Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 68  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 07:34 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Héló! Nem az enyém, a kollégáé!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 08:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
kamilla írta:
Héló! Nem az enyém, a kollégáé!!!


:*: :*:

jól van, no! :*:

nem baj, én akkor is várom a könyvedet, mert tök jó lenne! :D


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 12:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
:) És miről szóljon?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 14:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Varró Dániel: sms #4

Itt állok én, e kerge hős
kabátom vízlepergetős
a szmájli számra ráfagyott
ha nem szeretsz, hát ne szeress
ez itt csak egy teszt sms,
hogy nyomkodom, tehát vagyok.


-- most innen egy jónagy hosszú gondolatsort töröltem ki az élet értelméről, meg ilyesmikről. --.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 15:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
kamilla írta:
:) És miről szóljon?


Szóljon Rólad, a mindennapjaidról, a gyermeknevelésről, a munkáról, a házasságról, a kereszténységről.Ahogyan Te éled meg és ahogyan csak Te látod.

Lehet olyan napló jellegű, mint a Kamilla blogja.Olyan mint pl.Lugosi Viktória:Ájvé, vagy Adrian Plass bármely könyve. :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 17:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Cilla: ˙(})(})(})(})(})


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 24., kedd 22:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Kamilla:(}}}}}}}}}}}}}}}}) :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 27., péntek 12:47 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
És sziasztok :)
Nagy az izgalom, holnap koránreggel indulunk táborba a nagygyerekekkel. Kb félig vagyunk összecsomagolva, és kb tele van a hátizsák. Most mindjár megyek, kipakolom az egészet, és megpróbálm újra helytakarékosabban.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 27., péntek 13:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Érdekesség, hogy összeakadtunk megint azzal a családdal a játszótéren, akiket egy tavaly nyári hosszászólásban már emlegettem (itt: http://www.parokia.hu/ext/forum/viewtopic.php?t=311&postdays=0&postorder=asc&start=405 ). Többmindent megtudtam róluk, az anyukával kicsit hasonlítunk egymásra, csak neki jóval több baja van, mint nekem. Viszont nagyon tartja magát, ami sajnos azt jelenti a gyakorlatban, hogy bizonygatja, hogy nicns semmi baj. És közben még szimaptikus is, és kedves. Sőt, tulképp tisztelhető, ahogy emelt fővel próbálja viselni a tényleg sok baját. Beleborzongtam, hogy valszeg én is ebbe az irányba megyek, ha hagyom. És hogy tényleg milyen könnyű mindenféle különösebb rossz szándék nélkül a pokol katonájává válni (ez, a Pokol katonái egy Csernus-előadás címe volt, szerintem nagyon el van találva). Ami gáz, hogy egy véleményt, amit neki nem mondtam el, egy nappal később kénytelen voltam a gyerekének a szemébe mondani, méghozzá elég tömör formában. Anyuka ugyanis kifejtette, hogy az ő gyereke nem tűri el, ha nem úgy beszél vele egy tanár, ahogy kell, a tanárok meg azt mondják, hogy pimasz, és ezért szegénykét kirúgták a gyógytornáról is, meg minden különóráról. :S. Én meg nem mondtam el, hogy ebben mi a rémálom. Annyit mondtam, hogy a tanárokkal pimasz gyerek kb ugyanazt csinálja, mint a felnőtt, aki a bkv-ellenőrnek mer csak beszólni... erre elkanyarodott a beszélgetés fonala a bkv-ellenőrök irányába, hogy anyuka igenis beszól nekik, mert izé. :S:S. Kamilla meg csak hümmögött.
Másnap az emlegetett gyerek kistesója telerakta a csúszda alját homokkal. De teljesen. Mikor több kisgyerekes anyuka próbálta lesöpörni, hogy a kicsik csúszdázni tudjanak, hangosan tiltakozott, és nem hagyta (jellemző amúgy, hogy ez sikerült neki). Na, Kamillanéni odatrappol, hogy nehogymár. Gyerek kifejti, hogy ő unatkozik, ez az egyetlen dolog, amit játszani tud. Mikor azzal próbál rá hatni a Kamillanéni, hogy ő már okos nagyfiú, be kéne látnia, hogy a kicsik szeretnének csúszdázni, azzal vág vissza, hogy bizony, ő már nagy, ami azt jelenti, hogy azt csinál, amit akar. Aztán rögtön áttér arra, hogy mer a bátyját is kirúgták mindenhonnan.... Kamillanéni kapásból, és különösebb hangsúly nélkül elereszt egy gúnyos "gratulálok"-ot, aztán szépen közösen lesöprik a csúszdát, és a kicsik csúszhatnak. A vita hevében még olyat is mondtam, hogy ha nem tudsz játszani, gyere velem, mutatok játékot. Ez a gondolat aztán mára teljesen szöget ütött a fejembe, gyűlnek az ötleteim, hogy mivel lehetne lekötni a játszón az unatkozó iskolásokat, akiknek már nem olyan egetrengető élmény, hogy lecsúsznak a csúszdán...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 27., péntek 13:44 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
És közben szépen csöndben elhagyom a pályát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 27., péntek 21:38 
Offline

Csatlakozott: 2006. nov. 12., vasárnap 21:08
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Budapest
...ezt komolyan fontolgatod,Kamilla?
Ismered ezeket a sorokat, ugye: Én egész népemet fogom, nem középiskolás fokon taní-tani.
Remélem, hogy alább nem adod?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 27., péntek 22:56 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Jó nyaralást, pihenést, már amennyire tudsz majd pihenni. :D
Vigyázzatok Magatokra és Isten vigyázzon Rátok!

Majd ha visszajössz, mesélj, hogy már végleges a döntésed, a tanári pályát illetőleg?

Tanácsot nem adok, mert Te tudod, hogy miért?Vagy Te sem?Na jó, ez csak vicc volt. :D

Ölellek Kamilla, és jó időt! :*:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. jún. 29., vasárnap 19:49 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 20:10
Hozzászólások: 381
Tartózkodási hely: itt
figyelő írta:
Semikém, de jó újra "látni" téged!

Mi van veled? :o :*:


Figyelő, nickedhez méltó vagy. Köszönöm kérdésed (Kamilláéval együtt). Válaszom: semmi. Semmi sincs velem. S veletek?

_________________
Az ÚR közel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 01., kedd 10:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 15:43
Hozzászólások: 1128
Tartózkodási hely: otthon
Semikém!

Semmi - az csak szójáték lehet, rád nem érvényes. Ennél többre lennék kíváncsi, s nem csupán öregedési célból (hisz az már teljesült) :) Velem annyi van, mint régen, viszonyaim nem túl iszonyatosak. Két középső gyermekem ikerházat építvén, egyéves házasságát ünnepelte a múlt hetekben. Főiskolás fiam iskoláit befejezve jelenleg itthon van. Fórumozni pedig az eddigieknél is ritkásabban fogok, mert a könyvtár aug.3-ig szünetel..

_________________
"Mindenekben hálát adjatok, mert ez az Isten akarata Krisztus Jézusban tihozzátok"(1Thess 5,18 )


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 07., hétfő 13:53 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 07:57
Hozzászólások: 1476
Tartózkodási hely: Rákoskeresztúr
Sziasztok mindenkinek :)

Örömmel látom, hogy élt és mozgott a fórum, addig is, míg nem voltam. Jó titeket olvasgatni, hajrá továbbra is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1012 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 68  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség