Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 203  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. nov. 11., vasárnap 00:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Ti biztos nem néztétek a Csillag születik műsort.Én néztem, de nem is ez a lényeg, hanem Amerikában is ment ez a műsor.Volt ott egy kislány Bianca Ryan, aki végülis megnyerte a fődíjat.Hát, amikor meghallottam!HÚÚÚÚÚ!
Fantasztikus milyen énekhangot kapott a Teremtőtől!
Ha valakinek van kedve hallgassa meg.
http://www.youtube.com/watch?v=jcOOOebe7fs

Kár, hogy nem tudok angolul, hogy tudnám miről énekel, de a hangja lenyűgözött.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 11., vasárnap 13:04 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Köszi Kamilla!

Rosta, a karácsonyi ünnepek körül lesz a Dunán valami ebből a vetélkedőből.


Biztosan kaptok értesítést arról, hogy mikor fog lemenni a műsor. Ne felejtsd mejd el beírni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 12., hétfő 08:22 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Jó, majd szólok.
Rosta, említetted, hogy osztálytalálkozóra készülsz - olvastam Máraitól egy pár gondolatot, hogy milyen volt az ő 20 éves osztálytalálkozója, szeretném beírni neked, de sajnos nem találom. De ha előbányászom, beírom. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 12., hétfő 18:40 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Találós kérdés: :D

Hogy hívják a zöld csuhás szerzetest?


Mi a különbség a teológus és a geológus között?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 12., hétfő 22:11 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Szabad a gazda, én nem tudom. :-)


Különben éppen TV-közelben voltam, így láttam a Csillag születik műsort. A mesélő kisfiú aranyos volt. Meghallgattam Biancát is, tényleg nagy tálentuma van.

_________________
Én választottalak titeket.. Jn 15,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 12., hétfő 23:37 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
najda írta:
Szabad a gazda, én nem tudom. :-)


Különben éppen TV-közelben voltam, így láttam a Csillag születik műsort. A mesélő kisfiú aranyos volt. Meghallgattam Biancát is, tényleg nagy tálentuma van.



A válasz

Hogy hívják a zöld csuhás szerzetest?

Környezetbarát

Mi a különbség a teológus és a geológus között?

Ég és föld!
hihi :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 13., kedd 09:53 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Rosta!

Megtaláltam az ígért Márai idézetet, beírtam a Mit olvastamba.

Én is úgy tapasztaltam az osztálytalálkozókon, hogy arra az estére mindenki olyan volt, mint amikor még egy osztályba jártunk.

Különösen a tavalyi,a 31 éves volt nagyon jó, miután a három szem fiúnk éjfél után elköszönt, mi, lányok olyan őszintén beszélgettünk egymással, visszaemlékezve jóra- rosszra, ami a négy év alatt történt, mint még soha.
A legmeghökkentőbb az első pillantás, amíg felismerjük egymást/ mindenki csak a másikról gondolja: de megöregedett!
a legviccesebb az volt, amikor az a lány, aki mintha csak a tablóról lépett volna le, legkevésbé változott közülünk az évek során,hajnalban megkérdezte: lányok, látni, hogy műfogam van? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 13., kedd 10:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Szia Erika!

Nagyon jó az idézet, és én is kíváncsi vagyok arra, hogy milyen is lesz a találkozó. Van közöttünk igazgatóhelyttes is, meg gazdag vállalkozó is, és vagyunk jópáran afféle szerény fizetésű alkalmazottak. Remélem jó lesz találkozni a régi barátokkal, osztálytársakkal, bár gyanítom, hogy sokan nem ismerjük meg először egymást.. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 13., kedd 14:42 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Hát igen, osztálytalálkozó, rangsor....
Nekem rossz emlékem fűződik az "5 éves osztálytalálkozómhoz". Elég furcsán, és hirtelen lett megrendezve. Nekem egy volt osztálytársam jelzett iwiw-en, hogy holnapután osztálytalálkozó (senki sem tudott róla hamarabb, ezért mindössze 7-en jöttünk össze), és írta, hogy ki rendezi (elvileg barátnőm volt gimiben, vagy legalábbis azt hittem). Aztán felhívtam ezt a lányt, hogy pontosan hogy is lesz a találkozó, mire visszakérdezett, hogy milyen találkozó? Aztán azt mondta, hogy "Ja, az? Hát azt nem úgy gondoltam, hogy arra bárki eljöhet..." (no comment) És kérdeztem, hogy ki az a nem bárki, aki ott lehet? Például legjobb barátnőm ott lesz? (aki neki is barátnője volt elvileg) Mondta, hogy igen. Akkoriban már nagy szervezkedésben voltunk az esküvővel, és ahhoz képest ritkán tudtam találkozni Atimmal, és pont akkor jött, ezért eleve elgondolkodtam, hogy menjek-e, mert "természetesen" párt nem lehetett vinni, mert gondolom ezt irigyelte a lány, azoktól, akiknek volt. Aztán felhívtam legjobb barátnőmet, akivel akkor már rég nem találkoztam, hogy mi legyen. Ő azt mondta, hogy menjek minden képp, mert szeretne találkozni velem. Megbeszéltem Atimmal, és azt mondta, hogy jó, menjek.
Ott voltam a találkozón a megbeszélt helyen és időben más osztálytársaimmal együtt, amikor megérkezett a szervező. Az egyik osztálytársamat eleve úgy köszömtötte, hogy "te meg mit keresel itt?" (ő is a baráti körébe tartozott...) Az egész este arról szólt, hogy mindenkit lealázott, hogy a többiek munkája semmi az övéhez képest, mert rajta mekkora felelősség van, mert életek vannak a kezében (orvosnak tanul). Szinte egész este ő beszélt, és mikor elmentünk megjegyezte, hogy milyen lapos is volt ez a találkozó... (no comment) Az a pár mondat, amit a többiek tudtak mondani magukról, meg néhány más osztálytársról aki nem tudott ott lenni, az nagyon jó volt, csak sajnos ez a lány nagyon rányomta magát erre az estére, és főként ez határozta meg a hangulatot. Kíváncsi vagyok milyenek lesznek a későbbi osztálytalálkozók, jó lenne ha nem ilyenek lennének.

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 13., kedd 14:56 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Azt hittem ilyenek csak hülye "B" kategóriás halivudi tinifilmekben vannak. :-)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 14., szerda 00:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
- Doktor úr, ha leveszi a gipszet, tudok majd zongorázni?
- Hát persze.
- De jó, eddig nem tudtam...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 14., szerda 20:56 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 11., szerda 13:59
Hozzászólások: 496
Tartózkodási hely: Kassa kerülete
Cilla, jópofák a viccek. :-)

Ma egy növényes vizsgám egyik felét sikerült letennem, hála Istennek. (szárított növényeket kellett felismerni és élőhelycsoportjába sorolni) Számítógépben voltak a fényképek, arról tanultam itthon, ami kicsit más, mint élőben látni a herbáriumot, így a vizsgán volt meglepetés is, hogy jé, ez igaziból így néz ki? :-)
Aztán jött a nagy utazás:körutat tettem hazafelé. A Magas Tátra alatt vonatoztam, de a köd miatt sajnos semmit nem láttam az ormokból. Helyette kárpótlásul volt temérdek hó és lucfenyvesek. :-)

_________________
Én választottalak titeket.. Jn 15,16


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 15., csütörtök 14:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Najda!

Gratulálok, csak így tovább. ...még egy-két vizsga, is itt a vége.Egyszer jó lenne veled járni az erdőt, biztosan sok érdekeset tudnál mesélni...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 15., csütörtök 18:18 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Szia kedves Najda! :D

Én is gratu!

Üdv cilla

Székely bácsika rohan a vonat után, végül csak elkésik, a vonat akkor gördül ki a peronról, mikor odaér. Erre a bácsi:
- Eredj csak, eredj, a jegy úgyis nálam van!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. nov. 15., csütörtök 19:25 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Szia Najda!

Én is gratulálok! :)
Nekem szívem csücskei a lágyszárúak :D , csak attól tartok kezdek butulni belőlük :(. Rám férne egy jó kis Dános tanárúr-féle növénytani kirándulás, dehát sajnos a közeljövőben csak a jégvirágokat tudnánk tanulmányozni.

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3042 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 203  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség