Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 142 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 03., péntek 11:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
matuli írta:
Úgy hallottam, hogy múlt pénteken például elmaradtak a budapesti teológián a délutáni órák, hogy lehessen menni "tüntetni" a Kossuth térre.


Azt nem tudom, de anyáméknál (zenetanár) kötelező hangversenyt szerveztek pedagógus tüntetés időpontjára.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 03., péntek 21:45 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 07., szombat 05:54
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
Istvan írta:
Amennyire tőlünk telik, biztosítsuk, hogy a Bibliai elvek érvényre jutnak (hazugság, lopás, stb. tolerálása). Ha valamire Isten azt mondja, hogy gyűlöletes előtte, nem támogathatom, ellene kell forduljak.


Az az alapvető baj, hogy én még nem találkoztam személyesen senkivel, akinek Isten kijelentette volna, hogy a Gyurcsány-kormány illegitim. Ez persze most irónia volt, de azért nem állítom én se, hogy feltétlenül jó felé mennek a dolgok.
Ami Isten akaratával ellentétes, azt természetesen meg kell próbálnunk leállítani, de azért gondolkodjunk már egy kicsit, ne legyünk álkeresztyének: az Istennek biztosan tetszik, hogy kockakövekkel dobáljuk a rendőröket, akik éppen egy középületet próbálnak megvédeni?
Amennyire tehetem egyébként én is azon vagyok, hogy a bibliai elvek érvényre jussanak, érvényre juttassam őket, és bár minél többen ezen munkálkodnánk. Tegyük a dolgunkat!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 10., péntek 09:12 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:24
Hozzászólások: 390
Kedves Ezüst!

A '86-os sugárzás után meg jött a pofon: Ezt Billért kaptad! Cserno Billért! :( :( És utána már Magyarország sem volt olyan vidám barakk. :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 14., kedd 21:13 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Az egyház a politikában olyan mint pap a bordélyházban.

Aki két urat szolgál az hamis
mindeggyikhez és önmagát csapja be.

Judás a tipikus politizáló"keresztény"aki evilágban vágyik "hatalomra"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 14., kedd 22:41 
ja, igazad van, de attól még a város - polisz - ügyei miatt Jézus sírt, valódi könnyekkel, keserűen a fájdalomtól
így teljes a kép


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 01:20 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
kavics írta:
ja, igazad van, de attól még a város - polisz - ügyei miatt Jézus sírt, valódi könnyekkel, keserűen a fájdalomtól
így teljes a kép


Kedves Péter

Nem tudom miről beszélsz ?
Ha leirnád pontossan hol ,merre van ez a Bibliában amire gondolsz,akkor tudnék rá
érdemben is reagálni.

A politizáló ember nem a Szentlélek akaratát keresi,hanem az egójából kiindulva,e-világi vágyait hajszolja.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 11:07 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Idézet:
Orbán feladatának nevezte, hogy "világosan bemutassa", Magyarország és a kormány az két különböző dolog. "Ami igaz hazugságban, adathamisításban, rendőri brutalitásban a kormányra nézve, az nem igaz a magyarokra nézve" - fogalmazott Orbán Viktor. Hozzátette: egy dolog, hogy milyenek a magyar emberek és egy másik, hogy hogyan viselkedik a magyar kormány, ezért a feladat az, hogy Magyarország a megbecsültségét és elismertségét próbáljuk helyreállítani.


ezzel nekem kicsit bajom van...

a "magyar ember" ugyanis ... sajnos... nem TELJESEN MÁS mint a kormánya...

http://nol.hu/cikk/418513/

nos... sokban igaza van a kedves cikkírónak...

én ugyanakkor azt gondolom, hogy ha VALAKIRE igaz ma Magyarországon, hogy NEM OLYAN: azok a hívő keresztények (kellene hogy legyenek)

tehát: előre a GYŰLÖLET-MENTES, IRÍGYSÉG-MENTES egymást valóban SEGÍTENI AKARÓ hozzáállásért!!
ez egy olyan dolog, aminek "most nincs szezonja", de én SZERETEK anakronisztikus lenni Krisztusért!!!!

jöttök?

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 11:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
net2rist írta:
a "magyar ember" ugyanis ... sajnos... nem TELJESEN MÁS mint a kormánya...

http://nol.hu/cikk/418513/

nos... sokban igaza van a kedves cikkírónak...



Szerintem ez a cikkíró hazudik. Amint a kormány folyamatosan teszi azt. Azzal a jelenségkörrel kapcsolatban, amit a szerző leír nagyon könnyen a kományzó szdsz elnökét lehetne rögtön idehozni, aki aszerint hazudik a kérdésben, ahogyan a helyzet éppen kívánja.

Amikor belügyminiszter volt bevezette a "megélhetési bűnözés" fogalmár, ezzel mintegy felmentette a megélhetési bűnözőket.

Gyurcsány úr zavartalanul trükközött a kormányban, csalt, de a saját vagyonának megszerzése során is átvágta számtalanszor az államot.

Most, amikor a kormányzat a húst le akarja szedni az emberekről ugyanezen értelmiségi, politikai kör másik képviselője a kuka kereskedelmi méretű teletömésétől számos más kérdésben számon kér az embereken olyan dolgokat, amelyek a fentiekre hasonlít, csak jóval kisebb mértékben. Nem bűnöz, csak éppen nem becsületes.

Sajnálatos, hogy a kormány sajtójában ehhez hasonló cikkek jelennek meg, amikor 100 milliók, milliárdok kérhetők számon a miniszterelnökön, és a holdudvarán...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 11:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
várom már a találkozót...

nem értem, hogy lehet, hogy egy mások által nagyrabecsült, kedvesnek, "jó fejnek" tartott ember ennyire, de ennyire "monomániássá váljon" :S

még ha MINDENBEN NEKED VAN IGAZAD... akkor is, ugyan MI következik ebből?

a heródespártiak hazaárulók, elárulták a Hazát, eladták az idegeneknek, FOGJUNK ÖSSZE, VERJÜK LE ŐKET?

valahogy... nem ezt látom Jézusnál... én SEMMI TÖBBET nem javasoltam, csak hogy KERESZTÉNYKÉNT próbáljunk egy kijáratot, vagy legalább egy parkolót találni, és ne száguldjunk tovább a gyűlölet sztrádáján...

értem, hogy nem érted :( mégse értem... :'(

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 13:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Net, csak halkan kérdem: a jól megtermett fiaimat ne vigyem a találkozóra őrző-védő szolgálóknak? :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 13:04 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
élőben is NYUGIdt ember vagyok, nem a "bemosás" türelmetlensége a türelmetlenségem: tényleg KÍVÁNCSI vagyok!!!

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 13:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Nyugidt lehetsz, Rosta le fog kenyerezni...akarom mondani- négertúrósozni. :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 13:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
net2rist írta:
nem értem, hogy lehet, hogy egy mások által nagyrabecsült, kedvesnek, "jó fejnek" tartott ember ennyire, de ennyire "monomániássá váljon" :S

még ha MINDENBEN NEKED VAN IGAZAD... akkor is, ugyan MI következik ebből?

a heródespártiak hazaárulók, elárulták a Hazát, eladták az idegeneknek, FOGJUNK ÖSSZE, VERJÜK LE ŐKET?

valahogy... nem ezt látom Jézusnál... én SEMMI TÖBBET nem javasoltam, csak hogy KERESZTÉNYKÉNT próbáljunk egy kijáratot, vagy legalább egy parkolót találni, és ne száguldjunk tovább a gyűlölet sztrádáján...


Az igazság az egy fontos dolog. Ha mindenben igazam van, mint ahogy feltételezted, abból nem az következik, verjük le az igaztalanokat. Abból az következik, hogy parlamentáris eszközökkel kényszerítsük őket az igazság betartására.

Az igazság kimondása nem gyűlöletsztráda, ahogy fogalmazol, hanem az igazság kimondása. Ha neked az igazság kimondása gyűlöletbeszéd, akkor talán újra kellene gondolnod a világhoz való viszonyulásodat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 13:45 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
az igazság: apámról református pap jelentett, akinek fideszes főfőnök a fia...

ha másról se tudok beszélni, csak erről: az SZTRÁDA...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 15., szerda 13:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
net2rist írta:
az igazság: apámról református pap jelentett, akinek fideszes főfőnök a fia...

ha másról se tudok beszélni, csak erről: az SZTRÁDA...


És ezt az igazságot már legalább harmadjára mondod itt el ezen a fórumon. Mivel ennek a topic-nak ez a tárgya hát ide is való.

Arra gondolsz esetleg, hogy az általam mondottak nem ebbe a topic-ba valók? Mert ebben igazad lehet.

Sajna nem néztem a topic címet, csak reagáltam Ex-re, azt hittem, hogy ez egy normál politikai topic....


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 142 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség