Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
 

Re: Ha szomorú vagy
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2010. jún. 02., szerda 20:40 
Offline

Csatlakozott: 2010. jún. 01., kedd 13:14
Hozzászólások: 15
Idézet:
Kedves Blankat!

Ha a HIT-ről (nem csupán a HGy-ről) soha nem beszélgettetek, nem lehetséges, hogy ez a problémák forrása?


A problémák forrása nem ez.
Nem vagyunk nagyon beszélő viszonyban sem.Talán évente kétszer,max.háromszor beszélünk 2-3mondatot.
Úgymond köszönőviszony a mienk.A férjemmel van egy közös pontjuk az életükbe,ezáltal belefolyik valamilyen szinten a családunkba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2010. jún. 02., szerda 21:09 
Offline

Csatlakozott: 2010. jún. 01., kedd 13:14
Hozzászólások: 15
Kedves fórumozó testvérek!
Nagyon köszönöm a hozzászólásaitokat.Köszönöm,hogy ilyen segítőkészek voltatok/vagytok.
Sok tanácsot,javaslatot,segítséget kaptam.Most megpróbálok Isten vezetésével és a tanácsaitok birtokában elindulni a megvalósítás felé.
Áldjon meg az Úr benneteket!
Remélem még találkozunk a fórumon!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2010. jún. 03., csütörtök 09:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Blankat!

Én is remélem, sőt van egy ötletem: nincs kedved egy baba-mama topikot nyitni itt a fórumon, a Család témakörben? - több kisgyermekes fórumozó anyuka van közöttünk, biztosan jókat beszélgethetnétek egymással./Mi meg,a nem idős, csak régebben volt fiatal anyukák ,majd elmondjuk a jól -rosszul bevált- tapasztalatainkat. :D /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2010. jún. 03., csütörtök 09:52 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
én meg készülök a nagyapaságra :D:D:D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2010. jún. 03., csütörtök 12:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
de ezért nem vagy szomorú, igaz? :D
szép feladat,gratula.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2010. jún. 03., csütörtök 16:20 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Komolyan, Net, jön az unoka? Ez szuper! Én is gratulálok!

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2010. jún. 03., csütörtök 19:26 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Egy gyermek arcú nagypapa, kíváncsi vagyok, hányan kérdezik majd, "hogy hívják a gyermekét?" :-)

Az Úr őrizze meg az életeket!

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2011. máj. 07., szombat 08:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Valahogy úgy elromlott ez a nap. Csalódott vagyok, keserű, tehetetlenség kezd elhatalmasodni rajtam.
Kimegyek az erkélyre leszedni a megszáradt ruhákat. Hú, de forrón süt a nap! milyen érdekes- egész reggeltől olyan kellemetlen, csípős, barátságtalan volt az idő.S ahogy szedem a ruhát, rámszakad, hogy milyen fáradt vagyok! - reggeltől alig ültem le, s már délután van.
Eszembe jut kedves gyerekkori emlékem- amikor valamilyen mezei munka során napközben leheveredtünk a fűbe kicsit megpihenni.Annyira szerettem a szagos fűben érezni, ahogy süt rám a nap!
Mindjárt megérkeznek a gyerekek, megkérdik: milyen volt a napod?- és nem szeretném nekik elmondani azt a sok nehézséget, ami most nyom..
Leülök a székre, arcomat a fénybe fordítom,lehúnyom a szemem, mélyeket lélegezve szívom magamba az illatos levegőt- és milyen jó! nem cseng a telefon, a kapucsengő sem szól..ajándék ez a csend..

Végigvehetem imádságban- mi az,ami kegyetlenül rosszul esik, végigondolom :én mit tettem rosszul, mi az amit nem tettem, pedig kellett volna, s most már késő..
csak egy röpke félóra- de amikor megjelenik az első virágszálam, nem kell nyugalmat erőltetnem magamra, vidám, könnyű szívvel fogadhatom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2011. máj. 07., szombat 10:45 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
http://www.youtube.com/watch?v=gkVBBE_5 ... re=related

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2012. feb. 27., hétfő 08:40 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Ilyenkor tél vége felé már merünk viccelődni a jeges napokon:

- 5°C A francia autók felmondják a szolgálatot.
- 15°C A macska ragaszkodik hozzá, hogy veled aludjon az ágyban. A norvégok előveszik a pulóverüket.
- 18°C Oslóban bekapcsolják a fűtést. Az oroszok a szezon végén utoljára utaznak a dácsára.
- 20°C Az amerikai autók nem indulnak el.
- 25°C A német autókat nem lehet indítani. A jamaicaiak kihaltak.
- 30°C A hatóságok napirendre tűzik a hontalanok kérdését. A macska a pizsamádban alszik.
- 35°C Túl hideg van ahhoz, hogy gondolkozz. A japán autókat nem lehet elindítani.
- 40°C A svéd autók felmondják a szolgálatot.
- 42°C Európában már nem működik a közlekedés. Az oroszok az utcán fagylaltoznak.
- 45°C Vannak még görögök?
- 50°C A szempillák megfagynak két pillantás között. Alaszkában a fürdőszobák kis ablakát fürdéskor bezárják.
- 60°C A fehér medvék délebbre vonulnak.
- 70°C A pokol is befagyott.
- 73°C A finnek menekítik a Mikulást Lappföldről. Az oroszok felveszik a füles sapkájukat.
- 80°C Az oroszok a vodka kitöltéskor nem veszik le a kesztyűjüket.
- 114°C Az alkohol megfagy. Az oroszok irtó dühösek


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2012. feb. 27., hétfő 20:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek. Kambodzsában, ahol a Pol Pot rezsim több, mint 2 millió embert gyilkolt le a legdurvább módszerekkel, kegyetlennek tartják a nyárson sülő ökör látványát. Ezért nem lehet ezentúl az utcán ökröt sütni.

A gyilkosok tízezrei közül, ha jól tudom az egyik kezemen megszámlálhatom, hányat ítélt el a kambodzsai bíróság. Finom lelkek ezek a buddhista szerzetesek, mindig a lényeg érdekli őket...!:

Idézet:
Tilos az utcán ökröt sütni

Forrás: MTI
2012. február 27., hétfő 18:44
Megtiltotta az utcai ökörsütést Kambodzsában az ország miniszterelnöke a látvány kegyetlensége miatt.

A tilalom egész ökrökre vonatkozik. Hun Sen kambodzsai kormányfő hétfőn rendelte el a tilalmat, azt követően, hogy buddhista szerzetesek felhívták rá a figyelmét: egy egész ökör sütése nyárson ellenkezik Buddha tanításával az élet szentségéről, és erőszakot szül.

A miniszterelnök tilalmát higiéniai megfontolásokkal is indokolta. Hozzátette ugyanakkor, hogy az éttermek továbbra is süthetnek nyárson marhát, de nem közszemlére téve, a nyílt színi sütés reklámértékét pedig képekkel és feliratokkal pótolhatják. Kambodzsában tisztelet övezi a szarvasmarhákat, mivel az ország kultúrájában erős a hindu hatás.


http://mno.hu/szines/tilos-az-utcan-okrot-sutni-1055332


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2012. feb. 28., kedd 15:57 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Ne búslakodjunk! :

Csatolmány:
karbejelento.jpg
karbejelento.jpg [ 128.38 KiB | Megtekintve 9186 alkalommal. ]


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2012. feb. 29., szerda 20:45 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Gyerekkoromban volt egy kedves kutyám, dingónak hívták. Mindig felvidított. Érdekes a videón látható dingó is, mégha ketrecbe is van zárva:

Idézet:
Soha nem látott húzás egy kutyafélétől
[origo]|2012. 02. 29., 16:25|Utolsó módosítás:2012. 02. 29., 16:30|

Először sikerült videóra felvenni, hogy egy kutyaféle spontán eszközt használ célja eléréséhez.

Eleinte csak a névtáblák tűntek el éjszakánként az egyik kennel bejáratáról az ausztrál Dingo Discovery and Research Centerben. Hiába pótolták a 170 centiméter magasan lévő táblákat, előbb-utóbb mindig nyomuk veszett. Végül kiderült, hogy a tettes a kennelben lakó Sterling nevű dingó volt.

A kutatóknak először komoly fejtörést okozott, hogyan érhette fel a dingó a magasban lévő táblákat. Hiába próbálták élelemmel rávenni, hogy mutassa meg, hogy csinálta, az emberek jelenlétében látszólag nem érdekelte se az élelem, se a névtábla. Ekkor döntött úgy Bradley Philip Smith, a kutatóközpont munkatársa, hogy rejtett kamerát helyez a kennel bejárata elé.


http://www.origo.hu/tudomany/20120229-e ... lenel.html


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2012. márc. 06., kedd 11:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Reméljük csak vicc. Valóságnak túl durva.

Idézet:
Kétszer lopták el a belügyminiszter kabátját

kronika.ro
2012. március 04., 18:59

Kétszer is ellopták a hivatalos látogatáson Bukarestben tartózkodó Marwan Charbel libanoni belügyminiszter kabátját.

A Naharnet című libanoni hírportál az Ad Diyar című napilapra hivatkozva azt írta vasárnap, hogy a bejrúti belügyminiszter kabátja kétszer is eltűnt a hét elején, amikor Marwan Charbel a libanoni államfőt, Michel Szulejmánt kísérő hivatalos küldöttség tagjaként Bukarestbe látogatott.

Az első incidens azon a díszvacsorán történt, amelyet Traian Băsescu román elnök adott libanoni kollégája tiszteletére. A vacsorára érkező belügyminiszter a ruhatárban hagyta kabátját, távozásakor azonban a ruhadarabnak nyoma veszett. Băsescu – miután tájékoztatták az incidensről – egy új kabáttal ajándékozta meg a libanoni tisztségviselőt.

Csakhogy egy másik, szintén bukaresti vacsorán a Traian Băsescutól kapott kabátot is ellopták – írja a Naharnet.

A lap szerint a következő napon a libanoni államfő megkoszorúzta az ismeretlen katona emlékművét, a ceremónián pedig a kabát nélkül részt vevő belügyminiszter fázni kezdett, így Michel Szulejmán elnök egy újabb kabátot kért a libanoni tárcavezető számára.


http://mno.hu/kulfold/ketszer-loptak-el ... at-1056945


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Ha szomorú vagy
HozzászólásElküldve: 2012. márc. 11., vasárnap 16:55 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Ne ha ennél a csíknál kéri a rendőr este, hogy - tessék egyenesen menni! - , akkor gubanc van!


Csatolmány:
utfestes.jpeg
utfestes.jpeg [ 39.54 KiB | Megtekintve 9157 alkalommal. ]


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 151 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség