Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. aug. 02., csütörtök 20:06 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 28., szombat 11:15
Hozzászólások: 648
rosta írta:
Mintha tulip beírásaival lenne valami gond.

Most az ökumenizmus jogosultsága topic-ban megpróbáltam utána beírni, és nem megy sehogysem. Úgy tudom, hogy már ragadt be így utána topic. Kérném, hogy nézzétek meg, mit lehet a topic-al csinálni...

Köszönöm!


Próbáld újra, mert ott nincs semmi baj. Amióta a másikat elrontottam megy az előnézet és csak ha az megfelelő utána küldöm el. Most miután ezt ide írtad teszteltem és előnézetben sikerült beírnom újat, mait persze nem küldtem el, de ennyi elég volt rá, hogy lássam működik.

Amúgy a hit és tudomány rovatomat tényleg jó enne ha valaki megjavítná, mert úgy két hete már több formában kértem. A 40. hozzászólást törölni kellene, s a másik rovattal egybefűzni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 02., csütörtök 20:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
tulip írta:
Próbáld újra, mert ott nincs semmi baj. Amióta a másikat elrontottam megy az előnézet és csak ha az megfelelő utána küldöm el. Most miután ezt ide írtad teszteltem és előnézetben sikerült beírnom újat, mait persze nem küldtem el, de ennyi elég volt rá, hogy lássam működik.

Amúgy a hit és tudomány rovatomat tényleg jó enne ha valaki megjavítná, mert úgy két hete már több formában kértem. A 40. hozzászólást törölni kellene, s a másik rovattal egybefűzni.


Két perce próbáltam elküldeni a beírást, vagy nyolcadszorra. Máshová sikerül, ode egy sem megy át.

Próbálj meg oda elküldeni egy próbát, nyugodtan. Figyeld meg, hogy nem fogja fogadni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 23., szombat 10:00 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
teszt


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 29., péntek 10:49 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
Azoknak, akik még mindig csak olvasni tudják a fórumot, szeretném elmondani, hogy a főoldal legalján, a (csak nagyítóval olvasható) Fórum sütik törlésére kattintva megoldódik a gondjuk. Nekem több telefonomba és emailembe került, amíg ezt kiderítettem. Az, hogy valakinek a neve megjelenik a Jelenlevő fórumozók között, nem jelenti azt, hogy aktívan tudja is használni a fórumot.
Ha netalán bénaságból nem vettem észre, hogy jelezte ezt valaki a fórumozóknak, úgy elnézést kérek.
n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 29., péntek 23:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2007. okt. 25., csütörtök 20:49
Hozzászólások: 1814
nemosinex írta:
Azoknak, akik még mindig csak olvasni tudják a fórumot, szeretném elmondani, hogy a főoldal legalján, a (csak nagyítóval olvasható) Fórum sütik törlésére kattintva megoldódik a gondjuk. Nekem több telefonomba és emailembe került, amíg ezt kiderítettem. Az, hogy valakinek a neve megjelenik a Jelenlevő fórumozók között, nem jelenti azt, hogy aktívan tudja is használni a fórumot.
Ha netalán bénaságból nem vettem észre, hogy jelezte ezt valaki a fórumozóknak, úgy elnézést kérek.
n.


Kedves nX !

Nagyon örülök, hogy ezt feltetted !!! - Nem voltál, nem vagy vele egyedül- és
nem gondolom, hogy a bénaságodat jelentené !!! :)
Üdv. ! Örülök, hogy itt vagy!
L.

_________________
"A teljes Irás Istentől ihletett."
2.Tim.3,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 30., szombat 04:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Erre a problémára reagált az admin a Problémák a fórum használata során c. topikban :

HozzászólásElküldve: szomb. máj. 23, 2009 11:08 am
Site Admin



Többen jelezték, hogy belépés után nem tudnak hozzászólást küldeni, újra be kell lépni stb. Több ilyen esetet teszteltem, egyszer sem jelentkezett a probléma nálam az adott felhasználó ligonját használva sem.
A probléma lehetséges oka (részlet a GyIK-ből):

» Mit csinál a „Fórum sütik törlése”?
Ez a funkció törli az összes phpBB3 által küldött sütit. A sütik feladata az azonosítás, illetve a beléptetés, valamint – ha a fórum tulajdonosa beállította – a hozzászólások olvasottságának követése és ehhez hasonló funkciók. Ha problémáid vannak a belépéssel vagy a kilépéssel, a sütik törlése segíthet.

Elképzelhető, hogy a régi fórumhoz tartozó elmentett sütik kavarják meg - kliensoldalon - a fórum használatát.
Az akció böngésző-függő, az adott böngésző helpjében meg lehet nézni a módját.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 30., szombat 05:40 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
Nem a kötekedés miatt. De lehet, hogy azt is el kellett volna mondani Micimackónak meg Malackának, hogy hol találhatók azok a fránya sütik, amiket le kellene törölni. Vagyishogy a fránya sütitörlés. Mer' ezek olyan rejtélyes, komoly, felnőttes dolgok, tudjátok, némelyeknek. :wink:

Üdv azér' szeretettel:
Micimackó (vagy Malacka)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 30., szombat 06:59 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Vannak dolgok, amik annyira alapvetők számomra, hogy erről beszélni sem érdemes, hiszen mindenki tudja.
:-)

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 30., szombat 07:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
Akkor lehet, hogy jobban járnának "veled" Micimackóék, ha kicsit kevesebb jót feltételeznél róluk. :wink:
n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 30., szombat 10:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
nemosinex írta:
Nem a kötekedés miatt. De lehet, hogy azt is el kellett volna mondani Micimackónak meg Malackának, hogy hol találhatók azok a fránya sütik, amiket le kellene törölni. Vagyishogy a fránya sütitörlés. Mer' ezek olyan rejtélyes, komoly, felnőttes dolgok, tudjátok, némelyeknek. :wink:

Üdv azér' szeretettel:
Micimackó (vagy Malacka)


rendben, vettem az adást. :D

/Csak viccelek: az én Micimackóim mindig kiszagolják, hol a süti, inkább a fordítottjával akadt gondom. :D /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 30., szombat 10:14 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Azért jó Micimackó, mert kimondja azokat a dolgokat is, amik számára olyan alapvetőek, hogy igazából kár is lenne róla beszélni, mert ugyebár azt mindenki tudja, hogy a méz milyen finom és a méhek milyen szúróssak.
:-)

Micimackó nem azért szerethető, mert mindig mindent jól csinál, hanem pl. azért mert a gazdája úgy hívja őt, hogy "Csacsi öreg mackóm".

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. máj. 30., szombat 12:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2009. jan. 10., szombat 15:04
Hozzászólások: 1823
:)
De jó dolga van Micimackónak!
:wink:
n.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: sorrend
HozzászólásElküldve: 2009. jún. 09., kedd 22:57 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2007. júl. 11., szerda 11:56
Hozzászólások: 148
pauler írta:
Micimackó nem azért szerethető, mert mindig mindent jól csinál, hanem pl. azért mert a gazdája úgy hívja őt, hogy "Csacsi öreg mackóm".
És mennyi bájjal teszi....

_________________
Az Isten útja tökéletes, az Úr beszéde színigaz. Pajzsa mindazoknak, akik hozzá menekülnek (Zsolt.18.31)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 28 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség