Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 404 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Re: Fórum tali
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2010. jan. 31., vasárnap 17:15 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Egyetértek az előttem szólókkal... :)

Fonyt nagyon hiányoltam. Ha jól emlékszem, 5 találkozó volt eddig. Magam se voltam mindeniken, de, hogy valaki éveken át ne tudja kipréselni egyszer..???
Talán fogadalmat tettél, hogy inkognitós láthatatlan ember leszel? Fantomimre?
Esetleg te vagy Halász alteregója.??? :D :( :shock: :*: 8)

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. jan. 31., vasárnap 18:35 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
figyelő írta:
Egyetértek az előttem szólókkal... :)

Fonyt nagyon hiányoltam. Ha jól emlékszem, 5 találkozó volt eddig. Magam se voltam mindeniken, de, hogy valaki éveken át ne tudja kipréselni egyszer..???
Talán fogadalmat tettél, hogy inkognitós láthatatlan ember leszel? Fantomimre?
Esetleg te vagy Halász alteregója.??? :D :( :shock: :*: 8)


Láthatatlansági fogadalom? :shock:
Némaságival már próbálkoztam, ........az sem sikerült. :cry:
Így inkább nem ígérgetek, - ha az Úr is úgy akarja és még élünk - egyszer majd csak ott leszek.
Halászról már régen nem hallottam. (Vagy csak kerülöm magam? :D)

Örülök, hogy örültetek a találkozásnak.

üdv mindenkinek
fony


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 01., hétfő 13:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
A találkozónak egy baja volt, hogy rövid volt. Éreztem én, hogy ebbe nem fér bele több helyszin, meg séta, meg ilyesmi. :)
Le a kalappal Erikáék előtt akik ezért a röppke néhány órás együttlétért, annak többszörösét leautókázták. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 01., hétfő 23:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
:) A kalap maradhat a helyén- örömmel mentünk,.. meg aznap úgyis Bp-en kellett lennünk,így egy kalap alatt elintéztük mindkét fontos dolgot.
Az utazás az valóban hosszúra sikeredett, sokszor eszembe jutott, amit reggel olvastunk: Szüntelen imádkozzatok- vagy az orrunkig se láttunk a havazástól, vagy a hirtelen elalvás fenyegetett...
De vasárnap olyan jó volt délelőtt arra ébredni, hogy: mi ez a finom illat? csak nem főznek az én fiaim? és igen! Ez most egy nagy szülői tapasztalat, hogy rá kell hagyni a gyerekekre a házat, elboldogulnak nélkülem is.

Én is köszönöm a befogadást, Net, Pleiades!-és Pleiades, lehet ám írni is a fórumra , mi is szívesen látunk!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 17., szerda 11:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Idézet:
MÁS: a fórumon párszor azt éreztem, hogy egymás szavait félreértitek és néha az ítélkezés "illatát" is éreztem a levegőben. Volt úgy hogy ezzel meg is "vádoltátok" egymást. Persze az a jó, hogy utána nem éreztem a megsértődést köztetetek, meg még nagyon zsenge is vagyok a fórumon is...
Van egy nagyon jó film az ítélkezésről, pletykáról, ami a keresztény körökben sem ismeretlen fogalom (sajnos)Az a címe, hogy Kétely, és Meril Streep az egyik főszereplője. Ha lenne kedvetek egyszer megnézni közösen, és beszélgetni róla nekem megvan eredetiben és projektorom is van. Ez lehetne egy következő fórum találkozó programja is.
Mit szóltok hozzá????
Üdv: Fiore


Hol, mikor? :*:

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 24., szerda 15:14 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Indu!

Nem szóltam eddig hozzá ehhez az egyébként nem rossz ötlethez, mert úgy gondoltam, hogy ez csak Bp-ieknek megvalósítható.
Mivel még ők sem nyilatkoznak, megfelel-e egy ilyen program valamelyik estére, ezért tovább viszem az ötletet, hogy aki meg tudja nézni a filmet a saját környezetében, nézze meg, jelezze, s beszélgethetünk róla.
A film megtekintésén már túl vagyok,- köszi Fiore az ajánlatot- úgyhogy én készen állok a beszélgetésre, így virtuálisan.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 10., szombat 18:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Indu írta:

Erika, mikorra tervezitek a következő fórumtalit? Mindjárt itt a nyár, mehetnékem van mindenfelé :*: Nagyon fellelkesítettél a múltkorin a programötleteiddel.


Szia Indu!

Az igazat megvallva konkrét dátumról még nem gondolkodtunk.De akkor itt az idő! :D
Egyelőre úgy néz ki, hogy nekünk július 16-aug.20 között megfelelne valamelyik hétvégén- beszéljük meg , nektek mikor lenne jó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 25., vasárnap 20:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Eddig egy válasz érkezett erre a beszéljük meg, nektek mikor lenne jó..indítványra:

Indu írta:

A Fórumtali időpontra - sajnos ilyen időtávban felelősen még nem tudom megmondani, hogy mikor hol leszek. Szerintem a többiek hallgatásának is ez az oka.


Előbb arra gondoltam, edzem még magam ebben a türelemfejlesztő játékban,aminek a tárgya, hogy várom, hátha még más is elmondja a véleményét...
de most úgy látom,feladom, -ami nem megy, azt nem kell erőltetni.Ha majd megérik a helyzet egy találkozóra,s ha megadja az Úr, összehozzuk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 26., hétfő 11:17 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Én még sosem jártam Kassán... :shock: :o

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 26., hétfő 15:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Milyen tali lenne? Ottalvós? Vagy egész napos? Fogalmam sincs, hogy s mint jutnánk oda, mert én nem vezetek, de ha olyan lenne, hogy lehet gyereket hozni, mi jönnénk Tündivel. Meg persze, ha jó lenne az időpont....


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 26., hétfő 18:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szép estét mindenkinek!

Figyelő, Kamilla, köszönöm az érdeklődést, akkor tegyünk még egy próbát- és ezt a többiektől is kérdem, hogy meg tudunk-e egyezni egy nyári időpontban?

Mióta beírtam a júl.16- aug. 20 közötti időpontot, nekem leszűkült csak júliusra, ui. augusztusban egy váratlan utazás rajzolódik, aminek az időpontja nem tőlem függ.

Tehát még mindig maradunk az első lépésnél: beszéljük meg, kinek mikor lenne jó a 3 dátum közül: július 17, 24. vagy 31.
Ha egyik sem felel meg, akkor részünkről november vége a következő lehetséges időpont-
Autóval, vonattal lehet érkezni, egyelőre egynaposra tervezzük, de menet közben alakulhat.Kamilla, nyugodtan hozhatod Tündit.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 27., kedd 17:07 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
(Tényleg a legőszintébb jóindulat mondatja velem, hogy most megszavaztatni ilyen távoli időpontokat szerintem magában rejti a kudarc erős esélyét. Vagy egy közelebbi időpontot kéne kitalálni, vagy kb. július 1-jén feltenni a körkérdést... Mert hiába mondja valaki ma, hogy jó, sok családi program fog még később alakulni, és utána meg jönnek a visszalépések. És ezt szervezőként rossz átélni. Persze, lehet, hogy tévedek, meg nem akarok én belekotyogni.)

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 27., kedd 19:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Indu!

Amint visszaolvashatod, a soron következő találkozó időpontjára te kérdeztél rá, mikorra tervezzük.Mondtam, még nem gondolkodtunk rajta, de így
átnéztem az előttünk lévő heteket, s az első szabad hétvégénk júl. 16. volt, s amint jeleztem, azóta már az augusztusi időpontok számunkra ki is estek.
Nem tudok megjelölni korábbi időpontot- de az érdeklődést tekintve nincs is rá szükség.Vagy te másként látod?
Megnéztem a korábbi fórumtalálkozóknál mennyi idővel előre kezdtük a szervezést- nos, két hónap általában kellett akkor is, amikor beszédesebb volt a csapat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 29., csütörtök 13:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Persze, tudom, hogy én kérdeztem rá :*: Főként, mert nekem simán lenne kedvem egy rövid, kis létszámú villámtalihoz bármikor. Ezerrel kompenzálom, hogy végre visszajöttem Mo-ra :*: Azt is rögtön megértettem, hogy nem értek rá előbb. Nincs ezzel semmi gond. Én csak arra a korábbi szervezési tapasztalatra akartam utalni, hogy elkezdtük hónapokkal előtte, ne ide-oda, nem jó-amoda. Aztán többször is volt, hogy aki miatt áttettünk egyik időpontot egy másikra, az 2 hónap múlva, mikor aktuális lett - mégsem tudott eljönni. Csak akkor már nem tettük vissza az eredeti időpontra, ami miatt meg a nemtom ki sem tudott eljönni. De minden tali úgy jó, ahogy adódik, hisszük, hogy úgysem csak a szervezésen múlik. Itt a nyár és túlteng bennem az energia :mrgreen:

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Fórum tali
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 29., csütörtök 15:04 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Hello, hello!

Már éppen akartam írni, hogy amennyire szeretem a néma szultán játékot, annyira nem szeretem a néma fórumot.
Az szupi, hogy itt a nyár, mi köpni- nyelni nem tudunk a sok munkától, és nagyon hálásak vagyunk az Úrnak, hogy végre süt a nap ...és ezért árnyékolhatunk.

A találkozó- milyen jó, hogy ilyen sokszínű társaság vagyunk- én a népesebb találkozókat szeretem,- elsősorban azért, hogy aki csak ott tud lenni, ott legyen.


Közben valaki írt, hogy csak a júl. 24 és 31 a megfelelő. Rajtatok- messziről érkezőkön- áll: ha összeszedődtök egy-két- három-négy...autóba, mi szívesen látunk titeket. csak szóljatok, melyik nap tegyem fel a gulyást főni, hogy mire ideértek,kész legyen..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 404 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség