Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1420 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 95  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2008. szept. 20., szombat 17:09 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Hagyd, Cilla... tudom, hogy mi a baja Tivnek, ezen neki kell túltennie magát.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 21., vasárnap 13:53 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 23., szerda 15:57
Hozzászólások: 271
Kedves Tiv

Nem kell Erikat belevenni...

En azert irok mert nem tetszik ez a politikai gyulolkodes....
Borzalmas,meg durvabb az olyan ember aki mindig mindent jobban tud mindenkinel...

Az egeszbol az jon le hogy mindenki karhoztat mindenkit
Balos a jobbost ,jobbos a balost szelso jobb mindenkit,
Kozep hatso also felso....

Ki kit hurcolt meg ilyesmik

Amikor Krisztust kinoztak meghurcoltak
Mit mondott?????

Idiota kommunista global toke osszeeskuves

Vagy
Bocsajtsd meg neki nem tudjak mit cselekednek..

Senki nem akar kulturat ellopni mit csinaljon vele???

Global toke uzlet...

Annak a kulturajat lehet ellopni aki hagyja......

Miert van az hogy itt minden nep nemzetseg megtalalhato,
Minden,egyes egyedul a Magyar az aki keruli a masik Magyart..
Annyira hogy ha utcan kozelednek egymas fele ,es meghalljak hogy a masik csoport magyarul beszel ,vagy csak figyel (mint En) mert automatikus es mert ertem...
Akkor angolra valtanak anelkul ,hogy tudnanak angolul.....
Inkabb makognak ossze-vissza csak hogy ne latszodjon rajtuk hogy Magyarok.....
Miert van az ,hogy 26 evet ott elt kijon es ketev utan (nem beszelni magyart,sokat elfelejteni )vagy oruletesen keveri a ket nyelvet????
Az ilyen ember kulturajat nem kell ellopni ,eldobja magatol is ...

Nem a global toke osszeeskuvessel van gond ,hanem a belso mentalitassal ,szemelyekkel..

Ugyanis mas emberek ha talalkoznak orulnek egymasnak es a SAJAT nyelvukon kiabalva orvendeznek ,hangosan....

Erdekes ,hogy a szethuzas masoknal nem gond...

Elgondolkoztato...

_________________
Zsoltárok 103.
.."2. Áldjad én lelkem az Urat, .."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 21., vasárnap 14:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 05., csütörtök 20:20
Hozzászólások: 3994
Nagyon egyetértek Veled kedves Centralpark.

Elkeserít, elszomorít nagyon ez a helyzet.Szomorkodom, hogy pont az én ostoba kérdéseim miatt indult el az egész.Bár ne tettem volna!


Ami miatt pedig sírni támad kedvem, ha keresztények piszkálják egymást, hogy mindenbe bele lehet kötni, ha valaki református azért, ha Hit Gyülekezetes azért, ha bal oldali azért, ha jobb azért, mindenért.

Már megint nőnek körülöttem a falak, és tudom sokan majd azt mondják, hogy humanista, de nem látom már az embert, csak szabályokat, törvényeket......és ha nem vagy benne a körben, hát jaj neked!Na így érzek most egy jó ideje.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 21., vasárnap 14:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Öt percem van még, így a vitához annyit tudok hozzáfűzni, amelyben említve vagyok, hogy nem szólnék érdemben hozzá. Per pillanat a két fő kritizálóm személyeskedésére nincs időm, és kedvem válaszolni. Kérem őket fordítsák hasznosabbra az így felszabadult idejüket.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 21., vasárnap 15:34 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. júl. 23., szerda 15:57
Hozzászólások: 271
Miert nem forditjuk mindannyian hasznosabb dolgokra az idonket?..

A kritika a lenezo mindent jobban tudas miatt van...


Ket lehetoseg van
1. Egyetertes(rendben van jo)
2.nem ertek egyet ,(nem ertesz hozza ,osszevissza beszelsz )

Erdekes

Miert van ez elnezve itt?

Az elozo hozzaszlasom mar ki is lett torolve..:)
Amiben nagyjabol ugyan ezt irtam le

_________________
Zsoltárok 103.
.."2. Áldjad én lelkem az Urat, .."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 21., vasárnap 18:02 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Cp!
Nagyon egyetértek veled.
Különösen ezekkel:
Idézet:
Senki nem akar kulturat ellopni mit csinaljon vele???
...
Annak a kulturajat lehet ellopni aki hagyja......

Nem a global toke osszeeskuvessel van gond ,hanem a belso mentalitassal ,szemelyekkel..

üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 22., hétfő 09:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szívesen egyetértenék veletek, ha nem tapasztaltam volna sok negatívat ebben a témában.
Talán ha kicsit átnézel Ex a határokon, neked is eszedbe juthatna valami.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 22., hétfő 09:20 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
nem vagyok Ex, de ESZEMBE JUTOTT valami:

http://www.parokia.hu/ext/forum/viewtop ... 0464#40464


a novella főhőse MAGYAR... és VAN kultúrája: festőművész-rajztanár...

és ÉHBÉRES "UKRÁN" ÉPÍTKEZÉSI SEGÉDMUNKÁS itt nálunk, a kilencvenes években

és ELVETTÉK a kultúráját... NEM A MULTIK, nem GYURCSÁNY, és NEM AMERIKA

hanem TE MEG ÉN... (NEM Erikának írtam, hogy "te"!! a "te meg én" jelentése: MI MIND itt ebben az oly büszke és oly kevéssé befogadó országban...) akinek MŰVÉSZKÉNT, EMBERKÉNT NEM KELLETT :'(

_________________
/mT


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára net2rist 2008. szept. 22., hétfő 10:27-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 22., hétfő 09:28 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Net, nincs időm most elolvasni a cikket, de ha megengeded, most ezt a sarat nem veszem magamra.
Ha nem akarod érteni, hogy én miről beszéltem, hagyd gondolkodni Exet.

/de egyébként nem kell válaszolnod Ex, csak az igazság kedvéért, távolról sem gyűlöletkeltés miatt volt az előbbi megjegyzésem/


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 22., hétfő 09:31 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
köszönöm :S

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 22., hétfő 10:13 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
:(


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 22., hétfő 10:35 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Erika írta:
Szívesen egyetértenék veletek, ha nem tapasztaltam volna sok negatívat ebben a témában.
Talán ha kicsit átnézel Ex a határokon, neked is eszedbe juthatna valami.
Kedves Erika!
Nem vitatom, hogy vannak rossz tapasztalataid, de abban biztos vagyok, hogy a kultúrádat nem akarja ellopni senki. Elnyomni azt lehet, de azt biztos hogy nem a globál "karvalytőke" akarja, inkább a szlovák nacianalizmus. Utóbbi kettő viszont nagyon távol áll egymástól. Itthon viszont se ellopni, sem elnyomni nem akarja senki, semmi a magyar kultúrát.
Senki nincs kötelezve, hogy mónikasót, barátokköztöt, valóságsót nézzen. Senki nem írja elő, hogy milyen DVD-t vegyen meg a boltban, nem kötelező mekkdönciben kajálni és kólát vedelni. Lehet járni önként bőgatyában és matyóhimzésben és nem kell farmert vagy egyebeket hordani.
Így értettem. Tehát ha valami veszélyezteti a magyar kultúrát az egyedül csakis mi lehetünk.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 22., hétfő 19:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
Erika írta:
Szívesen egyetértenék veletek, ha nem tapasztaltam volna sok negatívat ebben a témában.
Talán ha kicsit átnézel Ex a határokon, neked is eszedbe juthatna valami.
Kedves Erika!
Nem vitatom, hogy vannak rossz tapasztalataid, de abban biztos vagyok, hogy a kultúrádat nem akarja ellopni senki. Elnyomni azt lehet, de azt biztos hogy nem a globál "karvalytőke" akarja, inkább a szlovák nacianalizmus. Utóbbi kettő viszont nagyon távol áll egymástól. Itthon viszont se ellopni, sem elnyomni nem akarja senki, semmi a magyar kultúrát.
Senki nincs kötelezve, hogy mónikasót, barátokköztöt, valóságsót nézzen. Senki nem írja elő, hogy milyen DVD-t vegyen meg a boltban, nem kötelező mekkdönciben kajálni és kólát vedelni. Lehet járni önként bőgatyában és matyóhimzésben és nem kell farmert vagy egyebeket hordani.
Így értettem. Tehát ha valami veszélyezteti a magyar kultúrát az egyedül csakis mi lehetünk.
üdv
ex


A fentiek alapján nemigazán értem, hogy az Úr miért is adta a kiválasztott népnek a Tízparancsolatot, de ha már adta, miért is kötelezte a népét arra, hogy betartsa azt. Az Úr miért is ítélta halálra a szombatot megszegőt, és miért nem hagyta a kiválasztott népet jó kis szexis Baál szobrokat imádni. Miért is volt fixa ideája, hogy Őt tisztelje a népe, holott mondhatta volna, hogy nem vagytok elkötelezve? Ha nép eltávolodott tőle, akkor rabságba vitte, vagy csapásokkal térítette vissza, de akár szét is szélesztette a népet. Miért is kellett a királyoknak a Tóra szerint uralkodni, és miért nem volt jó az Úrnak egy kis vallási szinkretizmus, egy kis vallási multikulti?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 22., hétfő 20:35 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
A fentiek alapján nemigazán értem, hogy az Úr miért is adta a kiválasztott népnek a Tízparancsolatot, de ha már adta, miért is kötelezte a népét arra, hogy betartsa azt. Az Úr miért is ítélta halálra a szombatot megszegőt, és miért nem hagyta a kiválasztott népet jó kis szexis Baál szobrokat imádni. Miért is volt fixa ideája, hogy Őt tisztelje a népe, holott mondhatta volna, hogy nem vagytok elkötelezve? Ha nép eltávolodott tőle, akkor rabságba vitte, vagy csapásokkal térítette vissza, de akár szét is szélesztette a népet. Miért is kellett a királyoknak a Tóra szerint uralkodni, és miért nem volt jó az Úrnak egy kis vallási szinkretizmus, egy kis vallási multikulti?
Szívesen elbeszélgetek erről a témáról is, de hogy jön ez a kultúralopással vádolt globáltőkéhez?
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 22., hétfő 21:35 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
exrefis írta:
rosta írta:
A fentiek alapján nemigazán értem, hogy az Úr miért is adta a kiválasztott népnek a Tízparancsolatot, de ha már adta, miért is kötelezte a népét arra, hogy betartsa azt. Az Úr miért is ítélta halálra a szombatot megszegőt, és miért nem hagyta a kiválasztott népet jó kis szexis Baál szobrokat imádni. Miért is volt fixa ideája, hogy Őt tisztelje a népe, holott mondhatta volna, hogy nem vagytok elkötelezve? Ha nép eltávolodott tőle, akkor rabságba vitte, vagy csapásokkal térítette vissza, de akár szét is szélesztette a népet. Miért is kellett a királyoknak a Tóra szerint uralkodni, és miért nem volt jó az Úrnak egy kis vallási szinkretizmus, egy kis vallási multikulti?
Szívesen elbeszélgetek erről a témáról is, de hogy jön ez a kultúralopással vádolt globáltőkéhez?
ex


Úgy jön ide, hogy a globál tőkének nem a Tízparancsolat terjesztése az érdeke. A mammon érdeke, hogy őt szolgálják, és ne az Úrat. A mammon érdeke a multikulti, a fogyasztói szinkretista világ tégely, amelyben az ő fogyasztási cikkei, és szolgáltatásai a közös nevező, és ezért minden eszközt bevet.

Az Úr azt mondta, hogy nem lehet egyszerre szolgálni a mammont, és Őt, hanemhogy csak őt. Úgy jön ide!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1420 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 95  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség