Kedves Testvérek

Reménységünk szerint idén sikerül újra - már hatodik alkalommal - vendégül látnunk Kárpátaljáról magyar református gyermekeket, fiatalokat.

2012. június 16-23-ig lesznek vendégeink.

Kedves Testvérek!

2012. június 16-23-ig lesznek vendégeink.

Milyen segítségre van szükségünk?

1. szállás:

9 fő 15-16 éves fiatal
8 fő alsós
2 fő felnőtt kísérő részére

A szállásadásra jelentkezőket kérem, írják meg azt is, tudják-e a vendégek számára a reggelit, vacsorát, illetve a reggeli és esti szállítást is biztosítani.

2. étkezés:

bevásárlás étkeztetéshez;
tízórai, uzsonna elkészítése;
sütemény; gyümölcs; zöldség felajánlása

3. szállítás:

Szegeden, vagy a kirándulásokra (Ópusztaszer, Mórahalom,..)

4. programokra kísérés; programszervezés
5. pénzadományok

- a gyermekek Kárpátaljáról Szegedre és visszautaztatásához
- ha nem sikerül autókkal megszerveznünk a kirándulásokat: helyi és helyközi
menetjegyekre
- belépőjegyekre
- étkezésekre (tízórai, uzsonna, ebéd, és a haza utazásukhoz csomagolt útravaló )
- kézműves foglalkozások alapanyagaira
- hitoktatási segédanyagokra, melyeket a gyülekezetek otthon maradt gyermekeinek
szeretnénk ajándékba küldeni

Kérem, aki bármilyen módon segíteni tud, írja meg, vagy a 30-678-2484 telefonon jelezze. Hirdessük, hívogassunk másokat is erre a misszióra!

Június 17-én, vasárnap, 10 és 15 óra között hittan évzáró gyülekezeti napot rendezünk.  Itt vendégeinket is megismerhetjük. Az ebédre várjuk a jelentkezéseket.

A gyermekek, fiatalok idén is gyülekezetünk gyermekeivel együtt lesznek ezen a héten:

Júniusi napközis táborunkra is lehet már hívogatni, jelentkezni! (június 18. hétfő-június 22. péntek)

Kereskényiné Lívia