Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 46  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 08:02 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Blue highway ACE írta:
annak kijárt az arcába a gumilövedék és könnygáz. "

??????????????????????
Na jó, megbocsátok neked, mert nem tudod, mit beszélsz... Ha te lennél az a szerencsétlen, akinek kilőtték a szemét, és még mindig az arcüregében van a gumilövedék, biztos másképp gondolnád.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 08:29 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Blue highway ACE írta:

Remélem a BRFK-nál ezért megüti valaki a bokáját. Meg a tulkapásokat elkövető rendőröket. Pl azt a fickó aki elkocogott egy letepert tüntető mellett, kényelmesen a bordái közé rúgott kettőt -mintegy mellékesen- majd kocogott tovább a dolgára.




e felől nincsenek kétségeim. A kis embereken mindig elverik a port.
aki a parancsot kiadta ilyen hozzáálláshoz, annak lesz a kezében a bot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 08:48 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
32ezüst írta:
Na jó, megbocsátok neked, mert nem tudod, mit beszélsz... Ha te lennél az a szerencsétlen, akinek kilőtték a szemét, és még mindig az arcüregében van a gumilövedék, biztos másképp gondolnád.

Talán nem kellene odamenni autókat borogatni rendőröket provokálni hajigálni.
Aki egy követ emel egy rendőrre, annak kijár a gumilövedék és akkor még nagyon humánusak voltak vele.
Egy nálunk demokráciában sokkal nagyobb hagyományokkal rendelkező országban ha egy rendőrt csak megböksz a vállán, hatóság elleni erőszakért leültetnek. És igazuk van, mert csürhe csak ezen a nyelven beszél.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 09:00 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
magamtól idézek...
Idézet:
"Azt hiszem rosszul gondolja a Gyurcsány, hogy ez egy lefutott dolog, szerintem ezért felelnie kell!"


ezért MINDNYÁJUNKNAK felelni kell...

a kődobálóknak, a borda közé rúgóknak, a kődobálók és borda közé rúgók BÁTORÍTÓINAK és mindenek előtt azoknak a keresztényeknek, akik ELÉGEDETTEN nézték a gyűlölet-áradást...

szvsz...


ITT és MOST csak EGYETLEN lehetséges keresztény hozzáállás van: a gyűlölettel SZEMBE KELL FORDULNI

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 09:13 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Idézet:
Hír tv

2006-10-24 08:05
Gergényi: A randalírozók döntöttek, hogy az Astoria felé hátrálnak

A randalírozók döntöttek úgy, hogy az Astoria felé hátrálnak a rendőri oszlatás elől - erről Gergényi Péter Budapest rendőrfőkapitánya beszélt a köztévé reggeli műsorában. A tábornok ezzel cáfolta, hogy a karhatalmi erők a Fidesz rendezvénye felé terelték volna a tüntetőket.


A Hír tv-n grammra lehetett követni, hogy nyomják a Deák térről a tüntetőket rá az Astoriánál békésen ünneplő fideszes emberekbe. A hazafelé igyekvő fideszes anyákat, családokat, fiatalokat válogatás nélkül verték.

Minden aljasságnak van határa. Remélhetőleg ennek a regnáló, rothadó rendszernek is


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 09:48 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
erről beszéltem...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 10:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Hány ártatlan embert, anyát, gyereket, csecsemőt! kell még véresre verni, hogy ezek a - nem minősítem őket - eltűnjenek?
Na, erre adjatok keresztyén megoldási javaslatot.

net: szerinted hogy lehet egy ilyen gyűlölettel szembefordulni? Én tudnám gyűlölet nélkül dobálni a molotov koktélokat... Szerencsére odafönt vigyáznak rám, hogy két pici gyerekkel nem tudok kimenni...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 10:32 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
drága ezüstözött (picitpiszkos) arany vákuumtartó...

PONT ERRŐL beszélek!!!! pl. TE TUDNÁD... és tudod, még HÁNY ILYEN KERESZTÉNY van, aki SZINTÉN BEÁLLNA?

valami fantasztikus volt Martin Luther King mozgalma abból a szempontból h a VERESÉGÜKKEL harcoltak ki egy sor dolgot...

a "jogos gyűlölet" szabadon engedése viszont ahhoz vezet, hogy a hatalom "jogosan konzerválhassa" a jogtalan állapotot...

VAGY legyél terrorista (és akkor az a néhány gyerek, asszony, miegymás, akik beleTERELŐDTEK a szórásba, nem probléma (lásd palesztin hősök))
VAGY akkor legyünk már keresztények...

a KERESZTÉNY TERRORISTA fogalmán még dolgozni kell, nem igazán definiált fogalom, bár HALLOTTAM már "ebbe torkolló" kijelentéseket, MINDKÉT OLDALRÓL... :(

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 10:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Igen, én is erről beszélek... Keresztény terrorista nem kéne, hogy legyen. De kell legyen más megoldás. Csak mi? Álldogálljunk még 37 napig a Kossuth téren, ha visszaengednek egyáltalán, és hallgassuk, hogy "lehet tüntetni, majd megunják"?
És igen. Megunják, ha nincsenek események. Indulatok nélkül az emberek hazamennek, és előbb-utóbb már a híreket se hallgatják meg, beletörődnek a változtathatatlanba és visszasüppednek a mindennapi Győzike és Hoszéármándó nézésbe...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 10:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
net2rist írta:
VAGY legyél terrorista (és akkor az a néhány gyerek, asszony, miegymás, akik beleTERELŐDTEK a szórásba, nem probléma (lásd palesztin hősök))
VAGY akkor legyünk már keresztények...

a KERESZTÉNY TERRORISTA fogalmán még dolgozni kell, nem igazán definiált fogalom, bár HALLOTTAM már "ebbe torkolló" kijelentéseket, MINDKÉT OLDALRÓL... :(


Én azért ezzel a terrorista szóval óvatosabban bánnék a helyedben. Már a Gyurcsány is ráfaragott egy évvel ezelőtt, amikor ész nélkül terroristázott. Alig győzött bocsánatot kérni...!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 11:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Azért lássuk csak, kik is tüntettek az elmúlt hónapban a kormány ellen:
gazdák, orvosok, gyógyszerészek, diákok, baumag károsultak, tanárok, ... nem tudom felsorolni mindet... De azt hiszem, mindenki képviseltetve volt már. Tényleg minden rendben van? És mi a válasz a kormány részéről? A szokásos "Na és?"
A tegnapi pedig ki tudja, hogy tüntetés volt-e vagy micsoda... Egyszerűen sok ember volt az utcákon, és a rendőrök próbálták agyba-főbe verni őket.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 11:02 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
én bocsánatot kérek tőled, akár előre is :)

szerintem az a "forradalmár", aki a nyomorult félpajzsos rendőr LÁBÁT eltöri vasdoronggal, vagy úgy fejbedob egy gyanútlan járókelőt egy utcakővel, hogy az azóta is kómában fekszik... hát az kb. KIMERÍTI a terrorista fogalmát...

nem számítottam arra, hogy bárki is megértse Martin Luther Kinget ITT és MOST :(
de OLYAN SZÍVESEN CSALÓDTAM VOLNA... :( (sóhaj)

ezüstke: az a gáz, hogy MAGA a kossuth tér vált Győzike és Hoszéármándó konkurrens valóságsójává...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 11:05 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
"Vasárnap alakalom után elmentünk a Káli-medencébe! Ma egész nap ott túráztunk, gyönyörű helyeken, kedves emberek között, jó hangulatban, csend, nyugalom, béke...
Egyszer csak hívnak az ismerősök, hogy hazafelé kerüljük a belvárost, mert megint áll a bál.
Hazaértem, és látom, hogy sajons igaz. És most imádkozom, hogy mielőbb legyen ennek az egésznek vége. Ez nem forradalom, nem is tünteés már, hanem fejetlenség, káosz, és néhány elkeserítően vidám nap a Sátánnak, aki röhög a markába, és elégedetten szemléli a művét. Imádkottazok ti is!! A világnak Krisztus kell!!! Nem más!!!
Remélem minnél kevesebb hívő van kint


Nekem voltak kinn ismerőseim, és felháborova menekültek haza. Amikor ők békés résztvevőként kaptak a gumilövedékekből, akkor kicsit elegük lett.
És az a baj, h nagyon megy egymás hergelése. A rendőrök ezzel mégjobban hergelik a népet. Mert ennek hatására a béjés járókelőkben is felmegy a pumpa. És ha már egy hívő embert alig lehet visszatartani hogy ne menjen dühöngve az utcára vissza, akkor mi van egy nem hívővel?
...
A sátán most tényleg röhög a markába. De nekünk nem menekülni kéne, elbújni és túlélni. Hanem harcolni, nem kinn a tereken, hanem imában, szellemi síkon. Benn a gyülekezetekben...
Nem akarunk holnap Nap utcában ezért imádkozni? Ifi IT előtt vagy után? Hmmm?
...
A pesti botránysorozat egy olyan csatává fajult,a minek nincs győztese.
Csak a keresztények tudják megnyerni!

Hajrá imacsoport!"

nekem HOZZÁJUK van közöm!
ez az EGYETLEN módom arra, hogy SZEMBEFORDULJAK a gyűlölettel
én ennyit tudok tenni...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 11:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
net: Nem is rossz ötlet...
Menjetek ki minél többen a Kossuth térre... vagy jelöljetek ki alternatív helyszínt... és imádkozzatok, hátha megsajnál titeket a fleto, és önként távozik... aztán még egyszer bérmálkozik, abban már úgyis gyakorlata van...

Ha Isten azt akarta volna, hogy mindent Tőle kérjünk, akkor Jézus még mindig itt mászkálna közöttünk, és Ővé lenne a világ legforgalmasabb rendelője.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. okt. 24., kedd 11:42 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
nincs szánalmasabb a materialista "hívőnél" :(

ja, és jó hírem van: Jézus ITT MÁSZKÁL közöttünk... és a rendelőjében TÉNYLEG TÖMEG VAN!!

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 682 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 46  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség