Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 155 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő
 

Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 04., vasárnap 17:21 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Antit idézem:

A pasiképző gondolatára pedig eddig nem írtam, de bizony egy nő (asszony, anya, anyós...) -képző is elkelne, mert olyan lányokat, menyasszonyokat, fiatalasszonyokat, anyákat... is látok, hogy bizony talán még túlórázni is kellene rajtuk, hogy közelítsenek a státusokhoz.

Való igaz, Anti, hogy amikor a fiaim meglátták a kezemben a Fiúk nevelése című könyvet, legjobban az érdekelte őket, hogy vajon a Lányok nevelése címűt is beszereztem-e..

Akkor állunk elébe, mi, nők, lányok, asszonyok, anyósok, ..mi is a gond velünk?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 04., vasárnap 17:27 
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 07., csütörtök 06:47
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Ugyan már Erika!

A gond nem csak így egyszerűen veletek van, hanem ahogyan a férfiak egy jó része képtelen férfi lenni, úgy a nők egy igen jelentős része sem képes nő lenni.
Ez ma egy társadalmi tünet a világban. Egyszínűen az isten rendjétől való elszakadtság egyik súlyos tünete. Gondoljunk csak a szingliségre, a maszti és leszbi trendre, vagy akár a kismamáék depressziójára!

Arról nem is beszélve akár férfi, akár női oldalon, hogy mindenki olyan okos (önfejű), hogy nem nagyon hagyja magát, hogy segítsünk neki!

Üdv Anti


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 04., vasárnap 17:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Igen,igen, csatlakozom. Nem igaz, hogy nem adjuk fel a magunk igazát, ..próbáld csak meg...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 04., vasárnap 19:31 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Erika írta:
Igen,igen, csatlakozom. Nem igaz, hogy nem adjuk fel a magunk igazát, ..próbáld csak meg...

Megerősítem Antit, nem rólad, vagy a hozzád hasonlókról van szó. Eeyoreról meg ugye nem tudjuk, hogy milyen feleség lenne.
De mondok pár tipikus női jellemző hibát.
Férjhezmenési pánikban összeerőlteti magát valakivel, majd megindítja a harcot a dominanciáért, és máris megérkezett a pokol.
Egyik eset: A férj eljár pecázni, vagy kocsmázni, vagy haverokkal, hogy legyen pár kibírható óra az életben. Az eredmény legtöbbször válás.
Másik eset: A nőnek sikerül a férfi fölé kerekednie, aminek az lesz az eredménye, hogy megutálja. Ennek az eredménye szintén válás.
Közben gyerekek születtek, akik csonka családban nőnek fel, ez főleg a fiúkra nézve veszélyes. A drogos fiúk 90%-át egyedül nevelei az anyuka.
Következő hiba amikor nem képes elszakadni a gyerekétől, rátelepszik és nem hagyja normális életet élni. Az anyós ügyeknek ez az oka. Nem képes nem beleszólni a fiatalok életébe és leggyakrabban súlyos problémákat okoz.

Azt már többször leírtam, hogy minden női hiba ellenére a férfiak az első számú felelősök a családi ügyekben.
Férfiak, igazi férfiak mellett a nők is szívesen megmaradnak nőnek.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 04., vasárnap 20:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Én sejtem, hogy az Anti mire is céloz. Volt nekem egy fiatal kollégám, aki zenész mellesleg és az interneten is azokat a honlapokat bújja, ahol parti fotókat lehet nézni. Szóval nem szexfotókat, meg ilyesmit, hanem a partikon készült fotókat. A lényeg, hogy a kb 30 éves sokat látott srác meg van győződve arról, hogy a huga kivételével minden lány már 14-15 éves korban elveszíti a szüzességét és falja a fiúkat, hapsizik. A huga egy kedves áldot jó hölgy, már jogot végzett, férjezett.

Szóval hiába mondtam neki, hogy ez nem így van, kinevetett és naiv embernek tart, merthogy manapság minden lány ezt csinálja.

Én is ezt a kettősséget látom, hogy van aki, például egyes szociológusok, egyöntetüen nagyon koránra teszik a lányok szexuális életét, másrészt meg azt tapasztalom magam körül, hogy ez nem így van.

Ezzel még nem akarok állástfoglalni semerre, csak egy jelenségre hívnám fel a figyelmet...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 05., hétfő 13:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
exrefis írta:
Férfiak, igazi férfiak mellett a nők is szívesen megmaradnak nőnek.


Ez így van. Én nem vagyok egy meghunyászkodó típus, de igénylem magam fölé az erős kezet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 05., hétfő 13:18 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Erika írta:
exrefis írta:
Férfiak, igazi férfiak mellett a nők is szívesen megmaradnak nőnek.


Ez így van. Én nem vagyok egy meghunyászkodó típus, de igénylem magam fölé az erős kezet.
Na, ebből sem lesz vita. :D
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 05., hétfő 13:22 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
:D :D
ne igyál előre a medve bőrére :wink: .
Majd csak megtaláljuk a gyenge pontokat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 05., hétfő 13:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Erika írta:
:D :D
ne igyál előre a medve bőrére :wink: .
Majd csak megtaláljuk a gyenge pontokat.
Pedig már kezemben volt a pohár. :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 05., hétfő 20:01 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
ma este gyakoroltam és igen jól működött :-)
jó volt irányítani, de ehhez két dolog kellett

- Áginak már nagyon fáj a háta a nagy pocak miatt (végre odaengedte a lányát a mosogatógéphez, nem állta el az utat)
- annyira gáz volt a helyzet, hogy mentem előre és beszéltem, beszéltem mindenkihez, irányítottam, kikapcsoltam, vezettem, leraktam, számonkértem, aztán puszi alvás

de jó volt, most olyan nyugi van és csönd.....

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 05., hétfő 21:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
Erika írta:
exrefis írta:
Férfiak, igazi férfiak mellett a nők is szívesen megmaradnak nőnek.


Ez így van. Én nem vagyok egy meghunyászkodó típus, de igénylem magam fölé az erős kezet.
Na, ebből sem lesz vita. :D
üdv
ex


Én ezt úgy ismerem, hogy mielőtt egy szobába belép egy férfi és egy nő, addig ők két ember. Miután beléptek, akkor hirtelen átváltoznak férfivá és nővé. És a férfi annyira lesz férfi, amennyire nő a nő. És viszont.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 07., szerda 13:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
"A hisztéria veszedelmes betegség, kötelezően kellene gyógyítani. Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

Karinthynek ezzel a kijelentésével vitatkoznék,-
bár az is igaz, hogy a kivétel erősíti a szabályt- s lehet, nekem ezekkel a kivételekkel volt szerencsém találkozni eddigi életem sorám.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 07., szerda 13:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Eeyre írod:

Ma erről is beszélt Barkóczi Sándor (Komárno, baptista lelkipásztor).

Kicsi a világ, :D mielőtt a fórumra jöttem volna, egy ügy kapcsán telefonon beszélgettem vele. Nagyon korrekt volt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 07., szerda 15:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Kedves Eeyore, érdekes, hogy a nők topicban is a férfiakról beszélsz egyfolytában. :)

Karinthynek nagyon tetszik a feleségéről írt kis szösszenete is, amely a hölgy fogyáshoz való hozzáállását taglalja. A slussz poén az, hogy amikor a neje meglát egy csontvázat teljesen le van ájulva attól, hogy az milyen karcsú is és olyan akar lenni minden áron. Arra már nem emlékszem, hogy hogyan zárja le ezt a kis írást, mindenetre látszik, hogy a hölgyek már akkor is mániákusan fogyóztak és Karinthynek mindenhez volt szeme. A férfiak ugyefogyottságát, hülyeségét is kifigurázta, szerintem csupán szeme volt a fonákságok meglátására.

Azt pedig, hogy egy férfi férfiasságáshoz szükséges egy nő és nem mindegy, hogy az éppen kicsoda, szerintem nem érdemes megkérdőjelezned, merthogy nem vagy abban a helyzetben, hogy ezt megítéld. Hidd el nekünk... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Nő (asszony, anya, anyós...) -képző
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 07., szerda 17:40 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Karinthyvel kapcsolatban én meg is fordítottam az ő álláspontját, miszerint egy nő annyira nő, mint amennyire férfi az a férfi. Ez viszont a te asztalod, ennek az igazságtartalmát ti tudnátok hitelesíteni. Bár, hallottam már olyan véleményt, hogy a nők voltaképpen nem is annyira a férfiak számára csinosítják, fodrászolják, festik magukat, mint inkább a nőtársaik véleménye miatt. A pacákoknak így is úgy is jók, az igazi megmérettetést a nőtársak jelentik.

Tegnap álltam a sorban és jött két fiatal tescos pénztáros nő, az egyik fehéres, szürkés, picit mintha kékes lenne színű hajjal vonult, de olyan nagyon nem vettem észre semmi rendkívülit. Csak onnan tudatosult, hogy ez valami extra dolog, hogy a hátam mögött álló két fiatal nő megtárgyalta, hogy mennyire irigyli ezt a szenzációs frizurát... :)

Szerintem a téma nem a te fikázásodra jött létre, de nem is a nők fikázására. Nyugi! Ez afféle népi felelgetős játéknak vehető a 21. század módjára... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 155 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség