Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 52  Következő
 

Re: Az élet apró örömei
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2010. jan. 22., péntek 23:05 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Szia Indu!

Még csak képen láttam- nagyon aranyos! Holnap délben indulunk, majdnem 700 km-re laknak, úgyhogy még a nagy találkozásra várnom kell.
Na, és a te gyerkőceid hogy cseperednek?


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. jan. 23., szombat 21:58 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 13., péntek 19:09
Hozzászólások: 1521
:) akkor nagy öröm lesz nemsokára :)

Az enyémek szépen cseperednek, cukik és elolvasztják a környezetet, az utcán megállnak az emberek - vicces. A húgom meg is jegyezte, ahogy így elnéz minket a férjemmel, nem tudja honnan lettek ezek a gyerekek ilyen szépek :*:

_________________
Várván ama boldog reménységet


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. jan. 26., kedd 19:27 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Megérkeztünk minden baj nélkül, hála az Úrnak, még szombaton este. Natanael édes baba, szépen fejlődik.Még két napig gyönyörködhetem benne, ..nagyinak lenni jó. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. jan. 26., kedd 19:45 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 21:15
Hozzászólások: 4790
Tartózkodási hely: Budapest
:) :) :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. jan. 26., kedd 21:25 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Nagyinak lenni jó, főleg, ha az anyuka/apuka jó kiképzést kapott :-)

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. jan. 29., péntek 13:49 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Sziasztok!

Újra itthon vagyok, kicsit vissza kell szoknom-// reggel arra ébredtem, hogy a szomszéd szobában sír a baba :shock:

A visszaút is élmény volt, mert egy jó ideje keveset utaztam, s főleg nem egyedül, busszal.Ez jó harc az öregedés, berozsdásodás ellen -új utakon elindulni, mert bizony, nagyon "elefánt a porcelánboltban" érzésem van az ismeretlen helyeken.
Egy nagyon kedves cseh hölggyel utaztam az első szakaszon, akinek az unokája magyar nevet kapott /Anikó/- holott egy szót sem tudnak magyarul- van ilyen is.
Megállás nélkül beszélt, de azért igyekeztem én is megkaparintani a szót, s a reggel olvasott:" aki vallást tesz rólam az emberek előtt"- ige értelmében valamit mondani magunkról is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 20., szombat 13:30 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
A mobiltelefon már egyre gyakrabban pityegett, egyre többször jelezte az alacsony akufeszültséget, de a töltőt sehol nem találtam.
Elindulásig töltöttem a lányoméknál- de arra biztosan emlékeztem, hogy utolsó pillanatban eltettem...de hová? már minden táskát elpakoltam, kiráztam, a töltő sehol. Kezdett kellemetlenné válni a helyzet, mert főleg hivatalos üzenetek érkeznek ezen a telefonon. Még egyszer felforgatom a szobát...a fiam már jelezte, hol lehetne venni ebbe a típusba való töltőt, amikor utolsó mentsvárként fohászkodni kezdtem magamban: Uram, add, hogy megtaláljam!
Nem gondolkoztam, csak ösztönszerűen nyúltam be a szekrénybe eltett kabátomba- tulajdonképpen lehetetlennek tűnt, hogy ha a jó vastag kesztyűimet már kiszedtem, ne vettem volna észre a benne lapuló töltőt-és mégis!
Köszönöm Uram!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 27., szombat 08:52 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Nemigazán szeretem az orchideát-gyönyörű,de olyan idegennek tűnik számomra. Tavaly a gyerekek vettek a papának az ötvenesre egyet , de miután elvirágzott, betettem a lakás legeldugottabb ablakába, néha megöntöztem, s a sorsára hagytam.Legnagyobb meglepetésemre egyik téli napon egy új hajtást fedeztem fel rajta, tele bimbóval! Azóta féltő pillanatásokkal kerestem fel naponta- kivirágzik-e? nem mertem levinni a nagyszobába se, nehogy megszenvedje az áthelyezést, s ledobja bimbóit..
Most már a zongorán díszeleg, s a szivembe is belopta magát..

A hóvirágnak nem volt ilyen gondja- azt szeretem, pár hagymát ide-oda bedugdostam a kertben, s mihelyt elment a hó, biztosra vettem, hogy már ott hajladozik a csípős szélben, s bólogat: jön a tavasz, itt a tavasz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 27., szombat 10:43 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
Fésüs Évának van egy meséje, hogy a gyenge hóvirág hogyan űzi el a kemény telet. :-)

Olyan jó nektek, hogy kertes házatok van, igaz most a takarításban a lakótelepi lakás is nagynak tűnik számomra :-)

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 27., szombat 23:03 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
pauler írta:
Olyan jó nektek, hogy kertes házatok van, igaz most a takarításban a lakótelepi lakás is nagynak tűnik számomra :-)


Igen, nagyon jó, hogy itt lakhatunk! Valóban beteljesítette az Úr azt, amit ígért: "ha megvizsgálod a hajlékodat, nem találsz benne hiányt"-Jób 5: 24-
Még a lakótelepen laktunk, amikor egy hétgyermekes család volt látogatóban nálunk, s arról számoltak be, hogy kertes házba költöztek. Mi is nézegettünk már addig is nagyobb lakásokat, de sikertelenül, ezért csak egy sóhajt nyomtam el magamban: de jó lenne nekünk is!- aztán este, mikor ezt az Igét olvastam, lassan derengeni kezdett,hogy ez úgy tűnik, mint egy ígéret...s valóban, lépésről-lépésre be is teljesedett.
A takarításról: valamelyik délután a szép idő kicsalogatott a fiammal együtt egy kis ház körüli takarításra .Mikor befejeztük, megköszöntem a munkát, de ő elhárított:- miért köszönnéd meg? ez a ház az enyém is.-Milyen igaza van!/azért az ablakpucolás kizárólag az én felségjogom. :D /


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 28., vasárnap 13:18 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 29., vasárnap 16:25
Hozzászólások: 2935
Tartózkodási hely: bp
:-)

_________________
Békesség Istentől


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. márc. 31., szerda 09:01 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Mikor szeretem a Spam-ot? amikor rákattintva a fórumról érkező üzeneteket találom benne. 8)
Vajon mi okozza ezt? Este megostromlom ezzel a problémával a fiamat, hátha tudja..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 08., csütörtök 07:16 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Csendesen tűrtem a zenét az autóban a lányom kedvéért, mikor eszembe jutott, hogy éppen a táskámban van az a cd, amit az eljegyzési kazettánkról készítettek.
- Betehetnénk ezt? - a minőség persze a hallgathatóság alsó határán volt,plusz az autópályai sebbesség-zaj,- hegyeztük hát a fülünket, versenyeztünk, ki ismeri fel először, ki is beszél éppen. Rajta van az egész család- Ómama, Édesapám, a testvéreim,a gyerekeik,a sógorok, sógornők, és persze mi is.
Csodálatos este volt, jó kezdés...most azért- majdnem 30 év után- lenne mit csiszolni magunkon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 13., kedd 09:35 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Fánkot szeretnék sütni, beraktam a hozzávalókat a kenyérsütőbe, beindítottam a dagasztó programot, s mentem...
Sára rácsodálkozik: -ez milyen király gép! Csak elindítod, és nyugodtan mehetsz a dolgodra.
-Bizony, szuper, azelőtt emlékszel, itt ültem,s jó fél órát dagasztottam, amíg elvált a tészta az edénytől.
Ezt a gépet minden lányomnak megveszem majd a stafírungba, mert a kelt tésztát mindenki szereti.-
-És ha csak úgy külön költözöm, akkor is veszel nekem?
-Korai téma ez még, nem gondolod? -16 lesz-majd ha aktuális lesz, megbeszéljük. :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Re: Az élet apró örömei
HozzászólásElküldve: 2010. ápr. 22., csütörtök 08:38 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. aug. 29., kedd 09:37
Hozzászólások: 6093
Örültem, hogy még sötétedés előtt hazaérkezett a lányom.
-Gyere, nézd, milyen szép lett a kertünk, mióta nem láttad -virítanak a primulák, nárciszok, tulipánok- pár törpe lengyelkét is ültettem tegnap..
-Ó, de gyönyörű az a fa!-mondja
- :shock: hááát...a szomszéd virágzó cseresznyefájával nem tudok versenyre kelni... :( :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 780 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 52  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség