Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 52  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. jan. 15., kedd 22:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Kedves Indu gratulálok!

Isten áldása legyen a kisgyereken, és rengeteg boldogság forrása legyen a kis Eszter! :)!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 15., kedd 22:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Isten áldjon meg Benneteket!

cilla :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 15., kedd 22:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Indu!

örömmel olvasom, hogy Eszter lányod megérkezett. Sok erőt, türelmet kívánok a neveléséhez/az ebből fakadó öröm csak ráadás :D /, aztán majd ha ringatod,jó lesz, ha ránknézel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 16., szerda 11:23 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Szia Indu!

Veletek együtt örülünk! :D Isten áldása legyen egész családodon!

Gabri

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 17., csütörtök 20:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 08:33
Hozzászólások: 1884
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Indu írta:
Sziasztok!

Örömmel tudatom veletek, hogy megszületett a lányom, Eszter. Sajna most csak nagyon ritkán tudok benézni, de ahogy beáll a napok menetrendje, igyekszem újra.

Hiányoztok :)

Indu


Csak most olvastam a nagy hírt! :D , remélem, valamennyien jól vagytok!
Köszi az értesítést!, és visszavárunk, mert te is hiányzol! :)

(Ez az ige jutott eszembe: "Amikor az asszony szül, fájdalma van, mert eljött az ő órája, de amikor megszülte gyermekét, nem emlékszik többé a gyötrelemre az öröm miatt, hogy ember született a világra." Jn. 16:21)

Isten adjon nektek erőt, bölcsességet és kitartást a szülői feladatokhoz (is)!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 17., csütörtök 22:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
Sziasztok!

Köszönöm mindannyiatoknak a kedves sorokat. Addig is sok jó fórumhozzászólást kívánok nektek.

Üdv:
Indu

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 26., szombat 18:04 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Tegnap a majd 18 éves fiam szabályszerű küzdelemben, úgy, hogy mindent bevetettem ellene, ping pongban megvert.

Amíg idáig eljutottunk sokszor győzött már ellenem, de ezek olyan gyerek-apa győzelmek voltak, ahol a szülő a játék kedvéért játszik, no meg tanításképpen. Ha kell hagyja a gyereket nyerni, hogy ne vegye el a kedvét a játéktól.

Ez a mostani kemény, szívós küzdelem volt, miden rafinált trükkömet kipróbáltam, de a gyerek levert, mintha csak egy légy lettem volna.

Lehet mondani, hogy most elégedett vagyok! :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jan. 31., csütörtök 14:39 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Erika írta:
Z. az egyik legkedvesebb viszonteladónk. Olyan tűzről pattant, jég hátán is megélő típus. Még ki se nyitom a kaput, már tele van vele az udvar. Mindig jókedvű, precíz, csak akkor süketül meg, ha megmondom, mennyit kell fizetnie.. Akkor hirtelen kellemetlen hangszínre vált, megkérdi:- mennyiiiiii?
Már kigondoltam, hogy fogom kikezelni ebből a "betegségéből"...másodszorra mindig magasabb árat fogok mondani, mint először...azt hiszem, hatásos lesz. :idea:


Na, ma kellemesen csalódtam. Megmondtam az árat, és ugrásra készen vártam, hogy : mennyiiiiiii?
ehelyett előkapta a pénztárcáját, és kezdte nekem a pénzt számolni:
ety, ketű, harom, -a néggyel kicsit elbajlódtunk...az ötről nem is beszélve/de a lengyel anyanyelvéhez képest ez nagy teljesítmény volt :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 03., vasárnap 14:25 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Tegnap láttuk a tévében az "én anyukám szuper!" című mosópor-reklámot, és az én Tündim elkezdett kiabálni, hogy "Az één anyukám a szuper! Nem a tiéd!!". Egy kicsit jól esett :).


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 04., hétfő 17:32 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Boglárka részleteket közöl a

Neil Anderson - Hyatt Moore: Szavak nyomában : Egy bibliafordítás kalandos története Pápua Új-Guineában c. könyvből:

a beté.
Ez a szó egyszerre hordozza magában a gyökér, alap, eredet, tartószerkezet, kiváltó ok, élet, értelem, fenntartó erő, lényeg és forrás jelentéseket.
...
A felszínen zajló események ellenére ennek az embernek/Józsefnek/tényleg volt betéje. Isten megengedte, hogy a dolgok látszólag elromoljanak, de végül megmutatta, hogy végig az Ő kezében volt az irányítás.


hm...akkor a fórumnak is van betéje... :wink:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 05., kedd 13:50 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Valami miatt nagyon elkeseredtem. Komor képpel tengtem, lengtem, a szó sem ért.
Jön a legkisebbem jóéjt puszit adni, szőke haja kontyba csavarva, még egy kék pánt is simul rajta.
-De illik a hajadba ez a pánt- mondom rácsodálkozva.-
-Már nem tart jól, nagyon laza, ...de azért tettem fel, mert a múltkor mondtad, hogy tetszik neked.-

...milyen érdekes..egy hajpánt, ami már nem is tart jól, mert laza, azért léket ver az elkeseredésemen..ha egy vigasztalni akaró szivecske tűzi fel... :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 21., csütörtök 08:52 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Egy újabb reménysugár! :D Sajnos már jó rég nem voltunk itt Kn-ben it-n :? , mert hol dolgoztam, hol haza mentünk, ill. egyéb helyekre. Tegnap beugrottam a segédlelkész feleségéhez, és megtudtam, hogy mióta nem voltunk beindult egy ifi a mi korosztályunknak! :D Egy újabb reménysugár az integrálódásra. Szombat este 7-kor ott leszünk. Juppi! :D

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 21., csütörtök 10:44 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Gabri írta:
Egy újabb reménysugár! :D Sajnos már jó rég nem voltunk itt Kn-ben it-n :? , mert hol dolgoztam, hol haza mentünk, ill. egyéb helyekre. Tegnap beugrottam a segédlelkész feleségéhez, és megtudtam, hogy mióta nem voltunk beindult egy ifi a mi korosztályunknak! :D Egy újabb reménysugár az integrálódásra. Szombat este 7-kor ott leszünk. Juppi! :D


Juppi, azaz juhúúú! :*:
Veled örülök kedves Gabri!

Üdv szeretettel cilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. feb. 25., hétfő 14:32 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 04., szerda 10:02
Hozzászólások: 159
Tartózkodási hely: Révkomárom (Szlovákia)
Sikerült elmenni az ifire :D , pedig volt kísértés, mert meglátogattak minket keresztlányunkék, és invitáltuk őket, hogy maradjanak nálunk éjszakára. Sokat gondolkodtunk, hogy hogyan oldjuk meg az ifit, de aztán úgy döntöttünk, hogy mind az 5-en elmentünk ifire (komáék, keresztlányunk, és mi). Bár az alkalmon most nem sokan voltak, mert sítáborra készültek, de nagyon jó volt az alkalom. A parázna nő történetét vettük versről versre. Keresztlányunk hiperaktív volt az alkalmon, de nem zavaró. És nagy örömünkre kiderült, hogy a segédlelkész felesége augusztusra babát vár, így ifi után volt is közös témájuk komaasszonyunkkal, aki amellet, hogy gyakorló anya, védőnéni.

_________________
"Úgy szeressétek egymást, ahogyan én szerettelek titeket." / Jn. 15, 12./


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. márc. 01., szombat 10:07 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Minden jó, ha vége jó

Lehet, hogy láttátok azt reklámot, amikor a feleség telefonál az éppen autót vezető férjével, és beszélgetés közben nagy csattanást hall, a férj karambolozik..
Na, ma reggel a férjem elment dolgozni a fiammal, s egyeztettünk, hányra kell hazaérnie, hogy bevihesse Sárát a városba, mert nagyon rossz, esős idő van.

már érkezniük kellett, mikor cseng a telefon, a fiam mondja:- anya , mindjárt otthon leszünk...-közben valami furcsa csattanás a telefonban, majd megszakad a vonal.

????????-vajon mi volt ez? -

egy kis idő múlva cseng a telefon: -késünk, mert az autókulcs beleesett a liftaknába, már hívtuk a szerelőt...

hát így kezdődik nálunk a szombat...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség