Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 354 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 15:58 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Mamám jól van, köszönöm, hoyg imádkoztatok érte.
Holnap anatómia ZH, de ennél még vészesebb, hogy most megyek egy Mozart-megemlékező koncertre, amin állítólag előadást tartok a szerzőről az egyes műsorszámok között. 6-kor kezdődik, de 5re oda kell érnem. A szövegem egyharmada van meg eddig....(nem az a baj, hogy nem tudnék mit mondani, hanem, hogy csak 2-3 mondatot mondhatok a számok között, és abba kell beleférjen minden leényeges info)

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 20:54 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
koncert OK, volt, Istenek hála
most jön a tanulás.... :shock:

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 21:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Semi!

Látod, ennyire különbözőek vagyunk emberek: az egyiknek a sok beszéd okoz gondot, a másiknak a kevés. Mondjuk, én meg se tudnék szólalni közönség előtt :oops:

És ez a koncert nem az a koncert, aminek szombaton kellett volna lenni?Nem leszel ott mégis a találkozón :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 21:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Szia Erika!
Most már biztos, legalábbis 99%, hogy nem tudok menni.Igazán sajnálom, nagyon szívesen találkoztam volna veletek. :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 21:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Miért, dolgozol?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 22:19 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Erika írta:
Szia Semi!

Látod, ennyire különbözőek vagyunk emberek: az egyiknek a sok beszéd okoz gondot, a másiknak a kevés. Mondjuk, én meg se tudnék szólalni közönség előtt :oops:

És ez a koncert nem az a koncert, aminek szombaton kellett volna lenni?Nem leszel ott mégis a találkozón :?:

De igen, egy kicsi időre (kb. fél óra) elmegyek mindenképp. A találkozósban leírtam bővebben, hogy teljesen kész vagyok és ötezer dolgot kell jövő héten is megcsinálnom. Szombaton csak tanítok, meg órát pótlok, meg tanulok, meg gyakorlok, meg van egy kb földőt combközép-magasságig érő vasalnivaló-kötegem...

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 22:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Nézd, ha egy városban élnénk, felajánlanám vasalási tehetségemet. De így ez csak üres puffogtatás lenne...úgyhogy: magad uram, ha szolgád nincs :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 22:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Kedves semi!
Nem vagyok vasalásban, csúcs, de a kedvedért megtenném. :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 23:01 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
De aranyosak vagytok! Modnom, a házimunka a legkevesebb....(azért is állok úgy vele, ahogy), de ha valaki megírná a jövőheti előadásomat, és a 2 ZH-mat, az elég sokat lendítene rajtam...csak a zeneiskolai óráim maradnának, meg a patika, meg a próbák a koncertre és némi gyakorlás. Talán Jézus ismét megírja helyettem. Eddig még mindig megtette. Talán még gyakorol is majd helyettem. Tavaly is úgy csináltuk. :)

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 23., csütörtök 23:50 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
jóéjt, kedves családtagok!

És köszönöm, h. számíthatok az imáitokra a holnapi zh-m alatt (11:20-tól...) ;) meg reggel is, amikor még tanulni fogok, mert most már nem nagyon fog az agyam...
én is gondolok rátok!
Semi: sok erőt!!

puszi: dorcsi

_________________
"Őrizz engem, mint szemed fényét, rejts el szárnyaid árnyékába!"
Zsolt. 17,8


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 24., péntek 09:32 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Sziasztok drága testvéreim az Úrban! :D

Nagyon szeret minket a mi drága jó Atyánk. :D
Holnap költözünk. :D :D :D Mint már írtam, Komárnóban kerestünk albérletet, mert férjem ott talált munkát. Találtunk is egyet, ami nagyon tetszett, csak a mi pénztárcánkhoz magas volt az ára. Egyébként kiderült, hogy reális az az ár, amit kértek, sőt még kiderült 1-2 dolog, ami még azon felül is emelhette volna az árát (van balkon, meg egy kis pincerész is). Úgy döntöttünk, hogy csak akkor tudjuk elfogadni az albérletet, ha egy kicsit lejjebb tudunk menni az árral. Közben Atim talált egy jó kis albérletet, igen olcsón, családi házban, ezért hívtuk az első albérletest, hogy kérünk még egy nap gondolkodási időt, mert találtunk egy egészen más jellegű albérletet, és azt is szeretnénk megnézni. Erre azt mondta, hogy ez természetes, meg azt, hogy beszélt a fiával (akié a lakás, és aki kint van Írországban, egyébként meg a komáromi Jókai Színház színésze), hogy nekünk egy kicsit olcsóbban is ideadják az albérletet. Pont annyiért ajánlották fel, amennyiért mi szerettük volna, pedig még meg sem említettük a dolgot. :D :D :D Ekkor már éreztük, hogy itt szeretne minket látni Isten, de azért kíváncsiak voltunk a másik albérletre is. Reggeltől kezdve adta a jeleket Isten, hogy ne nézzük meg, de mi csak meg akartuk nézni. Kora reggel lerobbant a kocsi, de aztán Ati bátyja átadta az övét, így azzal mentünk Komárnóba. Este negyed tízkor, a megbeszélt időpontban és helyen voltunk (már ez sem tetszett nekünk, hogy nem világosban nézhetjük meg a házat). A főbérlő nem jött el, mi meg elfelejtettük elhozni a számát. Fél óra várakozás után visszamentünk a szállásra, ahonnan felhívtuk a pasit. Semmi elnézést, vagy akármi... :? De megbeszéltük vele, hogy elmegyünk, csak mondja meg merre kel menni. Elindultunk. Mondtam Atimnak, hogy olyan rossz érzésem van. Mondta, hogy neki is, de azért mentünk... Útközben kiderült, hogy a falu a számított 4 km helyett 16 km-re van :? . Aztán útközben is történt galiba, ezért felhívtuk a főbérlőt, és a helyett, hogy a segítségünkre jött volna, csak magyarázkodott, hogy merre jöjjünk :? . Ekkor azt mondtuk, hogy köszönjük, de inkább visszafordulunk. Nem tudom mi lehetett ott, de biztos, hogy Isten valamitől nagyon meg akart minket védeni. Végül reggel felhívtuk az első albérletest, hogy ha még lehetne, szeretnénk oda menni albérletbe. Nagyon örült nekünk, és mondta, hogy több érdeklődőt is visszautasított, aki már egyből odaadta volna neki a magasabb árat is. :D :D :D Hát ennyire szeret a mi drága jó Atyánk! :D
Azt még most sem tudjuk mennyit fog keresni Ati (pedig már egy hetet ledolgozott), de a mi hűséges Urunk a mi reménységünk. :D És reméljük, hogy én is nem soká találok munkát. :D :D :D

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 24., péntek 09:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Gabri!

Ez nagyszerű,h. megtapasztalhattátok Isten gondoskodását./Azért legközelebb nem kötelező a kíváncsiskodó-hitetlenkedő köröket lefutni :wink: /Az nagyon jó, h. külön fedél alatt kezditek az egymáshoz csiszolódást.Kívánom, h. minél teljesebben éljétek meg a hármas köteléket- tudod, az nem hamar szakad el/mert jön majd a szakítópróba is,- nehogy csöpögősnek lássátok az életet/

Aztán ha valami gyakorlati problémád akadna, nyugodtan kérdezz, ha tudok, válaszolok./lehet,h. használhatatlant :P /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 24., péntek 10:04 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
nana!!! az "elbizonytalanítás szolgálata" az ENYÉM!!! nem adom neked ;)

viccen kívül: örülök, hogy KÉZEN FOGVA jártok Istennel :)

annyira szeretem az ilyen élményeket :)

és igen... amikor NEM ENNYIRE KÉZZELFOGHATÓ lesz majd a jelenléte: AKKOR IS ott van veletek/velünk :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 24., péntek 10:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Csak életszerű próbálok lenni. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 24., péntek 15:29 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
legyen csodaszép hétvégétek fórumtalálkozóstul, vagy anélkül! (de inkább azzal... ;) )

ha valaki gondolt rám a zhm alatt, köszönöm!!

d.

_________________
"Őrizz engem, mint szemed fényét, rejts el szárnyaid árnyékába!"
Zsolt. 17,8


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 354 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 24  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség