Húsvétról, ahogy gyermekeink látják

Sok örömöt és sok-sok boldogságot jelent nekem a húsvéti ünnep.

Ez egy boldog ünnep. Nagy örömet szerez nekem, hogy együtt vagyunk a családdal.

A húsvét az egyház legnagyobb ünnepe. Krisztus feltámadását ünnepeljük.

Nekem húsvétról sok minden jut eszembe. Jézus mindenkiért halt meg a kereszten, és feltámadt, hogy mindenkinek békés, nyugodt és örök élete legyen. Köszönöm Neki, hogy akkora erőt adott, hogy így tudjak Róla írni.

Kérjük kedves testvéreinket, hogy személyi jövedelemadójuk 1 %-ával támogassák Református Egyházunkat és gyülekezetünk alapítványát. Ezek a felajánlások teszik lehetővé fiataljaink nyári táborozását is.
(1) Magyarországi Református Egyház: 0066. (technikai szám).
(2) Szeged-Kárász utcai Református Missziói Házért Alapítvány Számlaszám: UniCredit Bank 10918001-00000460-56590003./Adószám: 18459351-1-06 (ez utóbbi számot kell ráírni az SZJA másik 1%-áról rendelkező nyomtatványra).

"... és azért halt meg mindenkiért, hogy akik élnek, többé ne önmaguknak éljenek, hanem annak, aki értük meghalt és feltámadt. (2Kor 5,15)