Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1846 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 124  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 09:42 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Én most teljesen komolyan és tárgyilagosan arra lennék kíváncsi, hogy az a 8 autó került-e annyiba, mint Gyurcsány eddigi autói? Erről nincs adat valahol?
Mert lehet ám 1 drága autó helyett 3 olcsóval is utazni, meg fordítva...

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 09:54 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Nem az a lényeg,hogy mennyibe kerül egy gépjármű amit a miniszterelnők használ,hanem az,hogy az mennyire felel meg az aktuális biztonsági elvárásoknak.

legalábbis a kicsit is hozzá értők számára a laikusok meg maradnak a számoknál.

:wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 09:58 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
még egy "apróság": Orbánnak is páncélozott BMWje van, igaz, hogy külhoni magyar támogatóktól...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 10:16 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Tamás12 írta:
Én bennem sincs a bűn iránt tolerancia!
Homoszexuálisok és kész!
Az a felháborító hogy a mai hírekben az "őket" nem komáló és ellenük tüntetőket, Homofóbnaknevezték!
A dologban a fóbia szó mint egy szellemi rettegésben betegesen tartózkodóra utal, a Fóbia szó jelentése szerint!
Szóval akiknek nem tetszenek ők , azok a betegek! :!: :idea:
Ír az Ige arról hogy az igazságnak félre kell tétetnie, amikorra eljön a hamis prófáéta! Ez simán a kezdetnek elmegy, ha ez a normális és az a beteg aki Isten igéje szerint nézi őket!
A véleményed motívációjával egyet értek , de a kifejezésben nem adnék támadási oldalt !
Szeretettel Tamás


Nem emlékszem rá,hogy Jézus tüntetést szervezett volna a paráznák ellen.

Arra viszont igen,hogy nem tett különbséget bün és bün között.

Hogy konkrétabban fogalmazzak mitől bünösebb egy homoszexuális,mint
egy olyan heteroszexuális aki úgy váltogatja a nemi partnereit mint
más a fehérnemüit.

Még sem hallottam még arról ,hogy ezeket az embereket becsmérelné a társadalom.

Szóval ez a "buzizás"pont olyan mint a cigányozás vagy zsidózás,kell keresni egy kisebbséget akikre rálehet dönteni a bilit,hogy még véletlenül se a saját hibáinkkal foglalkozzunk,hanem máséval.

Ráadásul amikor ezt keresztényi szosszal öntik le az már kimondottan undorító.

A "buzizáshoz" nem Istennek hanem a sátánnak van csak köze.

Isten számára mindenki egyformán bünös aki nem Őt válassza.

Ha pedig a homoszexualítás egy betegség"amit nem tudok"de ha az,és
így betegembereket becsmérelnek,akkor legközelebb a"rohadt taknyosakat"dobálják meg a tüntetők influenza járvány idején.

Elvégre,hogy képzelik,hogy azt az undorító váladékot ami kijön belölük mások elött adják ki magukból.

Lassan el is juthatunk a nácik árja szintjéhez,ahol a szellemi fogyatékosokat mint selejteket egyszerűen elgázosították.

Ez lennre a Jézus álltal kijelölt út ? kétlem,ez már a sátán útja,amely nem a mennybe vezet,hanem a lilaködös fellegekbe.

Szeretettel Gabriel


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 11:20 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Gabriel!
Most nagyon eltolódtál szélsőséges irányokba!

Semmivel sem jobb a partnereit cserélgető hetero, mint az állandó partneres homoszexuális. De ha ezt reklámozzák, és engem homofóbnak neveznek, mert bűnnek nevezem a bűnüket, akkor nehogy már nekik legyen igazuk!

Vagy akkor mondjuk azt, hogy egyikünk sem különb a deákné vásznánál, és mindenki hallgasson, nehogy már valakit figyelmeztessünk, ha Istennek nem tetsző dolgot csinál.

A keresztyén élet őrálló felelősséggel is jár!

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 11:30 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
http://www.parokia.hu/ext/forum/viewtopic.php?p=26033&highlight=#26033

amúgy 1etértek veled, Jenny :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 12:10 
Róma 1.
25. Mint a kik az Isten igazságát hazugsággá változtatták, és a teremtett dolgokat tisztelték és szolgálták a teremtő helyett, a ki mind örökké áldott. Ámen.
26. Annakokáért adta őket az Isten tisztátalan indulatokra; mert az ő asszonynépeik is elváltoztatták a természet folyását természetellenesre:
27. Hasonlóképen a férfiak is elhagyván az asszonynéppel való természetes élést, egymásra gerjedtek bujaságukban, férfiak férfiakkal fertelmeskedvén, és az ő tévelygésöknek méltó jutalmát elvevén önmagokban. 28. És a miképen nem méltatták az Istent arra, hogy ismeretökben megtartsák, azonképen oda adta őket az Isten méltatlan gondolkozásra, hogy illetlen dolgokat cselekedjenek;

Jézus Krisztus azért jött, hogy a BŰN uralmát megtörje, ami miatt az ember KÉPTELEN- LEHETETLEN NEKI - hogy ebből kijöjjön!
Ezért gyógyulhat meg egy bálványimádó élet. Az enyém is!!!!
Jézus három olyan uralmat szüntetett meg, ami az ember akarat erején felül áll:
- BŰN
- HALÁL
- SÁTÁN
Mert az Ő hatalma ezek fölötti.


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 14:20 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
JennyT írta:
Gabriel!
Most nagyon eltolódtál szélsőséges irányokba!

Semmivel sem jobb a partnereit cserélgető hetero, mint az állandó partneres homoszexuális. De ha ezt reklámozzák, és engem homofóbnak neveznek, mert bűnnek nevezem a bűnüket, akkor nehogy már nekik legyen igazuk!

Vagy akkor mondjuk azt, hogy egyikünk sem különb a deákné vásznánál, és mindenki hallgasson, nehogy már valakit figyelmeztessünk, ha Istennek nem tetsző dolgot csinál.

A keresztyén élet őrálló felelősséggel is jár!


Én egy szóval sem mondtam,hogy a homoszexuálisok reklámkampánya jó,nem erről beszéltem.
Hanem általánosságban az emberek viszonyáról a homoszexuálisokkal szemben.

És igen egyikünk sem különb a deáknévásznánál .

ha pedig Istennek nem tetsző dolgot látunk akkor szóljunk ha úgy érezzük ez Isten akarata.

Az örálló felelőség jól hangzik,de könnyen átmehet vallási fanatizmusba "a hit védelmére hivatkozval".

Egy kereszténynek szerintem két dolgot kell tennie ,előszőr is mindig és mindenhol Krisztusra mutatni,másodszor,hogy ez hiteles is legyen,a keresztényi értékrendnek megfelelő életvitelt folytatni,
nem önerőből hanem Krisztus erejére támaszkodva.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 14:55 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
exrefis írta:
Mivel ez egyébként nem túl sűrűn fordul elő, itt most meg kell jegyeznem, hogy Rosta pajtással értek egyet. :)
Ilyen is van... jé :)
exrefis írta:
B*zi szó nem önmagába csúnya, hanem a mögötte lévő tevékenység értékítéletét hordozza. A meleg szó ugyanígy kezd pejoratív jelentést hordozni. Másik lehetőség, hogy sikerül valóban normális dolognak elfogadtatni a homizást. Ez a nyomulás elég jól érzékelhető a világban, jó lenne ha ebben nem követnénk.
A b*zi szó számomra csúnya szó, ahogy a k*rva, stb. szavaink. Lehet azt is mondani, hogy homoszexuális, esetleg meleg, meg azt, hogy prostituált, örömlény, stb. Az két külön dolog, hogy maga a szó mit jelent, vagy hogy milyen stílus. Az egy dolog, hogy a jelentése egy bűnös dolog, viszont a stílus nem azt jellemzi, akire használják, hanem azt, aki használja. Ha azt mondom, hogy prostituált, akkor valamit a nevén neveztem, ha azt mondom, hogy k*rva, akkor azzal saját stílusomat is jellemeztem.
GABRIEL777 írta:
Hogy konkrétabban fogalmazzak mitől bünösebb egy homoszexuális,mint egy olyan heteroszexuális aki úgy váltogatja a nemi partnereit mint más a fehérnemüit.
Ez egy nagyon jó gondolat! Teljesen egyetértek. Bűn és bűn között az Úr szemében nincs különbség. Aki hetente váltogatja a partnereit, az akkor is bűn, ha heteró az illető. Pl. azok az emberek, akik a melegfesztiválon kinn vannak, számomra ugyanolyanok, mint a hasonló stílusú heterók. Akik meg melegek, és csöndben meghúzzák magukat otthon, azokat meg én nem akarom bántani.
GABRIEL777 írta:
Ha pedig a homoszexualítás egy betegség"amit nem tudok"de ha az,és így betegembereket becsmérelnek,akkor legközelebb a"rohadt taknyosakat"dobálják meg a tüntetők influenza járvány idején.
Elvégre,hogy képzelik,hogy azt az undorító váladékot ami kijön belölük mások elött adják ki magukból.
A homoszexualitás szerintem inkább pszichológiai "betegség". A lényeg az, hogy fel kéne ismerni azt, hogy ez a dolog nem normális, hanem deviancia, és akkor sokkal könnyebb lenne "kigyógyulni" belőle. Tehát amint már írtam, az se jó megoldás, ha úgy teszünk, mintha teljesen normális dolog lenne, és az sem jó, ha mereven elutasítjuk, utáljuk őket, b*zinak nevezzük őket, ezzel megsértve őket. Az egyetlen megoldás az, hogy toleránsan bánunk velük és megmondjuk nekik, hogy van más lehetőség is. Mindezt türelemmel.
Az influenza járványos példánál maradva: Az influenzások nem fognak influenzás fesztivált szervezni és azt állítani, hogy taknyosnak lenni normális és meg sem akarnak változni (gyógyulni). És ellentüntetők sem fognak kimenni és "rohadt taknyosok"-nak nevezni őket. Hanem egyszerűen elmennek az orvoshoz.

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 16:15 
Egyet értek Teomóval, a "csillag szavak" - nem találom a billentyűzeten a jelet - használatáról.
Amióta megtértem a káronkodástól is meg tudott szabadítani Jézus Krisztus. Nem esik jól senkit ilyen szóval illetni.
Régen rengeteget káronkodtam, a kötő szavaim között szerepelt sok "ékes" szó.

Mondom, hogy hatalma van a bűn felett! :-)
Még az én bűneim felett is!

A homoszexualitás nem betegség, hanem egy bűnnek a következménye!
Én inkább hiszek Isten kijelentésének, mint pszichológusoknak, vagy gén sebészeknek, vagy .....

És nem a bűnöst kell elpusztítani, hanem segíteni kell neki, hogy Jézushoz találjon, mert NEKI van hatalma a bűnt megmutatni és ebből bárkit kivezetni.

Az őrálló feladata ELMONDANI azt ami a VALÓSÁG!
Ha ELMONDTA - nevezzék őt ezért vallási fanatistának, vagy közösítsék ki ezért akár - akkor a feladatát teljesítette.

Róma 1.
25. Mint a kik az Isten igazságát hazugsággá változtatták, és a teremtett dolgokat tisztelték és szolgálták a teremtő helyett, a ki mind örökké áldott. Ámen.
26. Annakokáért adta őket az Isten tisztátalan indulatokra; mert az ő asszonynépeik is elváltoztatták a természet folyását természetellenesre:
27. Hasonlóképen a férfiak is elhagyván az asszonynéppel való természetes élést, egymásra gerjedtek bujaságukban, férfiak férfiakkal fertelmeskedvén, és az ő tévelygésöknek méltó jutalmát elvevén önmagokban. 28. És a miképen nem méltatták az Istent arra, hogy ismeretökben megtartsák, azonképen oda adta őket az Isten méltatlan gondolkozásra, hogy illetlen dolgokat cselekedjenek;


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 18:47 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
kavics írta:
"csillag szavak" - nem találom a billentyűzeten a jelet
a 9-es felett

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 18:50 
Köszi, nekem ott ) van, vagy ´ .
Mind1, azért köszönöm, legfeljebb kerülöm ezeket a szavakat még csillag formában is :-)


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 18:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Teomo írta:
A b*zi szó számomra csúnya szó, ahogy a k*rva, stb. szavaink. Lehet azt is mondani, hogy homoszexuális, esetleg meleg, meg azt, hogy prostituált, örömlény, stb. Az két külön dolog, hogy maga a szó mit jelent, vagy hogy milyen stílus. Az egy dolog, hogy a jelentése egy bűnös dolog, viszont a stílus nem azt jellemzi, akire használják, hanem azt, aki használja. Ha azt mondom, hogy prostituált, akkor valamit a nevén neveztem, ha azt mondom, hogy k*rva, akkor azzal saját stílusomat is jellemeztem.

Kedves Teomo!
Ezzel nagyon megkönnyítetted számomra az érvelést. :)
Keress rá a k*rva szóra a Bibliában. Remélem a Biblia stílusát nem akarod kifogásolni. Ez a szó is mint a másik éppen a jelentése miatt kapott "csúnya" szinezetet.
Egyébként pontosan azt jelenti mint amit az idegen változataik homoszexuális, prostituált.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 19:13 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
Utánna meg a buzi szóra,és megfogsz lepődni,mert hogy nem lessz benne a Bibliában :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 09., hétfő 20:05 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
GABRIEL777 írta:
Utánna meg a buzi szóra,és megfogsz lepődni,mert hogy nem lessz benne a Bibliában :wink:
Te is meg fogsz lepődni, ugyanis benne van a Bibliában... :D Ezékiel 1, 3
kavics írta:
Köszi, nekem ott ) van, vagy ´ .
Mind1, azért köszönöm, legfeljebb kerülöm ezeket a szavakat még csillag formában is :-)
Nem a betűk fölötti 9-esre gondoltam, hanem a billentyűzet jobboldalán lévőkre. De Szerintem is jobb, ha még csillagos formában is kerülöd őket. :D

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Teomo 2007. júl. 10., kedd 09:01-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1846 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 124  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség