Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 19., csütörtök 21:38 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
tavasz: azért van ez a beszélgessünk topik, hogy itt ne legyenek off-ok, szóval írj nyugodtan bárkinek bármit :)

örülünk, h itt vagy!!!

remélem, szép napotok volt, nekem igen :)

hálás vagyok!

aludjatok jól

dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 20., péntek 07:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Tiv!

Még mindig nem találtam meg a Velem vándorol c.éneket,úgyhogy ha ráakadsz, szólj,légyszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 20., péntek 08:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
dorcsika írta:
tavasz: azért van ez a beszélgessünk topik, hogy itt ne legyenek off-ok, szóval írj nyugodtan bárkinek bármit :)
örülünk, h itt vagy!!!
dorcsi


Köszi Dorcsi, aranyos vagy. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 20., péntek 09:07 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
tavasz írta:
Köszi Dorcsi, aranyos vagy. :)


igazán nincs mit :)

legyen szép napod!! olyan jó, h. süt a nap :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 20., péntek 16:38 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Miért csak a magánpraxissal rendelkező orvosok végzik lelkiismeretesen munkájukat (tisztelet a kivételnek), akiknek nem kis mértékben kell fizetned? :?

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 20., péntek 21:19 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Egy rövid sztori: Nyáron műtötték a lábaimat, és a legmesszemenőbbig meg voltam (vagyok) elégedve az összes orvosommal. Rendkívüli módon figyeltek rám, elsőre megjegyeztek, a második találkozáson már a folyosón messziről megismert az orvos. Részletesen elmagyarázta, hogyan fog zajlani a műtét, elmutogatta a röntgenképeken, lerajzolta...szóval tudtam, mi fog történni odaát, a függöny másik oldalán. Két orvosom volt, akinél a szakrendelésen jelentkeztem, mondta, hogy bár ő szeret és tud bütyköt operálni, de azért megkérné azt az orvost, akitől ő is tanulta, mert hát mégiscsak egy 22 éves lábról van szó, amit reménység szerint jó sokáig fogok még használni. Közben kiderült, hogy ez a másik orvos egy lelkész fia, sőt az unokaöccse ószövetségi tanszékvezető, el is lőtte rögtön a teológus-geológus viccet. Aztán a műtőben is erről ismertem meg (mert csak a szeme látszott ki a steril cuccból), és nagyon jól esett, hogy így emlékszik rám. Az aneszteziológus néni úgy beszélt velem, mintha az unokája lennék: tündérkém, bogaram. Máskor ez idegesíteni szokott, mert büszke és öntudatos huszonéves vagyok, de akkor nagyon jól esett. Sőt mivel mondtam, hogy nem ittam kávét, ezért fáj a fejem, adott az infúziómba koffeint, úgyhogy intravénásan kávéztam :*: És ő tényleg akkor látott először. És nem éreztem azt egy percig sem, hogy tőlem akár egy lyukas 10 fillérest is várnának. Ettől függetlenül adtam nekik pénzt és ajándékcsomagot, virágot, aminek nagyon örültek, sőt az orvosom 2 nap múlva a kötözésen is említette, hogy milyen márkás bort kapott tőlem, köszöni, majd valami nagy alkalommal fogja kinyitni.
Egyszó, mint 100, maximálisan meg voltam elégedve velük. Persze lehet, hogy ők a tiszteletre méltó kivétel. Bár a SOTE Ortopédiai Klinikáját mindenkinek merem ajánlani, mert nagyon rendes orvosok dolgoznak ott.

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 21., szombat 19:47 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 14:25
Hozzászólások: 24
Kedves Erika! :)

Látom hogy a Velem vándorol utamon Jézus... éneket keresed, azt amelyik így folytatódik: Gond és félelem el nem ér... ?
Akkor szívesen segítek, csak azt mondd meg hová írjam, és hogy kérede-e a kottát is? :)

DE ha mp3-ban keresed, úgy sajna nem segíthetek :(

Szeretettel
Lídia


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 21., szombat 19:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Kedves Lídia!

Nagyon figyelmes vagy, köszönöm szépen. Az a helyzet,h. azt szerettem volna, ha Cilla meghallgathatta volna ezt az éneket, a szövege, kottája nekem is megvan.Tehát hallgatható formában kellene..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 13:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Najda!

Integessél már,h. lássam itt vagy-e?
Mi volt a suliban? Miből lesz vizsgád?A találkozóra rezerváltam egy helyet Magácskának a kocsiban :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 21:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Kővé dermedve néztem, mi van Pesten, vertem a fejemet a falba, minek engedtem el a gimis fiamat az 56-os ünnepségre. De már hála az Úrnak, épségben hazaértek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 21:28 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Én is a TV-t bámulom, és megnyugodva láttam, hogy még épségben vannak a szüleim. Lassan haza is érnek, hála Istennek nem történt semmi bajuk.
(azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy mennyire szomorú a lelkem, hogy ilyen országban kell élni, ahol az ember nem vehet részt egy forradalmi megemlékezésen... :( )

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 21:49 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 13:13
Hozzászólások: 260
én is szomorú vagyok :(

és még jobban nincs kedvem tanulni a holnapi zh-mra... :(

bár, a mostani helyzetet látva az se biztos, h egyáltalán el tudok majd menni holnap reggel a Blahára suliba... :(

imádkozzunk

jóéjt

dorcsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 23., hétfő 23:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Sziasztok!

Kővé dermedve néztem, mi van Pesten, vertem a fejemet a falba, minek engedtem el a gimis fiamat az 56-os ünnepségre. De már hála az Úrnak, épségben hazaértek.


A Himnuszt énekeltük a fidesz megemlékezésen, amikor javában terelték arrafelé gázzal, és lövöldözve a Deák téri demonstrálókat, és már gumilövedékkel lőtték az Asztóriánál a békés, Himnuszt éneklőket is. Legalábbis akik ott álltak ezt mondják... :(

Azt hiszem rosszul gondolja a Gyurcsány, hogy ez egy lefutott dolog, szerintem ezért felelnie kell!

Sok erőt az előttek álló napokhoz Nektek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 05:10 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Idézet:
Azt hiszem rosszul gondolja a Gyurcsány, hogy ez egy lefutott dolog, szerintem ezért felelnie kell!


ezért MINDNYÁJUNKNAK felelni kell...

a kődobálóknak, a borda közé rúgóknak, a kődobálók és borda közé rúgók BÁTORÍTÓINAK és mindenek előtt azoknak a keresztényeknek, akik ELÉGEDETTEN nézték a gyűlölet-áradást...

szvsz...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 06:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
net2rist írta:

ezért MINDNYÁJUNKNAK felelni kell...

a kődobálóknak, a borda közé rúgóknak, a kődobálók és borda közé rúgók BÁTORÍTÓINAK és mindenek előtt azoknak a keresztényeknek, akik ELÉGEDETTEN nézték a gyűlölet-áradást...

szvsz...



Net,miből gondolod, h. volt olyan ember, akit ez a szörnyűség megelégedéssel töltött el?

Láttam, ahogy egy férfit letepernek, ütik-vágják, már bilincselték, ahogy az elhaladó rendőrökből még legalább 2 csak úgy menet közben belerúgott, s mikor észrevették,h. kamerázzák őket,gyorsan sorfalat állva takarták ,h. mit művel legalább 10 rendőr egy megbilincselttel..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség