Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1846 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 124  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. júl. 11., szerda 20:21 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 14:02
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Budapest, Rákosborzasztó (É.sz. 47°29'42.86'', K.h. 19°15'51.77'')
cilla írta:
Volt egy kis időm.Végigolvastam amit írtatok.Elszomorít.
Üdv mindenkinek szeretettel cilla
Konkrétan micsoda?

_________________
"Bizony boldog ember, akit Isten megfedd! A mindenható fenyítését ne vesd meg! Mert ő megsebez, de be is kötöz, összezúz, de keze meg is gyógyít." Jób 5, 17-18


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 13., péntek 10:47 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
na EZ hír... indulok is kinyomozni, h MI TÖRTÉNT!! (elvégre MIRE JÓ, ha az embernek van Indiában keresztény barátja...)

http://www.nepszava.hu/default.asp?cCenter=article.asp&nID=926795

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 13., péntek 11:09 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
na EZ hír... indulok is kinyomozni, h MI TÖRTÉNT!! (elvégre MIRE JÓ, ha az embernek van Indiában keresztény barátja...)

http://www.nepszava.hu/default.asp?cCenter=article.asp&nID=926795

Egy biztos, hogyha igaz az öngyilkosság, akkor nem igaz az hogy keresztények voltak.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 13., péntek 11:11 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
úgy szeretem ezeket a "séma-válaszokat"...

mint pl.: "egy keresztény nem lehet depressziós"


ami tény: a FÉRJ "kényszerítette" őket, h keresztények legyenek, aztán valszeg MEGHALT...

de MONDTAM, hogy KIDERÍTEM, mi is volt téllegesen!!!

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 13., péntek 11:41 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
net2rist írta:
úgy szeretem ezeket a "séma-válaszokat"...

mint pl.: "egy keresztény nem lehet depressziós"


ami tény: a FÉRJ "kényszerítette" őket, h keresztények legyenek, aztán valszeg MEGHALT...

de MONDTAM, hogy KIDERÍTEM, mi is volt téllegesen!!!

Én is szeretem a séma-visszaföcköléseket. :D
1. Ha a férj kényszerít kereszténységre, akkor az nem keresztény.
2. Ergo, amire kényszerítette a családját az sem lehet kereszténység.
3. Ilyen csoportos öngyilkosság egy kicsit más mint egy gödörbe került ember elkeseredett akciója. Tehát én ezt a tettet nem tulajdonítom keresztényeknek.
4. Ha fenti három nem igaz és ők mégis keresztények lettek, lehet-e kereszténynek nevezni valakit/valakiket aki úgy leszakad szellemileg, hogy a legalapvetőbb dolgokkal szemben cselekszik?
(nem egyszeri elesés típusú dologról, hanem tartós bűnben járásról beszélek) (és nehogy elmagyarázd, hogy sikeres öngyilkosságot nem lehet sorozatban elkövetni :D ).
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 13., péntek 12:53 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
({)

láttam már depressziós, VÉGSŐKIG elkeseredett keresztényt, és INDULT MÁR ilyen ember "utolsó útra" úgy, hogy előtte BEJELENTETTE nekem...

a KEGYELEM és egy MÁSIK EMBER készségessége (3 és fél órát beszélt vele telefonon) kellett ahhoz, hogy NE az utolsó útja legyen, amire elindult...

LEHET vitatkozni, hogy akkor ABBAN A PILLANATBAN ő MENNYIRE volt keresztény... de ennek nincs sok értelme...

ezzel együtt és mindazonáltal: NEM MONDTAM, hogy az indiai öngyilkos családot ÉN KERESZTÉNYNEK TARTANÁM!!! CSAK annyit mondtam, h megpróbálom kideríteni a hátteret...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 13., péntek 13:54 
Az egy ember volt Net, de nem akart a családjával is végezni, vagy igen? Az egy elkeseredettség, de nem egy rituálé!

Nem kell ilyen messze menni!

Az Óbudai férfi, aki a családjából a feleségével végzett és a benne lévő kis élettel, ill. a kislányát is majd nem halálra éheztette önmagával együtt!
Keresztyénnek mondta magát, gondolom, Jézusról is beszélt és mellette "fényevő" volt, meg terapeuta, meg indiai vallási nézeteket kevert a hitébe.

Na ez egy életveszélyes robbanékony anyag, mert amíg valaki pogány misztériumokba hisz, addig az egy dolog, de ha valaki az Igazság megismerése után összekeveri a keresztyénséget a pogány mítoszokkal és ebből a kotyvalékból akar élni, az bizony ilyen eredményekkel jár.

Lukács 11.
24. Mikor a tisztátalan lélek kimegy az emberből, víz nélkül való helyeken jár, nyugalmat keresvén; és mikor nem talál, ezt mondja: Visszatérek az én házamba, a honnét kijöttem.
25. És oda menvén, kisöpörve és felékesítve találja azt.
26. Akkor elmegy, és maga mellé vesz más hét lelket, magánál gonoszabbakat, és bemenvén ott lakoznak; és annak az embernek utolsó állapota gonoszabb lesz az elsőnél.

Ez megelőzhető, ha valaki beengedi a HÁZ URÁT, hogy URALKODJÉK!
De ez nem megy úgy, hogy ne tagadnám meg az eddigi pogány életem bálványait!


Vissza a tetejére
  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 13., péntek 16:14 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
ÉN tudom :)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 18., szerda 22:47 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Teomo írta:
Visszatérve a katolikus felsőbbrendűségre: Nemrég tudtam meg, hogy a helyi katolikus gimibe jövőre nem mehet "másvallású". Tiszta katolikus gimit akarnak. Ez persze azt is jelenti, hogy a református hittantanárok elvesztik munkájukat. És amúgy a suli eredetileg ökumenikusnak indult, csak a katolikus egyház kezdett fizetni bele, és átvette a hatalmat. Aztán katolikus lett. Most meg már azt se tűrik el, hogy alantas kis reformátusok és evangélikusok járjanak oda... A megkezdett osztályokat azért végigviszik, de én a protestánsok helyében márcsak "büszkeségből" is otthagynám az iskolát.

Ma pont elmentem ez előtt az iskola előtt. A címeren ez áll: Pál apostol katolikus iskola és gimnázium.
Akkor most miért kell csodálkozni, hogy a katolikusok csak katolikusokat vesznek fel? Sosem voltak toleránsak más vallásokkal szemben.

Kíváncsi lennék, hogy a Baár-Madasba, Lónyayba, Juliannába milyen arányban járnak katolikusok???? Valaki nem sejti véletlenül?

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 18., szerda 23:01 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
kérdezzük meg beépített embereinket :)

bármadaras madárom nekem van, lónyaiban kamilla nyomult... télleg érdekel

(második kérdés: hány százalék DIÁK és hány százalék TANÁR "gondolta komolyan"???)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 19., csütörtök 08:00 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
http://index.hu/politika/belfold/2006/v ... 0718fdrgbr

FG felháborodása jogos volt, de egy minisztertől több böcsesség várható.
Idétlen dolog tőle veréssel fenyegetőzni.
Elmondhatta volna, hogy azért jutottál ide mert ilye bunkó vagy. Nem tanultál, elittad az eszedet és másokat okolsz a saját hülyeségedért. Ne hivatkozz a hat gyerekedre az nem érdem, különösen, ha további hat sudribunkóval gyarapítod az országot. Többek között az egyik problémája a te félék, akik azt hiszik, hogy deviáns életmódot még támogatni is kéne.
Ettől mindjárt népszerűbbé is vált volna, meg a pártja is.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 20., péntek 16:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Azért indexes pufajkás turult, és hasonlókat talán mégsem kellene ide a hírek közé betenni! A bulvárosodást azért nem kellene ilyen ütemben követni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. júl. 23., hétfő 19:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Egyre nagyobb a hőség, így a legaktuálisabb hír ma a következő:

"OVB: lehet népszavazás a sziesztáról

Az Országos Választási Bizottság hétfői ülésén hitelesítette a szieszta bevezetéséről szóló országos népszavazási kezdeményezést. "


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. aug. 31., péntek 16:31 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Rettegés és halálfélelem Delhusa koncertjén
2007. augusztus 30. 22:31

Rémálommá fajult az ismert magyar popsztár Delhusa Gjon fellépése a székelyföldi Gyulakután. Rohamrendőrök, tömegverekedés, és kődobálás egyszóval minden volt a falunapon, ami egy hétköznapi budapesti tüntetésen lenni szokott. Az énekest a koncert végén a székelyföldi magyar fiatalok szó szerint a testükkel védve menekítették ki, azonban a zenekar gitárosát így is elkapták a dühöngő randalírozók.

Delhusa Gjon picit elkeseredve és némiképp az események hatása alatt mesélte el a STOP-nak, hogy bizony neki és a zenekarának a tömegverekedés, a kődobálás és a rohamrendőrök véres akciója alatt rezzenéstelen arccal kellett játszania. Ilyen randalírozás és botrány még egyetlen egy Delhusa koncert alatt sem történt az elmúlt évtizedekben. A Marosvásárhelytől alig 130 kilométerre található Gyulakután több ezren voltak kíváncsiak Delhusa fellépésére, azonban a békés tömeg között pár részeg románul beszélő randalírozó káoszt, botrányt és tömegverekedést robbantott ki. A popsztár még most sem akarja elhinni, hogy tönkre tették a fellépését.

"Kemény volt a balhé. Sajnos a koncertnek nem volt saját biztonsági szolgálata ezért is történhetett meg ez a botrány, szerintem. Egy magyar lányt ütöttek meg először, aztán elszabadult a pokol. Nekünk persze játszanunk kellett tovább, mintha mi sem történt volna. Még mindig a történtek hatása alatt vagyok, és még most is azt látom, ahogy a rohamosztagos egyenruhások ütik-verik a tömeget ott, ahol épp érik őket. Azt, hogy most itt magyarellenességről vagy provokációról lenne szó, nem tudom, de akár ez is lehetett."

Delhusáék több, mint egy órán át játszottak a zavargás alatt, utána menekülniük kellett és kénytelenek voltak felvenni a nyúlcipőt. A STOP információi szerint se hivatalos búcsúztatás, se polgármesteri integetést, semmiféle egyéb ceremónia nem volt a koncert után. Persze ez érthető is, hisz a fellépés végére a rohamrendőrök is eltűntek. Delhusát és embereit egy maroknyi székelyföldi magyarokból álló csoport próbálta kimenekíteni. A fiatal önkéntes és alkalmi testőrök szó szerint a testükkel védték Gjon-t és zenekarát, akárcsak egy amerikai akciófilmben. Ennek ellenére a zenekar gitárosát az eszeveszett dühöngő tömeg pár tagja elkapta és megpróbálta megverni, azonban a leleményes zenész pár jobb csapottal földre küldte a támadóit. Az egészen biztos, hogy Delhusa számára maradandó emlékeket okozott ez a gyulakutai koncert és pár napig még rémálmok fogják gyötörni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Kína mint a nemzetközi szocializmus mintaállama.
HozzászólásElküldve: 2007. szept. 08., szombat 10:22 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 28., szombat 11:15
Hozzászólások: 648
Az alábbi példa is mutatja, hogy ha valakinek Isten kirendelt egy életidőt, azt ember nem rövidítheti le. Kínában 2008-ban Olimpia lesz. Ezen lehet szörnyülködni, hogy ilyen ország miként kaphatta meg a jogot rá, de lehet nézni úgy is, hogy sokkal több a "szembesítési" lehetőség, hogy miért vannak ilyen gyakorlatok. A materialista világ persze semmit se tesz érdemben, mert fél, hogy a másik véglet a túlszaporulat, s azt ma már belemosták az agyakba, hogy az rossz. Egyedül az igazi keresztyénektől várható el, hogy kihasználva az Olimpiát is a Kína embertelenségekre felhívják a figyelmet. Mert a nagy humanitáriánusok valahogy ilyenkor hallgatnak. Ahogy hallgatnak a magyarországi abortuszok esetében is. Azt hiszik kevesebb ember = jólét. Ideig óráig, ennek annak. Azután jön a nyugdíjválság. Ahol érdekes módon a sok gyereket nevelők járnak anyagilag rosszabbul. Mert egyrészt sok gyerek mellett nehezebb volt karriert építeni. nehezebb volt nyugdíjra félre tenni. Másrészt családi adózás nem révén a gyerekeik által most befizetett járulékból fedezik azok nyugdíját, akik a karriernek éltek, s ilyen a nyugdíjuk is. S közben a karrieristáknak még lehetőségük volt a spórolásra is. A magán egészségügyi pénztárak csak ezt az ollót óhajtják felerősíteni, hisz a karrieristák ki fogják tudni fizetni az emelt szolgáltatások biztosítási díját. Hosszabb életre számíthatnak, még több pénzt fognak kihúzni a rendszerből. A magán orvos meg dolgozik majd az államnak is, ahol szépen elvégzi a különféle vizsgálatokat állami munkaidőben a magán betegnek, ahogy ez most is úgy hallom gyakorlat, ami ha igaz akkor könnyen tesztelhető. Visszatérve Kínához, ott később de szerintem ott is fel fog lépni a fiatalabb korosztályok létszámának drasztikus csökkenéséből következő nyugdíjkrízis. S még nem beszéltünk arról, hogy Kínában tombol a keresztyén üldözés is. Ez a humanista materialista álszent besötétedést felvilágosodásnak nevező világot végképp nem izgatja. E szempontból kell elgondolkodni azokon a híreken is melyek szerint Magyarország számár a 7milliós lakosság a "javasolt". Amit karrieristák alkottak maguknak, mert bizony a hatalomba is könnyebb karrieristaként bekerülni. Nem véletlen hogy a HGY, ahol az egészség, a pénzkereset igen csak előtérbe van, a karrierista párokat támogatja. Elég ehhez megnézni a HitTV-t, a www.atv.hu néven. Miközben a magyar gárdával riogatnak. Igen benne van a veszély lehetősége, de sokkal inkább benne van abban a politikában amit a bal akarom mondani rosszoldal képvisel immár 0,3 + 45 +4 + 7 éve. Nem keveset mond a dologról, hogy Németh Sándor, aki maga a HGY - elég a www.hit.hu feliratát elolvasni - helyettese az a Dr. Hack Péter aki SZDSZ-es politikusként elég befolyásos szerepeket töltött be a parlamentben. Sajnos hívők között is akadnak orrukig se látó karrieristák. Miközben zsidók szimpatizálnak a magyar gárdával, [Net2rist ezen is fennakadt álszent kérdés formájában, mint aki nem olvasta, hogy Rosta már belinkelte az erre vonatkozó cikket: http://www.mno.hu/index.mno?cikk=427568&rvt=2 A cikkben található fiatal egy példa arra, hogy mit jelent, ha egy zsidó fiatal komolyan veszi, hogy munkálkodjon annak a népnek a jó létén, ahova „fogságba” került, mert az az ő jóléte is. Tényleg Net2rist miért tolod a karrieristák szekerét az ezt követő aljas indokú hozzászólásoddal? Miért nem tudsz szinte soha konkrétumot írni miért szinte mindig csak homályos és gyáva célozgatásra futja, ami arra jó, hogy az emberekben meglevő tévképzetet felerősítse, s mint tényt kezeljék a véleményed, miközben valójában mosod kezeid mint Pilátus, hogy te aztán semmit se mondtál. Ezzel a fórum első számú rombolói közé emeled ugyan magad, de nem tudom minek neked ez a kétes dicsőség. Ráadásul konkrétumok nélkül még esély sincs a válaszadásra, így a vitakultúrából is leszerepeltél. ] Nekik fontosabb a gárda körül lebzselő szélsőségekkel foglalkozni, mint azokkal akik karriervágyuk mellett a hatalom és kizsákmányolás vágyukat is szeretnék kielégíteni. Mindeközben a munkahelyeken is egyre terjed a kor, a vadkapitalista viszonyok. A munkahelyi vezetőkön hatalmas nyomás van, hogy a dolgozóikat hajtsák. Nem lehetsz beteg sulykolják, mert kirúgunk. Szülőképes nő vagy? Esélyed sincs nálunk. Termelési mutatókat így meg így kel növelni. Ezért ennyi, azért annyi pont jár. A dolgozóval aláíratnak negyedévente egy papírt hogy miből mennyit fog eladni, szankció terhe mellett. Vasárnapi munkát "erősen" ajánlatos sok helyen elvállalni. Néhol ünnep nap is dolgozni kell, mint az új dunaújvárosi gyárban. A büntetés lehetséges maximuma nevetségesen alacsony. Szakszervezetek vagy el vannak lehetetlenítve, vagy nevetség tárgyát képezik, mint a legutóbbi BKV-s műbalhé alatt. Környezetemben például döntő többség véleménye volt, hogy nem lesz semmiféle sztrájk mert "megegyeznek". Ki fizeti ugyanis a szakszervezeti tisztségviselőket? A munkáltató. Ki fizet nekik hatalmas jutalmakat? A munkáltató. Nincs Magyarországon sztrájk alap. Egyszer hallottam, hogy az egyesült Németországban a vasasok bérét az egyesítésre hivatkozva csökkenteni akarták. A tárgyalások megfeneklettek. Erre a szakszervezet fizetett hirdetésben hiteles közjegyzői ellenjegyzéssel tette közzé, hogy a sztrájkalap 10 évig képes fedezni az összes dolgozó 100%-os alapbérét. A bércsökkentés elmaradt. A német dolgozók havonta egy márkát fizettek be a sztrájkalapba. S mivel Hitler alatt sztrájkoltak utoljára így igen csak megerősödött ez az adu a kezükben. Hallottam, hogy egy nagy magyar cégnél is felvetődött a sztrájk esete. Kiderült a sztrájkalap 1,5 napra elég. Ha segítenek mások is akkor 3 napig is kitarthat. Onnan a dolgozó ingyen sztrájkol. megpróbálták felmérni a sztrájkra való készséget, mert ha bizonyos százaléknál kevesebben vállalnák nincs értelme.
Egy esély ma a népszavazás a csapdából való kitörésre. Láthatjuk hogy pont az az SZDSZ-MSZP tandem (A sorrend nem véletlen!) a nagy ellenlábas, akiket a HGY oly annyira szeret. Ez nem nacionalista szocializmus, hanem egyenesen internacionalista szocializmus, újmarxizmus, ami Európában 1968 szellemi örököseként nem egy helyen döntő tényező vagy akár kormányoz is. Nem véletlen, hogy Európa keresztyén gyökereinek alkotmányba emelésének javaslata a biztosítékot rendesen kiverte. Ezekre persze se a zsidózás, se az anarchia nem igazi válaszok. Az igazi választ a tiszta keresztyén felfogás adja meg. (Net2rist nem tudom mit keres itt, ha ezen képes fennakadni!)) Nem véletlen, hogy Kínával egyre jobb a viszony. Ha Kínában sikerülne az emberi jogokat látszatra kivitelezni, akkor az egymásra borulás is elkövetkezne. Bár a karrieristákat már ma se zavarja Kína, csak termeljék nekik a profitot. Azt hiszik megveszik Kínát, ám Kína a bevételt okosan forgatja, s ma már sokszor csak állami döntések miatt nem vásárolhat fel nagy múltú európai amerikai és más cégeket. Elfelejtik hogy Kínát is a karrieristák vezetik. A karrieristák felett pedig ott van egy hatalom, mely Jézusnak is felmutatta a világ országait, hogy ha neki szolgál, akkor ezt neki adja. Sokan szolgálnak ma ennek a hatalomnak, jóval többen, mint gondolnák. Kevesen látják - de azért egyre többen - hogy itt gonosz erők működnek, de közülük is kevesen látják az igazi kiutat, Jézus Krisztust. S ez a magyar gárda igazi veszélye is. Hiába látják mi a probléma, ha Jézus Krisztust nem ismerik igazán, könnyen eshetnek megtévesztés áldozatává.(Net2ristnak ez is biztos szálka a szemében.) Minden esetre a magyar gerinc, ami a keresztyén neveltetésből azért még valamelyest következik, sok mindentől megvédhet, ahogy megvédheti a magukat magyarnak tartó zsidó fiatalokat is az ortodox vallásos neveltetésük. Félreértést elkerülendő itt arra a dologra gondolok, amiről tudós és lelkész "nagyjaink" beszámoltak és beszámolnak, hogy mit jelentett nekik a konzervatív neveltetés. (Rosta gondolkodás mutatja, hogy a konzervativizmus Jézus Krisztus igazi ismerete nélkül is erős védelmi tényező, s némileg rámutat a szélső jobbra tolódás veszélyére, lehetőségére is. Ám sokan az ő befeketítésével akarják az igazi problémát eltusolni.) Ha a magyar gárda tagjai is így nevelődtek, vagy ezt komolyan veszik, akkor nem igen féltem őket. [Net2rist gyengesége miatt a mondat eleji ha-ra felhívnám a figyelmet. Ezek a fiatalok ugyanis valóban ki vannak téve szélső jobb hatásoknak, amitől Isten óvja őket. Ám álszent lenne ezzel elutasítani őket, látva, hogy a világi fiatalok milyen hatásoknak vannak kitéve a szabados liberalizmus felől, abortusz, sterilizáció, drogok, és így tovább. A szabados liberalizmus hatása szerintem sokkal aggasztóbb, mint a jelenlegi jobboldali szélsőségé, bár ez utóbbi is megérdemli a figyelmet.] Akkor sokkal inkább a svájci - aki többek között a pápa testőrségét adják - és nem a vasgárda fog eszünkbe jutni róluk ahogy az idő halad. A magyar alapvetően befogadó nép. Azokat mindig szívesen fogadta akik képesek voltak beállni az ország jólétét munkálók közé.

http://www.hirtv.hu/kulfold/?article_hid=173960

26 varrótűt találtak egy kínai nő testében (+galéria)

Egy fiatal nő testében 26 beágyazódott varrótűt fedeztek fel egy kínai kórházban - közölte pénteken a Beijing Morning Post kínai napilap. A Röntgen-felvételen látható tűket feltehetőleg a nő nagyszülei szúrták a testébe nem sokkal születése után, mivel fiú unokát szerettek volna.

A 29 éves Luo Cuifen azért ment kórházba, mert véres volt a vizelete. Korábban semmilyen problémája nem volt az egészségével. Gyerekkorában már két tűt eltávolítottak a testéből.

A kórház orvosai 16 fős csapattal készülnek a műtétre, köztük egy kanadai szakemberrel. Az operációt nehezíti, hogy a varrótűk olyan létfontosságú szerveket is átszúrtak, mint a tüdő, a máj, a húgyhólyag, a vesék, és a vékonybél. A nő fejében, nyakában és vállában a fő artériákhoz veszélyesen közel is találtak tűket, az agyában pedig egy három részre tört darabot vettek észre.

A fiatal nő nagyszüleit azzal gyanúsítják, hogy így akarták őt megölni, mert nem fiúnak született. Bizonyíték azonban nincs erre a feltételezésre, mivel a nagyszülők már nem élnek. Kínában a kormány az egy gyermekes családokat támogatja, ezért sokan fiú utódot szeretnének. Vannak, akik ezt bármilyen eszközzel biztosítani akarják, ezért még mindig gyakran hallani elvetett női magzatokról és gyerekgyilkosságokról, különösen a szegényebb területeken.

FH


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tulip 2007. szept. 08., szombat 13:11-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1846 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 124  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség