Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 210 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Következő
 

Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:52 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
net2rist írta:
bátorkodtam a zsidó-ellenesség rejtett mozgatórugójára (ISTEN elleni lázadás) rája mutogatni... természetesen amennyiben a nagy manitou ellen lázadna valaki, akkor az indiánokat utálná, de a Biblia Istenének a "kis kedvencei" a zsidók...


Hosszabban akartam írni vaalmit az előbb, de elszállt. Hátha a rövidebbet engedi :) .
lényege ez volt:
Szerintem is olyan rossz, amikor névleges keresztények utálnak akérmilyen népcsopotot. Hívőknél is előfordulhat, de hála Istennek, ők talán egy idő után rájönnek, hogy hülyeséget gondoltak, és revideálják a nézetüket. Legalábbis reméljük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:54 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
32ezüst írta:
net2rist írta:
bezony gyógyítani fog, meg csodákat tenni... instant békét a közel-keleten!! a szegénység, a korrupció felszámolását!!! nagy magyar újjászületést (na ezt ne kérdezd, hogy honnan olvastam ki a bibliából, TÉNY, hogy a népek odáig lesznek érte...)

MÉG a zsidókat is megvezeti az időszak feléig!!! felépíti nekik a templomot... (nesztek, új Jeruzsálem!!)


Szóval ne szóljál már meg érte, ha el merek dicsekedni, hogy ez az ember magyar lesz... De gáz... :(


Nem lesz magyar, tuti, nyugi.
Most nem érek rá elmagyarázni, miért, remélem, esetleg más megteszi helyettem, vagy később elmondom, priviben.

Üdv:Emilien


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:54 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Emilien írta:
Na, elszállt a hozzászólásom az éterben.... :x :x . Most meg nem érek rá újra beírni, :x

Itt már felsőbb erők játszanak... Nekem meg következetesen nem engedi Tiv és Lucius hozzászólásait elolvasni, mindig pont akkor indul újra... Úgyhogy bocsika Tiv, bocsika Lucius, majd ha új alaplapom lesz... Ugye alaplapok is vannak az Új Jeruzsálemben?

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:57 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
az ALAPJAIT gyémántokra és zafírokra alapítja Isten (JÓ ALAPLAP, nem?)

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:58 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
net2rist írta:
inkább.... tanulj!! ({)


Igazad van, még boltba se mentem el :x Persze megnyugtathatom azzal a lelkiismeretemet, hogy legalább nem a másik :wink: fórumon vagyok, de ez így lassan ugyanaz lesz "pepitában" :x .

Megyk má.. télleg..


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 15:59 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
HESSS!!! hogy majd jó lelkiismerettel jöHESSS vicca :D

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 16:19 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
net2rist írta:
az ALAPJAIT gyémántokra és zafírokra alapítja Isten (JÓ ALAPLAP, nem?)


De télleg elmesélhetné valaki, hogy most akkor mivan...

Én beszéltem multkor cseten egy nicckel, aki úgy jött oda privizni, hogy miután multkor beszélt velem, leült meditálni. Csak ő olyan Jézusban is meg szellemekben is meg mindenben hívő emberke volt, ahogy akkor első alkalommal elmesélte. Aszondta, hogy sok mindent olvasott, de Bibliát azt soha nem fog.
És mondta, hogy egyszercsak mindenféle misztikus dolgok kezdtek történni vele, és meglátta Jézust. És állítólag arámul is mondott neki valamit, amit később keresett ki valahonnan, mert előtte még sose hallotta. És utána azt is elmesélte, hogy milyen lesz a világ vége... Hogy nagy pusztulás lesz, és Jézus ott lesz, és ölbetett kézzel fogja végignézni az egészet.

Lehet, hogy ő is csak kamuzott, de akár el is tudom hinni. Szóval meséljetek.

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 16:33 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
ez egy EGYSZERŰ mese:

Idézet:
Jak 3,15. Ez nem az a bölcsesség, a mely felülről jő, hanem földi, testi és démoni.


ezzel persze lehet vitatkozni...

csak nem egy keresztény fórumon...

szvsz

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 16:56 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Ha szabad.....

Nagy mértékben befolyásolja, hogy Saulus , vagy Pál volt e a beszélgetés/látomás/ végén!

Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 17:06 
Aktív tag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. szept. 30., szombat 09:04
Hozzászólások: 967
Tartózkodási hely: Arany Baranya
Kedves Emilien!

Emilien írta:
Idézet:
Na, elszállt a hozzászólásom az éterben.... . Most meg nem érek rá újra beírni,


Wordben ha megírnád ?
Bonyolultabb a színezés és másolás de nem vész el ha megírtad!
Szeretettel Tamás

_________________
Mert Istennek kell inkább engedni, hogysem az embernek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 17:11 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
net2rist írta:
ez egy EGYSZERŰ mese:

Idézet:
Jak 3,15. Ez nem az a bölcsesség, a mely felülről jő, hanem földi, testi és démoni.


ezzel persze lehet vitatkozni...

csak nem egy keresztény fórumon...

szvsz

Net: nem cáfolatot kérek, hanem valami pozitívat... lécci...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 17:17 
Bentlakó
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 02., hétfő 08:52
Hozzászólások: 4464
MENNEM KELL!! (elég pozitív? ;)))

_________________
/mT


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 17:23 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
32ezüst írta:
net2rist írta:
ez egy EGYSZERŰ mese:

Idézet:
Jak 3,15. Ez nem az a bölcsesség, a mely felülről jő, hanem földi, testi és démoni.


ezzel persze lehet vitatkozni...

csak nem egy keresztény fórumon...

szvsz

Net: nem cáfolatot kérek, hanem valami pozitívat... lécci...


Hát, ha azt mondta, hoyg mindent olvasott, de a Bibliát nem akartja, akkor meg lehten tőle kérdezni, miért nem szeretné stb. De én személy szerint inkább azt tanácsolnám, kerüld el az ilyen emberkéket, akik ilyen gáz dolgokat írnak. Nem tudom, mióta vagy megtérve, stb, de ha nem túl régóta, akkor jobb, ha egy kicsit hanyagolod az ilyen emberekkel való párbeszédet egy darabig. Hidd el nem lesz a lelkedre jó hatással. Az ember elszomorodik tőle, vagy hogy is fejezzem ki magam. Jobb, ha csak érettebben folytat az ember párbeszédet ilyen emberekkel, akik meditálank, meg látomásaik vannak(pláne, ha ilyenek :cry: ). Igaza nincs neki, ha erre vagy kíváncsi, persz attól még az igaz lehet, hoyg volt ilyen élménye, de maga amiket állít az nem igaz.
Jézus nem ilyen. Ennek lehet örülni, tényleg :) .(Ez volt a pozitív :wink: )

Az ő "Jézus"-ának, akiről ő beszél, semmi köze az igazi Jézushoz. Különben is egy meditációs látomás... :? A meditációban az ember kikapcsolja az elméjét. Eredeti célja tudod mi a meditációnak, pl a hinduknál? Az, hogy démonok szállják meg az ember testét-lelkét, mivel azok csak akkor tudják megszállni, ha előtte kikapcsolja az ember a tudatát. :( Ezt persze sok mai meditáló sajnos nem tudja, de hiába nincsenek ezzel tisztában, a démonokat ez nem érdekli, ők ugyanúgy megszállják a tudatot, és pl. ilyen látomásokat hoznak létre :cry: ). Mert a tudat ad azért egyfajta kontrollt.

Ha van indíttatásod, imádkozz ezért az emberért, de én a helyedben nem nagyon beszélgetnék vele a jövőben :? .

Üdv:Emilien


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 17:42 
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 03., kedd 00:34
Hozzászólások: 194
Tamás12 írta:
Ha szabad.....

Nagy mértékben befolyásolja, hogy Saulus , vagy Pál volt e a beszélgetés/látomás/ végén!

Szeretettel Tamás


Szia!

na, ezt megint nem értem :) . Mi van? :) Bocsi, én vagyok a hülye szerintem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 

HozzászólásElküldve: 2006. nov. 30., csütörtök 18:24 
Bentlakó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2006. okt. 06., péntek 15:14
Hozzászólások: 1052
Emilien: nem akarok túl sokat okoskodni... De szerintem a dolog kulcsa pont az, amit te nem értesz :)

Nem tudom, mióta vagyok megtérve... Felvetettem már másutt én is ilyen témát, hogy mit lehet látni látomásban, és általában volt egy-két ember, aki azt mondta, hogy esetleg, de mivel nem ő látta, nem tudja eldönteni. A többiek pedig mondták, hogy démonok, sátán, stb.

Nos, ezért tettem oda a végére, hogy lehet, hogy kamuzik, de még akár igaz is lehet. És igen, kétféleképpen lehet igaz. Tehát következtetést semmiképp nem fogok egyelőre levonni belőle. Beszélni pedig miért ne beszéljek vele..? Én voltam hatással rá, nem ő rám, láthatod. :)

Hallottam ennek az egy embernek az élményeit ezzel kapcsolatban. Nekem hitelesnek tűnt, sőt, úgy tűnt, mintha tényleg Isten üzent volna neki. Nem írtam le pontosan az élményét, azt nyilván csak ő tudná jól elmondani. Vagy még ő se. És nem is mindenkinek. Egyetlen következtetést vontam le belőle eddig: meg kell ismerni a történetnek ezt a részét is.

A hinduk meditációja az jóóó dolog... Egyetlen dologra kell csak vigyázni, hogy melyik Szellemmel beszélgetsz közben :)
Ilyen meditációs leírást olvastam már keresztény könyvben is...

_________________
http://hollocsillag.blog.hu
νιψονανωμηματαμημωνανοψιν


Vissza a tetejére
 Profil  
 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 210 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Style by phpBB3 styles, zdrowe serce ziola
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség