Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1506 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 101  Következő
 

Re: Képek
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 04., kedd 15:10 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Rosta, éppen azért írtam le a "sztorinkat", hogy lásd, jártunk hasonló cipőben, éltünk át nehéz időszakokat mi is.Exrefis azt mondja, az igazaknak minden javukra van- nincs más igazságunk, mint a bennünk lakozó Krisztus, ..de az tény, hogy ha Isten nem segít meg bennünket már számtalanszor kézzel foghatóan, akkor nagyon elcsúsztunk volna testileg-lelkileg egyaránt.

És lásd telhetetlenségemet: én is dolgozom a saját sztorimon, munkaügyben, ha egyről a kettőre jutok, megírom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 04., kedd 17:07 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
Erika írta:
Rosta, éppen azért írtam le a "sztorinkat", hogy lásd, jártunk hasonló cipőben, éltünk át nehéz időszakokat mi is.Exrefis azt mondja, az igazaknak minden javukra van- nincs más igazságunk, mint a bennünk lakozó Krisztus, ..de az tény, hogy ha Isten nem segít meg bennünket már számtalanszor kézzel foghatóan, akkor nagyon elcsúsztunk volna testileg-lelkileg egyaránt.

És lásd telhetetlenségemet: én is dolgozom a saját sztorimon, munkaügyben, ha egyről a kettőre jutok, megírom.

Kedves Erika!
Én csak a te történetedre reagáltam. Nem tudtam, hogy Rosta munka nélkül van. Nagyon sajnálom őt. És ezért is sajnálom: Ilyen rosszindulatot csak az tud feltételezni a másikról, aki a saját indulataiből indul ki.
üdv
ex


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 04., kedd 20:48 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
ignore off

Nekem az az elvem, hogy az a jó, ha nem sajnálnak. Szóval nem szorulok a sajnálatodra, lemondok róla bármilyen nehezemre is esik.... :)

Ami a rosszindulatot illeti, még mindig nem adtál választ arra, hogy miért is akarnálak én Dunába lőni, ha az alkalom úgy adná, no és miért náci a fél ország. Ha ezt tisztáztad, akkor beszélhetsz az én rosszindulatomról...

ignore on


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 04., kedd 20:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Rosta, éppen azért írtam le a "sztorinkat", hogy lásd, jártunk hasonló cipőben, éltünk át nehéz időszakokat mi is.Exrefis azt mondja, az igazaknak minden javukra van- nincs más igazságunk, mint a bennünk lakozó Krisztus, ..de az tény, hogy ha Isten nem segít meg bennünket már számtalanszor kézzel foghatóan, akkor nagyon elcsúsztunk volna testileg-lelkileg egyaránt.

És lásd telhetetlenségemet: én is dolgozom a saját sztorimon, munkaügyben, ha egyről a kettőre jutok, megírom.


Erika értem én a dolgot, hiszen magam is írom, ebben van a fél ország. A példátok is nagyon jó, hiszen ez is egy kibontakozási irány, amit írsz. Természetesen minden lehető variációt megnézek, próbálok és a vállalkozás az egyik kitörési pont lehet. Pályázom, interjúkra járok, a gyerekeimet támogatom, javítom az angolt, vállalkozási ismeretekbe bonyolódom, többet dolgozom, mintha munkahelyem lenne. Ezért sem nagyon írok mostanában.

Több mint egy millióval több munkahelynek kellene lenni az országban ahhoz, hogy rendben menjenek a dolgok, így nem csoda, hogy sokan benne vagyunk a csávában. A kb szükséges 4 milliónak a 25-30 %-a munkanélküli.

Sok sikert a munkaügyedhez, Talán a szlovák gazdaság jobban teljesít mint a mienk... :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 05., szerda 07:12 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Köszi, igazából a gazdaságtól függetlenül velem van a baj, de remélem, valahára összeszedem magam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 05., szerda 14:19 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
rosta írta:
ignore off

Nekem az az elvem, hogy az a jó, ha nem sajnálnak. Szóval nem szorulok a sajnálatodra, lemondok róla bármilyen nehezemre is esik.... :)

Ami a rosszindulatot illeti, még mindig nem adtál választ arra, hogy miért is akarnálak én Dunába lőni, ha az alkalom úgy adná, no és miért náci a fél ország. Ha ezt tisztáztad, akkor beszélhetsz az én rosszindulatomról...

ignore on


"A ki gyűlöli az ő atyjafiát, mind embergyilkos az: és tudjátok, hogy egy embergyilkosnak sincs örök élete, a mi megmaradhatna ő benne."


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 05., szerda 14:43 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:
Köszi, igazából a gazdaságtól függetlenül velem van a baj, de remélem, valahára összeszedem magam.


Azért elég hülye ez a mai rendszer, hogy a 8 gyereket felnevelő családanyának még további munkákon kelljen gondolkozni.

Ma éppen egy junioroknak való munkát láttam hirdetve, ahol jó íráskészségű, blogolásban járatos embert akartak felvenni. Tegnapelőtt jelent meg, de már rajta volt a piros felirat, hogy nem aktuális a hirdetés.

Ez nem is lehet olyan rossz! A hobbidat műveled és még fizetnek is érte. Gondolkozz talán valami ilyesmiben. :)

A férjed szívesen elenged a vállalkozásból?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 05., szerda 15:29 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 21., szombat 17:24
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Veresegyház
bocs hogy nem reagáltam, de nyaralni vagyunk a párommal, ezt is egy könyvtárból írom. köszönöm erikának a segítséget, vele voltam levelezésben és valójában neki raktam fel elsősorban a képeket. naámán és elizeus történetét dolgozzuk fel egy bábjáték formájában ehhez készültek a bábok. ha meglesz a többiről is küldök illetve a videó sem reménytelen. amúgy egy korábbi mesefeldolgozás anyaga itt látható: http://krudy.multiply.com/photos/album/10/10

_________________
szerintem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 05., szerda 21:16 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Jó nyaralást, Sztalker, akkor várjuk a videót, majd ezt is megnézem, csak most vendégem van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 05., szerda 21:22 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
rosta írta:

A férjed szívesen elenged a vállalkozásból?


Ez a megoldás fel sem merül bennem sem.
Különben sem venne fel senki, úgyhogy csak valami rövid, mondhatni hobbiszintű , 0 fizetésű, de számomra fontos feladatról álmodozom. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 06., csütörtök 18:06 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Erika írta:

Különben sem venne fel senki, úgyhogy csak valami rövid, mondhatni hobbiszintű , 0 fizetésű, de számomra fontos feladatról álmodozom. :oops:


Nincs ott Kassán olyan magyar nyelvű újság, ahova be tudnál segíteni? Nem a vezércikkre gondoltam éppen, de például a gyerekneveléssel kapcsolatban, a háztartással kapcsolatban, netán az élet apró örömeivel kapcsolatban nagyon helyes kis írásokat csinálhatnál.

Tudja a lelkészed, hogy te Parókia függő vagy? Ha nem mondd el neki, biztosan ad valami fajsúlyos feladatot. Miért nem mocorogsz egy kicsit?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 06., csütörtök 18:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Jópofa vagy, Rosta.Parókia függő volnék? bizonyítsam be az ellenkezőjét? már nagyon pelyheznek a szárnyaim, csak egy lökés, és huss, kirepülök...

A lelkészemnek egyébként bevallottam Erikát, akkor úgy láttam, a család és a fórum mellett nem tudok más feladatot vállalni.Azóta persze sok minden megváltozott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 07., péntek 08:59 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 01., péntek 19:22
Hozzászólások: 4328
Röpülni röpülhetsz, csak ne felejts el mindig visszajönni.

Vállalj csak más feladatokat is, mert akkor megsokszorozódik a munkád értéke.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

nyárutó
HozzászólásElküldve: 2009. aug. 26., szerda 18:22 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 17:12
Hozzászólások: 2763
Tartózkodási hely: Magyarország
"Járjatok szeretetben"
Csatolmány:
Augusztus.jpg
Augusztus.jpg [ 61.46 KiB | Megtekintve 4062 alkalommal. ]

(fotó: Szilágyi Ágnes)
-----------------------------------------


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szj 2009. szept. 14., hétfő 18:07-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2009. szept. 01., kedd 18:44 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 17:12
Hozzászólások: 2763
Tartózkodási hely: Magyarország
VÍZPARTON (fotó: Szilágyi Magdolna)
-------------------------------------------------
"kaptál egy kezet
ne ereszd el ne ereszd el"
(Puszta Sándor: Donum - részlet)


Csatolmányok:
DSCN4451.JPG
DSCN4451.JPG [ 188.17 KiB | Megtekintve 4051 alkalommal. ]


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szj 2009. szept. 15., kedd 04:24-kor.
Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1506 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 101  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség