Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 52  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 21:08 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
:*: remélem azért most már nem bánod, hogy nem lettél fiú.

(Én kényelmes ember lévén csak egy erős bátyról álmodoztam, aki megvéd, hogy ne nekem kelljen verekedni a fiúkkal.)

Már számolom a napokat a szülésig, kedden benn tartottak a kórházban megfigyelésen, de szerencsére még semmi...

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 21:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Indu! :D Nagyon örülök, hogy legalább pár sor erejéig hírt adtál magadról! Hogy érzed magad a babáddal?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 14., péntek 22:33 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Indu!

Ha már csak napok vannak hátra, akkor jövőre egyszerre süthetjük a szülinapi tortát :D ,nálunk is van e héten szülinap.
Kívánom, hogy mielőbb a kezedben tarthasd a pici babát!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 17., hétfő 17:26 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
köszönöm lányok, jól vagyok, és izgulok, ahogy lesz valami szólok :)

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 18., kedd 11:53 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Ma éjszaka aludtam!! :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 18., kedd 21:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Tegnap este is, no meg ma este is annyit vacsiztam, mint amennyit a nagyzabáló, kövér emberek ehetnek. Tömtem magam, és úgy látom egészen jó érzés este túlenni magát az embernek.

Ha nem lennék már így is hasban fejlett izmú, hát még rá is szoknék ezekre a nagyevésekre...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 18., kedd 21:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
rosta írta:
Tegnap este is, no meg ma este is annyit vacsiztam, mint amennyit a nagyzabáló, kövér emberek ehetnek. Tömtem magam, és úgy látom egészen jó érzés este túlenni magát az embernek.



Egészségedre Rosta! nekem ugyanez a halálomat jelentené :( .


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 20., csütörtök 22:35 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Mostanában el van kapva a frakkom alaposan. A lányom felvételire készül, s igaz, hogy a matek gyakorlását a férjem vállalta, de ő mindig el van foglalva, hát én vagyok kínpadra vonva. De ma egész jól ment. Nagyokat kacagunk közben, végül is jó egy ilyen kényszerhelyzet, mert különben csak fórumoznék vagy sütném a sütiket halomszámra,...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 22., szombat 21:08 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Bevallom, vannak napok, amikor nagyon elkeseredem, nem látom semmi értelmét annak, amit csinálok.Úgy érzem, egy helyben topogok,csak a seprű végét látom, csak a sok újra meg újra elvégzendő feladatot.
De nem így volt tegnap este! Összejött a család, ki innen, ki onnan, körülültük az asztalt, s a gyerekek egymás szavába vágva mesélték, ki mit élt át amióta nem voltunk együtt.
Egyiket-másikat egész új arcáról ismergettem. Úgy éreztem , mint mikor a hegymászó nagy erőfeszítés után feljut egy fennsíkra, s onnan elétárul egy gyönyörű, színes panoráma.
Bárcsak mindig így örülnének egymásnak! Bárcsak mindig ennyi mondanivalójuk lenne egymás számára...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 22., szombat 22:22 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Erika írta:
Bevallom, vannak napok, amikor nagyon elkeseredem, nem látom semmi értelmét annak, amit csinálok.Úgy érzem, egy helyben topogok,csak a seprű végét látom, csak a sok újra meg újra elvégzendő feladatot.
De nem így volt tegnap este! Összejött a család, ki innen, ki onnan, körülültük az asztalt, s a gyerekek egymás szavába vágva mesélték, ki mit élt át amióta nem voltunk együtt.
Egyiket-másikat egész új arcáról ismergettem. Úgy éreztem , mint mikor a hegymászó nagy erőfeszítés után feljut egy fennsíkra, s onnan elétárul egy gyönyörű, színes panoráma.
Bárcsak mindig így örülnének egymásnak! Bárcsak mindig ennyi mondanivalójuk lenne egymás számára...


:)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2007. dec. 23., vasárnap 16:57 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Mártával egy ügyintézés révén ismerkedtem meg. Alighogy lediktáltam a gyerekek neveit, a hitre terelődött a szó.Mint ahogy az énekben van: "szívem túlcsordul nagy örömében", úgy áradt belőle a friss megtapasztalás: milyen csodálatos, szerető Istenünk van! Nehéz út van mögötte, egyedül nevelve a két gyermekét sok mélységen keresztül ment, míg végre hitre jutott.
Érdekes volt, pont azt a kissé távolabbi testvérünket említette, hogy nemcsak beszélt neki a testvéri szeretetről, hanem valóságosan is melléállt, sokat segített neki.. .aki a múlt héten felhívott , és egy különleges segítséget kért, nem volt könnyű teljesíteni, de úgy éreztem, hogy szégyelném felemelni a telefont, s egyszerűen kimagyarázni: értsd meg, nem tudok ebben segíteni.
S így, hallva Mártától, hogy milyen áldozatkész ő mások felé, örülök, hogy nem odáztam el a kérését.
Amikor az ügyintézéssel kapcsolatban Márta küldött egy hivatalos mailt, először olvashattam ilyen köszöntést:
Shalom.
Nem akartam adósa maradni - mivel van egy szép prezentációm Izraelről, s egy ének, mely így kezdődik:Shalom Jerusalem, elküldtem neki, ...köszönettel vette. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 05., szombat 09:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A fiam időnként azzal bosszant, hogy nem hozza a kívánt listát a boltból, kifelejt valamit./persze nem olyan rövid listák ezek- a múltkor az egyik ismerős eladó megkérdezte tőle, látva a megpakolt bevásárlókocsit:-neked élelmiszer boltod van?-
Ha felírom egy cetlire, az éppen az autóban marad, s még nem is bánkódik rajta, hanem széles mosollyal jelenti ezt be nekem.
A feledékenységéből azonban most én profitáltam.
Ajándékosztáskor átadja a az egyik ajándékot....majd kis idő múlva egy következőt:
-az a helyzet, hogy elfelejtettem, hogy vettem már neked valamit, csak akkor jutott eszembe, mikor már ezt is megvettem.-

Üsse kő, legközelebb is hiányozhat valami a listáról... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 09., szerda 12:36 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
örülök, mert sikerült egy kis örömet átadni :D

(már régóta gyűjtögettem hozzá a képeket :) )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 15., kedd 21:44 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Sziasztok!

Örömmel tudatom veletek, hogy megszületett a lányom, Eszter. Sajna most csak nagyon ritkán tudok benézni, de ahogy beáll a napok menetrendje, igyekszem újra.

Hiányoztok :)

Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 15., kedd 21:56 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Indu írta:
Sziasztok!

Örömmel tudatom veletek, hogy megszületett a lányom, Eszter. Sajna most csak nagyon ritkán tudok benézni, de ahogy beáll a napok menetrendje, igyekszem újra.

Hiányoztok :)

Indu
Az Úr áldjon és őrizzen meg benneteket!
És te is nagyon hiányzol itt. :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség