Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 108 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 17., hétfő 17:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
antinyugi írta:
net2rist írta:
Hamvas Bélát nem egzegetálnék, ha nem muszáj...


HA logikusan nézzük a dolgot, s ELFOGULTSÁG nélkül akarunk erre válaszolni, akkor: nem is lennél képes erre! :)


Kedves Antinyugi!

Azt szeretném kérdezni,-új fórumozó lévén- hogy elolvastad-e a

Fórum kezdőlap » (Be)Köszöntő » Te miért jöttél közénk? topik következő két sorát:

Kijelenthetsz-e bármit is valakiről anélkül, hogy megismerted volna?
Kaptál-e megbízást vagy felhatalmazást arra, hogy bárkiről ítéletet mondj?


A hozzászólásod alapján nem, ...légy szíves pótold, és ilyen hangnemben folytasd a fórumozást.Köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 17., hétfő 18:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
...elvennéd tőle létezése értelmét?

EZEN a néven ugyan mi MÁST tehetne? :O


jelmagyarázat, később érkezőknek (látom, hogy milyen bambán néztek :D):

Jópár éve felkeltette a figyelmemet a Nyughatatlan fórum, ami egy időben a parókiával vetekedett népszerűségében. Amikor regisztráltam, az jutott eszembe: a sok nyughatatlan közé nem ártana egy nyugis ember... így lett a nickem Nyugi

ez a nick sokmindent megért, jópár ember ezen a néven ismer, ÉLŐBEN is gyakran hívtak így :)

sajnos az új parókiaFórumra (ami most már a régi, tehát nem a LEGrégebbi, azon én is nyugi néven voltam) nem sikerült ezzel a névvel belépnem, se regisztrálnom, mivel azt mondta, hogy a név foglalt...

így lettem itt net2rist, de vállalom Nyugi-ságomat is :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 17., hétfő 19:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Mivel éppen az őszinte topikban vagyunk, előbb megkérném Antinyugit, mondja el, mire alapozza ezt a vehemens véleményét,
s hogy ...kizárólagos célja-e a Net-Nyugi támadása-...
vagy ez az Antinyugi nick abszolut nem köthető a Nyugi személyéhez....
nos, kíváncsian várom a válaszodat, Antinyugi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 17., hétfő 19:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Figyelj Eeyore, ha annyira zavar Antinyugi, kérd az Admintól a törlését.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 17., hétfő 19:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Most a nyelvembe harapok s megyek a dolgomra, ...idővel majd minden kiderül. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 17., hétfő 22:43 
Offline

Csatlakozott: 2009. aug. 04., kedd 15:14
Hozzászólások: 9
Erika:
1- Eeyore nem ismerhet engem, mégis lazán pálcát tör felettem, véleményt mond rólam. Neki szabad :?:
net2rist szintén, csak ő filozófikus szintre emelte a beszólását, neki szabad :?:
2- régi böngészője vagyok a fórumnak, miért ne regisztrálhatnék bármilyen néven :?:
3- véleményem, mégha ellenkezik is net2rist véleményével, remélem lehet. vagy ez kizáró ok? mint azt láttuk már több esetben is :!:

antinyugi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 06:18 
Offline

Csatlakozott: 2009. aug. 04., kedd 15:14
Hozzászólások: 9
Eeyore:
Amikor ki akartál tiltatni, akkor valóban nem nekem irtál, de rólam.
Amikor pedig ezt irtad:
"(Antinyugi nyilván teológusabb nálunk, számára nem ismeretlen ez a szó)."
akkor megint csak rólam írtál (véleményt alkottál ismeretlenül), s mivel NEVESÍTVE voltam, így gondolom NEKEM is szántad.
Tehát PONGYOLASÁG lenne olyat írnod, hogy nem nekem nem rólam.....

A kérdéseidre természetesen válaszolni fogok, idővel. S nem szeretnék VELED vitatkozni, sőt, tulajdonképpen senkivel sem.

Azt pedig, hogy nem értek egyet ezzel a net2ristal, hát ez így alakult ki bennem olvasgatván a többi topicot is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 06:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
azon kívül, hogy 1) jogod van itt lenni 2) jogod van a nevedhez, meg hogy mi mindent mondtak máris IGAZTALANUL rólad, továbbra sem tudunk rólad semmit...

az mindenesetre világossá vált, amit egyből is sejtettünk, hogy "hozzám képest" határozod meg magad, az "ellenkező sarkot" képviseled...

szó ami szó: ÉRDEKESEN értelmezed a fórumozásomat, ha "elhelyeztél a piros sarokban"... de ehhez természetesen jogod van...

igazából visszatérhetnék ismét a bankszámlám emlegetésére, attól, hogy nem emlegetem, a dolog még igaz...

kíváncsian várom a folytatást :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 07:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
antinyugi írta:
Erika:
1- Eeyore nem ismerhet engem, mégis lazán pálcát tör felettem, véleményt mond rólam. Neki szabad :?:
net2rist szintén, csak ő filozófikus szintre emelte a beszólását, neki szabad :?:
2- régi böngészője vagyok a fórumnak, miért ne regisztrálhatnék bármilyen néven :?:
3- véleményem, mégha ellenkezik is net2rist véleményével, remélem lehet. vagy ez kizáró ok? mint azt láttuk már több esetben is :!:

antinyugi


Kedves Antinyugi!

1. Nem, senki nem törhet pálcát a másik felett, főleg ismeretlenül. Az, hogy esetleg valaki törlést kér az Admintól, az nem jelenti azt, hogy az Admin ezt azonnal végrehajtja- nyilván előbb tájékozódik és csak megalapozott esetben töröl.
2.szabadon választasz nevet, itt azonban felmerült egy célzás, ezért kérdeztem rá
3.... mint azt láttuk már több esetben is :!: : ezt az állításodat légyszi, konkretizáld, kiknek a kizárására gondolsz?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 09:51 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Kedves Antinyugi!

Csak annyi kérdésem lenne, hogy más néven regisztrálva vagy-e a Parókián, illetve, hogy ki voltál-e tiltva a Parókiáról véglegesen valamilyen néven? Amennyiben csupán olvasója voltál a fórumnak, akkor üdv a fedélzeten.

A neveddel kapcsolatosan annyit, hogy vannak itt a fórumon is olyan nick-ek, amelyekkel valamivel, vagy valakivel azonosulva, illetve valamivel, valakivel szemben fogalmazzák meg magukat a fórumozók. Ilyen például a kavics, amely a kősziklával (Péter) azonosulva fogalmazta meg a nick nevét a fórumozó, másrészt az exrefis, amellyel a református egyházzal szemben fogalmazta meg a nick nevét a fórumozó. Te láthatóan a számos fórumon beíró, ott nyugiként szereplő, itt net2rist-el szemben fogalmaztad meg a nevedet.

Remélhetően az itteni munkásságodnak nem ez a viszonyulás lesz a fő csapásiránya, hanem a legkülönfélébb témákban értékes hozzászólásokkal fogod gazdagítani a fórumot.

Jó fórumozást!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 11:08 
Offline

Csatlakozott: 2009. aug. 04., kedd 15:14
Hozzászólások: 9
rosta írta:
Kedves Antinyugi!

Csak annyi kérdésem lenne, hogy más néven regisztrálva vagy-e a Parókián, illetve, hogy ki voltál-e tiltva a Parókiáról véglegesen valamilyen néven? Amennyiben csupán olvasója voltál a fórumnak, akkor üdv a fedélzeten.

A neveddel kapcsolatosan annyit, hogy vannak itt a fórumon is olyan nick-ek, amelyekkel valamivel, vagy valakivel azonosulva, illetve valamivel, valakivel szemben fogalmazzák meg magukat a fórumozók. Ilyen például a kavics, amely a kősziklával (Péter) azonosulva fogalmazta meg a nick nevét a fórumozó, másrészt az exrefis, amellyel a református egyházzal szemben fogalmazta meg a nick nevét a fórumozó. Te láthatóan a számos fórumon beíró, ott nyugiként szereplő, itt net2rist-el szemben fogalmaztad meg a nevedet.

Remélhetően az itteni munkásságodnak nem ez a viszonyulás lesz a fő csapásiránya, hanem a legkülönfélébb témákban értékes hozzászólásokkal fogod gazdagítani a fórumot.

Jó fórumozást!



Szia Rosta:
nem vagyok más néven jelen, s nem zártak ki a fórumról. Eddig.. :)

nagyon beszűkült és EGYSZERŰ lenne az életem, ha csak abból állna, hogy 180-al szoroznám net2rist bármilyen megnyilvánulását...

igyekszem megfelelni az itteni hangulatnak, szokásoknak, moderációs elveknek, de a nickemből nem engedek! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 11:16 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
engem nem zavar :D

kissé a "celeb" szintre emelkedésem igen... ha valamit nem akartam, hát pont EZ az... de így jártam...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 11:16 
Offline

Csatlakozott: 2009. aug. 04., kedd 15:14
Hozzászólások: 9
Eeyore írta:
A beírásom nem neked és elsősorban nem rólad szólt.

Tőled ezt kérdem: Istenről és a Bibliáról mi a véleményed?
A net2risttal ellenkező véleményed a hitre értendő?
Milyen tekintetben protestálsz net2rist véleménye ellen?


Istenben hiszek, a Bibiliát, ha nem is nagy rendszerességgel, de olvasom.
Ha valaki túlontúl ÉRTELMETLENÜL filozófikus, ha valaki szóképekbe rejti a véleményét, s másokat folyamatosan a sorok közötti olvasásra ösztönöz, ahelyett, hogy kerek perec leirná amit gondol, vagy belátva, hogy nem ért hozzá csendben maradna, azt általában nem hagyom szó nélkül.
Kérlek figyelmeztess, ha SÉRTŐ, esetleg TRÁGÁR lenne a stilusom, köszönöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 11:23 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
antinyugi írta:
asom.
Ha valaki túlontúl ÉRTELMETLENÜL filozófikus, ha valaki szóképekbe rejti a véleményét, s másokat folyamatosan a sorok közötti olvasásra ösztönöz, ahelyett, hogy kerek perec leirná amit gondol, vagy belátva, hogy nem ért hozzá csendben maradna, azt általában nem hagyom szó nélkül.
...


viewtopic.php?f=28&t=492&p=47834&#p47834

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az "őszinteség" keresztyéni értékelése
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 18., kedd 12:39 
Offline

Csatlakozott: 2009. aug. 04., kedd 15:14
Hozzászólások: 9
net2rist írta:
antinyugi írta:
asom.
Ha valaki túlontúl ÉRTELMETLENÜL filozófikus, ha valaki szóképekbe rejti a véleményét, s másokat folyamatosan a sorok közötti olvasásra ösztönöz, ahelyett, hogy kerek perec leirná amit gondol, vagy belátva, hogy nem ért hozzá csendben maradna, azt általában nem hagyom szó nélkül.
...


viewtopic.php?f=28&t=492&p=47834&#p47834



próbálj meg odafigyelve olvasni...

1. én ÉRTEM a szóképeidet, csak lehet, hogy SOKAN MÁSOK NEM! csak ők nem szólnak. úgy értem NEKED... Nekem volt időm kiismerni TÉGED.

2. nem azt mondtam, hogy nincs értelme annak amit irsz, hanem azt, hogy túlontúl ÉRTELMETLENÜL filozófikus. Remélem így odafigyelve újraolvasva érted, érzed a különbséget. Csupán le kellenne szállni a magas FILOZOFIKUS lórol, s megmaradni a tiszta, egyenes beszédnél. Ha pedig nem túl építő jelleggű a hozzászólásod (valami 3 lábú lőtéri kutya hasonlatod jut az eszembe..) akkor csendben kell maradni, s olvasni, s MEGÉRTENI amit a többiek ÍRNAK. ÉS nem elcsüggedni, ha nem megy elsőre.

3. ugyan ahhoz szólz hozzá, amihez akarsz, és úgy ahogy akarsz, ez szived joga, de az pedig az én jogom, hogy közöljem VELED, amit a beirásaid alapján érzek, gondolok, amig ezt nem sértő és bántó hangnemben, stilusban teszem.

4. a celebritásod pedig hála NEKI nincs terítéken.....


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 108 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség