Pihenőház

Pihenésre, elcsendesedésre, gyógyulásra vágyók figyelmébe ajánljuk gyülekeztünk pihenőházát, amit a régi iskolából alakítotunk ki, a templom udvarán.

Csendes, szép környezetben, közel a fürdőhöz, városközponthoz 10 személynek biztosítunk szállást, két négyágyas és egy kétágyas szobában. A vizesblokkban két WC, két zuhany van. A konyha és étkező teljesen felszerelt. A nagy udvaron pagoda/kinti étkezési lehetőség/. Az oldalbejáraton keresztül az elcsendesedni vágyók bármikor bemehetnek a templomba. Gyülekezeti termünk, bibliaórai helyiségünk a régi parókián nagyobb társaság fogadására, áhitatok, csoportfoglalkozások tartására is alkalmas, ping-pong asztallal, játékokkal. /Esetleg itt matracon további 15-20 fő aludhat/. A városban több étterem is kínál menüt, jó áron, a fürdőben is lehet étkezni. A közelben van a Spár, pékek, cukrászdák pizzázók.

A szállásért nyújtott adományokkal a rezsiköltséget, valamint épületeink fenntartását és a missziót támogatják!/Köszönjük, ha az adomány mértéke eléri felnőtteknél a napi kb.2000 Ft-ot, gyerekeknél, diákoknál a napi 1000-1500 Ft-ot/

Biciklivel vagy gyalog is kirándulhatunk Siklósra/vár, dzsámi/, Máriagyűdre/kegytemplom- kálváriahegy/, a szőlőhegyre, Drávaszabolcsra/motorcsónakkal lehet megnézni a kormoránokat/, Terehegyre/festett templom, barokk orgona/, Kovácshidára/kazettás templom, tó/, Túronyba/Árpád-kori templom/, stb. Biciklivel, autóval nincs messze Kórós, Adorjás/kazettás templomok/, Vajszló/Kodolányi múzeum/, Sellye, Drávaiványi/Ormánság múzeum, egyházművészeti kiállítás, kazettás templom/, de Pécs sem! Harkányból ellátogathatunk Villányba/történelmi pincesor/,Nagyharsányba/Árpád-kori templom/Mohácsra/történelmi emlékpark, stb.

Galéria: