a történtek után is még viccként hangzik.


Ezekkel kapcsolatban is csak azt tudom mondani, amit a kölcsönösen ön- és kimoderált hozzászólásomban írtam Neked Mókár testvérről.
Nem ismétlem magam, kár, hogy ilyen hamar ismét kelepcébe estél.

Terveztem, hogy Net Tesónak átküldöm a 'ketrecét', de amíg ez folyik itt rólunk, addig nem látom aktualitását.


Továbbra is szeretettel: Bélus, alias BOANerges (Ígefórum moderátor).

Ui.: Pár napig nem leszek fórumközelben, gyül. csendeshét miatt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 21., hétfő 06:18 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
---

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 21., hétfő 07:27 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Fórumozók!

Szeretném egyértelműen elmondani, hogy az igefórumon történtek tárgyalását kellőképen kimerítettük,a témát lezártnak tekintem.
A mi fórumunkon ért sértéseket , bántásokat tárgyaljátok ebben a topikban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 29., kedd 16:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Miután kicsit összeszedtem magam, készen állok egy váratlan hideg zuhanyra akár...

azt hiszem, hogy válasszal tartozom Rostának a kérdésére:

miért kell a háttérben konspirálnotok /részletesen itt olvasható az ütközés...vagy mi?/

http://www.parokia.hu/ext/forum/viewtop ... &start=375

nos: a békesség elérése érdekében ez tűnt a leggyorsabbnak, hogy megkérem Netet,mivel úgy sejtettem, ismeri valamennyire Centralparkot, könnyebben el tudja majd Nettől fogadni -

hogy miért nem a nyílt színen- abba is bele lehetett volna kötni, hogy a múlt heti Nettel való huzavona után most mit kérem fel a válaszra ...nekem nem volt több időm, így is, mivel éppen ebédidő alatt volt a legforróbb helyzet, nagyon kellemetlen volt nekem ezt félszemmel figyelni

elfogadom, rosszul döntöttem, meg is ittam a levét.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 29., kedd 16:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Ja igen, még Nettől azt szerettem volna megkérdezni, hogy milyen pszichológiai lépés késztet ismételten rossz hírt terjeszteni magadról? :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 29., kedd 18:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
azt hiszem, hogy válasszal tartozom Rostának a kérdésére:

miért kell a háttérben konspirálnotok /részletesen itt olvasható az ütközés...vagy mi?/

http://www.parokia.hu/ext/forum/viewtop ... &start=375

nos: a békesség elérése érdekében ez tűnt a leggyorsabbnak, hogy megkérem Netet,mivel úgy sejtettem, ismeri valamennyire Centralparkot, könnyebben el tudja majd Nettől fogadni -


Kedves Erika, a tegnapi nap nem volt valami jó nap. Én itt a Puritán szólásával élnék, hogy a Sátán valamit kavart itt a Parókián, hiszen többszörös meg nem értés, többszörös ellenséges hang, bizalmatlanság, és nem jó indulat volt közöttünk. Megtörtént, tanuljunk belőle, és ha lehet sértettség nélkül felejtsük el. Én bocsánatot kérek, ha valakit megsértettem, sajnos így sikeredett valami miatt. (lásd fentiek) Sajnálom!

Ami a levelet illeti, hát elárulhatom, hogy néha, fél évben, egy évben egyszer nekem is küldtél hasonló leveleket, hogy a békesség érdekében írjak már meg valamit. Sosem tetted valamilyen téma iránti befolyásolásból, ezen a pár alkalommal mindig a békesség miatt tetted ezt.

Tudom, hogy nem konspirálsz, helytelen volt használnom a kifejezést, de hát olvasva a levelezést rögtön rácsaptam, hogy a hátam mögött miket mondtok rólam, pedighát nem mondtál rólam semmit. Ennyit a Te szerepedről, a többiről meg már a fentiekben írtam.

Ezen kívül örülök Centralpark frappáns megjelenésének, és fórumozásának, szerintem jól feltalálja magát, ha ilyen gondosan próbáljuk segíteni.

Üdv! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 657 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség