Áldás, békesség

Szinte hihetetlen, de igaz: ismét karácsony közeledik, ismét egy Hírlevél kerül a református családokhoz, mintegy karácsonyi ajándék. Reméljük, sok lelkileg építő, hasznos olvasnivalóval szolgálhatunk ezúttal is. A lap immáron hetedik évfolyamába lép, van hát mire visszatekinteni. Sok minden más lett az évek folyamán, sok minden állandósult. A szerkesztői gárda többször is megváltozott, de hála Istennek, elmondhatjuk, hogy már több éve van egy olyan szerkesztői kör, az ún: "kemény mag-, akik állandó jelleggel végezték és végzik is hűségesen ezt a munkát. Köszönet érte. Hiányzik azonban hozzávetőlegesen hatszáz szerkesztő még (hozzávetőlegesen ennyi gyülekezeteink tagjainak száma), akik ugyancsak segíthetnének a Hírlevelet írni, szerkeszteni, kiadni. Örömmel tudatjuk viszont, hogy a lap anyagi függetlenséget élvez, kiadási költségeihez immáron ötödik éve nagyobb összeggel járulnak hozzá keresztyén családok, így ez különösebben nem terheli az egyházközségeket. Második éve már az interneten is olvashatóak vagyunk, a www. parókia.hu oldalon, a Lapok a Parókián c. rovatban. Itt több lapszámunk is megtalálható, a gyakoribb frissítési lehetőségeknek köszönhetően. Reméljük azonban, hogy a következő évben több nyomtatásban megjelenő példányunk is lesz, s nemcsak a világhálón szörfölők olvashatják a webes változatot, hanem azok elsősorban, akik a hagyományos forma iránt érdeklődnek.

A szerkesztők és a lap létrehozatalában közreműködők nevében minden kedves gyülekezeti tagunknak áldott karácsonyt, és békés, boldog újesztendőt kívánunk.