Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 68  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. aug. 27., hétfő 13:24 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Megvolt az első munkanap. Tündi jól viselte. Remélem, ugyanígy lesz ezentúl is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 27., hétfő 13:39 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
juhéjjj!!! :D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 27., hétfő 17:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:) dobb.

Szombat este megint én aludtam bele előbb az esti mesébe. És azzal fejeztem be félálomban, hogy "És Hamupipőke megkérdezte: ugye én is mehetek a bálba? A gonosz mostoha pedig azt válaszolta neki: Persze, Hamupipőke, pont van még egy hely a kocsiban!".
Gyuri azt mondta tegnap, hogy fel fogjuk venni, amiket félálomban mesélek, és eladjuk magyar népmesének...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 27., hétfő 19:32 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
:*:

_________________
Én választottalak titeket.. Jn 15,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 29., szerda 03:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Fél háromkor felébredtem, és mostanra adtam fel a visszaalvási kísérleteket. Lettek ötleteim, amiken gondolkodom itt az éjszakában. Tündinek cseresznye lesz a jele. Tegnap elmentünk a bölcsibe, bemutatkoztak a nagyik, meg megbeszéltük a jövő heti kezdést, közben Tündi elment körülnézni, biciklizett kicsit, aztán leült egy asztalhoz játszani. Büszke voltam rá.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 29., szerda 13:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:) túl vagyok a harmadik munkanapomon. Komoly munkát még nem végeztem, az érzéseim pedig vegyesek. A lényeg: a meló nem életcél! Vagyis a világegyetem talán megóvható a szörnyű szétrobbanástól akkor is, ha engem munkahelyi kudarc ér.
Depersze erről (egyelőre) szó sincs. Lett viszont egy rohadtjó projektötletem! Ha diák lennék, és ilyen projekt lenne a napköziben, én tolonganék, hogy napközis lehessek. És ha egyedül csinálnám, gyereketk nélkül, még csak a fogadtatása és a kimenetele sem lenne kérdéses a dolognak, de egyelőre vannak ilyen bizonytalan tényezők, mint a projekt többi résztvevője. Meg ilyenek.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2007. aug. 29., szerda 14:21-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 29., szerda 13:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Kifelejtettem a mai nap nagy hőstettét: annyi év után végre kiléptem a sportbarátok munkaközösségéből! Mert utálom a sportokat, és ezentúl se szeretnék semmit sportolni. Érdekes, de a tornatanár ezt nem tekintette akadálynak, és formálisan nem is fogadta el a lemondásomat a tagságról, viszont aztán tüntetően nem mentem el a munkaközösségi nyitóértekezletre, amiből csak kénytelen volt tudomásul venni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 30., csütörtök 17:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Hajj. Megvolt ma a nyitóértekezlet. És nem volt jó hangulatú. Én úgy emlékeztem, hogy ilyenkor még mindenki lelkes, és vidáman tervezgeti, hogy mennyi jó dolgot fog csinálni a gyerekekkel. És hát vagy rosszul emlékeztem (magamból indultam ki?), vagy mindenki apránként és folyamatosan kedvetlenedik elfele, és ez nekem most a hosszabb kihagyás után szembeszökő.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 30., csütörtök 18:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Tündivel tegnap este néztük a vukot, és annál a jelenetnél, mikor Vuk megkérdezi Karaktól, hogy 'Én nem is vagyok igazi róka?', Tündi megkérdezte tőlem, hogy 'Te nem vagy igazi anya?' - kisebb kiakadás.. aztán: 'Én nem vagyok igazi Tündi?'. Megnyugtattam, hogy ő százszázalékos Tündi, én pedig százszázalékos anya vagyok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 30., csütörtök 18:42 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
--


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2007. szept. 01., szombat 06:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 30., csütörtök 19:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
--


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2007. szept. 01., szombat 06:25-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 31., péntek 13:40 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:) Terry Pratchett Erik című regényét olvasom. Alcíme: Regény a korongvilágon. Egy újabb letehetetlen könyv. Zseniálisan jó :D. A magyaros kollégától kaptam kölcsönbe, ő nagy rajongó, hétfőre már hoz is nekem egy következő részt, hogy folyamatos legyen az ellátottság :D. Úgy láttam, jól esett neki, hogy nekem őszintén ennyire tetszik az ő kedvenc könyve.

Hétfőn már évnyitó. Kiskosztüm, vagy öltöny / mindegy, csak ne csöpögjön / a véred a kőre a munkahelyi miliőbe.

A projektkémet tervezgetem, már pár embernek elmeséltem, és eddig mindenki nagyon jó ötletnek tartja.

És hétfőn lesz Tündi első napja a bölcsiben. Az én pici babám...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 01., szombat 06:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Tegnap gyüli. Büszke voltam Tündire :). Voltak papírok meg színesceruzák a gyerekeknek, és az én tündérem szépen odaállt a nénik-bácsik mellé, és két ceruzát egymáshoz ütögetve aktívan részt vett az éneklésben. Még énekelt is egy kicsit. Az első pár percben pedig - nagyon álmos volt, ennyi ideig tudta csak együtt tartani a figyelmét - még a ritmust is eltalálta. Aztán meg sokat rohangásztak ott, meg játszottak, meg huzakodtak mindenféle apró tárgyon. Jót beszélgettem a lánnyal, aki vitt minket.
Most kellemesen álmos vagyok. Jó hideg lett :S.
Gyuritól kaptam egy nemzetiszínű rovásábécés karkötőt. Első reakcióm az volt, hogy 'necsináldmár, mélymagyarnak néznek'. Sőt, olyannak, aki nem tudja a rovásábécét, és a csuklójáról kell nézze :S. De Gyuri azt mondta, hogy ebben semmi mélymagyar nincs, nekem vette, mert tudta, hogy szeretem a rovásírást - tényleg szeretem, balkezeseknek zseniális - meg tényleg, gondolt rám, meg minden... Viszont akkor sem vagyok hajlandó ennek a kedélyes népi utálkozásnak egyik oldalára sem beállni! Egészegyszerűen nem. És ez nem látszik rajtam, ha csak így fölveszem ezt a karkötőt. Kéne valami - hogyishívják? - balliberális karkötő a másik kezemre ellensúlyozásképp. Majd még gondolkodom rajta. A cannabis-levél talán nem lenne szerencsés a gyerekeknek a suliban, annak ellenére, hogy én plö nem szeretném, ha Tündit, mikor majd véletlenül egy házibulin hülyeségből beleszippant egy füves cigibe, vagy a diszkóban elhiszi az idióta barátnőjének, hogy jobb lesz a buli, ha bekap egy bogyót, rögtön bevinnék és bezárnák. Majd még gondolkodom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 01., szombat 07:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
--


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kamilla 2018. feb. 27., kedd 15:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. szept. 05., szerda 08:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Tündi elkezdte a bölcsit, nehéz.
Engem dolgozni hord a penész
(a gyerekek szerint, amúgy a 46-os busz)

Ma már a második munkanapom lesz, ijesztő. Hiába készülök rá tavasz óta, felkészületlenül ért. Nem is tudom, hogy lehet felkészülni arra, hogy három év csönd után egyszerre húsz gyerek üvölti egyszerre húsz irányból, hogy kamilllanééénniiiiiii.

Kicsit kivagyok, felborult minden.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 68  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség