Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. jan. 26., péntek 14:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Én nem értem. Ezért utálom az íkúteszteket is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 26., péntek 14:55 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 17., kedd 20:55
Hozzászólások: 1721
net2rist írta:
baj, ha értem?


számítottam rád :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 26., péntek 19:02 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
semibrevis írta:
Jaj, Jenny nem értheted, mert ez a nyomi rendszer az én soraimat is bemásolta az idézetedbe


No comment.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 26., péntek 19:33 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 16:49
Hozzászólások: 1317
JennyT írta:
[b][color=indigo]Juppijjjé!!!!

Nem kellett tételt húznom, hanem én választhattam, hogy miből felelek!!!!!


Na itt se kell megizzadni :D

Nincs tétel húzás,a vizsgázó arra válaszól amire tud,ha épp nem tanult semmit akkor pedig,nyugodtan"puskázhat"
csak megkérdezi Istent ,hogy mi a helyes válasz.

Az persze gáz amikor kiderúl, hogy
Isten nem ismeri annyira magát,mint
a róla oktató.

De tényleg aki megbukik teológiából,abból mi lessz,
krampusz? :D :D :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 26., péntek 21:31 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
admin írta:
semibrevis írta:
Jaj, Jenny nem értheted, mert ez a nyomi rendszer az én soraimat is bemásolta az idézetedbe


No comment.


Pedig jobb lett volna kommentálni, mert nagyon nem értem, miért történt. Nem a /quote elé, hanem mögé írtam a szövegem, mint máskor is, de belekerült, s hála az 5 percnek, már nem javíthattam. Most is összesen ennyi időm van. És erre megy el... :cry:

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 27., szombat 12:19 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
semibrevis írta:
admin írta:
semibrevis írta:
Jaj, Jenny nem értheted, mert ez a nyomi rendszer az én soraimat is bemásolta az idézetedbe


No comment.


Pedig jobb lett volna kommentálni, mert nagyon nem értem, miért történt. Nem a /quote elé, hanem mögé írtam a szövegem, mint máskor is, de belekerült, s hála az 5 percnek, már nem javíthattam. Most is összesen ennyi időm van. És erre megy el... :cry:

Tudod ezt egyeseket nem érdekel sajnos. :(
Engem nagyon zavar pont olyanokért mint te is hogy kevés időd van és azt is mások fecsérlik, pusztán szeretetből.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 27., szombat 12:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
No comment.[/quote]

Pedig jobb lett volna kommentálni, mert nagyon nem értem, miért történt. Nem a /quote elé, hanem mögé írtam a szövegem, mint máskor is, de belekerült, s hála az 5 percnek, már nem javíthattam. Most is összesen ennyi időm van. És erre megy el... :cry:[/quote]

Szia kedves Semibrevis!
Ez az 5perc azért lett bevezetve, mert túl sok volt a sértő beírás, és így az öt perc alatt, hátha elgondolkoznak mielőtt beírnak.Én nem látom úgy, mert aki sértegetni akar, az 5perc után is megteszi.Ennyit tudok. :cry:
Üdvözöllek szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 27., szombat 12:54 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Tiv írta:
semibrevis írta:
admin írta:
semibrevis írta:
Jaj, Jenny nem értheted, mert ez a nyomi rendszer az én soraimat is bemásolta az idézetedbe


No comment.


Pedig jobb lett volna kommentálni, mert nagyon nem értem, miért történt. Nem a /quote elé, hanem mögé írtam a szövegem, mint máskor is, de belekerült, s hála az 5 percnek, már nem javíthattam. Most is összesen ennyi időm van. És erre megy el... :cry:

Tudod ezt egyeseket nem érdekel sajnos. :(
Engem nagyon zavar pont olyanokért mint te is hogy kevés időd van és azt is mások fecsérlik, pusztán szeretetből.


Mondjuk elviselnék egy szót a szeretet elé, legalább is egyesektől, ha azt csúfkodásra használják. :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 27., szombat 13:06 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
FM írta:
Tiv írta:
semibrevis írta:
admin írta:
semibrevis írta:
Jaj, Jenny nem értheted, mert ez a nyomi rendszer az én soraimat is bemásolta az idézetedbe


No comment.


Pedig jobb lett volna kommentálni, mert nagyon nem értem, miért történt. Nem a /quote elé, hanem mögé írtam a szövegem, mint máskor is, de belekerült, s hála az 5 percnek, már nem javíthattam. Most is összesen ennyi időm van. És erre megy el... :cry:

Tudod ezt egyeseket nem érdekel sajnos. :(
Engem nagyon zavar pont olyanokért mint te is hogy kevés időd van és azt is mások fecsérlik, pusztán szeretetből.


Mondjuk elviselnék egy szót a szeretet elé, legalább is egyesektől, ha azt csúfkodásra használják. :cry:

Ezt nem csúfolásnak szántam. Hanem egy lehetőségnek a gyakorlására.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 27., szombat 21:11 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
GABRIEL777 írta:
JennyT írta:
[b][color=indigo]Juppijjjé!!!!

Nem kellett tételt húznom, hanem én választhattam, hogy miből felelek!!!!!


Na itt se kell megizzadni :D

Nincs tétel húzás,a vizsgázó arra válaszól amire tud,ha épp nem tanult semmit akkor pedig,nyugodtan"puskázhat"
csak megkérdezi Istent ,hogy mi a helyes válasz.

Az persze gáz amikor kiderúl, hogy
Isten nem ismeri annyira magát,mint
a róla oktató.

De tényleg aki megbukik teológiából,abból mi lessz,
krampusz? :D :D :D

[b][color=indigo]Hááát.... azért nem volt egy stresszmentes egyzserű dolog, mert az 1Királyok 1-2. fejezetét tudni kellett héberül olvasni-fordítani, és hozzá a mindenféle exegetikai dolgokat.
Az, hogy választhattam, melyik 2 verset olvasom-fordítom-elemzem-magyarázom, az már csak (?) a kegyelem volt :D

Örömmel látom, hogy ma is rengeteg hozzászólás született a fórumon, viszont nincs időm olvasgatni. Majd hétfő délutánl. Addig tanulnom kell, még van hátra egy pásztorálpszicho. Csak a kettes meglegyen :oops:

Sziasztok!

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 27., szombat 22:09 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
semibrevis írta:
admin írta:
semibrevis írta:
Jaj, Jenny nem értheted, mert ez a nyomi rendszer az én soraimat is bemásolta az idézetedbe


No comment.


Pedig jobb lett volna kommentálni, mert nagyon nem értem, miért történt. Nem a /quote elé, hanem mögé írtam a szövegem, mint máskor is, de belekerült, s hála az 5 percnek, már nem javíthattam. Most is összesen ennyi időm van. És erre megy el... :cry:


Oké, akkor COMMENT:

Kód:
[quote="JennyT"][b][color=indigo]Szerintem igenis fontos, hogy kinek mikor hogyan köszönünk. Én erre mindig odafigyelek. És én is elgondolkodtam már azon, hogy mi a baptisták szokásos köszönése.
Semi???

Már csak (??) 2 vizsgám van. Irigykedve nézek mindenkit, aki már nemhogy túlvan a vizsgáin, de már a jövő félévi tárgyait veszi fel a neptunon.
Holnap ószöv. exegézisből vizsgázom. Nagyon gondoljatok rám imádságban. Bár tudom, hogy jófej a professzor, és bírja is a búrámat, de elég szeszélyes, és ha rossz napja van... Uram irgalmazz! :) Ráadásul a Királyok könyve 1-2. fejezete van, ami merha hosszú, és szerintem unalmas is :oops:
Na hajrá! (ezt most magamnak mondtam, biztatásként :D)


Úgy köszönünk, hogy "Az ÚR áldjon meg." (a szavak sorrendje lehet más)

Erre próbáltam volna tegnap is reagálni, csak a rendszer nem engedte, mert már merészletem az 5 percemben máshoz hozzászólni...  :oops:
Szép napot mindenkinek!
[/color][/b][/quote]

Kedves semi !
Ez volt az a bizonyos üzenet.
A sorokat egyik fórum-motor sem cseréli fel, csak azért, hogy bosszantson. Ha valami idézettel kezdődik és záródik, akkor minden ami közte van, az idézet része lesz.
Nincs ezzel semmi gond, én is hibázom gyakran, csak nem fogom a nyomi rendszerre. :?
---
Az ötperces szabály miatt pedig ennyi erővel haragudhatnátok azokra is, akik miatt érvényben van. Bár tényleg nem használ. Igazatok van.
Aki hülyeségeket akar írni, az ötpercenként is képes erre.
És ez most EGYÁLTALÁN NEM semire vonatkozott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 27., szombat 22:32 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Kedves Admin,

Bár a topicotokban már megtettem, itt is bocsánatot kérek tőled, amiért a fórum rendszerére sértő bejegyzést tettem.
Egyúttal jeleznék egy újabb észrevételt, bár lehet, hogy valamiképp ez is az én hibám: kétszer kell bejelentkeznem, mert miután először jelentekezek be, alul már kiírja a nickem, de nem enged még levelet olvasni, hosszászólni. Ez máskor is így szokott lenni? Nem kötözködésből, csak eddig nem tapasztaltam.

Üdv,
Semi

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 27., szombat 22:39 
Site Admin
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 22., kedd 15:36
Hozzászólások: 301
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Semi!
Semmi gond. A sértésekhez egész jól hozzászoktam az utóbbi időben. A megjegyzésem arra irányult, hogy azért van olyan, amikor én hibázom. És ha ez esetleg megtörténik, akkor azt ennél elegánsabban is lehet kezelni.
De ne ragozzuk tovább, no problem, nagyon szeretlek.

A bejelentkezéssel kapcsolatos problémát én nem észleltem, háromféle böngészővel használom a fórumot (IE, Firefox, Opera), nem jelentkezett ez a probléma. A felhasználó authentikációval lehet kapcsolatban, és okozhatja a cookie-k visszautasítása, ill. tűzfal-beállítási probléma - vagy valami más. :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 27., szombat 22:52 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
Kedves Admin,

Amikor JennyT-nek írtam, természetesen nem gondoltam bele, hogy a fórum rendszere nem valami független dolog, hanem TE csinálod. Gondolhatod, hogy nem akartalak szándékosan sértegetni, úgy mérgelődtem csak rajta, mint amikor az embernek elromlik vmi háztartási gépe, csak most pechem volt, mert látta az előállító... :oops:
A kétszer bejelentkezést most is ugyanúgy kellett csinálnom, mint ahogy fentebb leírtam, de majd megkérdem a rendszergazdimat, mert nemrég újratelepítés volt, hogy mit változtatott.

Üdv,
Semi

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 28., vasárnap 19:28 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Sziasztok!



Híreim ismét tömkelegével vannak. :D


Holnaptól dolgozok. :D Mondjuk nem hosszú távra tervezem ezt a dolgot, de legalább van valami állásom. A komáromi Tescoban fogok dolgozni polcszervizesként. Állítólag jól lehet vele keresni, bár ebben a Tesco hallatán kételkedem, mondjuk nem a Tesconál fogok dolgozni, hanem egy Tescobeli pakolással megbízott cégnél. Majd holnap kiderül, mint az is, hogy milyen a munkarend... Egész hétvégén azért imádkoztam, hogy erősítse meg az Úr a derekamat, mert eléggé fájós. Péntek-szombat nem is mertem vele hirtelen mozdulatokat csinálni, de ma már sokkal jobb volt,és biztos vagyok benne, hogy holnapra rendben lesz. :D


Egyébként pedig úgy néz ki, hogy pár hónapon belül foglalkozhatok majd államigondozott gyerekekkel, ami már egy ideje nagy álmom. :D Egy közeli településen lévő gyermekotthonból valaki a közeljövőben nyugdíjba megy, és annak a helyére mehetnék gyermekfelügyelőnek. Nem hatalmas probléma, hogy nincs hozzá végzettségem, a főnök is azt mondta, hogy majd náluk elvégezhetek vmi tanfolyamot. :D :D :D Ez nagy vágyam, hogy összejöjjön, imázom is érte rendesen. :D


Tegnap nagy meglepetés ért minket férjemmel. :D :D :D Az ifinkből (pesti) az egyik fiatal házaspár felkért minket keresztszülőnek. :D
Abszolút nem számítottunk rá, ezért kértünk egy kis gondolkodási időt, hogy felelősséggel tudjuk vállalni a keresztszülőséget. A hitreneveléssel nem lesz probléma, mivel a szülők hívők, és rendszeres gyülibejárók, tehát ezt a részét nyugodt szívvel megfogadhatjuk. Viszont most, hogy kicsit messze kerültünk a gyülitől ritkán, havonta - 2 havonta tudnánk találkozni keresztlánykánkkal pár óra erejéig. Még mi a feladata a keresztszülőknek? Szerintetek, ha ilyen ritkán tudunk vele találkozni, vállalható? Tudom, hogy vannak olyanok, akik szinte nem is ismerik keresztszüleiket, de mi szeretnénk komolyan venni a dolgot.

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség