Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 646 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 44  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 09., szombat 18:27 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Boglárka írta:
Kedves Tiv,
ami Gabriel777 és Luciusnak szóló hsz-aidat illeti, azok azt hiszem, olyan topicokban fordulnak elő, amelyek nem az én hatáskörömbe tartoznak.
B.

Értem. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 09., szombat 19:50 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
Kedves modik!

Ezután, ha valaki indít egy topikot, a neki nem tetsző véleményeket töröltetheti a moderátorral?

Tiv hozzászólásaiban nem a másik személyét, hanem hozzászólásait elemezte.


A személyeskedés pedig ott kezdődik, ha valaki ezt zokon veszi, és - mert nem tud, vagy nem akar, - nem a válaszra válaszol, hanem Tiv személyét kezdi el elemezni.

Ha Tiv hozászólásai nem álltak meg, akkor az enyéim sem, tehát töröljétek az én hozzászólásaimat is.

üdv
fony


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 09., szombat 20:11 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
Nem tudom, tegnap este óta mi történt a fórumon, mik kerültek törlésre a nevezett topiban. Egyet tudok, ha valkinek mondanivalóm van, azt mindig egyenesen, neki írom meg... A személyeskedés törlését pedig jogosnak tartom a moderátorok részéről.
A személyeskedés ott kezdődik, amikor valaki nem a másik mondanivalójára reagál, hanem a személyét próbálja kikezdeni. Én ez utóbbira szoktam személyeskedéssel reagálni. De őszintén szólva nem erre vágyom erre a fajta fórumozásra.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tavasz 2006. dec. 09., szombat 22:34-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 09., szombat 21:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Kedves Fony,

az egyik fórumozó privátban kérte a saját hozzászólásainak törlését, aminek eleget tettem, ugyanakkor szükségszerűen az ő írásaira reagálók hszólásait is – annál is inkább, mert a topic érintett hszólásai már rég nem az igéről, és végképp nem egy másik ember lelkének a megmentéséről (hanem inkább valamiféle „párviadalról”) szóltak. Ezt persze lehet vitatni, de én így láttam.

B.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 01:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Részemről sajnálom, hogy törölve lett, ahogy Tiv, és FM cinkos összenevetéssel alázta Tavaszt. Tipikus példája volt annak, hogy szinte szőrmentén kezelve az erős kifejezéseket, kétértelmű hangon, cinikus összeröhincséléssel miként lehetünk gonoszak embertársunkkal. Szenteskedve, igéket beírva.

Márha valaki az ilyesmit tanulni akarja... :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 06:47 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
rosta írta:
Részemről sajnálom, hogy törölve lett, ahogy Tiv, és FM cinkos összenevetéssel alázta Tavaszt. Tipikus példája volt annak, hogy szinte szőrmentén kezelve az erős kifejezéseket, kétértelmű hangon, cinikus összeröhincséléssel miként lehetünk gonoszak embertársunkkal. Szenteskedve, igéket beírva.

Márha valaki az ilyesmit tanulni akarja... :cry:


Kedves Sándor köszönöm a beírásod.
Ezzel lett teljes a kép.
Biztos ismered a mondást ki mint él úgy ítél.
A magam részéről senkit sem kívánok megalászni, téged sem, mert érted is meghalt az Úr Jézus Krisztus.
Én pedig semmivel sem vagyok jobb az utolsó rabló-gyilkosnál, aki az Úr Jézus Krisztus mellett függött a kereszten.
Kívánom, hogy ezt te is el tudd mondani magadról.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 08:28 
Sziasztok!

A topic indítója kérte, hogy egy általam írt bejegyzéstől törölve legyen minden beírás.

Szerintem ebből sem kellene elefántot csinálni.
A magam részéről is kértem Boglárkát, hogy törölje a hozzászólásaimat, függetlenül attól, hogy az Igei vagy sem, hiszen ez nem volt kérdés.
A kérdés az volt Magda részéről, hogy a hozzá szólásaim az ő általa felvetett kérdéshez kapcsolódnak-e!

...és nem!

Ezért jónak tartom a beírásaim törlését - amiben egyébként szintén több Ige is szerepelt.

Kérek mindenkit, első renden magamat, hogy ne offoljunk és a nehezen érthető Igehely topicban a nehezen érthető Igehelyekről cseréljük ki a gondolatainak, figyelembe véve Magda kérét!

Köszönettel:
Péter


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 11:01 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
rosta írta:
Részemről sajnálom, hogy törölve lett, ahogy Tiv, és FM cinkos összenevetéssel alázta Tavaszt. Tipikus példája volt annak, hogy szinte szőrmentén kezelve az erős kifejezéseket, kétértelmű hangon, cinikus összeröhincséléssel miként lehetünk gonoszak embertársunkkal. Szenteskedve, igéket beírva.

Márha valaki az ilyesmit tanulni akarja... :cry:

Bocs hogy ide is beteszem de egyben válasz is. :)
Ez pedig az én napi Igém. :)
Példabeszédek 24,29:
Ne mondd: Ahogy ő bánt velem, én is úgy bánok vele, megfizetek mindenkinek cselekedete szerint!

www.bibleserver.com/go.php?ref=20024029

Máté 5,39:
Jézus Krisztus mondja: „Én pedig azt mondom nektek, hogy ne szálljatok szembe a gonosszal, hanem annak, aki arcul üt jobb felől, tartsd oda másik arcodat is.”

www.bibleserver.com/go.php?ref=40005039


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 11:12 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
Kedves Rosta
Ezek után csak annyit mondhatok neked szeretlek testvérem. :)
Mert az Úr szeret. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 11:27 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Kedves Rosta! Tiv! FM! És minden Testvérem!

Mélységes szomorúsággal tölt el , az alábbi írás!
Rosta írta:
Idézet:
Részemről sajnálom, hogy törölve lett, ahogy Tiv, és FM cinkos összenevetéssel alázta Tavaszt. Tipikus példája volt annak, hogy szinte szőrmentén kezelve az erős kifejezéseket, kétértelmű hangon, cinikus összeröhincséléssel miként lehetünk gonoszak embertársunkkal. Szenteskedve, igéket beírva.

Márha valaki az ilyesmit tanulni akarja...


Minden írás magában foglalja a hitünk , és Jézushoz való viszonyunk megélését! A világiak felé mutatott Krisztust!
Ő nem ilyen!
Kersztyén testvér nem ír Kersztyén testvérről ilyeneket, már hacsak nem kérdőjelezi meg annak valódi keresztyén hitét!!!
Mert ahogyan valljuk az Úr előtt állunk minden tettünkkel, és számot is kell róla adnunk!
Ha ilyeneket cselekednénk , mégha nem hívő embertársunkkal is , nem Jézust követnénk , hanem az Ellenség munkája érvényesülne ezáltal!
Ez alapjaiban kérdőjelezi megt a vádolt ember Jézusban való beoltatását!
Viszakozzunk , ezek nagyon kemény vádak, és kérek mindenkit a másik hitét Jézusban , Csak alapos indokkal , ha bizonyítani is tudja ezeket, tegye !!!
Visszafelé is meg kell ugyanis állnia , az ítéletnél a vádaknak!
Boldogok a szelídek , mert övék a mennyek országa! (szabadon idézve)

Testvéri szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 12:19 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Amelyik házban gonoszság van,ott a gonosz az úr,
amelyik házban jóság van,ott Isten az Úr.

Amig az emberek nem a szivükbe zárják Istent,
hanem az értelmükbe,addig a sötét szivükből kiáramló gondolatok csak a sötétséget éltetik
és Istent káromolják.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 14:18 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
rosta írta:
Részemről sajnálom, hogy törölve lett, ahogy Tiv, és FM cinkos összenevetéssel alázta Tavaszt. Tipikus példája volt annak, hogy szinte szőrmentén kezelve az erős kifejezéseket, kétértelmű hangon, cinikus összeröhincséléssel miként lehetünk gonoszak embertársunkkal. Szenteskedve, igéket beírva.

Márha valaki az ilyesmit tanulni akarja... :cry:


Kedves Rosta,

ennél már csak az a szomorúbb, hogy ez egy keresztény portálon történhet... mit lehet erre mondani?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 14:22 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
tavasz írta:
rosta írta:
Részemről sajnálom, hogy törölve lett, ahogy Tiv, és FM cinkos összenevetéssel alázta Tavaszt. Tipikus példája volt annak, hogy szinte szőrmentén kezelve az erős kifejezéseket, kétértelmű hangon, cinikus összeröhincséléssel miként lehetünk gonoszak embertársunkkal. Szenteskedve, igéket beírva. Márha valaki az ilyesmit tanulni akarja... :cry:
Kedves Rosta, ennél már csak az a szomorúbb, hogy ez egy keresztény portálon történhet... mit lehet erre mondani?


Bocsánat tévedtem ez tette fel a koronát


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 17:27 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Mivel már nem olvashatók azok a hozzászólások, amiről itt vitatkoztok, akár itt abba is lehetne hagyni.
Nem tudom, hogy bolhából elefánt növesztése történik, vagy jogos a felháborodás, de azt javaslom, mindenki a SAJÁT szerepén gondolkodjon el a másik elemzése helyett.
Az ebben az esetben is szenteknek bizonyultakra ez persze nem vonatkozik, tőlük ezúttal is én kérek elnézést.
:?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. dec. 10., vasárnap 22:55 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Kedves FM, Tiv! Örülök, hogy fáj az igazság Nektek. Azt mutatja számomra, hogy lelketek mélyén nem értettek egyet azzal, ami a topic-ban történt. Mármint ha igaz, amit írtam. Én így láttam a dolgot, és minden bizonnyal volt valami valós alapja a felháborodásomnak, ha a nekem is feltűnt sorok törölve lettek. Olyan gyakran nem törölnek a modik...

Ahhoz, hogy a Tavasz azt mondhassa, hogy felejtsük el a dolgot szerintem elég, ha beírtok a Mea culpa topic-ba, amit direkt az ilyen esetekre nyitottam, amikor leírhatjuk egymásnak, hogy hibáztam valami miatt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 646 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség