Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 657 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 44  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 16:38 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Erika írta:
Kedves Net!Nem tartom jópofaságnak, h. ajtót mutogassunk egymásnak.


ne haragudj, ha ez neked fontos, hogy így lásd, lehet, hogy meg se kéne szólalnom, de a TÉNYEK mást mutatnak:


Tiv írta:
Valóban lesújtott a fórum és én elestem. Bár kölcsönösen épülni jöttem ide.
És láttam is esélyt és hála az Úrnak testvéreket is.
De a kapu nyilván valóan bezáródott.
Már a testvérek beírását sem tudom úgy olvasni hogy ne vegyem észre hogy engem nyüstölnek.
Így már olvasni sem érdemes fel jönnöm a fórumra.

Ezentúl írhatok amit akartok már olvasni sem fogom.
_________________
Üdv Tivadar


tivadar ELKÖSZÖNT, EL IS MENT, aztán visszajött... csupán ERRE utaltam, és megerősítettem: engem NEM ZAVAR, hogy itt van!!

magdának meg nem KIFELE, hanem épp ellenkezőleg BEFELE próbáltam ajtót mutatni, a KÖZÖSSÉGBE, amit KIKÉRT MAGÁNAK...

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 16:48 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
FM írta:
Nincs, illetve eddig nem volt, de most gondoltam egyet, nem szereti az öregasszonyokat :)


Még az is lehet, hogy megkérte rá egy vezető aki nem akart személyesen szólni :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 16:51 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
net2rist írta:
....magdának meg nem KIFELE, hanem épp ellenkezőleg BEFELE próbáltam ajtót mutatni, a KÖZÖSSÉGBE, amit KIKÉRT MAGÁNAK...

Stop a tények rossz indulatú elferdítése, a magamnak keresést utasítottam vissza, de nem kikértem :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 16:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
FM írta:
FM írta:
Nincs, illetve eddig nem volt, de most gondoltam egyet, nem szereti az öregasszonyokat :)


Még az is lehet, hogy megkérte rá egy vezető aki nem akart személyesen szólni :wink:


Magda, kétlem, h. Net vállalna ilyen kétes postamunkát- :cry:

Egyébként pedig a gyanúsítás rossz légkört szül: ha van valami panaszod, konkrétan mondd el .


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 17:05 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kedves Erika a vezetőt az Efézus levél alapján értettem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 17:46 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Kedves Rosta!


Hiányolod, h. miért nem írunk a Mea culpába...nos, én ha valakivel össszekülönböztem itt a fórumon, akkor azt vele személyesen megpróbáltam rendezni: vagy nyíltan bocsánatot kértem a fórumon, vagy megkerestem mailben, s megbeszéltük a dolgot. Nem mindig volt rá válasz, de ez már nem az én dolgom..
Ezt a lehetőséget,viszont,már ne haragudj meg, Rosta, én nem tartom természetes dolognak, h. ideírom, vagyis a Mea culpába, h. tudom, h. valakit megbántottam.És tovább mi legyen?Legalább a lehetőségét meg akarom adni, h. jelezze, elfogadja-e a bocsánatkérésemet.Egyáltalán, honnan fogja megtudni XY, h. én bevallottam a tévedésemet valahol :roll: .


Kedves Erika!

Beírásomban jeleztem, hogy a megbántás, a másik cseszegetése sokkal jobban megy a kedves fórumozóknak, mint a saját hiba közreadása. Ez szerintem tény.

Nem hiszek a beszélgetések közötti bocsánatkérésekben, mert ilyennel alig találkozom, főleg nem őszintével.

Harmadrészt a Semivel éppen most rendeztük le priviben egy régi ügyünket, mert most nézett be a Mea culpába. Erről többet nem mondok, mindenesetre működik a dolog.

Ami meg a természetességét illeti egy ilyen topic-nak, hát nem tudom, miért természetesebb egy ilyen működő, bevállt topic az index politikában, amelynél undorítóbb fórumot keveset ismerek, és miért nem természetes itt a Parókiában?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 17:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Rosta, én nem egy általános fórum -hozzáállásról írtam, csak a magaméról. Azt továbbra is fogadd el, h. ha bocsánatot kérek, az őszinte, amíg nem az, addig nem is teszem.

Örülök, h. Semivel rendeztétek a dolgotokat, első perctől ezt gondoltam, h. én előbb a személyes elrendezést keresném.

Azt nem tudom, h. az indexen mi hogy működik,de most felkeltetted az érdeklődésemet, meglátogatom egy kis exkurzusra :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 18:04 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Rosta, én nem egy általános fórum -hozzáállásról írtam, csak a magaméról. Azt továbbra is fogadd el, h. ha bocsánatot kérek, az őszinte, amíg nem az, addig nem is teszem.



Erika, én meg nem rólad beszéltem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 18:11 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
net2rist írta:
Erika írta:
Kedves Net!Nem tartom jópofaságnak, h. ajtót mutogassunk egymásnak.


ne haragudj, ha ez neked fontos, hogy így lásd, lehet, hogy meg se kéne szólalnom, de a TÉNYEK mást mutatnak:


Tiv írta:
Valóban lesújtott a fórum és én elestem. Bár kölcsönösen épülni jöttem ide.
És láttam is esélyt és hála az Úrnak testvéreket is.
De a kapu nyilván valóan bezáródott.
Már a testvérek beírását sem tudom úgy olvasni hogy ne vegyem észre hogy engem nyüstölnek.
Így már olvasni sem érdemes fel jönnöm a fórumra.

Ezentúl írhatok amit akartok már olvasni sem fogom.
_________________
Üdv Tivadar


tivadar ELKÖSZÖNT, EL IS MENT, aztán visszajött... csupán ERRE utaltam, és megerősítettem: engem NEM ZAVAR, hogy itt van!!

magdának meg nem KIFELE, hanem épp ellenkezőleg BEFELE próbáltam ajtót mutatni, a KÖZÖSSÉGBE, amit KIKÉRT MAGÁNAK...


Egyéb iránt érdemes a kisbetűit és a nagybetűs írásait mérlegre helyezni.
Értékítéletét csodásan tükrözi.
Erről pedig nem nekem kell számot adnia.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 19:09 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
FM írta:
net2rist írta:
....magdának meg nem KIFELE, hanem épp ellenkezőleg BEFELE próbáltam ajtót mutatni, a KÖZÖSSÉGBE, amit KIKÉRT MAGÁNAK...

Stop a tények rossz indulatú elferdítése, a magamnak keresést utasítottam vissza, de nem kikértem :wink:

Kedves Magda!
Igazán nem bántani akarlak, hogy miért nem jársz közösségbe, gyülekezetbe, de be kell valljam, hogy abszolút nem tudom ezt megérteni...
Csak egy kis személyes példa.
Amikor 6 és fél évvel ezelőtt az ország másik végéből költöztünk Budapestre, a bútorok bepakolása után az első dolgunk az volt, hogy az ablakból megkerestük a legközelebb eső református templomtornyot, nagyjából betájoltuk térképen, hogy merre lenne, és a következő vasárnapon már ott ültünk a padban, és hallgattuk az igehirdetést. És szépen lassan teljes aktivitással bekapcsolódtunk a gyülekezetbe, olyannyira, hogy ma már akárkit megkérdezel, hiszik, hogy mi (szüleimmel és testvéremmel) az ő imádságaikra adott válasz vagyunk, mert évek óta imádkoztak kántorért, karvezetőért, hangtechnikusért, és egy családban mindezt megkapták, váratlanul, egyik percről a másikra.
Mindebből csak az a tanulság - nem azért, hogy magunkat fényezzem - hogy NEKÜNK kellett, hogy igényünk legyen egy közösségre. Őszintén szólva nem értem, mit vársz? Egy reggel kinyílik a Biblia, és felragyog benne, hogy X.Y. gyülekezetben szükség van rád? Tényleg nem kötözködésből, csak egy szerűen el sem tudom képzelni...
Azt mondod, hogy igény és vágy van benned, hogy egy közösséghez tartozz. Akkor miért nem keresel egyet? Akár területi, akár szimpátiai alapon... Hátha...

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 19:24 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 29., péntek 15:30
Hozzászólások: 2408
Kedves JennyT.
Köszönöm, hogy beszámoltál arról, hogy te és szüleid hogyan kerültek az aktuális közösségbe.
Igazán nem akarlak bántani, találtál valami közöset a te Istennel való találkozásodban és abban amit leírtam pár helyen, az én hitben való járásomról.
Ha igen akkor mik azok a közös vonások?
Örömmel olvasnám, és azt is ha nem akkor miért nem?
Üdv.
Magda


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 19:26 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 14:19
Hozzászólások: 477
Tartózkodási hely: Budapest, Rákoscsaba
Azt hiszem, teljesen agyamra ment a sok(k) tanulás... :oops:
De nem értem a kérdést :shock:

Esetleg arra vagy kíváncsi, hogy én is ugyanúgy tértem-e meg, mint te? Vagy tényleg nem tudom, mire gondolsz? :?

_________________
ex-JennyT :D
"Énekelj az ÚRnak, te egész föld!"


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ágnes 2007. jan. 21., vasárnap 22:54-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 19:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Net írja:
tivadar ELKÖSZÖNT, EL IS MENT, aztán visszajött... csupán ERRE utaltam, és megerősítettem: engem NEM ZAVAR, hogy itt van!! "

Visszajött, mert egy páran erre kértük őt kedves Tamás.

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 21., vasárnap 21:19 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
Kedves Zoltán!

Semmi problémám nincs ezzel, tényleg nem zavar az ittléte :)

engem is volt, aki próbált maradásra bírni :D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. jan. 22., hétfő 09:53 
Aktív tag
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 16:09
Hozzászólások: 791
figyelő írta:
Net írja:
tivadar ELKÖSZÖNT, EL IS MENT, aztán visszajött... csupán ERRE utaltam, és megerősítettem: engem NEM ZAVAR, hogy itt van!! "

Visszajött, mert egy páran erre kértük őt kedves Tamás.


Köszönöm és valóban hozzátok ragaszkodom, mert az Úrhoz ragaszkodtok itt egy páran.
Sokat tanulok rajtad keresztül.
Mivel komoly gyülekezetem nincs így testvért nem is látok közelemben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 657 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 44  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség