Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1420 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 95  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 09:01 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Lit!
Amikor ezeket írtam:
Idézet:
Ugyanis mi Európában kísértetiesen hasonló szerepet játszunk el mint nálunk a cigányok.
Nem dolgozunk, csak nagyon kevesen, követelőzünk segélyek után az EU-ban és közben felelőtlen önpusztító módon élünk, tele vagyunk irigysággel és gyűlölettel.
Ezért nem tudjuk a cigánykérdést kezelni, mert a magunkét sem tudjuk.
, akkor az előző bejegyzés által is aláhúzott szerepre gondoltam.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 10:23 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Ezt a tele vagyunk irigységgel gyűlölettel szöveget, ne többes szám első személyben használd, mert úgy nem korrekt. Amúgy is mindenki magából indul ki.

Abban viszont igazad van, amit Orbán már régóta emleget, amire a gazdaságpolitikája is alapult amikor kormányzott, hogy több mint 1 millióval több munkahely kell az országban ahhoz, hogy ki tudjunk mászni ebből a trutyiból. Munka nélkül teng leng, pusztul az ország lakosságának jelentős hányada, mert nincs munkahelye.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 12:57 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
Ezt a tele vagyunk irigységgel gyűlölettel szöveget, ne többes szám első személyben használd, mert úgy nem korrekt. Amúgy is mindenki magából indul ki.

Nem magamból indultam ki. :)

Idézet:
Abban viszont igazad van, amit Orbán már régóta emleget, amire a gazdaságpolitikája is alapult amikor kormányzott, hogy több mint 1 millióval több munkahely kell az országban ahhoz, hogy ki tudjunk mászni ebből a trutyiból. Munka nélkül teng leng, pusztul az ország lakosságának jelentős hányada, mert nincs munkahelye.

Tudom, hogy Orbán nálad az isten, így most felségsértő leszek. :)
Mikor hatalmon volt, a foglalkoztatás akkor is lényegében ugyanilyen rossz volt, mégsem teremtett 1milla új munkahelyet.
A másik, az hogy a munkahelyeket nem a kormány teremti, ezt elfelejti megjegyezni mindegyik kormány, hanem a vállalkozások. Tehát azokat kell élni hagyni és akkor lesznek munkahelyek.
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 13:03 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. feb. 22., péntek 22:22
Hozzászólások: 830
Össze sem lehet hasonlítani az Orbán kormányt a mostanival.
Sokat hibáztak, de annyi látszott, hogy az ország érdekében tettek, nem egy Istenfélő ember volt ott mint tanácsadó. Ő maga is az.
Ezen áldás volt.
A vállalkozások fellendültek így munkahelyek jöttek létre stb.
Ma ez pont az ellenkezője, az istentelenség, a nyílt és búrkolt hazudozás, az emberek semmibevétele stb. Ez meg is látszik az országon, a közállapoton és egyáltalán mindenen.

_________________
http://literaty-nazo.blogspot.com/
Üdv, Literaty


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 17:41 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Ex, DOLGOZNI kell a kormánynak és akkor mehetnek dolgok, de ehhez BIZALOM kell a néptől!

Ebben NULLA a jelenlegi kormány és ezért BÁRMILYEN JÓ dolgot találnak ki még mielőtt az eszükbe jut CSŐD!

Ebben élünk, vannak akik ezt látják, vannak akik nem.

Én tisztelem a jelenlegi vezetőket, mert Istentől van hatalmuk (ha van, mert alig megy át valami), de ez van.
A jelenlegi kormány már rég eljátszotta zat a bizalmat, ami alapján bármit is át tudnának verni a társadalmon.
Ebbe pusztul most az ország és erre jön rá a világ eseménye.

OV idejében voltak akik bíztak az ország vezetésében.
Akkor is voltak szkeptikusok - mint mindig - de sokan bíztak!

Akkor át is mentek dolgok, de ez már a múlt, sajnos.

Ja és az Istenem az Úr Jézus!

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 19:50 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Orbán kormány ugyanolyan cinikus volt és tolvaj mint a mostani, csak jobban be tudott csapni benneteket. Na meg nem volt még ilyen rossz a helyzet mert tartott még a Bokroscsomag hozadéka.
Csak reménykedni lehet, hogy nem azt fogaja csinálni amit most sugall, hanem azt fogja tenni amit kell.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 20:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
exrefis írta:
Orbán kormány ugyanolyan cinikus volt és tolvaj mint a mostani, csak jobban be tudott csapni benneteket. Na meg nem volt még ilyen rossz a helyzet mert tartott még a Bokroscsomag hozadéka.
Csak reménykedni lehet, hogy nem azt fogaja csinálni amit most sugall, hanem azt fogja tenni amit kell.
üdv
ex


Így természetesen azt kell tenniük, amit te sugallsz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 21:05 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Fony írta:
Így természetesen azt kell tenniük, amit te sugallsz.

Rosszindulatot ismételten konstatáltam, túlteszem magam rajta. :)
Én itt nem sugallok semmit. Amit akarok mondani, azt leírom.
Egyébként a kivezető út sokkal keskenyebb mint gondoljátok. Mire OV hatalomra kerül már nem sok választása lesz. Vagy teljesen hazavágja az országot, vagy azt csinálja, amit kell, amit minden józan közgazdász is mond, meg amit én is furulyázok itt évek óta. :)
Szerintem ezt is fogja csinálni, kérdés, hogy mennyire hatékonyan és mit rak még mellé.
Pl. csinál-e újra keresztényüldözést?
Nagyon kíváncsi vagyok Rosta, hogy fog reagálni, hiszen olyan dolgok mellé kell majd állni ami ellen nagy indulatokkal beszél most. Kiábrándul-e OVi-ból, vagy megbarátkozik a piacgazdasággal? Hiszen más kiút nincs. Vagy ha OVirajongó marad, akkor hogyan fogja kimagyarázni magának, meg nekünk az önellentmondásait? :)
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 21:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
exrefis írta:
Fony írta:
Így természetesen azt kell tenniük, amit te sugallsz.

Rosszindulatot ismételten konstatáltam, túlteszem magym rajta. :)
Én itt nem sugallok semmit. Amit akarok mondani, azt leírom.
Egyébként a kivezető út sokkal keskenyebb mint gondoljátok. Mire OV hatalomra kerül már nem sok választása lesz. Vagy teljesen hazavágja az országot, vagy azt csinálja, amit kell, amit minden józan közgazdász is mond, meg amit én is furulyázok itt évek óta. :)
Szerintem ezt is fogja csinálni, kérdés, hogy mennyire hatékonyan és mit rak még mellé.
Pl. csinál-e újra keresztényüldözést?
üdv
ex


Szó sincs rosszindulatról, csak nem tudod elviselni, ha valaki azt teszi veled, amit te másokkal.
Egyébként, hogy ne legyen off.
Miért veszed olyan biztosra OVI-ék győzelmét?
Keresztényüldözésen gondulom HGY üldözést értesz...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 21:21 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Fony írta:
Miért veszed olyan biztosra OVI-ék győzelmét?
Azért mert ez a kormány olyn ostobán ledarálta magát, hogy OVi már nem is nagyon tudja elrontani. Tulajdonképpen már nem kell csinálnia semmit csak karba tenni a kezét és megvárni nyugodtan míg a szocik teljesen lehúzzák magukat.

Idézet:
Keresztényüldözésen gondulom HGY üldözést értesz...
Gondolom te meg a HGy üldözés alatt nem keresztényüldözést értesz.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 21:41 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 01., vasárnap 19:48
Hozzászólások: 1002
exrefis írta:
Fony írta:
Miért veszed olyan biztosra OVI-ék győzelmét?
Azért mert ez a kormány olyn ostobán ledarálta magát, hogy OVi már nem is nagyon tudja elrontani. Tulajdonképpen már nem kell csinálnia semmit csak karba tenni a kezét és megvárni nyugodtan míg a szocik teljesen lehúzzák magukat.

Idézet:
Keresztényüldözésen gondulom HGY üldözést értesz...
Gondolom te meg a HGy üldözés alatt nem keresztényüldözést értesz.
üdv
ex


OVIÉK: '2002-ben olyan ostobán elbízták magukat, hogy ha azt teszik amit mondasz, Gyurcsány kap ismét 4 évet. (Nem úgy, ne gondolj rosszra, jól értsd amit mondok. )

HGY: Miért? A HGY-ben nincsenek keresztények?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 03., kedd 22:19 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Én inkább előre teszem a kezem és összekulcsolom ezért a kormányért, mert azzal nincs vége a történetnek, hogy elveszítik a hatalmat, amit az Úrtól kaptak!

Ex, amikor OV vezette az országot az emberek nagyobb része BÍZOTT, HITT az ország felemelkedésében, hitte, hogy TÉNYLEG ÉRDEMES TENNI az országért! És sokan tettek is, DOLGOZTAK, Pesten és vidéken!


Idézet:
Orbán kormány ugyanolyan cinikus volt és tolvaj mint a mostani, csak jobban be tudott csapni benneteket. Na meg nem volt még ilyen rossz a helyzet mert tartott még a Bokroscsomag hozadéka.
Csak reménykedni lehet, hogy nem azt fogaja csinálni amit most sugall, hanem azt fogja tenni amit kell.
üdv


Én nem így ÉLTEM meg azt az időszakot! (Nem fogadom el a személyesen átélt eseményekkel szemben a HGY tanítását, mert azzal megtagadnám a valóságot) A statisztikai számokkal nem vitatkozom, mert egy picit értek hozzá és pontosan tudom, hogyan lehet az adatsorokkal manipulálni az eredményt (pozitív, negatív)
Engem nem csapott be, aki engem becsapott az a jelenlegi vezető!
De nem csak engem, hanem sokakat, akik nálam fontosabb pozícióban vannak az országban akár politikailag, akár gazdaságilag.
Tudod mit fog csinálni OV? DOLGOZNI FOG!

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 04., szerda 08:19 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
pauler írta:
Ex, amikor OV vezette az országot az emberek nagyobb része BÍZOTT, HITT az ország felemelkedésében,

Kedves Péter!
Én nem bíztam benne, mert az én testvéreimet üldözte és tönkre akarta tenni a gyülekezetünket. Éppen ezért biztos voltam benne, hogy Isten elveszi tőle a trónt. Éppen ezért nem is származott belőle semmiféle felemelkedés. A bokroscsomag felélése folyt és a haverok kistafírozása
Ezt én nem nevezem az ország érdekében való tevékenységnek.

Idézet:
Én nem így ÉLTEM meg azt az időszakot!
Én ezt nem vonom kétségbe. Kedvezményezettként másként lehet megélni ugyanazt az időszakot. Például egy hadifogságot is különböző módon éltek meg emberek a barakkokban és az őrtornyokban. Most nehogy nagadra vedd a hasonlatot, csak azt akartam megvilágosítani, hogy ki-ki másként élhet meg egy időszakot.

Idézet:
(Nem fogadom el a személyesen átélt eseményekkel szemben a HGY tanítását, mert azzal megtagadnám a valóságot)
Na most kíváncsivá tettél. :) Mit tanít a Hgy a te személyesen átélt valóságoddal szemben?

Idézet:
Engem nem csapott be, aki engem becsapott az a jelenlegi vezető!
Ez nem igaz. Akkor csaphatott volna be, ha hittél volna neki bármit is előtte. Engem se csapott be OV mert egy percig sem hittem neki, tehát nem is ért meglepetés, amikor cselekedett is. Egyébként GYF-nek sem hittem, tehát engem ő sem csapott be. A hazugságversenyben nem lehetett komolyan venni egyiket sem.

Idézet:
Tudod mit fog csinálni OV? DOLGOZNI FOG!
Nos, ahogy korábban leírtam, én is abban reménykedem, hogy végre cselekedni fog és az amit kell.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 04., szerda 09:55 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2008. feb. 22., péntek 22:22
Hozzászólások: 830
A HGY-nek nem kellet volna belefolyni a politikába egy olyan párt melett, amely minden keresztyén erkölcsöt tagadott és támadott. A tiszta evangéliumot kelett volna hírdetni és senk nem bántott volna senkit.
Akkor talán ez az üldöztetési fóbia sem lenne.
Mert más egyház, közösség, kis és nagy nem élt ilyet át OV-idelyén.

_________________
http://literaty-nazo.blogspot.com/
Üdv, Literaty


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2009. márc. 04., szerda 10:41 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Literaty írta:
A HGY-nek nem kellet volna belefolyni a politikába egy olyan párt melett, amely minden keresztyén erkölcsöt tagadott és támadott.
Kedves Lit!
Függetlenül attól, hogy ez helyes volt-e vagy sem, ahhoz semmiképpen nem elég indok, hogy egy keresztény felekezetet megpróbáljunk tönkretenni, csak azért mert más a politikai hozzáállása. Ilyet sem keresztény, sem dekokrata ember nem csinál. Hitlernek, Szálinnak, Rákosinak voltak ilyen szokásai.
Egyébként a te egyházad is belefolyik a politikába, lehet, hogy még jobban. Nála elfogadható? Azért mert más pártot támogat?
A HGy azért működött együtt az SzdSz-szel, mert az volt az egyetlen párt amelyik a vallásszabadságot tisztán képviselte. Ez meg inkább az jobboldali pártok szégyene. Pontosan azért került szembe a jobboldali pártokkal mert azok a történelmi egyházak hathatós támogatásával szektakampányt folytattak a HGY ellen (többek között).

Idézet:
A tiszta evangéliumot kelett volna hírdetni és senk nem bántott volna senkit.
Nos a HGy a tiszta evangéliumot hirdette akkor és hirdeti most is és pontosan e miatt szálka sokak szemében. És pont e miatt nem tudta elsöpörni a politika. :)

Idézet:
Akkor talán ez az üldöztetési fóbia sem lenne.
Tudod, rövid egymásutánban 17 db különböző hatósági vizsgálat az nem paranoia.
De, hogy klasszikusokat idézzek, azért mert valaki paranoiás, még nem biztos, hogy nem üldözik. :)

Idézet:
Mert más egyház, közösség, kis és nagy nem élt ilyet át OV-idelyén.

Sőt kb. 22 kisegyház látva a Fidesz vérszomját, féltvén az irhájukat, azonnal elhatárolódott a HGY-től és ment "együttműködni".

A HGY egyébként soha nem értett egyet az SZDSZ Biblia ellenes nézeteivel és azzal is tisztában volt, hogy normális országban evangéliumi egyház nem szokott együttműködni liberális párttal, de azokban az országokban van normális jobboldal.
Éppen ezért a HGy, mivel most nioncs szükség rá, visszavonult a politikai porondról, de azonnal fel fog lépni, ha az evangélium hirdetése, vagy a vallásszabadság veszélybe kerül.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1420 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 95  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség